Στο χειρουργείο ο Πρίγιοβιτς και 1,5 μήνα εκτός!

Στο χειρουργείο ο Πρίγιοβιτς και 1,5 μήνα εκτός!

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Εκτός δράσης για τον επόμενο ενάμιση μήνα θα μείνει ο Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς, ο οποίος θα υποβληθεί άμεσα σε χειρουργική επέμβαση μετά τον τραυματισμό του στην κλείδα. «Τρέχει» για τα πλει-οφ ο άσος του ΠΑΟΚ.

Άσχημα νέα στον ΠΑΟΚ, καθώς ο Αλεκσάνταρ Πρίγιοβιτς υπέστη κάταγμα αριστερής κλείδας και έχει ήδη περάσει την πόρτα του χειρουργείου προκειμένου να πραγματοποιηθεί άμεσα η επέμβαση.

Ο μέσος όρος διάρκειας της αποκατάστασης παρόμοιων τραυματισμών υπολογίζεται στις έξι εβδομάδες και εφόσον επιβεβαιωθεί, τότε ο Σέρβοελβετός επιθετικός θα χάσει τα ημιτελικά του Κυπέλλου, το υπόλοιπο της Σούπερ Λιγκ και θα κάνει αγώνα δρόμου για τα πλει-οφ.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.403.756.502.001.5511.152.38
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.871.986.502.101.48
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.751.703.6030.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 15/03/2017 18:46
Έπεσε πάνω του κατάρα Βραχμαπούτρα.....:p

στις 15/03/2017 19:00
χειρουργιο στην κλειδα ρε φιλε? Για οσους γνωριζουν για να χειρουργηθει καταγμα κλειδας πρεπει να ειναι σε πολυ ασχημη κατασταση.Το συνηθες σε καταγμα κλειδας ειναι απλη ακινητοποιηση του ακρου.Απ οτι φαινετε ομως τα πραγματα εξελιχθηκαν ασχημα για τον Σερβο

στις 15/03/2017 19:23
Το ειχε ξαναπαθει στο παρελθον birbiham δν ειναι κατι καινουριο γιαυτον.

Σε αλλα νεα η καταρα του Κλαους επιασε...

στις 15/03/2017 19:53
Μα τον πουστη τον Κλάους πόσες ευκαιρίες θα του δώσει ακόμα αυτή η ζωή?

στις 15/03/2017 20:10
Αυτο ρε συ , πηγε Κρητη και κατι εκανε να ξες αχαχαχχαχ... :/

στις 15/03/2017 21:05
theooo,ΕΙΣΑΙ ΘΕΟΣ ΑΔΕΡΦΕ.........ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ-ΧΑ.

στις 15/03/2017 21:33
Χαχαχα thenks!!!!!

στις 15/03/2017 22:58
den ta pidteyw egw ayta sthmenh einai h fash

στις 16/03/2017 20:39
τωρα στα πλει οφ θα βαλει παλι γκολ ο παοκ

στις 16/03/2017 20:50
tromerh apolia,isws gi auto den tha parei prwtathlima o paok fetos

RE PATE KALA?AUTH H OMADA MOLIS PERNAEI THN LARISA KAI KANEI KATW GIA ATHINA H POUTSA POU THA FAEI EINAI STADAR PLEON,ELEOS MAS ZALISATE T ARXIDIA ME TON PAOK,POIA OMADA?POU THS RIKSAME 3 ME SVISTES MHXANES KAI LENE OTI EXEI RIKSEI O IVAN 70 EKATOMMURIA?POU EINAI?STO GKAZON TA ERIKSE?MPEEEEEEEEEEEEEE MIA ZWH MONO GIA THN TOUMPA HSASTAN - EISTE & THA EISTE

στις 16/03/2017 22:47
th mana sou th poutana

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.