ΠΑΕ Ολυμπιακός: «Καληνύχτα σας...»

ΠΑΕ Ολυμπιακός: «Καληνύχτα σας...»



Η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ εξέδωσε ανακοίνωση μετά το τέλος του αγώνα με την ΑΕΚ προχωρώντας σε σειρά καταγγελιών για όσα συνέβησαν μετά το τέλος της αναμέτρησης στο ΟΑΚΑ.

Λίγες ώρες μετά τον αποκλεισμό από την ΑΕΚ, η ΠΑΕ Ολυμπιακός εξέδωσε επιθετική ανακοίνωση στην οποία αναφέρεται η ΕΠΟ,η διαιτησία, η Ελληνική Αστυνομία και όχι μόνο…

Αναλυτικά η ανακοίνωση της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

«Ζήσαμε απόψε το τελευταίο επεισόδιο της «εξυγίανσης», της παράνομης διοίκησης της ΕΠΟ, του κυρίου Κουτσοκούμνη.

Της παρέας η οποία έχει διαλύσει το ποδόσφαιρο από την Α' μέχρι την Γ' Εθνική Κατηγορία και φυσικά δεν θα σταματούσε στο Κύπελλο...

Ζήσαμε απόψε την «εξυγίανση» των διαιτητών, οι οποίοι προκαλούν την κοινή γνώμη.

Ζήσαμε σήμερα την «εξυγίανση» των χούλιγκανς, οι οποίοι αλώνιζαν στον αγωνιστικό χώρο, έφτυναν και έβριζαν ποδοσφαιριστές. Των χούλιγκανς, οι οποίοι ανενόχλητοι, κατά δεκάδες, αλώνιζαν στα αποδυτήρια, έβριζαν και απειλούσαν, υπό την αδράνεια της ΕΛ.ΑΣ.

Ζήσαμε τους δραστήριους παρατηρητές, οι οποίοι αντί να ασχοληθούν με τη δουλειά τους και με τα έκτροπα, προσπαθούσαν να δικαιολογήσουν τα αδικαιολόγητα! Θα είναι τυφλοί;

Η «εξυγίανση» των λαθραίων, του υποκόσμου και των στοιχηματζήδων πηγαίνει, δυστυχώς, το ποδόσφαιρο στη Γ' Εθνική. Εκεί όπου ανήκουν αυτοί, οι οποίοι είναι υπεύθυνοι για όσα συνέβησαν.

Καληνύχτα σας...
»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
6.254.301.351.452.152.5511
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
5.702.301.701.651.85
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.501.852.3019.00

Σχολιασμός

28 σχόλια:

στις 27/04/2017 00:31
καλημερα σας....ανοιξτε τις καμερες απο ριζουπολη και απο καραισκακη τοτε με σισε δειτε το βιντεο και μετα ενας ενας πεστε στη θαλασσα να ησυχασουμε.....τσιπα δεν εχετε πια!!!!!!

στις 27/04/2017 00:34
ΑΧΑΖΑΧΑΧΑΧΑΖΑΖΑΖΑΖΑΖ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΛΕΕΙΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΖΑΧΑΧΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Ο ΚΥΡ ΣΑΒΒΑΣ ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΕ; ΧΑΖΑΧΑΧ

στις 27/04/2017 00:38
Ποσο γουσταρω να σκουζουν...συνεχιστε να χαριζετε το γελιο παντου...Ο θεοδωριδης μιλησε και για διαιτησια 80-20 ,κλαιμε λεμε...με τις υγειες σας και καλη χονεψη!!!

στις 27/04/2017 00:44
re mas doyleyoyn kanonika!!!!!!!!!!!!dhladh kyrie malaka theodorhdh ti eprepe na pairnei kathe xrono o olympiakos to kypelo gia na einai ola dikaia????e??re ainte apo dw xamo poy milate k eseis poy exoyn traymatistei paidia k skotwthei exaitia sas!!!!!!!!!!!!

στις 27/04/2017 00:50
oyst bothroi!!!!!!!!!!!! siga siga xebrwmizoyme mpoxa brwma sthmmenoi!!!!!!!!!!!!!!!!

στις 27/04/2017 00:53
skase xrhma pare paixtes kerdise diaitisia !!!! toys xoyligkans toys kerdises me karapapares!!!!!!!!

στις 27/04/2017 01:38
καλα χριστουγεννα ευτυχισμενο πασχα

στις 27/04/2017 01:42
Απο πρωταθλητές...καληνυχτάκηδες...!

στις 27/04/2017 01:48
Καληνύχτα σας και αντίο σας γιατί το βοθραθλημα αυτό ήταν το τελευταίο που κλεψατε

Και θα σας απαντήσω όπως απαντουσατε και σεις τόσα χρόνια ΕΠΕΝΔΥΣΤΕ ΔΩΣΤΕ ΛΕΦΤΑ ΦΤΙΑΞΤΕ ΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΕΤΕ

Και μια ερώτηση στον καραπαπαρα τελικά σας χτύπησαν αναιτια τα ματ στο ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΕ μετά το ματς με την Αεκ το αναφέρατε στην απολογία σας αυτό?

