Διαψεύδει για Βαλβέρδε η Μπαρτσελόνα, αλλά...

Διαψεύδει για Βαλβέρδε η Μπαρτσελόνα, αλλά...

Αφορά τον αγώνα ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΕΪΜΠΑΡ


Από την Μπαρτσελόνα διέψευσαν πως υπάρχει συμφωνία με τον Ερνέστο Βαλβέρδε, ωστόσο δεν αρνήθηκαν πως ο πρώην τεχνικός του Ολυμπιακού βρίσκεται στη λίστα των υποψηφίων για τον πάγκο του συλλόγου.

Ο έγκυρος καταλανικός ραδιοφωνικός σταθμός RAC1 έβγαλε στον αέρα την είδηση πως ο Ερνέστο Βαλβέρδε θα είναι ο νέος τεχνικός της Μπαρτσελόνα, με τις δύο πλευρές να έχουν έρθει σε συμφωνία για διετές συμβόλαιο συνεργασίας.

Ωστόσο η Mundo Deportivo ήρθε σε επικοινωνία με ανθρώπους των Καταλανών, οι οποίοι διέψευσαν πως έχουν έρθει σε συμφωνία με τον πρώην προπονητή του Ολυμπιακού. Παρόλα αυτά, οι άνθρωποι του συλλόγου δεν αρνήθηκαν το γεγονός πως ο Βαλβέρδε βρίσκεται στη λίστα με τους υποψηφίους, τονίζοντας πως η απόφαση σχετικά με τον αντικαταστάτη του Λουίς Ενρίκε θα παρθεί μετά τον τελικό Κυπέλλου (27/5).

Όπως αναφέρουν οι Ισπανοί, το πιο πιθανό σενάριο είναι ότι οι άνθρωποι της Μπαρτσελόνα έχουν ήδη δώσει τα χέρια με τον νυν τεχνικό της Μπιλμπάο και απλώς επιθυμούν οι επίσημες ανακοινώσεις να γίνουν μετά το φινάλε της σεζόν.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ - ΕΪΜΠΑΡ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.029.0025.001.055.00116.62
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.153.7016.501.901.60
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
7.003.251.774.00

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 16/05/2017 01:58
Καλά Αφού θα πάει μπαμ κάνει.

στις 16/05/2017 03:26
Φέρτε Τουχελ ή Σαμπαολι γαμω το κέρατο μας..Ο Βαλβέρδε δεν μπορεί να νικήσει τον Αποελ ,πλάκα μας κάνετε;

Δεν τον λέω άχρηστο αλλά σαν τους άλλους δύο δεν είναι..

στις 16/05/2017 04:30
ναι γιατι Ο Βαλβερδε παιζει μπαλα...οχι που δεν ειχε ομαδα ο ολυμπιακος..

στις 16/05/2017 11:03
Οι μεγαλοι προπονητες καταληγουν παντα σε μεγαλους συλλογους!!Κλασσικο παραδειγμα τεχνικου που θα σου αποδοσει το 90% του υλικου που εχει στην ομαδα...Με ικανοτητα αναδειξης και προβλεψης ταλεντων απο τις μικρες ομαδες των συλλογων..Αν βγει το συμβολαιο θεωρω σιγουρο το πρωταθλημα στην Μπαρτσα την νεα χρονια...

στις 16/05/2017 11:55
για ελλαδα θρυλος για ισπανια πολυ μετριος

στις 16/05/2017 20:23
ο Βαλβερδε ειναι ο μονος προπονητης που ταιριαζει στη Μπαρτσα εκτος και συνεχισουν τη συνταγη μ αυτους που υπαρχουν στην ομαδα!!!

