Φόρμερ: «Ε όχι να μας αποκλείει η ΑΕΚ... Είναι ντροπή!»

Φόρμερ: «Ε όχι να μας αποκλείει η ΑΕΚ... Είναι ντροπή!»



Ο αρχηγός της Κλαμπ Μπριζ, Ρουντ Φόρμερ βρίσκονταν μάλλον σ’ άλλο γήπεδο, αφού χαρακτήρισε ντροπή τον αποκλεισμό της ομάδας του από την ΑΕΚ.

Αναλυτικά όσα είπε μετά το ματς:

«Δεν νομίζω ότι ήμασταν καλύτεροι για να νικήσουμε, αλλά νομίζω και η ΑΕΚ δεν ήταν τόσο καλύτερη. Μετά δεχτήκαμε το πρώτο γκολ και έγιναν όλα δύσκολα. Δεν νομίζω ότι δεν δείξαμε μαχητικότητα. Όλοι προσπάθησαν. Είχαμε την κατοχή της μπάλας αλλά δεν μπορούσαμε να δημιουργήσουμε.

Είναι η πρώτη φορά που δεν θα παίξω στην Ευρώπη με την Κλαμπ Μπριζ. Είναι ντροπή να μένεις έξω από την ΑΕΚ. Δεν γίνεται. Η Μπασακσεχίρ είναι ομάδα υψηλής ποιότητας (σ.σ. τους απέκλεισε στα προκριματικά του Τσάμπιονς Λιγκ), αλλά αυτή η ομάδα όχι. Αυτό μας πονάει περισσότερο».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΚΛΑΜΠ ΜΠΡΙΖ - ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.603.504.151.552.0011.151.9
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.052.084.301.552.00
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.001.802.5023.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 25/08/2017 01:14
Εεε σας απεκλεισε ομως φιλουμπες :***

στις 25/08/2017 02:25
Αν και γαυρος στην καρδια, τι λες ρε καργιολομουνοσφυριχτρα; τι σχεση εχει η μπουρδελοομαδα σου με την ΑΕΚ; και αν σε πειραξε τοσο πολύ: φαε ενα καλυβιωτικο αγγουρι.

στις 25/08/2017 02:31
Eχει δικιο το μυρωδικο η Μπριζ και η Μπασακσεχιρ ειναι δεκα μιλια σε μπατζετ κατω απο ΟΣΦΠ και περιπου 25 πανω απο Παοκ...Νομιζω ειναι η τεταρτη Τουρκικη κατι σαν τον Παναθηναικο δηλαδη στην Ελλαδα αυτη την στιγμη αλλα 40 μιλια ακριβοτερη,και η Μπριζ ειναι μετα την Αντερλεχτ και σε δυναμικοτητα αλλα και σε μπατζετ...Και ομως επεσε πουτσα φιλε Φορμερ...Βεβαια ο Τιγρης οφειλε να ειχε σταξει κατι τις στην ομαδα για να ειναι σε αξιοπρεπη επιπεδα και να μην λοιδορουν τον ιστορικο συλλογο οι ξυλοκοποι της Μπριζ...ΚΑΙ να πω οτι σου λειπουν ρε Μελισσανιδη παει στο διαολο... ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ,ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΤΟΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΗΣ ΑΕΚ...

στις 25/08/2017 04:32
megalh nikh hdika gia aftin tin aek me ta tosa provlimata kai tous ipovivazmous makari na pernage kai o paok ta vazelakia oute kan

στις 25/08/2017 08:18
Καλέ Φόρμερ, Άϊ στο Μπρυζ βρε τρελό αγόρι. Σας πάτησε η ΑΕΚ, σας έσβησε σαν αποτσίγαρο, κι εσύ λες: δεν νομίζω ότι είμαστε καλύτεροι;;;;; Ψυχοπαθή.

στις 25/08/2017 11:44
μπραβο στην αεκ αν και ειμαι παοκ γιατι ειναι δυστυχως η μονη ελληνικη ομαδα που συνεχειζει στους ομιλους κι οσο γι αυτο που λεει ο αρχηγος της μπριζ μπαλα ειναι κι οποιος παιξει κερδιζει δεν παει παντα με το φαβορι

στις 25/08/2017 11:58
μπραβο στην αεκ και στον οσφπ που προκριθηκαν!!!! κριμα για τον παοκ! ο παο ηταν αποκλεισμενος πριν παιξουν τα ματσ δυστυχως!!

στις 25/08/2017 12:11
Φόρμερ αστο σου λεω μην επιμενεις..εμεις περασαμαε δεν το καταλαβαινεις, ατο σου λεω μην το κουραζεις εισαι αγαπη αλκολικη και με τρομαζεις.....

στις 25/08/2017 12:43
ΑΑΑΑΕΚΚ ΓΑΜΩ ΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΟΛΟΟΟΟ ΤΟΝ ΦΑΓΑΤΕ ΑΠ ΤΟΝ ΚΩΛΟΟΟ ΚΑΙ ΠΟΝΑΓΕ ΠΟΛΥΥΥΥ!!!!!

στις 25/08/2017 13:44
O MEGALOPROEDROS TOU BORRA POU EINAI POU DIERIGNE TA IMATIA TOY KAI APILOYSE TOUS PANTES....AS MH VIAZOMASTE NA MILAME GIA TOUS ALLOUS KI AS KOITAME TA MOUTRA MAS KYRIOI BORIOI TOU K....

στις 25/08/2017 14:22
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΦΤΟΣ ΧΑΧΑΧΑ ΤΙΣ ΣΤΡΑΒΙΣ ΤΙΣ ΠΟΥΤΣΑΣ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΤΙΣ ΦΤΕΝΕ..ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΟΤΙ Ι ΜΠΑΜΠΑΤΣΕΧΙΡ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟΣ ΣΥΛΟΓΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ΧΑΧΑΧΑ ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΡΤΟΥΝ Η ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΟ ΤΟΤΟ ΝΑ ΓΕΛΑΝΕ Κ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΕΔΙΑ..ΡΕ ΤΟΝ ΑΜΠΑΛΟ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.