Ανατροπή: Με κόσμο το ΑΕΚ-Ολυμπιακός!

Ανατροπή: Με κόσμο το ΑΕΚ-Ολυμπιακός!



Η ΑΕΚ θα εκτίσει στον αγώνα Κυπέλλου με τη Λαμία την ποινή τριών αγωνιστικών που «κουβαλά» από την περασμένη σεζόν κι έτσι θα υποδεχτεί με κόσμο τον Ολυμπιακό την 5η αγωνιστική.

Η τύχη χαμογέλασε στην ΑΕΚ, αφού η «Ένωση» θα παίξει με κόσμο το ντέρμπι με τον Ολυμπιακό για την 5η η αγωνιστική της Σούπερ Λιγκ.

Οι «κιτρινόμαυροι» «κουβαλούν» τιμωρία τριών αγωνιστικών κεκλεισμένων των θυρών από την περασμένη σεζόν και θα έπρεπε να την εκτίσουν στους αγώνες με Παναιτωλικό (1η αγωνιστική), ΑΕΛ (3η αγωνιστική) και Ολυμπιακό (5η).

Ωστόσο όπως έγινε γνωστό στην κλήρωση του Κυπέλλου, μέσα στο τριήμερο 19-21 Σεπτεμβρίου θα γίνει ο εντός έδρας αγώνας Κυπέλλου με τη Λαμία και εκεί θα εκτίσει την τρίτη και τελευταία αγωνιστική της. Έτσι θα μπορεί να υποδεχτεί με κόσμο το πρώτο ντέρμπι της σεζόν, που βάσει προγραμματισμού θα γίνει στις 24 Σεπτεμβρίου.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΝΤΕΡΜΠΙ

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 11/08/2017 16:50
xaxaxa roufiani sto megalio tous

στις 11/08/2017 18:13
Ναι ναι οπως τα λες...η "τύχη" πανω απο ολα χαμογελασε στην Αεκ,κ εγω το 15γουστο θα παω στη Σεληνη για ηλιοθεραπεία.ολα good.

στις 11/08/2017 21:13
ΒΓΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΑΦΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΗΘΗΚΕΣ ΒΡΕ ΨΟΦΙΜΙ lazaros66?ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΣΕ ΜΩΡΗ ΖΩΝΤΟΧΗΡΑ?ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΣΟΥΖΕΙ Η ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΟΥ?ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΛΕΤΕ ΟΤΙ Η ΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΑΔΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ?ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΠΕΤΑΞΤΕ ΤΗΣ 2 ΜΠΑΛΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΕΞΟΦΛΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ Η ΠΟΥΤΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΦΑΤΕ ΘΑ ΣΑΣ ΦΘΑΣΕΙ ΣΤΟ ΛΑΡΥΓΓΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΑΡΧΙΣΕΣ ΤΗΝ ΚΛΑΨΑ ΜΩΡΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ.ΑΦΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΓΙΑ ΜΟΙΡΟΛΟΓΑΣ ΜΩΡΗ ΛΟΥΓΚΡΑ?

στις 11/08/2017 21:16
Emmanuel85 ΜΗΝ ΠΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΗΛΙΟΘΕΡΑΠΕΙΑ ΣΤΗΝ ΣΕΛΗΝΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΕΞΩΓΗΙΝΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΙΤΣΑ ΜΕ ΞΕΣΚΙΣΜΕΝΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ.

στις 11/08/2017 22:06
POUSTARA TSIPOUKADORE PRIN ELEGES OTI OI PSOLARADES OI PARTIZANOI UA MAS GAMISOUNE TORA LES OTI OI KOULA OTI KAI NA GRAFIS TRASEJOUAL OI COLES TOU URILOU GEMIZOUNE TON BROMOKOLO SOU

στις 11/08/2017 23:08
Eιτε με κοσμο ειτε χωρις αν το ματσακι δεν διακοπει με κωμικες παλι ιστοριες το διπλο ειναι σιγουρακι..Σας το λεω απο τωρα μορτες αν και δεν θα εχει μεγαλη αποδοση,το υπολογιζω να βγαινει στο νετ γυρω στο 1,80-2,10 ριχτε ενα σκασμο ακομα και τα χανουμια..Θα πινετε μπουκαλακι το βραδυ στον Τερζη στην υγεια μου...Και με κοντρα διαιτησια τον γαυρο και οτι γουσταρεις το διπλο ειναι σιγουρακι!!!-ΒΕΤΜΑΚΕR-

στις 11/08/2017 23:12
Τsibookadoros επειδη ξερω οτι εισαι ξυπνιο παλικαρακι ριξε κανενα δυο χιλιαρικακια στο διπλο (αν σου βρισκονται),..Θα πινεις ουισκυ στην υγεια μου το βραδυ εκεινης της μερας...Εισαι και βαζελακος οποτε στα παπαρια σου ρε θηριο...Βεβαια ακομα και στοιχημα διπλο να το εχεις ριξει με το αεκακι θα εισαι στα κρυφα,αλλα λεμε ....Ρε πουτανες ακομα ποναει η κωλαρα σας...

στις 11/08/2017 23:35
campiaso ΚΑΡΑΦΛΟ ΚΟΛΑΡΑΚΙ ΠΕΣ ΤΑ ΣΤΟ ΠΟΥΣΤΑΚΙ ΤΟΝ lazaros66 ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΗΚΕ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΙΧΤΕΙ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΥ ΣΤΟ ΟΑΚΑ ΜΕ ΚΟΣΜΟ ΧΕΣΤΗΚΕ ΠΑΝΩ ΤΟΥ Η ΠΟΥΣΤΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟ STRING ΤΟΥ ΑΠΟ ΑΣΠΡΟ ΕΓΙΝΕ ΚΑΦΕ.ΑΦΟΥ ΕΧΕΤΕ ΑΝΩΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΕΚ ΓΙΑΤΙ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ Η ΛΟΥΓΚΡΑ?

στις 11/08/2017 23:37
Α ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ.ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΕΣΑ ΝΑ ΚΛΗΡΩΘΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ ΤΟΥ CH.L ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΟΛΟΣ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΕ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑΚΙ ΣΑΣ.4 ΣΤΟ ΑΝΦΙΛΝΤ ΚΑΙ 3 ΣΤΟ ΤΗΓΑΝΙ ΣΑΣ ΣΥΝΟΛΟ 7.ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΘΥΡΑ ΣΑΣ GAY.XAXAXAXAXA ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΦΩΤΙΑ Η ΚΟΛΟΤΡΥΠΙΔΑ ΣΑΣ.

στις 12/08/2017 14:47
O CHE ειναι ωραίος τύπος εγώ τον πάω!!Φιλε che από οτι καταλάβα οι σχολιασμοί των παιδιών έχουν να κάνουν για σπρώξιμο στο αεκακι και όχι για φοβο χάσιμου πόντων απο τον γαύρο..Δική μου εκτίμηση όπως αντιλήφθηκα τους σχολιασμούς...

στις 12/08/2017 14:49
Γιατί όπως και να χει φίλτατε che το διπλάκι για πρώτο ντέρμπι κατευφημισμόν της σεζον είναι σίγουρο ..Θα συμφωνήσω με campiaso..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.