Έξαλλος ο πρόεδρος της Σλάβια: «Ο ΑΠΟΕΛ είναι μία αηδιαστική φάρσα»

Έξαλλος ο πρόεδρος της Σλάβια: «Ο ΑΠΟΕΛ είναι μία αηδιαστική φάρσα»



Πυρά εναντίον του ΑΠΟΕΛ εξαπέλυσε ο πρόεδρος της Σλάβια Πράγας, Γιάροσλαβ Τβρντικ, μετά τον αποκλεισμό της ομάδας του από τους πρωταθλητές Κύπρου.

Σ έξαλλη κατάσταση ήταν ο πρόεδρος της Σλάβια Πράγας, Γιάροσλαβ Τβρντικ, μετά τον αποκλεισμό των Τσέχων από τον ΑΠΟΕΛ. Αναλυτικά όσα έγραψε στο Twitter:

«Ο αντίπαλος έκανε συνέχεια καθυστερήσεις. Ο ΑΠΟΕΛ είναι μία αηδιαστική φάρσα που ουδεμία σχέση έχει με το ποδόσφαιρο. Και ο διαιτητής το επέτρεπε. Ντροπή… Είχαμε καρδιά αλλά όχι γκολ, ωστόσο δεν αισθανόμαστε καθόλου ντροπή. Χάρη στους φανταστικούς οπαδούς μας επιστρέφουμε στους ομίλους του Γιουρόπα Λικγκ μετά από δύο χρόνια. Παλέψαμε για αυτό», δήλωσε ο Τβρντικ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΜΛΑΝΤΑ ΜΠΟΛΕΣΛΑΒ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.503.604.901.751.7511.152.08
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.982.025.101.781.72
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
3.301.722.9530.00

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 24/08/2017 15:50
Αποελαρα μου μπραβο για την προκριση!!!!!!!!

στις 24/08/2017 16:21
τι λες βρε μαλακα τσεχε αχρηστε; αμα δεν εχει ο αποελ σχεση με το ποδοσφαιρο που πριν λιγα χρονια εφτασε στους 8 ; αιντε ζωα βγαλατε γλωσσα

στις 24/08/2017 16:57
distixos exei dikio o proedros tis slabias an kai den exei dei tipote akomi ela stin kipro na deis pos pernei ka8e xrono to prwta8lima 8a gelane kai i petres..gia auto exei ginei kali omada stin eurwpi..APOEL TO KATESTIMENO TIS KIPROU!!

στις 24/08/2017 17:15
για κοιταξε να εκλπηρωνεις τα συζυγικα σου καθηκοντα διοτι ερχεται και δευτερη φαρσα απο την γυναικα σου

στις 24/08/2017 17:58
Oτι να ναι ο μπαγλαμας ...και καθυστερησεις να εκαναν που κολλαει αυτο? απο την στιγμη που υπαρχει διαιτητης αυτος ειναι υπευθυνος γιατι αυτος σφυριζει και περνει αποφασεις ...

οτι γουσταρει κανει η καθε ομαδα,μεχρι και ξυλο μπορει να παιζει αν το επιτρεπει ο διαιτητης και αφηνει τα σκληρα μαρκαρισματα..απλα ποναει ο αποκλεισμος ..ελα και το europa δεν ειναι κακο

στις 24/08/2017 18:11
ΤΟΥ ΓΑΜΗΣΑΝ ΤΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΤΑ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ ΤΟΥ ΤΣΕΧΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

στις 24/08/2017 18:47
sto stoma

στις 24/08/2017 23:29
PARTO POUTANAS GIE GAMWW TO SPITI SOU MPRABO STO APOEL APO OLYMPIAKO

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.