Τσαντλί: «Η Ελλάδα έπαιξε αντιποδόσφαιρο»

Τσαντλί: «Η Ελλάδα έπαιξε αντιποδόσφαιρο»



Απογοητευμένος από την ισοπαλία του Βελγίου με την Ελλάδα εμφανίστηκε ο Νασέρ Τσαντλί, τονίζοντας πως η ελληνική ομάδα έπαιξε αντιποδόσφαιρο.

Κριτική στον τρόπο παιχνιδιού της Ελλάδας άσκησε ο Νασέρ Τσαντλί, με τον άσο του Βελγίου να κατηγορεί τους παίκτες της «γαλανόλευκης» για αντιποδόσφαιρο.

«Αυτό που έπαιξαν οι Έλληνες σήμερα ήταν αντιποδόσφαιρο. Σούταραν μία φορά στην εστία και σκόραραν. Εμείς αξίζαμε περισσότερα σήμερα. Δουλέψαμε πολύ. Δημιουργήσαμε ευκαιρίες, αλλά δεν καταφέραμε να σκοράρουμε. Είναι σημαντικό να μη χάνουμε στο γήπεδό μας, ειδικά ενάντια στην Ελλάδα. Είναι απογοητευτικό γιατί θα μπορούσαμε να είχαμε βάλει περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο», ανέφερε μεταξύ άλλων ο 27χρονος μετά το φινάλε του αγώνα στις Βρυξέλλες.



Ομάδες που αφορά: ΕΛΛΑΔΑ, ΜΕΤΑ

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 26/03/2017 01:38
SUGNWMH...RE ASXETE POU EXOUME AMUNA KORUFAIA ME MANOLA KAI PAPASTATHOPOULO KAI SE PONAEI ME TETOIA 2 STOPER POU EXEI H ELLADA KAI EPEIDH EISAI AMPALOS KAI ASXETOS VGAZEIS KAI GLWSSA GAMW TO VELGIO SOU POU PIEZEIS KIOLAS..POTE; OTAN FAGAME TIN 2H KITRINH KAI MEINAME ME 10; POU AUTO PERIMENATE ASXETA O MERTENS EIDIKA POU PROKALOUSE AUTOUS POU EIXAN KITRINH!

στις 26/03/2017 02:02
Οποιος σας γσμαει ειναι ΕΛΛΗΝΑΣγσμω την ευρωπη σας μπουρδελοκρατη

στις 26/03/2017 02:10
Τσαντλι νομιζω και η τσελσι του ντι ματεο με αντιποδοσφαιρο πηρε τσουλου..και η πορτογαλια του σαντος περσυ δεν επαιζε καμια μπαλαρα στο μισο-0 επαιζε και πηρε euro...defense is an art και η ελλαδαρα το εχει αποδειξει!!Οχι θα παιξουμε την αλλη φορα ολοι φουλ επιθεση επειδη σε βολευει για να φαμε οπως η βοσνια 3 απο το ημιχρονο!! Παμε ρε Ελλαδαρα

στις 26/03/2017 05:37
apotelesma metrai evkairies oxi !!!!

στις 26/03/2017 07:32
Ενώ το Βέλγιο έπαιξε καμιά μπαλάρα, ε; Που σουτάρανε συνεχώς στα περιστέρια και στις μπεκάτσες!

Ρε, με ισόβια ταλέντα πάτε να την συνεχίσετε την ποδοσφαιρική σας απάτη, αλλά σας έχουν πάρει χαμπάρι άλλο πια οι πάντες. Έχετε καλούστικους παίκτες που δεν έγιναν ποτέ ομάδα εδώ και έξι χρόνια, άρα δεν θα γίνουν ποτέ! Και η ισοπαλία που σας παραχώρησε η Ελλάδα πολύ σας είναι!

στις 26/03/2017 09:43
ΤΟ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΜΠΑΛΕ.ΤΣΑΝΤΛΙ ΤΣΑΝΤΙΣΤΗΚΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΗΡΕ ΒΑΘΜΟ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΠΛΟ.ΤΙ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΒΟΣΝΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΕΣΣΑΡΑ ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΤΕ ΣΑΝ ΤΑ ΚΑΤΣΙΚΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΑΡΑ ΣΑΣ?ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ ΚΑΙ ΕΛΑΤΕ 3 ΤΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟ ΜΑΓΚΕΣ ΕΙΣΑΣΤΕ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΜΕ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΕΛΓΙΟ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΒΟΣΝΙΑ.

