Το σοκαριστικό βίντεο με τον ξυλοδαρμό του οπαδού στο Φάληρο (vid)

Το σοκαριστικό βίντεο με τον ξυλοδαρμό του οπαδού στο Φάληρο (vid)



Απίστευτες σκηνές στη Θύρα 7 στο Καραϊσκάκη, όπου ένας οπαδός με φανέλα του Παναθηναϊκού (!) δέχθηκε επίθεση από 10 άτομα!

Σοβαρό επεισόδιο δημιουργήθηκε κατά τη διάρκεια του Ελλάδα-Γιβραλτάρ. Στο 74ο λεπτό, ένας φίλος με φανέλα του Παναθηναϊκού βρέθηκε στην Θύρα 7 και δέχτηκε επίθεση από περίπου 10 άτομα, ενώ ακολούθησαν συνθήματα κατά του Παναθηναϊκού και αποδοκιμασίες από το υπόλοιπο γήπεδο.

Σε βίντεο που έπαιξε ο ΣΚΑΪ μετά τη λήξη του αγώνα, καταγράφεται η επίθεση στον οπαδό, ο οποίος δέχτηκε αρκετά χτυπήματα στο κεφάλι, πριν τελικά του αφαιρέσουν τη φανέλα και τον πετάξουν στον αγωνιστικό χώρο.

Δείτε το βίντεο (εικόνες από το Καραϊσκάκη ξεκινούν στο 2:00):





Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

25 σχόλια:

στις 11/10/2017 01:32
an kai eimai gauros pragmatika stenaxwrithika ntropi na simbenoun tetia pragmata se agwna tis e8nikis mas 8a gelaei oli i eurwpi me emas..alla kai autos re pedia giati pige me tin fanela tou panathinaikou den gnwrize ti tha tou simbei??

στις 11/10/2017 01:32
Ζουμε σε εναν κοσμο που ολοι ξερουμε οτι ειναι παρανοικος ..δε δικαιολογω τιποτα αλλα ρε φιλε δε ξερεις τι γινεται στο κοσμο? πως πας ετσι μεσα στο καραισκακη λες και ολοι οι ανθρωποι στις κερκιδες ειναι σοβαροι και δεν εχουν παει εκει για να παιξουν ξυλο...

Σε καθε γηπεδο αυτο θα γινοταν ειτε πηγαινε γαυρος στη τουμπα με φανελα του οσφπ,ειτε παοκτζης στ καραισκακη ειτε παντου...δεν τα κανεις αυτα ποτε...μακαρι να γινοταν αλλα αυτος ο κοσμος δεν υπαρχει και ουτε θα υπαρξει!!

Ειναι μεριδα των οπαδων που πανε ''αντρικια'' γυρω στα 10 ατομα σε εναν ανυμπορο να αντιδρασει και τον σπανε στο ξυλο!!..αλλα σε καμια περιπτωση δε παμε ετσι στο γηπεδο ρε μαγκα υπαρχουν και τα ''ζωα'' που σε περιμενουν στη γωνια

στις 11/10/2017 03:43
Τέτοια άτομα το μόνο που θέλουν είναι αποκλεισμό από τα γήπεδα δια βίου!

στις 11/10/2017 04:09
Disliked by hooligan

στις 11/10/2017 04:46
Πρεπει να τιμωρηθει ο συλλογος που ρυπαινει το αθλητικο πνευμα και ολυμπιακο ιδεωδες, ακομα και στην παλη παμε αντρικια και ενας με εναν, οχι υπουλα πισωπλατα και πολλοι εναντιον ενος. Να αφεραιθει το ονομα "ολυμπιακος" καθως και ο δαφνοστεφανωμενος εφηβος απο τα σηματα του συλλογου αυτου, π.χ. Να μετονομαστει σε σφπ με σημα μια υαινα, που ειναι ζωο υπουλο και επιτιθεται σε αγελη. Επομενως, εν κατακλειδι, νεο ονομα Υ.Σ.Φ.Π και σημα την θρασυδειλη υαινα. Υαινα Συνδεσμος Φιλαθλων Πειραια.

στις 11/10/2017 04:48
Βαθμοι ιδιοι, γηπεδο ιδιο... Νεο σημα, νεο ονομα...

