Μελισσανίδης: «Στημένος και παλιοαλήτης ο επόπτης»

Μελισσανίδης: «Στημένος και παλιοαλήτης ο επόπτης»



Έξαλλος με την διαιτησία του τελικού Κυπέλλου εμφανίστηκε ο Δημήτρης Μελισσανίδης, δηλώνοντας ότι «ο βοηθός ήταν στημένος, δεν ήταν ανθρώπινο λάθος»!

«Για εμένα δεν ήταν ανθρώπινο λάθος, ο επόπτης ήταν στημένος. Τι να την κάνεις την συγγνώμη; Συγγνώμες στο Άγιον Όρος», ανέφερε χαρακτηριστικά στους δημοσιογράφους ο Δημήτρης Μελισσανίδης, αμέσως μετά τον χαμένο τελικό της ΑΕΚ, ο οποίος κρίθηκε από το γκολ οφσάιντ του Πέδρο Ενρίκε (2-1) στο 81'.

Λίγο αργότερα, ο ισχυρός άνδρας της Ένωσης προχώρησε σε νέες δηλώσεις, λέγοντας: «με ένα γκολ τρια μέτρα οφσάιντ πάρτε το το Κύπελλο, δεν με πειράζει να το πάρει ο ΠΑΟΚ. Πήρε ένα Κύπελλο με αυτή την αλητεία, με αυτόν τον επόπτη τον παλιοαλήτη».



Ομάδες που αφορά: ΜΕΤΑ, ΑΕΚ

Σχολιασμός

22 σχόλια:

στις 07/05/2017 00:03
Xaxaxaxaxaxax κοιτα Ποιος Μιλαει Ασε Τον Παοκ Να Παρει Ρε Μαλακα Κυππελο Ρουφιανε Που ουτε Γηπεδο Δεν Εχεις Αστο Διαολο Αχρηστε

στις 07/05/2017 00:11
Έτσι ρε πούστη τίγρη έβγαλες Απόλλωνα και Λαμία για να τις κανείς ότι θες με τα οφσάιντ και τα πέναλτι ρουφα τώρα ...τι θεία δίκη

στις 07/05/2017 00:15
Εφτασαν στον τελικο με σφαγη και με σφαγη το πηραν γιατι οχι...οποιος δε το βλεπει μη του το χαλασω...

Οσο για το παιχνιδι πηγαινε φουλ για παραταση ,τραγικες και οι 2 ομαδες με δυσφημηση του ποδοσφαιρου!!

Συγχαρητηρια παρολα αυτα στον Παοκ...

Τιγρη λες οτι ηταν στημενος ο εποπτης αλλα ποιος τον εβαλε? δεν εχεις δικαιολογια μαζι διπλα διπλα καθοσασταν και μιλατε για εξυγιανση του ποδοσφαιρου και μια χαρα κοτσο σε επιασε με το σημερινο ματς..

στις 07/05/2017 00:23
ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ!ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕΣ ΜΙΛΗΜΕΝΟ;ΚΡΙΜΑ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥΣ ΜΑΣ

στις 07/05/2017 00:24
Σαν παοκτσης δε γουστάρω να κάνω αυτά που κατηγορούσα χρόνια..χίλιες φορές παράταση.το κύπελλο το ήθελα με την αξία μου.δεν ήταν οριακή φάση για να το θεωρήσω ανθρώπινο λάθος..Πάντως παίχτηκε άθλιο ποδόσφαιρο και από τις δύο ομάδες..Ο Παοκ έπαιξε λίγο καλύτερα. παρολα αυτά ήταν Χ το παιχνίδι στη κανονική διάρκεια..

στις 07/05/2017 00:52
Kai oi dyo omades me sfagi fthasane ston teliko kai sto telos to pire o paok me sfagi...tetoio kypello egw na to vrasw...merika pragmata exoune perissoteri axia apo ena kypellaki...sygxaritiria ston paok p apodeixthike I pio dynati omada paraskianaka!!

στις 07/05/2017 00:54
ΑΣΕ ΜΑς ΡΕ ΠΑΠΑΡΑ ΜΕΙΣΣΑΝΙΔΗ ΚΑΙ ΒΑΛΕ ΚΑΝΑ ΦΡΑΓΚΟ ΜΑΛΑΚΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΟΥ...ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙΣ ΤΟ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ...ΕΤΣΙ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΕ ΟΦΣΑΙΝΤ ΝΑ ΠΟΝΑΝΕ, ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΦΑΖΟΣΟΥΝ , ΤΩΡΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΣΕ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΞΩΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΑΝΤΙΠΟΙΝΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ , ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΟΚΑΡΑ, ΜΠΡΑΒΟ ΙΒΙΤΣ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΜΕΓΑΛΕ ΣΑΒΒΙΔΗ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑς ΕΠΙΠΕΔΟ!!!

στις 07/05/2017 00:56
χαχαχαχαχα να βλεπεις τους γαυρους να μιλανε για σφαγη...Η ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΑ!!!

στις 07/05/2017 01:08
Xαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ετσι με διαιτησια Τιγρακο και να ποναει...Ειναι πιο καυλα οταν γινεται με σπρωξιμο απο διαιτητες...Εχεις παρει πολλα τετοια απο τον γαυρο δεκαετια του 90...Καλα ειναι!!

