«Να'τοι, Να'τοι οι πρωταθλητές» (vid)

«Να'τοι, Να'τοι οι πρωταθλητές» (vid)

Αφορά τον αγώνα ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ


Φρενίτιδα ενθουσιασμού στον κόσμο του Πανιωνίου προκάλεσε η ιστορική νίκη της ομάδας με 1-0 στο «Γ. Καραϊσκάκης», με εκατοντάδες φίλους των «κυανέρυθρων» να υποδέχονται με καπνογόνα την αποστολή του συλλόγου στη Νέα Σμύρνη.

Οπαδοί του Πανιώνιου ετοίμασαν υποδοχή… πρωταθλητών στους παίκτες της ομάδας τους μετά τη μεγάλη νίκη τους επί του Ολυμπιακού στο «Γ. Καραϊσκάκης (1-0).

Εκατοντάδες φίλοι των «κυανέρυθρων» βγήκαν στους δρόμους και έκαναν τη νύχτα μέρα μόλις έφτασε το πούλμαν της αποστολής έξω από το γήπεδο στη Νέα Σμύρνη. «Να' τοι, να' τοι, οι πρωταθλητές» ήταν το σύνθημα που φώναζε ο κόσμος, με τον «Ιστορικό» να βρίσκεται στο -7 από την κορυφή.







Στοιχεία για τον αγώνα: ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
2.052.903.352.301.401.21.271.55
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
2.651.753.951.921.58
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.451.924.9030.00

Σχολιασμός

24 σχόλια:

στις 26/02/2017 23:23
AXAXAAXAXAX ακομα και οι οπαδοι του Σωρρα πιο πολλοι ειναι ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

στις 26/02/2017 23:29
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

στις 26/02/2017 23:31
Re Trelathikate Emeis Phrame To Protathlima Pali Lygmena Hpiate

στις 26/02/2017 23:40
Task ligoi kai kaloi ine . gt oi brwmiarhdes oi paoktzhdes Pou brwmaei olh h toumpa klanidi kaliteroi ine?

στις 26/02/2017 23:44
Taso

στις 26/02/2017 23:45
A kai kati allo taso ematha oti 50 opadoi you nioniou gamisane ton gio tou sabidh . isxuei?

στις 27/02/2017 00:00
Τσιράκια του χοντρού

στις 27/02/2017 00:05
του χρονου θα με βλεπετε ευρωπη

στις 27/02/2017 00:25
το μουνι της μανα σου γαμησαν οι 50 οπαδοι και αυτοι ηταν ΠΑΟΚσηδες lugradirisio

στις 27/02/2017 01:18
αχαχαχαχαχ ερε παιδικη χαρα...

Αρε πανιωνακια πλακα εχετε...

στις 27/02/2017 01:26
τα αλλα τα μαλακισμενα ανεβηκαν πανω στον ουρανο ξενου αυτοκινητου...ακομη θα βριζει ο ιδιοκτητης.. εεε ρε ναρκωτικα που περνετε μαλακιστηρια...!

στις 27/02/2017 01:49
Τους χαρισε 3ις ποντους ο κολογαυρος να δωσει λιγο ενδιαφερον γτ απομακρυνθηκαν ολοι απο το πρωταθλημα κ κανουν σαν χαζοι χωρις λογο... μια νικη ειναι μεσα σε τηγανι ελεος ρε... δε λεω καλα ειναι τα ονειρα αλλα οταν εισαι κ αιωνιο παραστημα δεν μπορεις να τα φτασεις! σε λιγο καιρο θα τραγουδανε το ονειρο ητανε....

