Επίθεση με μολότοφ σε σύνδεσμο του Παναθηναϊκού (video)

Επίθεση με μολότοφ σε σύνδεσμο του Παναθηναϊκού (video)

Αφορά τον αγώνα ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ


Επίθεση με μολότοφ σε σύνδεσμο του Παναθηναϊκού στα Νότια Προάστια πραγματοποίησε ομάδα αγνώστων το απόγευμα της Δευτέρας (20/2).

Ακόμα ένα επεισόδιο οπαδικής βίας έλαβε χώρα το απόγευμα της Δευτέρας (20/2) στη Λεωφόρο Βουλιαγμένης. Περίπου 50 άτομα επιτέθηκαν στον σύνδεσμο των οπαδών του Παναθηναϊκού που βρίσκεται στην περιοχή, ρίχνοντας μολότοφ και άλλα αντικείμενα, ενώ φέρεται ότι υπήρξαν με συγκρούσεις με κάποια άτομα που βρίσκονταν στο κτίριο.

Στο σημείο έσπευσε ισχυρή αστυνομική δύναμη, ήδη έχουν γίνει πέντε προσαγωγές υπόπτων, ενώ να σημειωθεί πως η επίθεση προκάλεσε μόνο υλικές ζημιές, τουλάχιστον από αυτά που προκύπτουν μέχρι στιγμής.







Στοιχεία για τον αγώνα: ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
1Χ2OverUnder1X12X2
4.102.901.852.451.351.71.271.13
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
4.751.722.452.101.48
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
2.301.684.7030.00

Σχολιασμός

11 σχόλια:

στις 20/02/2017 23:12
Τι μαλακίες είναι αυτές μωρέ...

στις 20/02/2017 23:32
ουτε γαυρος ουτ βαζελος ειμαι ετυχε να βρισκομαι εκει λαιβ απο εμενα κ την παρεα μ δεν επαθε κανεις τπτ ειδα ομως 2 βαζελους βαρια χτυπημενους....τι να πεις.. εντομεταξυ ηρθαν δημοσιογραφοι του αντ1 ρωτανε εχετε βιντεο τους κανω ποσα δινετε δε δινουμε μου λεει τοτε λυπαμαι καληνυχτα ΧΑΧΑΧΑ κ εγω ανερχομενος δημοσιογραφος ειμαι δικο μου το υλικο ουσττ τεσπα.. κριμα..

στις 21/02/2017 00:06
axaxaxa...pali fapa bazeles? fapa-xapla apo olous gamioles...teleiwsate...den tha shkwnete kefali pote...TELOS!

στις 21/02/2017 00:09
Ουπς....

στις 21/02/2017 00:10
athens άντε γαμήσου βρε μαλακισμένο

στις 21/02/2017 00:17
"Unknown team" χαχχαχααχαχα απο αλλη χωρα θα ηταν μαγκες! Μονο ξενοι τα κανουν αυτα,δεν παιζει να ηταν οπαδοι Ολυμπιακου ή Αεκ!

στις 21/02/2017 00:21
Ειδα το πρωτο βιντεο τωρα.. σε τι κοινωνια θα μεγαλωσουν τα παιδια μας(?)Καλυτερα στη ζουγκλα παρα σε πολη!

[+]  undisputed13 στις 21/02/2017 00:35

στις 21/02/2017 01:02
τι μαλακια ειπα φιλτατε ? για τον δημοσιογραφο που ηθελε τζαμπε βιντεο ?

στις 21/02/2017 01:04
ειπα κριμα να γινονταια τετοια πραγματα και ειπα κα υτο με τον δημοσιογραφο να γελασουμε λιγακι μην εισαι κομπλεξικος οκ οτι εγινε εγινε να πανε ολα καλα αλλα το γελιο ειναι παντα στην ζωη φιλτατε

στις 21/02/2017 05:11
eftixos pou erxonte oi ksenoi kai xalane tin paidia mas....

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.