Για παραίτηση Ίβιτς και πρόσληψη Λουτσέσκου γράφουν οι Σέρβοι!

Για παραίτηση Ίβιτς και πρόσληψη Λουτσέσκου γράφουν οι Σέρβοι!



Δημοσίευμα στη Σερβία κάνει λόγο για παραίτηση του Βλάνταν Ίβιτς από την τεχνική ηγεσία του ΠΑΟΚ και θεωρεί ως πρώτο φαβορί τον Ρουμάνο Μιρτσέα Λουτσέσκου!

Για αλλαγή σκυτάλης στην τεχνική ηγεσία του ΠΑΟΚ κάνει λόγο η σερβική ιστοσελίδα «novosti.rs». Σύμφωνα με το δημοσίευμα, ο Βλάνταν Ίβιτς υπέβαλε την παραίτηση του από την τεχνική ηγεσία του «Δικεφάλου» κι αποτελεί ήδη παρελθόν από τον σύλλογο.

Μάλιστα, οι Σέρβοι υποστηρίζουν ότι ο «εκλεκτός» της διοίκησης του ΠΑΟΚ είναι ο Μιρτσέα Λουτσέσκου. Ο έμπειρος Ρουμάνος τεχνικός, που έμεινε ελεύθερος από τη Ζενίτ, γνωρίζεται πολύ καλά με τον Λούμπος Μίχελ, με τους δυο τους να έχουν συνεργαστεί κατά το παρελθόν στη Σαχτάρ.

Από τον ΠΑΟΚ δηλώνουν άγνοια σχετικά με το δημοσίευμα αυτό, την στιγμή που οι φήμες στη Σερβία θέλουν τον Ίβιτς να αναλαμβάνει την Παρτίζαν.



Ομάδες που αφορά: ΠΑΟΚ, ΖΕΝΙΤ

Σχολιασμός

8 σχόλια:

στις 02/06/2017 00:59
ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ Ο ΠΑΟΚ ΜΕ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΤΟΝ ΙΒΙΤΣ ΘΕΛΕΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ.

στις 02/06/2017 03:26
prison-bet ειμαστε παρανοικοι ψυχασθενεις φανατικοι χωρις μυαλο.

Και δευτερων φίλε, μετα τον τελικο κυπελλου δεχονται απειλες η ανθρωποι του ΠΑΟΚ και φοβουνται, ειναι λογικό, και απο τις δειλωσεις του σαββιδη αυτος φαινεται να ειναι ο λογος που αποχωρει

στις 02/06/2017 04:07
kai giati na fugei autos o megalos proponhths/???ston paok ton elegan theo kai oti ksekinane mia nea arxh me ivic,axaxaxaxaxaxaxa GELAEI O KOSMOS MAZI TOUS.....POUTSA FETOS PALI KAI STO TELOS NA KAIIIIIIIIIIIIIIIIIEI

στις 02/06/2017 12:43
dikaiologies toy kerata.mipos sas esteilan kai sferes opos mpagevits?osa den piani i alepoy ta kani kremastaria.nomizate oti 8a sas eynoisi i diaitisia opos teliko kai imiteliko,ipotimisate ton pao kai sas ftene alla.px opos o aeras ston olimpiako meta ton apoklismo apo juve.eley8eropoylos.etsaloy esis to lete tora kratos ine o sabidis 8a ta sarosoyme ola?pos apilithikaatte?me kratos ton siriza-anel-sabidis?xa xaxa plaka exete.pai to cl pai o dol pai to mega.iste gia klamata kai milate.opos karaiskaki.kerdisate mr ton klaoys 2-1,peirame to prota8lima,diko mas ine.kai minate me to p...... sto xeri.mipos siga siga arxizete na pernete tin 8esi toy alafoyzoy?klapsa enoo.

στις 02/06/2017 14:02
Εγώ αν ήμουν...παοκτσής θα παρακαλούσα να ίσχυε το δημοσίευμα.

Ο Ίβιτς είναι μαθητευόμενος προπονητής και ο Λουτσέσκου κορυφαίος,πολύπειρος με επιτυχίες και όπου πήγε οι ομάδες του έπαιξαν μπαλάρα.

Μονάχα με τέτοιας κλάσης προπονητές έχει μια ομάδα δικαίωμα να ονειρεύεται την επίτευξη μεγάλων στόχων και τη δημιουργία μεγάλης ομάδας.

Εσείς καθίστε να χαίρεστε για το κυπελλάκι που ακόμη και με τον αιγύπτιο φροντιστή σε χρέη προπονητή θα το κατακτούσατε,δεν έκανε το έκρινε ο Ίβιτς...

Φιλικά πάντα...

στις 02/06/2017 14:47
ilias-tiger(!!!) ροδεεεεελααααααα...

στις 03/06/2017 00:13
Με προπονητή 72 χρονών καμία ομάδα δεν δικαιούται να έχει σοβαρές φιλοδοξίες.

στις 03/06/2017 04:03
esu sunexise kai tha sthn gamisw thn aderfh na thimasai...

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.