στις 27/04/2017 04:44
PAGMATIKA POLI MA PARAPOLI ADIKIA

KAI PYRATE TO PROTATHLIMA ME YDROTA KAI AIMA SAS EXOYN ADIKISOI SE POLA PEXNIDIA

SKEFTIKATE ME TOSI ADIKIA NA XANATE KAI TO PROTATHLIMA

TI THA KANATE

PAOKARA KAi pasis ellados

στις 27/04/2017 06:33
περιμενω καποιον ανιδεο γαυρο να σχολιασει με λαχταρα, τα φιλια μας καρκινοι του ελληνικου ποδοσφαιρου <3

στις 27/04/2017 08:51
Μαλακες αυτοί εκεί εμ τα κανουν .. Τα κράζουν και από πάνω .. Τι ιστορία πουλάνε ?

στις 27/04/2017 10:57
ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ?ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΟΝΟΠΟΛΙΟ ΤΟ ΕΙΧΑΝ.ΤΩΡΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝΕ ΤΙ???ΑΝΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΣΚΑΤΟΞΕΡΑΣΜΑΤΑ.

στις 27/04/2017 11:12
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ...δεν βρέχει καλοκαίριασε σας φτύνουν κολο ΓΑΒΡΙ ...πρεζεμπορι του κερατά

στις 27/04/2017 12:25
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΑ !!!!!! ΚΛΑΨΟΜΟΥΝΑ !!!!!!!

ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΧΤΕΣ !!! ΚΛΑΜΕΝΑ ΓΙΔΙΑ !!!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 27/04/2017 12:30
<<ΜΑΜΑΑΑΑΑ ΜΑΑΜΑΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΠΕΤΑΞΑΝ ΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑΑΑ, ΜΑΜΑΑΑΑ>>

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

[+]  ciupi στις 27/04/2017 12:45

στις 27/04/2017 12:54
TELOS 44

στις 27/04/2017 13:56
POUTSA TELOS

στις 27/04/2017 13:57
CIUPI ALVANE DEN THA GINEIS ELLHNAS POTE VLAKA,POOOOUTSA KAI FETOS OPWS KAI PERSU POUUUUUUUUUUUUTSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

στις 27/04/2017 15:48
μανδαμ ciupi γαμω το μουνι της μανα σου παλιοπουστα σταζει το μουνακι σου απο τα χυσια μας σου γαμιεται οτι εχεις παλιομαλακα μωρη λουγκρα ......GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

[+]  vasliver στις 27/04/2017 15:55

στις 27/04/2017 17:14
ΡΟΜΑΟ ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΒΑΛΤΗ ΣΤΟ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΣΟΥ ΠΑΛΙΟΠΙΘΗΚΟΜΟΥΡΗ ΑΜΠΑΛΕ.

στις 27/04/2017 17:28
ΑΡΧΗΣΕ Η ΨΩΛΗ ΠΑΡΤΕΤΟ ΧΑΜΠΑΡΗ ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΚΟΛΟΓΑΥΡΟΙ

στις 27/04/2017 18:05
Ο ΑΛΛΟΣ ΠΑΝΗΓΥΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΤΥΧΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΥΣ ΤΟΥ κουλη, ΤΙ ΞΕΠΕΣΜΟΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

στις 27/04/2017 21:04
Mπλα μπλα μπλα και ο κοσμακης συνεχιζει να ασχολειται με τα προσκοματα του ποδοσφαιρου που εντεκνως προστεθηκαν απο τον ΣΥΡΙΖΑ για να αλωνισει απο εδω και περα με μισθους και συνταξεις...Για τους φιλους αντιολυμπιακους και μη θα σας ενημερωσω οτι εγινε μια προσωρινη διακοπη ελευσης στον Πειραια απο τιτλους...Απο του χρονου που η ομαδα θα ενισχυθει θα συνεχισουμε οπως σας ειχαμε συνηθισει στα ταληρα και στα ντορτια μεσα εξω...Αλλο Θυρα 7 ρε αλλοπαρμενοι, και αλλο ολοι εσεις οι υπολοιποι...Θα συνεχισουμε να σας πηδαμε μεσα εξω ειτε η διαιτησιες ειναι κατα ειτε υπερ...Θελετε να το αντιληφθειτε και να εστιασετε στα πραγματικα προβληματα της Ελληνικης κοινωνιας???Δεν θελετε παλι???Στα παπαρια μας...Εμεις θα συνεχιζουμε να φερνουμε κουπες στο λιμανι....Ακου εκει!!! ονειρευονται ξανα πετρινα χρονια γαυρου οι γραφικοι χχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χαχαχαχαχαχαχααααααααααααχαχα

ααααααααααααχαχαχαχαχαχα

αααααααααααααχαχαχαχα

στις 27/04/2017 21:09
Εχετε χαβαλε παντως....Χαχαχαχαχαχα

Με ενα απο τα καλυτερα scouting team της ευρωπης πλεον,ακαδημιες και υποδομες ευρωπαικης κλασης μεγαλων συλλογων χαος διαφορας απο την δευτερη ομαδα στην Ελλαδα....Και μου ονειρευονται πετρινα χρονια γαυρου χοχοχοχοχοχοχο Σας ενημερωνω οτι Θα ριξει και χρημα ο χοντρος...Γιατι το διαβασα και αυτο παραπανω απο εναν γραφικο...

στις 27/04/2017 21:30
ΚΑΛΟ ΓΙΟΥΡΟΠΑ ΟΝΕΙΡΟΠΑΡΜΕΝΕ, ΜΟΝΟ ΔΑΝΕΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ ΘΑ ΔΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΝ επενδυτη

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.