στις 16/05/2017 21:14
RE AMPALE GENIUS TOSA KSEREIS TOSA LES BARCELONA EINAI SAN ENA VRAKI LES KAI O PROPONITIS THA KANEI TN DIAFORA ZWO

στις 16/05/2017 21:15
LES KAI THA ALLAKSEI TPT STN OMADA MIA ZWH TO IDIO PAIZEI 10 XRONIA TA IDIA SKATAAAAAAAAAA XA0X0AX0AX0AX0XX

στις 16/05/2017 23:07
re koitaxte na parete kana paixth vasiko kai meta allous 6 gia pagko kai meta pernete kai proponhth,edw vlepeis emeis xarizoume james(10) kai h fapalona den exei tetoio paixth oute vasiko......Ante mazeuteite epitelous trimpourdela,entaksei gelasame fetos mazi sas alla ante mazeuteite...........

στις 16/05/2017 23:33
γελασατε ? γκουχου γκουχου 2-3 γκουχου γκουχου

στις 17/05/2017 02:42
Θα απαντησω ξεχωριστα :

1) Viconie απο το ονομα τρως Χ ,ντολμα! Απο αυτα που γραφεις ειναι σαν να μου λες" ειμαι βλακας,κοροιδεψε με" ! Καλα για το αμπαλος δεν το συζητω.. 10 χρονια τα ιδια σκατα?

Θα σου απαντησω με ερωτησεις!

!) Ποσα χρονια εχεις να παρεις πρωταθλημα?

!!) Τελευταιο Ελ κλασσικο πιος σου εκανε την σουφρα σαν γαρυφαλλο?(ειμαι και ρομαντικος)

-----------------------

2) illia νταξει εσενα σε τι να σου πρωτοαπαντησω?! Αμα ρωτησω κανα παιδακι δημοτικου θα μου απαντησει πιο σοβαρα! Θα συμφωνησω για τον παγκο,εχεις μεγαλο δικιο! Φαπαλονα?! αληθεια? Μειωσε την δοσολογια φαρμακων που καταλονεις,ξεχνας ευκολα! 2-3 στο μπερναΛΕΟ ή μηπως πέρναΛΕΟ?.. Γελασες μαζι μας? 10 χρονων εισαι? Ερωτηση :Τι σου αρεσε περισσοτερο το 1ο γκολ του Μεσσι ή το 2ο?! Μαλλον και τα δυο γιατι και στα δυο σας εκανε ΠΟΥΤ@Ν@! Θα εβαζε γκοχαχαχαχαχχαχαχα ο πεναλντο στο Ελ Κλασσιχαχαχαχαχχαχα Μα ρε Μαρσελο κανε φαουλ ρε και εκλαιγε μετα μονος του + ολα τα παλουκια στον περναΛΕΟ χαχαχαχα! Τι σας εκανε ο Ρ

στις 17/05/2017 02:44
Ρομπερταρος! Σας εκανε ΣΟΥΡΩΤΗΡΙΙΙΙΙΙ! και μετα εκλαιγε ο πεναλντο και ολα τα αλλα χιλιαδες παλουκια μεσα στο περναΛΕΟ!

Μεχρι το επομενο Ελ Κλασσικο ενα να ξερετε..Οταν νιωθετε ΠΟΝΟ να ξερετε οτι θα φταει η ΜΠΑΡΤΣΑ Ή Ο ΜΕΣΙ Ή ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΙΓΟΥΡΑ!

Μεχρι τοτε "πεναλντο και γκοΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ"....!

στις 17/05/2017 02:49
Και απο του χρονου να ξερετε μερικοι ή βασικα ΟΛΟΙ,οτι θα επαναληφθουν κατι ΤΕΤΡΑΜΠΑΛΑ ΚΑΙ ΤΡΙΜΠΑΛΑ εντος και εκτος του κοτετσιου σας! ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ Μεσιπον και ενα ρουκιτιτσιπον και για επιδορπιο ενα ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑΠΟΝ!ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΚΛΑΜΑ ΡΕ ΠΕΛΑΤΕΣ,ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΕΛΑΤΕΣ ΕΙΣΤΕ ΖΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.