Επίσημο: Στον Ολυμπιακό ο Λεμονής

Επίσημο: Στον Ολυμπιακό ο Λεμονής



Ο Τάκης Λεμονής είναι και επίσημα ο νέος τεχνικός του Ολυμπιακού, με τον Έλληνα προπονητή να αντικαθιστά τον Μπέσνικ Χάσι στον πάγκο των «ερυθρόλευκων».

Σε εποχή Τάκη Λεμονή μπαίνει ξανά ο Ολυμπιακός. Ο Έλληνας τεχνικός επιστρέφει για 4η φορά στην τεχνική ηγεσία των Πειραιωτών κάτι που έκανε επίσημο η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ με ανακοίνωση της.

Ο 57χρονος τεχνικός, ο οποίος πέρσι κλήθηκε να σώσει την κατάκτηση του τίτλου, αναλαμβάνοντας την ομάδα αντί του Πάουλο Μπέντο (κατέκτησε το πρωτάθλημα, αποκλείστηκε στα ημιτελικά του Κυπέλλου από την ΑΕΚ), αποτελεί τον αντικαταστάτη του Μπέσνικ Χάσι, ο οποίος άντεξε για 109 ημέρες στον πάγκο του συλλόγου.

Η πρώτη προπόνηση του Λεμονή θα γίνει σήμερα στις 18:00 κι αύριο η αποστολή θα αναχωρήσει για το Τορίνο, όπου οι πρωταθλητές θα αντιμετωπίσουν την Γιουβέντους στο πλαίσιο της 2ης αγωνιστικής των ομίλων του Τσάμπιονς Λιγκ.

Αναλυτικά η λιτή ανακοίνωση των Πειραιωτών:

"Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον προπονητή κ. Τάκη Λεμονή"




Στοιχεία για τον αγώνα: ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.129.5018.001.252.85116.22
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.323.3012.002.301.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
6.252.352.1511.50

Σχολιασμός

19 σχόλια:

στις 25/09/2017 16:35
θα προλαβει το ολυμπιακος-Παοκ......αραγε;

στις 25/09/2017 16:36
Epitelous

στις 25/09/2017 16:44
γιατι δεν πειρατε τον αναστοπουλο ρε

στις 25/09/2017 16:46
ΕΝΤΑΞΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ 5 ΧΡΟΝΙΑ ΜΗΝ ΠΑΣ ΠΡΙΞΕΤΕ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΞΕΝΟ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟ ΟΠΩΣ ΒΑΛΒΕΡΔΕ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΜΑΙΜΟΥ ΑΛΒΑΝΟΦΑΤΣΑ ΧΑΣΙ

στις 25/09/2017 16:47
τακη ψυχαρα ολυμπιακαρα!!!!!

παμε διπλο στο τορινο!!!

στις 25/09/2017 16:59
δεν εχεις βαρεθει μια να ερχεσε και μια να φευγεις.ξερω ειναι και τα χρηματα.απορω γιατι εισαι ανεργος?α ναι καθε χρονο περιμενεις τον ολυμπιακο.

στις 25/09/2017 17:00
α ξεχασα εμπρος πισω εμπρος πισω.πιστευω απο juve μεχρι 3.το σωσατε

στις 25/09/2017 17:02
διπλο ¨χαστουκι¨;

στις 25/09/2017 17:14
επιδει τελευταια μειλανε για τον ολυμπιακο,ο χειροτερος ολυμπιακος ηταν οταν ζηταγατε λεφτα στις θυρες για να μην φυγει ο ντεταρι.οι παλιοι θυμουνται,και μετα ηρθε ο κοκκαλης και σας εσωσε στα παντα.,που για μενα αυτος ηταν προεδρος μαζι με τον γουλανδρι.ο μαρινακις θελει το 8 για να τους ξεπερασει.και επιδει εβλεπε οτι με απλους παικτες και με διαιτησια δικο του ειναι,ειχε καθυσηχαστει.ελα ομως τωρα που εχασε την επο απ τις εκλογες?θα δουμε τωρα!!!!

στις 25/09/2017 18:40
εχει ξοδεψει τοσα εκατομμυρια ο χοντρος και φερνει λεμονη για να διορθωσει το λαθος με τον χασι...

και δε βρωμαει τιποτα ε?

στις 25/09/2017 19:00
αν κρινω απο την ανακοινωση μαλλον ο τακης δεν την βγαζει μεχρι τα χριστουγεννα

στις 25/09/2017 19:17
ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ ΒΡΕΕΕ!ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ Ο ΑΛΕΦΑΝΤΟΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΣΑΝΟ ΠΟΥ ΤΡΩΤΕ ΓΑΒΡΟΙ?ΣΑΣ ΤΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ.

στις 25/09/2017 22:16
poia xreistouge tin terarti xei fugei ;D , e ok omos o xasi itane oti nane an kai den eftege mmono autos kai oi paiktes koimountai 2/0 kerdizeis xosou amina kai krata to me ta dontia

στις 25/09/2017 22:18
klisetinporta KAΛΑ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΟΙ ΓΑΒΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΧΟΝΤΡΟΣ ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΛΙΓΗ ΦΟΥΝΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΧΑΥΝΩΘΕΙ.

στις 25/09/2017 22:53
Μπεεεεεεε φατε σανο γιδια!!!!!!

στις 25/09/2017 23:19
togrets ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΛΕΙ ΤΟ 8.Ε ΛΟΙΠΟΝ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ 8 ΑΣ ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ ΒΡΑΔΥ ΣΤΟ ΤΟΡΙΝΟ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙ ΤΟ ΡΕΚΟΡ ΑΠΟ ΤΟ 7-0 ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ 8-0.ΤΟ ΤΙ ΓΕΛΙΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΥΠΗΘΕΙ Η ΓΙΟΥΒΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΣΤΑ 3-4 ΓΚΟΛΑΚΙΑ.

στις 26/09/2017 03:33
ΚΑΛΩΣ ΤΟΝ ΑΧΡΗΣΤΟ.

στις 26/09/2017 14:34
xaxaxaxaxa ξεφτυλισμος για τον 30.000.000 €/ετος ΟΣΦΠ.

στις 26/09/2017 14:37
TO GELIO EINE EGO POU SAS GAMAME 20 XRONIA XAXAXAXA XTESINH POUSTIDES SHMERINH KOLOMPARADES DEN UPARXOUN AKOMA poustides hsaste

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.