Πριμ 200.000 ευρώ από Μελισσανίδη για την ανατροπή

Πριμ 200.000 ευρώ από Μελισσανίδη για την ανατροπή



Πριμ ύψους 200 χιλ. ευρώ υποσχέθηκε στους παίκτες ο Δημήτρης Μελισσανίδης μετά την επική ανατροπή απέναντι στον Ολυμπιακό.

Ο ισχυρός άνδρας της ΑΕΚ, Δημήτρης Μελισσανίδης, μετά τη λήξη του ντέρμπι ΑΕΚ-Ολυμπιακού που βρήκε θριαμβεύτρια την Ένωση (3-2) κατευθύνθηκε στα αποδυτήρια και έταξε πριμ 200 χιλ. ευρώ στους ποδοσφαιριστές.

«Ήταν μεγάλη νίκη αλλά έχουμε ακόμα δρόμο. Μην έρχεστε συνέχεια στους παράγοντες για δηλώσεις, να πηγαίνετε στους ποδοσφαιριστές αυτοί είναι οι πρωταγωνιστές», δήλωσε στους δημοσιογράφος ο ισχυρός άνδρας των «κιτρινόμαυρων».



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΝΤΕΡΜΠΙ

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 24/09/2017 23:58
ΧΙΧΙ

στις 25/09/2017 00:23
200.000 eurw e Bebaia Afou mas nikhsate alhteia twra moirazetai stou paiktes sas xrhmata eleos pia to Gypedo to 20150 tha to xthsete giati xrhmata den Dinei kamia Kybernhsh

στις 25/09/2017 00:28
καταξοδευτηκες!!

στις 25/09/2017 00:29
Vasillias ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΞΑΝΑΣΥΜΒΕΙ .ΝΑ ΚΕΡΔΑΤΕ 0-2 ΚΑΙ Η ΚΟΥΛΑ ΤΗΣ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΕΤΑΕΙ ΤΡΙΜΠΑΛΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΙ.ΚΑΛΑ ΕΧΟΥΝ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ:ΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!ΕΠΙΕΙΚΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ.ΚΙ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΘΑ ΠΑΤΕ ΤΟΡΙΝΟ ΚΑΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΥΤΟ ΤΟ 7-0....ΜΗΝ ΔΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΙΑΤΙ Η ΤΣΟΝΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΛΗΡΗ.ΑΚΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ 40 ΛΕΠΤΑ 3 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΛΑ!!!ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΤΣΙΜΕΝΤΑ!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΤΗΣ ΑΕΚ ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΓΑΖΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΘΕΙ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΘΑ ΔΩΘΕΙ ΚΑΙ ΠΡΙΜ ΑΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΡΙΝ ΤΑ 2 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.ΤΩΡΑ ΠΙΕΣ ΕΝΑ ΚΑΦΑΣΙ ΜΠΥΡΕΣ ΝΑ ΑΠΑΛΕΙΝΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Η ΓΙΟΥΒΕ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΔΙΑΣΥΡΜΟ!!!

στις 25/09/2017 12:50
ξερει τι κανει ο τιγρης.....κατσε να δωσω 200 τωρα γιατι σου λεει μετα το διπλο στο μιλανο ποσα θα πρεπει να δωσω??????

στις 25/09/2017 12:51
eviva AEKARA

στις 25/09/2017 13:01
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΜΗΝ ΤΟ ΓΕΛΑΤΕ

στις 25/09/2017 17:04
στην πλακα τωρα .το πριμ ειναι μαζι με αυτα που εδωσε στον καταπινω?το λεω αυτο γιατι ειναι ικανοι να πουν οτι τα πηρε ο καπινο!μεχρι ευθυνες του εριξαν οι μαλακες οι ολυμπιακοι.σουργελα!!!!

στις 25/09/2017 19:01
Προσεχε τι ταζεις τιγρη

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.