στις 27/02/2017 09:30
Mhn dixnete toso entona oti sas ponaei.ofh k esu tha aneveis kapoia stigmi twra den ginete o alafouzos den mporei na s dwsei shmasia akoma.esu reus des germania tin omada s kl ta paei.taso esu eisai gnwsto mpastardi lege oti thes

στις 27/02/2017 10:06
Μπραβο στον Πανιωνιο!!! Αυτες ειναι μεγαλες ομαδες. Ο Πανιωνιος το αξιζει φετος. Γενικα ο Πανιωνιος και ο ΠΑΟΚ αποδεικνυουν το καλο ποδοσφαιρο που παιζουν και δε χορταινεις να βλεπεις τον ιστορικο να ξεσκιζει το γαυρο. Οσο για το τυρακι που μιλαει για παραρτηματα ας θυμηθει λιγο ποιος τον βυζαζε περσι ολη τη χρονια για να ανεβει στη superligda. Εγω ειμαι ΠΑΟΚ αρα και Πανιωνιος αφου ειμαστε Ν. Σμυρνη και οι δυο. Νομιζω οτι τα μεγαλυτερα μπασταρδια ειναι ο dimisthess, o stasoupoustra και ο Reus89. Θελουμε τον ΟΦΗ και τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ στην Α να γαμανε γαυρο και βαζελο μεσα και εξω. Οσο για το φιλογαυρο λαρισαιο γιατι ξερω τι πουστρακι ειναι (οπως ολοι οι λαρισαιοι αλλωστε) ενα εχω να πω: Δε σε συμφερει να πιανεις στο στομα σου ΠΑΟΚ, Πανιωνιο και ΟΦΗ εσυ που η ομαδουλα σου εχει μηδαμινη ιστορια και εχει 3 στημενους τιτλους δωρο απο το γαυρο. Ποιος ειναι το παραρτημα του Βαγγελα κωλοτυρογαλο;

στις 27/02/2017 16:28
σηκωσε το ρε πανιωνιε!

στις 27/02/2017 17:08
Καλά κάνανε και πανηγυρίζανε γιατί ειναι ωραίοι φέτος.

στις 27/02/2017 17:45
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟ,Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ ΟΧΙ ΣΑΝ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΠΑΛΗΟΜΠΟΥΡΔΕΛΛΑ.

στις 27/02/2017 18:22
FORTOUNHS-17 μπουρδελο ειναι ο ολυμπιακος οχι οι αλλοι που βγηκες μια μερα μετα να μας πεις τις μαλακιες σου. αλλοι του ολυμπιακου λενε οτι δεν εχετε ομαδα φετος

στις 27/02/2017 23:36
to parartima sas to dwse to matchaki twra tin kiriaki 8a sas ponesei apisteuta opws ponese k tus parartimatarxes sas.Me tin moni diafora oti eseis 8a fate to ligotero 3.Perimenw sxolia apo ponemena aiwniws atitla parartimata gauriwnakia

στις 28/02/2017 11:55
Κάποιους τους πονάει...όχι τους γαυρους...

στις 28/02/2017 13:21
PANIONIOS XALARAAAAAAAAAA

στις 28/02/2017 13:57
Το μεγαλυτερο αιωνιο παραρτημα πανιωνιος...πειτε κανα ευχαριστω τους ολυμπιακους... εδωσε λιγο ενδιαφερον.στη λιγκα... εσυ χανιμπαλ παοκακι που θα.εισαι το νεο παραρτημα τωρα... ηρθε η ωρα.κ.ο σαβιδης στεινει κωλο στο μαρινακη... ποσα.χαλια εχετε... παοκ σ αγαπω παοκ.εισαι ενας, 4αρα σε τελικο δεν.εφαγε κανενας...!!! αχ.ρε πονεμενη κοτουλα....

στις 28/02/2017 17:03
Λέτε να πάει για πρωτάθλημα ? Δύσκολο έως ακατόρθωτο αλλά εδώ το πήρε η Λέστερ στην Αγγλία ο Πανιώνιος πιο σταθερή ομάδα είναι.

στις 28/02/2017 17:46
einai parartima tou olimpiakou

opote tou olimpiakou einai to protathlima

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.