στις 11/10/2017 05:20
αν και αντί βαζελος ..τα τυπακια είναι τόσο μα τόσο αναδρα ...τόσο πουστακια ..και προφανώς γνωστά μπασταρδακια γιατη δεν μπαίνει κανείς να ξεχωριση ;;προφανώς ξερνώντας τι θα πάθει ..ελπίζω κάποτε να τα πιαση κάποιος και να τα πλήρωση με το ίδιο νόμισμα ..... και λάθος που θαμπονουν της εικόνες .αστα να τα βλέπει ο κόσμος πια πουστακια είναι !!!!

στις 11/10/2017 08:30
Τους εύχομαι να βρεθούν στην ίδια και χειρότερη θέση ανανδροι προδότες και πρεζεμπορες γαύροι

στις 11/10/2017 08:51
Τα λιονταρια του Ποσειδωνα ειναι περηφανα. Οι φανελες και τα ονοματα δεν κερδιζουν, τετοιες πραξεις ομως χανουν. Δεν ταιριαζουν σε θεους του Ολυμπου, ουτε εγιναν ποτε τα λιονταρια υαινες. Δεν εχουν περηφανια, δεν φανερωνουν θαρρος και ανδρισμο. Ποιος ηρωας και ποιος ολυμπιος? Ποιο το παραδειγμα?

στις 11/10/2017 08:54
Η εικονα μιλα, ακομα και ασπρομαυρη. Δεν ειναι πλεον συναθροιση σε γηπεδο, δεν ειναι καν φιλαθλοι. Ειναι συστηματικη πλυση (αν)εγκεφαλων.

στις 11/10/2017 09:08
Η δημαγωγια του οχλου εχει ξεφυγει απο ορισμενα μεσα προς τις αγελες, μπροστα στην προβολη και το κερδος. Προκεται πλεον για συσταση, θυμιζει την υποθεση Locos, σε μεγαλυτερης εμβελειας και ακτινας κοινο, που νομοτελειακα μετατρεπεται σε ομαδα ζο μπι.

στις 11/10/2017 09:11
Τι προστατευει εδω ο σκηνοθετης? Αισχος, ορισμενα μεσα πρεπει να καταργηθουν. Ορισμενα ατομα να μην εχουν θεσεις ηγετων, περρισοτερο αρχηγους συμμοριων θυμιζουν...

στις 11/10/2017 10:30
Εγώ δε θα μιλήσω ακαταλαβίστικα και δήθεν φιλοσοφικά. Καταδικάζω την επίθεση, ειδικά όταν είναι πολλοί εναντίον ενός. Αλλά αυτός ο τύπος πήγε στο Καραισκάκη στη Θύρα 7 με μπλούζα του Παναθηναικού. Σοβαρά τώρα, μυαλό δεν είχε καθόλου? Ή είναι παντελώς καθυστερημένος, ή έβαλε κάνα χαζό στοίχημα. Προσέχτε λίγο ρε παιδιά σήμερα, μην είστε αποχαυνωμένοι, αποκτήστε ιδέα της σημερινής εποχής. Είναι σα να πας στη πλατεία εξαρχείων με μπλούζα ''Πας μη Έλλην βάρβαρος''. περιμένεις να φύγεις άθικτος μετά?

στις 11/10/2017 10:58
Se meros pu karadokoun LYKOI den pas ntimenos PROVATO.......

στις 11/10/2017 14:26
XAXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

KRIFOI PAOKGIDES OISANDE

ALLA OIMASTE GIOYPEOI

στις 11/10/2017 14:34
TA POLA LOGIA BLAYTOYNE KAMERES EXETE PANDOY ALA H POLITIA KANEI STRABA MATIA KAPOTE TOYS PIANANE GIA TETEMPOISMO TORA EPIKRATH O

