Τέλος ο Μπέντο από τον Ολυμπιακό

Τέλος ο Μπέντο από τον Ολυμπιακό

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ


Παρελθόν από τον Ολυμπιακό αποτελεί και επίσημα ο Πάουλο Μπέντο, με τον προπονητή της Κ20, Βασίλη Βούζα να τον αντικαθιστά προσωρινά.

Μια ημέρα μετά την ήττα του Ολυμπιακού από τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα, η «ερυθρόλευκη» ΠΑΕ ανακοίνωσε τη λύση της συνεργασία της με τον Πάουλο Μπέντο.

Το κλίμα για τον Πορτογάλο τεχνικό ήταν βαρύ μετά τις τρεις σερί ήττες στο πρωτάθλημα και η διοίκηση του συλλόγου αποφάσισε να του δείξει την πόρτα της εξόδου, σχεδόν μια εβδομάδα μετά τη δήλωση στήριξης του Βαγγέλη Μαρινάκη προς το τεχνικό τιμ.

Προσωρινός αντικαταστάτης του θα είναι ο προπονητής της Κ20, Βασίλης Βούζας, ο οποίος θα κάνει ντεμπούτο στο παιχνίδι με την Μπεσίκτας στο «Γ. Καραϊσκάκης» (9/3) για τους «16» του Γιουρόπα Λιγκ. Μαζί του οι Αριέλ Ιμπαγάσα, Τάσος Πάντος, Αλέκος Ράντος και Χρήστος Μουρίκης.

Η ανακοίνωση:

«Η ΠΑΕ Ολυμπιακός ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της με τον Πάουλο Μπέντο.

Καθήκοντα υπηρεσιακού τεχνικού αναλαμβάνει ο προπονητής της Ακαδημίας μας και της ομάδας Κ20, Βασίλης Βούζας, ο οποίος θα πλαισιωθεί από τους Αριέλ Ιμπαγάσα, Τάσο Πάντο, Αλέκο Ράντο και Χρήστο Μουρίκη»




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.126.0014.001.601.90114.2
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.422.5010.502.301.40
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.501.852.3019.00

Σχολιασμός

28 σχόλια:

στις 06/03/2017 16:09
Ser Takis έρχεται..........

στις 06/03/2017 16:09
ΚΑΛΛΙΟ ΑΡΓΑ ΠΑΡΟ ΠΟΤΕ...............ΑΝΤΕ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΑΣ ΑΝΙΚΑΝΕ ΜΥΡΩΔΙΑ.ΟΥΣΤ-ΟΥΣΤ,ΒΓΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΥΠΝΕ.

στις 06/03/2017 16:10
ΠΑΡΑ ΟΧΙ ΠΑΡΟ..

στις 06/03/2017 16:10
ο αναστοπουλος ο επομενος!

στις 06/03/2017 16:12
ΣΤΑ ΤΣΑΚΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΓΙΑ Γ ΤΟΠΙΚΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΧΡΗΣΤΕ!!!

ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΘΕΣΕΙΣ ΒΑΣΙΚΟΥ ΞΑΝΑ Ο ΚΑΜΠΙΑΣΟ ΚΑΙ Ο ΤΣΟΡΙ

στις 06/03/2017 16:24
Λεμονή τώρα είναι η ευκαιρία σου !!!

στις 06/03/2017 17:07
ΤΟΝ ΡΑΝΙΕΡΙ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ, Η ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΦΑΓΕ ΦΕΤΟΣ 20 ΓΚΟΛ ΑΠΟ ΤΟΝ ΒΑΖΕΛΟ.

[+]  mpamiass στις 06/03/2017 17:24

στις 06/03/2017 17:35
παρε τον τεννε τωρα φαταουλΠασα 6 γκολ παθητικο εχει η λαμια σε 19 αγωνες τον τελειωνεις ευκολα και αυτον αχαχαχαχ αλλα που να καταλαβουν το παιχνιδι σου τα οπαδικα γαυρακια που σε υμνουν καθημερινα καιδεν εχουν τα ιδια να φανε ,αν καιειμαι αεκτζης αληθεια ειναι οτι ο ολυμπιακος ειναι μεγαλο σωματειο και αν ξυπνησουν αυτοι που αγαπουν αληθινα την ομαδα σας δεν θα τους φταιει κανεις προπονητης παρα μονο τα λαμογια που διοικουν την ομαδα για την δικη τους προβολη καιμονο.

