«Σφυρίζει» το Άρσεναλ–Μπάγερν ο Σιδηρόπουλος

«Σφυρίζει» το Άρσεναλ–Μπάγερν ο Σιδηρόπουλος



Ο Τάσος Σιδηρόπουλος ορίστηκε να διευθύνει την ρεβάνς της Άρσεναλ με τη Μπάγερν Μονάχου στο «Έμιρειτς» για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Ακόμη ένα σπουδαίο ευρωπαϊκό ματς θα σφυρίξει ο Τάσος Σιδηρόπουλος, καθώς ο Έλληνας διαιτητής ορίστηκε από την UEFA για να διευθύνει τη ρεβάνς της Άρσεναλ με την Μπάγερν για τους «16» του Τσάμπιονς Λιγκ.

Ο Έλληνας ρέφερι θα είναι ο άρχων του αγώνα στο «Έμιρειτς», όπου η ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ θα κυνηγήσει κάτι παραπάνω από ένα θαύμα, αφού καλείται να ανατρέψει το 5-1 του πρώτου αγώνα στο Μόναχο.

Βοηθοί του Σιδηρόπουλου, θα είναι οι Δαμιανός Ευθυμιάδης και Πολυχρόνης Κωσταράς, συμπληρωματικοί οι Χαράλαμπος Καλογερόπουλος και Αλέξανδρος Αρετόπουλος, ενώ 4ος θα είναι ο Λάζαρος Δημητριάδης.

Υπενθυμίζεται ότι ο Σιδηρόπουλος βρέθηκε πρόσφατα στο επίκεντρο για δυο αποφάσεις του στο ΑΕΚ - Πλατανιάς, όταν έδωσε αμφισβητούμενο πέναλτι στον Μάνταλο και κόκκινη κάρτα στον Μπανανά.



Ομάδες που αφορά: ΑΡΣΕΝΑΛ, ΜΠΑΓΕΡΝ

Σχολιασμός

18 σχόλια:

στις 05/03/2017 15:23
8a ton balane gia na dwsei 4 penalty sthn arsenal..8a gelasoyme pali!

στις 05/03/2017 16:00
Στο Μπαρτσελόνα-Παρί έπρεπε να σφυρίξει μπας και δώσει τα πέναλτι κ περάσει η Μπάρτσα!!!

[+]  geniusMSN- στις 05/03/2017 18:32

στις 05/03/2017 18:42
kala milaei i barcha gia dietisia me ton poulimeno imiteliko me tin chelsea pou gelousane i petres akoma kai o tuflos vrike to fos tou se ekeino to mach

στις 05/03/2017 18:48
μλαει η μπαρτσα για διαιτησια! τι αλλο θα ακουσω θεε μου!

στις 05/03/2017 19:15
Μιλανε δυο αμπαλοι τι αλλο θα ακουσω θεε μου! Αντε πιειτε τις σοδες σας αδερφια χαχχαχαχα! Ρε manoli κατι ακουγετε οτι η Τσελσι παει τελικο φετος ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧ

στις 05/03/2017 19:24
εγω θα παρω πρωταθλημα εσυ τι θα παρεις ; αντε κατσε καναπε αφου σε απεκλεισε η παρι!

στις 05/03/2017 20:03
Ετοιμαζουν καμια βρωμια και βαλανε αυτον τον πιθηκο;;;

στις 05/03/2017 20:23
ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΕΒΑΖΑΝ ΤΟΝ ΣΦΑΙΡΟΠΟΥΛΟ

στις 05/03/2017 20:43
re genious les oti eisai andikimenikos swsta?? eilikrina twra se rwtaw i barcha ton imoteliko me tin chelsea me tin dietisia den to pire?? pes mou re file kai den xreiazetai na vrizeis eipa tin ali8eia pou eida kai tin eide olos o kosmos kai o idios o dietitis to paradextke

στις 05/03/2017 20:44
manoli αμπαλε ειμαι τελικο Κυπελλου και στο πρωταθλημα ολα ειναι ανοιχτα! Τι μαλακιες μου λες βρε πονεμενε και συ? χαχαχαχα

Και στο τσουλου αμα παιξουμε οπως παιξαμε με Θελτα και με ενα θαυμα ισως να κανουμε κατι! Εσυ με ενα πρωταθλημα θα μεινεις! Η ΜΠΑΡΤΣΑ ΣΑΣ ΚΑΤΟΥΡΑΕΙ ΠΟΝΕΜΕΝΟΙ! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 05/03/2017 20:44
opos episis borw na pw pos me tin inter pou epekse kai exase , itane adikia giati itane poli poio kaluteri omada san sunolo kai oxi mono tou mesi , alla preei n paradexteis pos i cheslea itane kaluteri tin xronia ekini kai akseize na to sikwsei

στις 05/03/2017 21:21
eleos ναι με διατησια το πηραμε τοτε ,σωστοτατος ! Η ρεαλ απεναντι με Ατλετικο στον τελικο του τσουλου με τι το πηρε? Για πες μου!

στις 05/03/2017 21:29
Αστο,με γκολ οφσαιντ και ΓΑΡΓΑΡΑ ΤΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ! Ο Περεθ και τα κορακια του!

στις 05/03/2017 23:11
μαλακες που το πατε που το φερνετε σε καθε ποστ ρεαλ-μπαρτσα καταληγει δε πα να ειναι και για το κολοκοτρωνιτσι

στις 06/03/2017 00:23
genious polu swstos gia ton teliko me tin atletiko oloi i gi to katalave oti ekeinei tn xronia to pire ton teliko toulaxiston pou 8umamai me tin dietisia alla dustixws etsi einia ta pragmata den boroume n to allaksoume kai einia krima na min to siknwnei i omada pou to aksizei

στις 06/03/2017 11:42
genius kai eseis mono me kanenan sidhropoylo mporeite na apokleisete thn pari!!

στις 07/03/2017 16:20
eleos ο μμονος που τα λεει ωραια,μπραβο!

arsenal95 εχεις ετομαστει καταλληλα για αλλο ενα ΤΑΛΗΡΟ? χαχαχαχαχχα

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.