Καρεμπέ: «Φαβορί η Μπεσίκτας»

Καρεμπέ: «Φαβορί η Μπεσίκτας»

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ


Ο σύμβουλος στρατηγικής της ΠΑΕ Ολυμπιακός, Κριστιάν Καρεμπέ παραδέχτηκε πως η Μπεσίκτας είναι το φαβορί στις αναμετρήσεις των δύο ομάδων για τους «16» του Γιουρόπα Λιγκ, ωστόσο εμφανίστηκε αισιόδοξος πως οι «ερυθρόλευκοι» θα βελτιωθούν ακόμη περισσότερο στη συνέχεια της σεζόν.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Κριστιάν Καρεμπέ για την κλήρωση του Ολυμπιακού με τη Μπεσίκτας:

«Βλέπουμε πως το ευρωπαϊκό μας μέλλον είναι ξανά στην Τουρκία. Θα δουλέψουμε για βελτιωθούμε και να παρουσιάσουμε όσο το δυνατόν πιο καλή εικόνα. Η Μπεσίκτας είναι το φαβορί αλλά εμείς θα τα δώσουμε όλα. Θα κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας για να περάσουμε. Η Μπεσίκτας έπαιξε απέναντι στην Μπερ Σεβά και την πέρασε ενώ εμείς δεν μπορέσαμε. Όλα όμως μπορούν να αλλάξουν.

Έχουμε νέους παίκτες στην ομάδα και πιστεύω πως θα είμαστε πιο καλοί στην συνέχεια αλλά δεν αγνοούμε ότι η Μπεσίκτας έχει τον ρόλο του φαβορί. Είναι πολύ καλή ομάδα με παίκτες με ποιότητα. Πρέπει να δείξουμε προσοχή. Εκτός των άλλων έχουν και τον Αμπουμπακάρ που έχει αποδειχθεί πολύ αποτελεσματικός στην επίθεση. Είναι πρωταθλητές στην Τουρκία, όπως πρωταθλητές είμαστε και εμείς βέβαια
».




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
1.205.0010.001.552.00113.33
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.532.358.252.001.55
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
4.001.802.5023.00

Σχολιασμός

14 σχόλια:

στις 24/02/2017 19:29
Πο πο τι ειπε !!! Αλβανος πρεπει να ειναι η ακομα χειροτερα τουρκος !!! Ντροπη σου καρεμπε !!! Μονο ελλαδα ρεεεεεε ολες οι αλλες χωρες να πανε να γαμηθουν !!!!

[+]  lucadirisio στις 24/02/2017 19:30

στις 24/02/2017 20:31
Exei dikaio o stasoumugdala...H besiktas mporei na exei tetraplasio proipologismo apo mas alla paramenei katwteri omada...O olympiakos san omada exei polu pio vary onoma stin evrwpi ap'oti i besiktas! Stin thesi 50 vrisketai i besiktas,sti thesi 25 o olympiakos mas!

στις 24/02/2017 20:33
βλεπω αυτη η καραμελα του τυπου "θα τα δωσουμε ολα" κτλ ακομα πουλαει.. Αποτελεσμα θελουμε να δουμε παιδια οχι μονο λογια, καλη τυχη στο γαυρο

στις 24/02/2017 21:00
ο οσφπ ενδιαφέρεται μονο για το champion στην ελλαδα

[+]  geniusMSN- στις 24/02/2017 21:12

στις 24/02/2017 21:36
No bet είναι το ζέυγος Μπε-Ολυ για τους στοιχηματίες.

στις 24/02/2017 23:39
Καλή επιτυχία στον Ολυμπιακό.

στις 25/02/2017 00:02
respect se enan fovero paikti.tin alitheia eipe i besiktas einai to favori me poli wraio podosfairo prwti xalara stin tourkia.i eikona pou parousiazei autos o olimpiakos einai tragiki me enan tragiko proponiti se sxesi me tin eikona tis antipalou tou.an den allaxei ardin filosofia na stirixei ansarifard me fortouni synexeia apo pisw kai na valei stathero didimo amyntiko rentso botia den exei oute mia elpida.me enan mina fwtia ipospsin gia olimpiako me to ena mats meta apo to allo kai diskola mats.

στις 25/02/2017 01:02
και καλά τώρα φαβορί η μπεσίκτας χάχα ελπίζω να πιάσει το κόλπο

στις 25/02/2017 09:42
Makari na perasei o gayros alla mesa sthn tourkia vlepw psoli megali

στις 25/02/2017 12:38
Αν περάσουμε στους 8 θάναι μεγάλη επιτυχία και με τη Δόξα Βύρωνα να παίζαμαε...

στις 25/02/2017 14:51
Με λιγη προσοχη και ψυχη θα την καταφερουμε την Μπεσικτας. Ο Ολυμπιακος δεν εχει θεμα να φοβηθει κατι, αλλα θελει προσοχη μην υποτιμισει μια Μπεσικτας που εκανε μια Ναπολι να τρεχει και να μην φτανει και κοντραρε με αξιωσεις την Μπενφικα.

στις 25/02/2017 22:25
auta diavazeis ama exeis anthelines kai allothriskous se mia omada ΕΛΛΑΣ RE MALAKES,oust apo dw,suriza den thelate?parte ta twra......

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.