στις 06/03/2017 18:00
κάφρε μελό από παλιά ελληνική ταινία μου θυμίζεις

στις 06/03/2017 18:19
Ο μόνος λόγος που προσλήφθηκε ήταν για να περάσει την Αρούκα επειδή την γνώριζε για να περάσει στους ομίλους του Europa έτσι ώστε να μην πάει η χρονιά στράφι και τους κυνηγάνε.Με την ίδια ευκολία θα μπορούσε να πάρει προπονητή γνώστη του Τούρκικου ποδοσφαίρου ίσα ίσα για να περάσει τη besiktas αλλά θα ήταν τραβηγμένο.Οι προπονητές πλέον με σχετικό όνομα που περνάνε απο τον Ολυμπιακό θα κάνουν αρπαχτές όσο το πρωτάθλημα θα είναι αδύναμο...!

στις 06/03/2017 18:42
Που πατε ρε με τον χαβουζα!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

στις 06/03/2017 18:46
Αντι για ariel παρτε taid!!!!!καθαριζει καλυτερα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

στις 06/03/2017 19:37
Άντε στο διάολο επιτέλους να ξεβρωμίσει ο τόπος!!! Δρόμοοοοο, φέρτε Έλληνα προπονητή.

στις 06/03/2017 21:26
ειπε ο mpamiass και μετα εφαγε και αλλες πουτσες. ποναει το 2-0 χαχαχα χαχαχαχα χοχοχοχο χιχιχιχιχυνωωωωωωωω

στις 06/03/2017 21:31
τον εδιωξε ο ΠΑΟΚ θα πουν καποιοι. και δεν θα εχουν αδικο GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

στις 06/03/2017 21:47
E ρε τρέλα...

στις 07/03/2017 00:40
Μετα τις δηλωσειις του Μπεντο στη Σ.Τ στην Τουμπα, οτι ειναι αλλη ομαδα ο Ο.Σ.Φ.Π. χωρις Ιντεγιε, Μιλιβογεβιτς(και εχει δικιο), καταλαβα οτι ειχε μαζεψει τα πραγματα του.

στις 07/03/2017 01:25
δυστυχώς για εσάς μείναμε χωρίς προπονητή και καλυτερα..τώρα θα σας γαμάμε με τη φανέλα

στις 07/03/2017 03:29
mpamiass 2-0 χαχαχα 2-0 χαχαχα 2-0 χαχαχα γαμιεται ο θρυνος και ο πειραιας GATE4 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

στις 07/03/2017 04:07
ERXETE O SOTIRAS

O ELEFANDOS

στις 07/03/2017 12:10
Λεμονής ή Τεννές πρέπει.

στις 07/03/2017 13:55
KOULHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

στις 07/03/2017 18:11
οποιον και να ερθει αλλος θα κανει κουμαντο αρα..

στις 07/03/2017 18:15
*οποιος*

στις 07/03/2017 19:41
Όσοι νομίζετε ότι ο Ολυμπιακός είχε αυτή την κάθετη πτώση αποκλειστικά εξ αιτίας του Μπέντο, (δεν ισχυρίζομαι βέβαια πως δεν έχει μεγάλο μερίδιο ευθύνης κι αυτός), δεν έχετε πάρει μυρωδιά τίποτα. Η διοίκηση της ομάδας είναι που έχει χάσει τα αυγά και τα πασχάλια, όποιον προπονητή και να φέρουν, όσο διοικούν αυτοί, η πορεία σας θα είναι φθίνουσα. Χωρίς κακία, ευτυχώς, μήπως και δούμε επιτέλους ένα πιο ανταγωνιστικό πρωτάθλημα, που θα τους αναγκάσει ΟΛΟΥΣ να επενδύσουν σοβαρά και να έρθει κάποια μικρή εξυγίανση στη σημερινή αρρωστημένη κατάσταση.

στις 07/03/2017 21:17
mpamiass ευτυχως που εχει και ασπρο στη φανελα για να μη φαινονται οι λεκεδες..

στις 08/03/2017 17:16
ρε μπαμια τριπλετα χυσια ρουφας ακομα και μιλας για γαμησια ρε μικροτσουτσουνε

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.