στις 07/05/2017 01:11
Ρε παιδια επειδη διαβασα φιλους Παοκτσηδες σοβαρους παραπανω...Ξεραμε οτι αν στραβωσει θα εσπρωχνε η διαιτησια Παοκ και το ειχαμε γραψει εδω μεσα...Δεν σημαινει αυτο ομως οτι δεν εχει καλυτερη ομαδα ο Παοκ απο την Αεκ...Και στην τελικη αν και δεν ισχυει οκ εκανε ενα ανθρωπινο λαθος ο εποπτης...Δηλαδη τι συζηταμε τωρα?, η διαφορα των δυο ομαδων ειναι ενα κλικ πανω ο Παοκ...

στις 07/05/2017 01:18
Mhn lete oti sas katevei vlakes oloi edw mesa. To oti vlepeis esu apo thn 'stamathmenh' fash mesw cameras den shmainei oti einai idio k gia ton epopth ekeinh thn wra, o enrike ekane kinhsh pros ta pisw thn wra tis mpalias, an8rwpina la8oi 8a ginontai, oute egw goustarw pou htan offside alla den ginetai oles oi faseis na einai swstes, h diaithsia den esprwkse kanenan k elpizw suntoma oi epanalhpseis mesw cameras na mpoun sthn diaithsia. ANTE PAOKARA

στις 07/05/2017 01:24
βρε σοιλ μου θυμηζεις εμας με τον παπουτσελη που το βαφτησαμε πεναλτυ ελεος..εγω δεν θα πανηγυριζα ουτε μου αρεσουν τετοιες νικες

στις 07/05/2017 03:05
καθαρο οφσαιντ

αλλα για οσους ξερουν απο μπαλλα δεν στηνονται ετσι αγωνες.ουτε τον παοκ κατασκηνωσε εξω απο την περιοχη της αεκ ουτε φορτωσε με αδικαιολογητες καρτες τον αντιπαλο!

εξαλλου δεν μιλαει κανεις που ο παοκ επι μια δεκαετια συνεχεια επαιζε τελικο εκτος εδρας

τελος δεν θα κλαψουμε κιολας με τον τροπο που το πηραμε.σε 10 χρονια δεν θα το θυμαται κανεις

στις 07/05/2017 07:26
mangas01 αν δεν σου αρεσει τοτε δωστε πισω ενα κυπελο στον Αστερα και ενα πρωταθλημα στην ΑΕΚ.......GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

στις 07/05/2017 08:46
Από όλους εδώ μέσα μέχρι στιγμής ο L.S είναι ο ποιο σωστός και ο stefnik.κα 2 στον παο κυραστας.

στις 07/05/2017 10:45
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΕΙΣΤΕ ΑΝΑΞΙΟΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΛΟΓΩ ΑΝΩΡΙΜΟΤΗΤΑΣ. ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΧΩΡΕΣ, ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣΤΕΡΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΗΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑΣ.ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ. ΕΙΣΑΙ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΛΛΗΝΕς, ΕΤΣΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝΕ ΔΗΛΑΔΗ. ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΚΥΠΕΛΛΟ, ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΣΟΥ ΤΟ 2003. ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΣ? ΧΑΙΡΕΤΕ...

στις 07/05/2017 10:56
Ο S.G.W TA EIΠΕ ΟΛΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ.ΕΙΠΕ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΛΗΘΕΙΑ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΕΛΙΣΣΑΝΙΔΗ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΠΑΙΡΝΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΥΠΕΛΛΑ ΤΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΕΣ ΕΙΧΕ ΥΠΕΡ ΤΟΥ.

στις 07/05/2017 11:50
Παίδες ο Σαβίδης τα είπε όλα με λίγες λέξεις: "Ο Δημήτρης θα το χαρείπερισσότερο με τη δική μου χαρά". Βγάλτε συμπεράσματα μόνοι σας....κρίμα κ πάλι κρίμα που έχουν κάνει το ποδόσφαιρο ιδιοκτησία κ προσπαθούν μέσω αυτού να ξεπλύνουν αυτά που δεν τολμά η πολιτεία να τους ζητήσει κ κάνουν τα στραβά μάτια χαιδεύοντάς τους...βλέπε χρέη ΣΕΚΑΠ κ δώρο στον Σαβίδη το ΜEGA!!!

στις 07/05/2017 11:55
siga to offside athropino lathosz itan

στις 07/05/2017 12:09
αν έδινε το πέναλτυ στον Κρεσπο.... δε θα μιλάγαμε τωρα!!!

ΠΑΟΚ

ΚΥΠΕΛΛΟΥΧΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ 16-17

στις 07/05/2017 16:45
ηταν ανθρωπινο λαθος που δεν εδωσε το πεναλτυ στον κρεσπο , ΠΑΟΚ ΡΕ

στις 07/05/2017 22:01
TO KUPELO TO PIRATE ME TIN AJIA SAS XARITERO OPOS MPORITE AN TO EPERNE OI KOULA ME TON IDIO TROPO UA TO DINANE PISO; KAI OPOS LEI O AGAUON SAS PIGANE STO BOLO KAI SAS SKISANE TON KOLO EYGE STON GAYRO TOU BORRA.

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.