Μάχες σώμα με σώμα οπαδών στην αερογέφυρα! (vid)

Μάχες σώμα με σώμα οπαδών στην αερογέφυρα! (vid)



Ξεφεύγουν τα πράγματα στο Πανθεσσαλικό, αφού οπαδοί του ΠΑΟΚ και της ΑΕΚ έχουν έρθει στα χέρια στον αγωνιστικό χώρο, με αποτέλεσμα να σημειώνονται σοβαρά επεισόδια στην αερογέφυρα!

Λίγη ώρα μετά τα επεισόδια μεταξύ των οπαδών και των αστυνομικών δυνάμεων, η κατάσταση ξέφυγε ακόμα περισσότερο. Η αστυνομία δεν σκέφτηκε να φυλάξει την αερογέφυρα που ενώνει τα δυο πέταλα, με αποτέλεσμα να ακολουθήσουν μάχες σώμα με σώμα ανάμεσα στους οπαδούς των δύο ομάδων.

Καδρόνια, φωτοβολίδες και ανελέητο ξύλο, με την κατάσταση να είναι ανεξέλεγκτη, αφού η αστυνομία δεν μπορεί να βρεθεί στο σημείο, μιας και πρέπει να περάσει μέσα από την κεντρική κερκίδα. Ούτε τα επίσημα αποτέλεσαν εξαίρεση στον χορό των επεισοδίων, καθώς και στις κερκίδες έπεσε αρκετό ξύλο.



Μάχες σώμα με σώμα οπαδών στην αερογέφυρα! (vid)Μάχες σώμα με σώμα οπαδών στην αερογέφυρα! (vid)Μάχες σώμα με σώμα οπαδών στην αερογέφυρα! (vid)Μάχες σώμα με σώμα οπαδών στην αερογέφυρα! (vid)



Ομάδα που αφορά: ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 06/05/2017 19:15
Μαγκες ξεχωρα απο πολιτικες πεποιθησεις, μακρια απο μας αυτα, η χωρα ειναι σε αποσυνθεση. Δεν μπορουν ειναι φανερο αυτο. Ακαταλληλοι ανθρωποι σε ισχυρες και ζωτικες θεσεις, δεν ξερουν να κανουν σωστα την δουλεια τους. Εμεις ομως πληρωνουμε κανονικα, το ελληνικο δημοσιο μεσω των φορων και του ΕΝΦΙΑ και της παναγιας τα ματια. Και δεν μπορουν να αστυνομευσουν ενα αγωνα ρε, 3500 αστυνομικοι! Αφησανε λεει την πεζογεφυρα, η οποια οδηγει στα δυο πεταλα! Φοβερα πραματα κι εμεις θα εξακολουθουμε να πληρωνουμε την ελληνικη αστυνομια? Ουστ ρε μπινεδες, γιατι να το κανουμε απο αυριο?

στις 06/05/2017 19:31
Εξυγιαντές του ποδοσφαίρου ΠΑΟΚ και ΑΕΚ τα διαλύσατε όλα σττον ωραίο Βόλο.Εσείς πρέπει να παίζετε στο ερασιτεχνικό ή να σας σβήσουν από προσώπου γής ΑΛΗΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

στις 06/05/2017 19:41
ΟΥΣΤ ρε ΑΛΗΤΕΣ από το Βόλο στην Κωσταντινούπολη έπρεπε να παίξετε τελικό, εκεί σας αρμόζει με τους βρωμιάρηδες τους ΤΟΥΡΚΟΥΣ!!!ΑΛΗΤΕΣΣΣΣΣΣ ΜΑΣΤΟΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

στις 06/05/2017 20:10
Auto einai to ellhniko podosfairo dustixos

στις 06/05/2017 20:25
έβαλαν και φωτιά τώρα στην κερκίδα τα μαστούρια της ΑΕΚ...βέβαια όταν κάνεις πρέζα μετά από την υπερένταση που την εκτονώνεις με ξύλο... κρυώνεις!!!!ΟΟΥΣΤΤΤ που ήρθατε στον πολιτισμένο ΒΟΛΟ πρωτόγονοι για να κάνετε τις βρωμιές σας!!!Στην ΤΟΥΡΚΙΑ άλλη φορά ο τελικός όταν παίζουν ΑΕΚ-ΠΑΟΚ!!!!!!

στις 06/05/2017 20:26
στο γήπεδο τηε ΦΦΕΝΕΡ και να συμμετάσχετε στο τουρκικό πρωτάθλημα...θα έχετε όλο ντέρμπυ!!!

στις 06/05/2017 20:27
της ΦΕΝΕΡ*

στις 06/05/2017 20:45
Αν υπηρχε μια κυβερνηση στη χωρα μας με @ρχιδια ωστε να βαλει σε ταξη συνδεσμους,παραγοντες και λοιπους που μολυνουν το ποδοσφαιρο δεν θα υπηρχαν αυτα.Γι αυτο εφυγα και εγω και ηρθα ισπανια γιατι δεν γουσταρω καμια κυβερνηση απο αυτες που ηταν και ειναι τωρα στην εξουσια.Σε ολους τους τομεις η πατριδα μας υποφερει...ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!!!!

στις 06/05/2017 23:14
sfairoulis για να μας κανεις αναλυση ξερεις εσυ απο πρεζα. ενω του γαυρου ειναι παρθενες χαχαχα. και μη μας το παιζεις ΕΛΛΗΝΑΣ.......GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

στις 07/05/2017 12:56
ναι ρε λακαμά stefnik γιατρός είμαι και ξέρω πως να δίνω πρώτες βοήθειες σε πρεζάκια, έλα αν θες βοήθεια να απαλύνω τον πόνο σου, γιατί όπως ξέρεις η στέρηση πονάει πολύ!!!!από

στις 07/05/2017 12:57
Στην Αλεξάνδρια , τον Γιδά μόνο Βέροια, που μου έγινες και ΜΠΑΟΚ...δες τη Βέροια στη Β εθνική και βουλωσέ το!!!

στις 07/05/2017 13:13
Και είμαι Έλληνας σε αντίθεση με σας που δεν ξέρετε τι σημαίνει Ελλάδα ούτε και την ιστορία της και γι' αυτό σας αρμόζει η Τουρκία και το τουρκικό πρωτάθλημα με τη συμπεριφορά σας.Ίσι για την πρέζα, να ξέρεις ότι έχω σώσει πολλούς σαν εσένα από βέβαιο θάνατο βλακάκο!!!!!!!!!!

στις 07/05/2017 13:13
Όσο*

στις 07/05/2017 14:08
σαν να βλεπεις ξυλο μεταξυ της 5ης και 6ης δημοτικου

αχχαχαχαχαχα

ΠΑΟΚαρα ειμαστε αλλα αυτα ειναι για το πεος

στις 07/05/2017 16:18
ox more siga ta epeisodia kai oi gayroi to xava toys.ksexnan ti exoyn kanei aytoi.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.