Απέσυρε την έφεση και υποβιβάστηκε ο Ηρακλής

Απέσυρε την έφεση και υποβιβάστηκε ο Ηρακλής



Ο Ηρακλής απέσυρε την έφεσή του κατά της πρωτόδικης απόφασής του για τη μη χορήγηση άδειας και ως εκ τούτου υποβιβάζεται και τυπικά στην Football League.

Οριστικοποιήθηκε ο υποβιβασμός του Ηρακλή στη Football League. Ο «Γηραιός» απέσυρε την έφεση κατά της πρωτόδικης απόφασής του για τη μη χορήγηση άδειας από την επιτροπή αδειοδότησης της ΕΠΟ και έτσι οι Θεσσαλονικείς υποβιβάζονται στη δεύτερη κατηγορία.

Έτσι, ακόμα και αν δικαιωθεί στην υπόθεση Πουρτουλίδη και του επιστραφούν οι τρεις βαθμοί που του αφαιρέθηκαν, δεν μπορεί να εξασφαλίσει την παραμονή.

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΕΠΟ:

"Κατόπιν της από 25/5/2017 έγγραφης δήλωσης παραίτησης από το δικόγραφο της εφέσεως της ΠΑΕ ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 (εκκαλούσας), η σημερινή υπόθεση δεν συζητήθηκε. Κατά συνέπεια, ισχύει η πρωτόδικη απόφαση του Πρωτοβάθμιου Οργάνου Αδειοδότησης"



Ομάδα που αφορά: ΗΡΑΚΛΗΣ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 26/05/2017 13:31
Τα αναλυσαμε και εχθες...Εξαντληθηκε το θεμα...

στις 26/05/2017 13:33
http://agones.gr/news/17871/epistoli_pourtoulidi_sti_souper_ligk_exo_exoflithei_apo_ton_irakli#cmt_112672

στις 26/05/2017 13:40
Καλο αφανισμο.

στις 26/05/2017 15:46
Αυτή η ομάδα γιατί ανεβαίνει κατηγορία πάντα αφου ξαπαπέφτει μόνοι της?

στις 26/05/2017 16:36
Ο Σαββίδης φταίει

στις 26/05/2017 17:12
Ατρόμητος -Απόλλων -λαμια-Λεβαδειακός-Ξάνθη -Κέρκυρα .-Τρίπολη -πλατανιασ ..όλοι μαζί άντε να κοβόυν 1.000 εισιτήρια;;;;να τη χαίρεστε τη σούπερ κλίκα

στις 26/05/2017 17:20
mike μια χαρα τα ειπες!

στις 26/05/2017 17:21
να χαιρεσται τους εξυγιαντες!

στις 26/05/2017 17:22
τασο καλο αφανισμο θα ειχες εσυ αλλα εσυ εχεις τους υπουργους μαζι σου!

στις 26/05/2017 17:22
κριμα στον ηρακλη!

στις 26/05/2017 17:48
αυτα τα αθρα πιος εξυπνος τα γραφει ελεος αν δεν ξερεις το θεμα μην βγαζεις αρθρα ο ηρακλης θα παει στο διατιτικο και θα διεκδικισει και τα δυο δλδ και το θεμα πορτουλιδη και την αδειοδοτηση

στις 26/05/2017 20:54
mike-4 ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΦΙΛΕ.ΠΩΣ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΑΛΛΗΣ ΟΜΑΔΑΣ Η ΣΟΥΒΛΑΚΕΡΙ ΤΗΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΡΙΑΣ ΑΞΙΟΝ!Η ΠΙΟ ΣΙΧΑΜΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΜΑΚΡΑΝ ΤΗΣ SUPER ΛΙΓΔΑΣ.

στις 26/05/2017 21:09
den peirazh tha ta stinete kalitera stin football league...

στις 26/05/2017 22:37
malako barman ante pane piso stin poli soy vlaxo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 27/05/2017 14:24
2.2.2.2.2

στις 26/05/2017 15:46

2 Αυτή η ομάδα γιατί ανεβαίνει κατηγορία πάντα αφου ξαπαπέφτει μόνοι της?

Γραφουν και σοβαροι ανθρωποι εδω μεσα το εχω ξαναπει...Γιατι πολυ απλα λεβεντη μου τετοιες οδηγιες εχει απο το αφεντικο της Ιβαν Σαββιδη που συμμωρφονεται με τις εντολες του βασικου χορηγου και κουμανταδορου της την sporting bet....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.