Κανονικά με Νάπολι ο Ρονάλντο

Κανονικά με Νάπολι ο Ρονάλντο



Στην αποστολή της Ρεάλ για το παιχνίδι με τη Νάπολι στο «Σαν Πάολο» συμπεριλήφθηκε ο Κριστιάνο Ρονάλντο, ο οποίος είχε λείψει από τον αγώνα με την Εϊμπάρ λόγω μυϊκού τραυματισμού.

Ευχάριστα νέα στην Ρεάλ, καθώς ο Ζινεντίν Ζιντάν συμπεριέλαβε τον Κριστιάνο Ρονάλντο στην αποστολή της «βασίλισσας» για τη ρεβάνς με την Νάπολι στην Ιταλία στο πλαίσιο των «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Ο Πορτογάλος άσος είχε μείνει εκτός από το παιχνίδι με την Εϊμπάρ λόγω μυϊκών ενοχλήσεων, ωστόσο ταξίδεψε κανονικά στη Νάπολη για το παιχνίδι της Τρίτης (7/3).



Ομάδες που αφορά: ΝΑΠΟΛΙ, ΙΤΑΛΙΑ

Σχολιασμός

15 σχόλια:

στις 06/03/2017 18:18
Κριμα το παιχτη τραυματισμο απο το πρωτο δεκαλεπτο

στις 06/03/2017 18:39
Κριμα το παιχτη τραυματισμο απο το πρωτο δεκαλεπτο

στις 06/03/2017 19:14
Κρίμα το παίκτη τραυματισμό απο το πρώτο δεκάλεπτο

στις 06/03/2017 19:47
παοκ γαμιολη

στις 06/03/2017 20:34
KOMPLEXIKAAAA PAIDIAAAAAAAAAAAAAA VGALTEEEEEEE KOMPLEXXXXXXXX POUSTOPAIDAAAAAAAAAAAAAAAAA

στις 06/03/2017 20:42
viconie εσυ εισαι κομπλεξικος, δε βλεπεις που ο Σαντος για να παρη το euro τον ειχε στον παγκο;δηλαδη ο Σαντος ηταν μαλακας;

στις 06/03/2017 20:57
Καλα ο viconie αλλοοοοοοοοοοος πονεμενος χαχαχαχαχα τον εχουν γλεντησει ολα τα χωρια της Ισπανιας τον αμπαλο... μονο γελιο με τα χαλια σας ρε χαχαχαχα!

Ειναι δεν ειναι ο πεναλντο τι ιδιο κανει,οταν δεν ειναι στην αποστολη απλα δεν ειναι (φυσικο) και οταν ειναι παλι δεν ειναι(ενεξηγητο) χαχαχαχαχχα ΠΑΛΙ ΤΑ ΜΑΓΙΚΑ ΤΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΠΕΝΑΛΝΤΟ! Ακουσα θα κανει ιδιαιτερη προπονηση στις βουτιες και στο πως να βαζει τρικυκλοποδια στον εαυτο του! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΦΤΑΝΟΥΜΕ -12 ρε αδερφια ή δυσκολο? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ Ελα παμε ολοι οι Βρωμιλενοι πονεμενοι! ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑ

στις 06/03/2017 21:11
GIATI TON LETE PENALDINIO :D ????

στις 06/03/2017 21:11
pandos pisteuw xris auton ton atomisti 8a kerdisei i real polu aneta

στις 06/03/2017 22:59
Στα αρχίδια μας αν θα παίξει το μαλακιστήρι!!

στις 07/03/2017 01:11
Αριθμοί της φετινής σεζόν:

Μέσι: 38 γκολ, 12 ασίστ, 126 πετυχημένες ντρίμπλες

Κριστιάνο: 25 γκολ, 8 ασίστ, 34 πετυχημένες ντρίμπλες

Αληθεια συνεχιζεται να τους συγκρινετε?Αυτοι που κατανοουν εστω λιγο την εννοια του ποδοσφαιρου ,καταλαβαινουν οτι ο Μεσι δεν συγκρινεται με κα-νε-ναν!

στις 07/03/2017 18:07
χωρις αμφιβολια ο Μεσσι ειναι -αν οχι ο καλητερος- απο τους καλητερους ποδοσφαιριστες που εχουν περασει ποτε.-

στο θεμα μπαρτσελονα και ρεαλ τωρα,η μπαρτσα εκανε πιο πριν κοιλια και ανακαμτει τωρα ενω η ρεαλ θελει λιγο καιρο να ανακαμψει.

κατα τη γνωμη μου η ρεαλ εχει περισσοτερους παιχτες-μοναδες σε σχεση με τη μπαρτσα

στις 07/03/2017 19:26
MESSI MACHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO,PUTA REAL NADRID

στις 07/03/2017 20:34
leonardo77 εχεις παρακολουθησει ποτε σου Μεσι? Μαλλον ποτε σου! Ο πεναλντο οπως λες καλυτερα ΕΓΩΙΣΤΗΣ!

Σχετικα με τον παγκο της ρεαλ συμφωνω οτι υπερτερει απο τον δικο μας με διαφορα!

στις 07/03/2017 21:15
οκ πεταει..

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.