Μέγα φιάσκο: Αναβάλλεται ο τελικός του Κυπέλλου!

Μέγα φιάσκο: Αναβάλλεται ο τελικός του Κυπέλλου!



Ιστορικό φιάσκο για το ελληνικό ποδόσφαιρο! Μόλις δύο ημέρες πριν τη διεξαγωγή του τελικού του Κυπέλλου μεταξύ ΑΕΚ και ΠΑΟΚ, τα σημαντικά προβλήματα που υπάρχουν στο Πανθεσσαλικό στάδιο, οδηγούν στην αναβολή του αγώνα!

Παρά τις αρχικές διαβεβαιώσεις ότι ο τελικός του Κυπέλλου θα διεξαχθεί χωρίς πρόβλημα στο Πανθεσσαλικό το βράδυ του Σαββάτου (6/5, 20:30), τελικά τα πάντα ανατράπηκαν και η αναμέτρηση ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον ΠΑΟΚ αναβάλλεται!

Τα προβλήματα στο Πανθεσσαλικό Στάδιο είναι πολλά και δεν επιτρέπουν την ασφαλή τέλεση ενός αγώνα της κρισιμότητας ενός τελικού. Το μεγαλύτερο εξ αυτών αφορά στο θέμα με τα εισιτήρια, καθώς δεν υπάρχει σύστημα ηλεκτρονικού εισιτηρίου, ενώ κι εκείνα που έχουν δοθεί στους φιλάθλους δεν έχουν αρίθμηση.

Όλα τα θέματα συζητήθηκαν στην έκτακτη σύσκεψη που πραγματοποιήθηκε το βράδυ της Πέμπτης (4/5) στη ΓΓΑ κι ο υφυπουργός Αθλητισμού, Γιώργος Βασιλειάδης δεν ήθελε να πάρει το ρίσκο της διεξαγωγής του αγώνα.



Ομάδες που αφορά: ΑΕΚ, ΠΑΟΚ

Σχολιασμός

13 σχόλια:

στις 05/05/2017 00:46
To megaleio sou Ellas

στις 05/05/2017 00:52
Τοσος κοσμος ξεκινησε απο Εξωτερικο, πηρε αδειες , αγορασε εισιτηρια και το Υπαργειο το θυμαται τωρα, που η αποστολη του ΠΑΟΚ εχει φτασει Βολο, να το ακυρωσει..

στις 05/05/2017 01:13
τουλαχιστον το ακυρωσαν εγκαιρα γτ αμα γινωταν κανεις δε ξρ τι τραγωδια μπορει να ειχαμε αμα επεφτε καμια κερκιδα χτυπα ξυλο.. υγεια πανω απολα κ να γινει σε καποιο σταθερο γηπεδο...

στις 05/05/2017 03:07
Μόνο στην Ελλάδα αυτά πουθενά αλλού .

στις 05/05/2017 08:00
SIGA TA POURDELA.POU UELOUN KAI KANONIKO GUPEDO.

στις 05/05/2017 10:03
ο τελικος θα γινει στον δομινικο.οπως ο αλλος τελικος θα γινει στην ροδο.

στις 05/05/2017 14:39
Γιουπι για για...... το μπουρδελο είναι ο θρυνος που τον γαμισε η ΑΕΚ αντε χαμενε.

στις 05/05/2017 15:22
XENAKHS EXEIS APOLIA MNHMIS, TI POUTSA TI FAGATE STO POURDELO SAS PROSFATA

στις 05/05/2017 22:36
Γιουπι μάλλον εσύ έχεις απώλεια μνήμης. Τον τελικό θα τον δεις από το μπουρδελο σας.

στις 06/05/2017 08:02
XENAKH AN SAS GAMISOUNE OI MPAOK ELA STO PASALIMANI NA SOU KANO ENA KUPELO DORO EMIS EXOUME PARA POLLA

στις 06/05/2017 09:05
Ψάχνεις απεγνωσμένα δικαιολογίες για το γαμισι που φάγατε γιουπι.Τρια στα τρία έχω με τον Παοκακι. Τώρα άμα χάσω και ένα στα.αρχιδιαμου.

στις 06/05/2017 09:08
Και όσον αφορά το δώρο κρατήσετε γιατί αυτά τα κύπελλα γιουπι είναι κάλπικα.

στις 06/05/2017 13:20
η μανδαμ ciupi η αλβανιδα απο τη νικαια ξερει απο μπουρδελα το μεγαλυτερο που υπαρχει. ξερετε εσεις εκει που αραζουν και κανουν αποβαση ολα τα πλοια.μετα με πουλμαν κατευθειαν στο γηπεδο του GAYγαυρου ......GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.