Τρεις αγωνιστικές στον Ζλάταν, χάνει Τσέλσι

Τρεις αγωνιστικές στον Ζλάταν, χάνει Τσέλσι



Ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς τιμωρήθηκε με ποινή τριών αγωνιστικών για την αγκωνιά που έριξε στον Τάιρον Μινγκς στον αγώνα απέναντι στην Μπόρνμουθ και έτσι θα χάσει τον προσεχή αγώνα Κυπέλλου με την Τσέλσι.

Ακριβά θα πληρώσει ο Ζλάταν Ιμπραΐμοβιτς την αγκωνιά που έριξε στον Τάιρον Μινγκς στον αγώνα της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ με την Μπόρνμουθ. Ο Σουηδός επιθετικός είχε γλιτώσει την αποβολή κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης, όμως η αγγλική ομοσπονδία εξέτασε το περιστατικό μέσω βίντεο και επέβαλε ποινή αποκλεισμού τριών αγωνιστικών στον έμπειρο σέντερ φορ.

Αυτό σημαίνει ότι ο Ζλάταν θα χάσει το παιχνίδι Κυπέλλου με την Τσέλσι (13/3) για τους «8» του Κυπέλλου Αγγλίας, όπως και τους αγώνες πρωταθλήματος με Μίντλεσμπρο (19/3) και Γουέστ Μπρομ (1/4).




Στοιχεία για τον αγώνα: ΤΣΕΛΣΙ - ΜΑΝΤΣΕΣΤΕΡ ΓΙΟΥΝ.
1Χ2OverUnder1X12X2
1.703.054.602.001.5511.241.83
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.251.824.751.851.65
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.851.923.9530.00

Σχολιασμός

9 σχόλια:

στις 07/03/2017 18:12
ΠΑΙΚΤΑΡΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΗΤΑΡΑΣ

στις 07/03/2017 18:49
καλα να παθει!

στις 07/03/2017 19:53
ο ιμπραιμοβιτς δεν θα πληρωσει απολυτως τιποτα. το χρημα του συμβολαιου θα πεφτει καθε μηνα στο λογαριασμο του ειτα παιζει ειτα δεν παιζει. ακου εκει θα πληρωσει ακριβα την αγκωνια που εριξε. μα που ζειτε σε αλλον πλανητη?

στις 07/03/2017 20:40
Ειδε κανεις το πατημα του Ταιρον στο προσωπο του Ζλαταν μαλακιστηρια Αγγλοι?

Ο manolis λεει καλα να παθει,αφυ ανακουφηστηκε που δεν θα ειναι στο ματς με την Τσελσι να της καρφωσει 3 γκολακια! Α ρε μανολιο μαλαξ χαχα

στις 07/03/2017 21:16
happypumpoi game over...καλα το τερματισες μιλαμε...οταν λεει θα πληρωσει δεν εννοει σε χρημα ρε βλημα

στις 07/03/2017 21:30
σε τι θα πληρωσει ρε killerιas? σε ειδος? η μηπως θα στεναχορεθει που δεν θα παιξει 3 αγωνιστικες? αγρια μεσανυχτα εχεις. η ομδα του μονο θα χασει τον πρωτο σκορερ της και μπορει ν αποκλειστει πιο ευκολα στο κυπελλο. αυτος χεστηκε κι αν παιξει κι αν δεν παιξει. και να μην βριζεις ανθρωπους που δεν γνωριζεις.

στις 07/03/2017 23:21
genius οχι 3 καμια 15 μην σε πω! αι ρε βλακα

στις 07/03/2017 23:39
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ Ο ΖΛΑΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΟΙΝΗ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΠΡΑΞΕΙΣ!

στις 07/03/2017 23:40
ΕΧΕΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΛΗΤΕΙΑ ΠΑΝΩ ΤΟΥ ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.