στις 26/03/2017 10:05
πως εγινες βελγος ρε τσαντλι?συμπατριωτης του αλλου βελγου του φελαινι εισαι??

στις 26/03/2017 10:09
kala loupa malakia eipes,opos o Zeca,Holevas,Batista,Kone,ktl

στις 26/03/2017 10:38
αλλο να εχεις 1 5 ξενο στη ομαδα και αλλο 3 βελγους και 15 ξενους

στις 26/03/2017 11:30
Τσαντλι βλακα ενω εσεις παιξατε την μπαλαρα. 4 ευκαιριες κανατε . Εμεις αυτο ειναι τα ποδοσφαιρο μας και εχουμε και αμυναρα. Επισης αμα ημαδταν με 11 ουτε γκολ θα βαζατε ουτε τιποτα.

στις 26/03/2017 12:14
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΑΙΞΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Κ ΟΠΩΣ ΑΡΜΟΖΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΕΤΣΙ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΣΑΝ ΟΜΑΔΑ Κ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ, ΕΙΔΙΚΑ ΕΞΩ Κ ΜΕ ΟΜΑΔΕΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ. ΣΥΣΤΗΜΑ Κ ΣΧΕΔΙΟ ΟΤΤΟ, Κ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑ @@ ΑΣ ΜΑΣ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΟΠΩΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ. ΕΜΕΙΣ ΞΕΡΟΥΜΕ Κ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΕΡΔΙΖΟΥΜΕ Η' ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ Μ' ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ, ΑΥΤΟΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΕΜΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ? ΣΚΙΜΠΕ, ΜΗΝ ΜΑΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΑ ΡΕΧΑΓΚΕΛ Κ ΣΑΝΤΟΣ ΠΙΣΤΑ, ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΠΑΕΙ

στις 26/03/2017 12:45
πονοοοοοοοοοςςς

στις 26/03/2017 13:21
Είναι εξοργιστικός ο υπεροπτικός τρόπος που μας αντιμετώπιζαν τα κακομαθημένα τσογλάνια του Βελγίου λές και ήρθαμε απο την κεντρική αραβία ξέρω γω...!Ο Βερτόκεν δεν ήθελε να τον ακουμπάνε και ούτε έκανε διάλογο με κανέναν Ελληνα παίκτη κάτι που αναμένεται σε ένα ποδοσφαιρικό αγώνα.Τέτοιος ρατσισμός...ποιό είναι το Βέλγιο...ποιές είναι οι υπερομάδες που διαθέτει...πόσο θράσσος πια να μας θεωρούν υπανάπτυκτους.Ο Μέρτενς να ποιάνει απο τη μύτη τον Τζαβέλα και να μήν τον αποβάλει...ο Λουκάκου ειρωνικός...και έρχεται και η μαιμού αυτή να λέει για αντιποδόσφαιρο...;Αντιποδόσφαιρο λέγεται όταν μπορείς και δεν θέλεις.Εμείς δεν έχουμε καλό κέντρο.Έχουμε μέτρια επίθεση και πολύ καλή άμυνα.Αυτή είναι η τακτική μας και αυτός ο ποδοσφαιρικός χαρακτήρας μας.Δεν είμαστε σαν την ΓουέστΜπρόμ που τα τρώει 5-5 πέστε του μπιλιαρδόστεκα...!

στις 26/03/2017 13:32
Στο πουτσο μας

στις 26/03/2017 15:00
belgio ena matso mpastatdi

στις 26/03/2017 15:19
otan exeis kaneis thyteia se evraikes omades aytes ti pipes tha les chadli

στις 26/03/2017 15:44
ελα να σου μαθω απο κοντα αντιποδοσφαιρο παλιοπουστα

στις 26/03/2017 15:47
Σας ποναει η Ελλαδα ευροψώλες

στις 26/03/2017 18:29
tiw mana soy to moyni poytanaw gie

στις 26/03/2017 18:30
ginate kai firmes moynopana

στις 26/03/2017 22:24
αι γαμισου

στις 27/03/2017 04:08
τι λεει ο καραγκοζης ρε... πουτανες της ευρωπης!! πονατε?

στις 27/03/2017 21:07
ampalos asxetos kai malakas pou pernei tou kosmou ta lefta to kolopaido mahe na paizeis mpala papara kai meta mila geia podosfairo a kai pouse otan milas geia thn ehniki mas prwta perimene na sou katourisoume to stoma kai meta mila.

στις 29/03/2017 00:07
ειναι βαριά βαριά η πουτσα του τσολιά ;;;

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.