DINATOS

AIDE STO DIABOLO OLOISAS XAMENOI

στις 11/10/2017 16:14
Είναι αλλιώς να το ακούς και αλλιώς να το βλέπεις.Οι εικόνες πραγματικά σοκάρουν και αποδεικνύει περίτρανα τον καθρέπτη της κοινωνίας μας που έχει μείνει στάσιμη απο τη μεταπολίτευση και μετά όταν όλα έγιναν χύμα,χωρίς κανόνες,με καθολική έλειψη παιδείας και σεβασμό στον συνάνθρωπό μας εκτός κι αν είναι απο το ίδιο κόμμα,την ίδια ομάδα,το ίδιο κοινωνικό status,κτλ.Υπεύθυνη για όλο αυτό το χάλι είναι το κράτος μας που επικροτεί και στηρίζει τον ανταγωνισμό με οποιοδήποτε τίμημα ειδικά στα πανεπιστήμια με τους εμμετικούς ΔαποΠασποΚνητοΣιριζέους που κράζουν συνθήματα σαν τα μαλακισμένα μέχρι να τους βγεί η γλώσσα.Πώς είναι δυνατόν να υπάρξει η ψευδαίσθηση οτι ο καθένας θα μπορούσε να πάρει το παιδί του στο γήπεδο φορώντας αντίπαλη φανέλα όταν η κοινωνία βράζει απο ανέχεια,ανεργεία,μίσος για όλα και παντελή έλειψη οργάνωσης.Δεν είμαστε Γερμανία οπου ο φίλαθλος της Dortmund θα κάτσει στο alliance arena άφοβα.Εκεί όλοι έχουν λεφτά και δουλειές.Δεν είμαστε Αγγλία που κατέπνιξε τον χουλιγκανισ

στις 11/10/2017 16:25
χουλιγκανισμό με μεγάλο τίμημα σε ανθρώπινες ζωές.Ούτε Μίλαν-Ιντερ που πλέον κάθονται δίπλα δίπλα.Για να μην πώ για Ρεάλ-Μπάρτσα που έχουν ηρεμίσει τόσο που βρίζονται μέσω e-mail.Καμοία δουλειά δεν είχε ο βάζελος να πάει στην 7 έτσι.Αν ήταν πρωτάθλημα δεν θα τολμούσε κάν γιατί θα τον κρεμούσαν ανάποδα,οπότε η φώτο που θα δημοσιοποιούσε χωρίς τους γαύρους μέσα δεν έχει καμοία αξία.Ηλίθιοι και οι τραμπουκισμοί με κουκούλα για καμουφλάζ μπροστά σε τόσες κάμερες και κινητά.

Θετικό που οι κάμερες ήταν στο ON και που υπήρξαν συλλήψεις,αφού θα μπορούσε το γεγονός να υποβαθμιστεί.

στις 11/10/2017 16:49
μνημονια μεχρι να πατησουμε μαυρο χιονι ζωα!

στις 11/10/2017 17:18
ΠΟΥΤΑΝΑΣ ΓΙΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΤΕΤΟΙΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΕΙΣΤΕ !!!!

στις 11/10/2017 17:34
Volce σωστος!!!!!! Το μουνακι αυτο που εχει ανεβει στην πλατη!!!!!! και ριχνει μπουνιες προφανως δεν ειχε τα αρχιδια να παει μουρη με μουρη αλλα να αλλαξει και το ονομα του,απο γαυρος να το κανει γαυριελα, ειναι και της μοδας

στις 11/10/2017 17:37
Ετσι την μετρατε την μαγκια εκει στον πειραια????ΚΟΥΡΑΔΟΜΑΓΚΕΣ

στις 11/10/2017 19:01
Ζώα εναντίον ζώου, υπάρχει στη φύση.

στις 11/10/2017 20:28
Το παιδι ηθελε να παει να δει την εθνικη με φανελα του παναθηναικου που το προβλημα?αν ειναι οι αλλοι μαλακες δεν τους φταιει κανεις

στις 11/10/2017 20:43
Τι έγινε; Ο Ολυμπιακός απέκτησε και αστυνομία μόδας τώρα;

Τέρμα η πλάκα πάντως, η εθνική ομάδα ανήκει σε ολόκληρη τη χώρα της και είναι ανεπίτρεπτο να χρησιμοποιεί αποκλειστικά ένα γήπεδο σε μία πόλη. Ειδικά όταν οι φίλαθλοι που συχνάζουν σε αυτό το γήπεδο πρωτοστατούν σε χουλιγκανισμούς και έκτροπα εντός και εκτός γηπέδων.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.