Η Σούπερ Λιγκ υποβίβασε ξανά τον Ηρακλή!

Η Σούπερ Λιγκ υποβίβασε ξανά τον Ηρακλή!



Στην επικύρωση της βαθμολογίας τόσο της κανονικής διάρκειας, όσο και των πλέι οφ προχώρησε η Σούπερ Λιγκ, φέρνοντας τον Ηρακλή στην 15η θέση. Πλέον, το Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ αποτελεί τη μοναδική ελπίδα του «Γηραιού» για να μην υποβιβαστεί!

Επικυρώθηκε η βαθμολογία της κανονικής διάρκειας του πρωταθλήματος, με τον Ηρακλή να τερματίζει προτελευταίος λόγω της μη αδειοδότησης. Έτσι, οι άνθρωποι του «Γηραιού» αναμένεται να προσφύγουν στο Διαιτητικό Δικαστήριο της ΕΠΟ, όπου θα διεκδικήσουν οριστικά και αμετάκλητα την παραμονή τους στην Σούπερ Λιγκ.

Ο μοναδικός μάλιστα που ψήφισε εναντίον του υποβιβασμού του Ηρακλή ήταν ο Παναθηναϊκός, αν και ένα μήνα πριν είχε ψηφίσει υπέρ της αφαίρεσης τριών βαθμών στον «Γηραιό» για τις οφειλές στον Νίκο Πουρτουλίδη.

Την ίδια στιγμή οι «πράσινοι» από την πλευρά τους κατέθεσαν ένσταση σχετικά με την επικύρωση της βαθμολογίας των πλέι οφ, ζητώντας να αφαιρεθούν οι βαθμοί τόσο από τον ΠΑΟΚ, όσο κι από τους ίδιους, από το νέο πρωτάθλημα κι όχι αυτό του μίνι πρωταθλήματος που ολοκληρώθηκε! Κι εδώ ο μοναδικός υποστηρικτής του τριφυλλιού ήταν ο Ηρακλής, χωρίς ωστόσο να αλλάζει κάτι.



Ομάδες που αφορά: ΗΡΑΚΛΗΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Σχολιασμός

10 σχόλια:

[+]  t4sos στις 23/06/2017 15:52

στις 23/06/2017 15:55
Τασουλα ανωριμη πουτανα απο που και ως που μπορεις εσυ το παοκακι να κρινεις τον ηρακλη.Τουλαχιστον αυτοι ηταν πρωτοι σε καποιο αθλημα κσι οχι σαν το 4ο-5ο παοκακι σου(εκτος αμα υπολογιζεις το ποδοσφαιρο γυναικων)Γιαυτο βουλοσε το κομπλεξικο παοκακι που ο μονος λογος που υπαρχει η ομαδουλα σου ακομα ειναι επειδη την σπρωχνουν τα μιντια

στις 23/06/2017 16:12
Ας ζήτηση να ανοίξουν η Φάκελοι .πως πιρε άδεια ο βαζελος;;;και ο νιονιος...όλα στημένα σε αυτή τη χώρα

στις 23/06/2017 18:34
Όπου φτωχός κ η μοίρα του.....

στις 24/06/2017 00:11
Ειναι κριμα μια τοσο ιστορικη και σημαντικη ομαδα να την φερονται ετσι. Ο Ηρακλης υπηρχε και πριν απο τον παοκ και πριν απο τον αρη. Οι παοκτσηδες και οι αρειανοι καλο θα ειναι να μη μιλανε οι μεν διοτι ξεφτυλιζονται και οι δε διοτι πληγωνουν ολον τον κοσμο αλλα κυριως διοτι μιλανε ασχημα σε σεμνα κοριτσια οπως η λουγκρα ο dimisthess που ειναι η κυρια αιτια που εφυγε η Αννα απο το σαιτ. Τελικα συμφωνω με τον t4sos αν και διαφωνω με αυτο που λεει. Για μενα αυτο που κανει η ΕΠΟ ειναι ενα μεγαλο εγκλημα.

στις 24/06/2017 00:18
Dimisthessalonika βουλωστο βλακα!!! Αυτα που εχεις πει εσυ σε εμενα και στην Αννα δεν τα εχει πει κανεις σε τετοιο βαθμο. Κι αλλα τσιρακια σου περσι εμας τους δυο μας ειχατε βαλει στη γωνια αλλα σαν εσενα κανεις. Διστυχως ποτε δε θα μαθεις τι σημαινει αξιοπρεπεια κατι που εγω και η Αννα εχουμε μαθει απο πολυ μικροι και οι δυο μας διοτι μεγαλωσαμε σε σπιτια κι οχι σε οικους ανοχης οπως εσυ. Ειχα μια φιλη κι εγω που ειχε κοινα ενδιαφεροντα με εμενα αλλα εσυ της φερθηκες ασχημα επειδη στα 30 της ειναι ακομα Παρθενα. Ειδαμε και εσενα που πας και πηδιεσαι απο τα 13 σου σε οικους ανοχης με καθε τσουλι τι εγινες...και λες για την Αννα ρε ξεδιαντροπε; Εγω δε θα ξεπεσω στο επιπεδο σου...α και κατι ακομα: θα σε ξεμπροστιασω μπροστα σε ολους να δουν και να μαθουν τι ακριβως εκανες στα δυο μοναδικα σεμνα ατομα. Αυτα τα ολιγα οπαδε της φαπας!!!

στις 24/06/2017 00:19
Νομιζω οτι ο πρωτος σχολιαστης και οι δυο τελευταιοι πριν απο μενα τα λενε τα πραγματα με τ'ονομα τους.

στις 24/06/2017 11:10
μας τα 'χετε κανει 5x5 με αυτο το θεμα, οχι τιποτα αλλο, ειναι και αδικο να πεσει ο Ηρα

στις 25/06/2017 14:18
Α ρε Κομποτη κουφαλα....

στις 26/06/2017 01:12
Σωστοι οι 2 τελευταιοι. Αριστοι θα λεγα.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.