«Κλείνει» Παρέδες ο Ολυμπιακός

«Κλείνει» Παρέδες ο Ολυμπιακός

Αφορά τον αγώνα ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 1908


Στην απόκτηση του Χουάν Κάρλος Παρέδες προχωράει ο Ολυμπιακός, με τον δεξιό μπακ από το Εκουαδόρ να αναμένεται να υπογράψει ως δανεικός από την Γουότφορντ.

Έτοιμος να υπογράψει στον Ολυμπιακό είναι ο Χουάν Κάρλος Παρέδες. Σύμφωνα με τις πληροφορίες, οι «ερυθρόλευκοι» έχουν έρθει σε συμφωνία με την Γουότφορντ και ο δεξιός μπακ από το Εκουαδόρ θα αποκτηθεί ως δανεικός με οψιόν αγοράς για το καλοκαίρι.

Ο 29χρονος είναι 68 φορές διεθνής με την Εθνική Εκουαδόρ, ωστόσο τη φετινή σεζόν μετράει μόλις μια συμμετοχή στην Αγγλία και αυτή στο Λιγκ Καπ με αντίπαλο ομάδας 3ης κατηγορίας (Τζίλιγχαμ).
Παράλληλα υπάρχουν πληροφορίες ότι ο Ολυμπιακός μπορεί να κινηθεί και για κεντρικό αμυντικό από την Αγγλία, ωστόσο τα χρονικά όρια στενεύουν.




Στοιχεία για τον αγώνα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
1Χ2OverUnder1X12X2
1.057.7519.001.252.85115.5
Ημ. 1Ημ. ΧΗμ. 2GoalNo Goal
1.282.9512.502.601.30
0-1 Goals 2-3 Goals 4-6 Goals 7+ Goals
6.252.151.9110.00

Σχολιασμός

20 σχόλια:

στις 30/01/2017 22:58
kai o gayros omada triths kathgorias agglias einai poutanes ths eyrwphs

στις 30/01/2017 23:33
Εσύ ούτε για τοπικό δε κάνεις. Παρεπιπτόντως ποιός έιναι αυτός??? Τι γίνεται με στόπερ? Ο Μανιάτης που είναι???

στις 30/01/2017 23:37
ετσι μπραβο lygkas. gate4 paok ολε ολε

στις 31/01/2017 00:18
fetos paliomalaka o paok se gamaei sta isa...alla me oudeterh diaithsia kai oxi poustitses tou xontrou

στις 31/01/2017 00:19
stefnik gia ton poutso pane fetos file kai den to exoun katalavei...oloi oi paiktes nteforme (seba ideye kai alloi)...mono o fortounhs einai kalos paikths kai mono aytos

στις 31/01/2017 01:08
oxi pou de tha petagosouna esy malaka...ayta pou eipa parapanw einai alitheia malaka xwnepse ta...me to zori phres diplo sth veroia re malaka me ideye anyparkto...exei parei th katiousa h omadoula sou kai nomizeis tha se swsei o paltoparedes...xaxaxaxa

στις 31/01/2017 01:10
kai de thelw na parw prwtathlima...na gamhsw esena thelw alla de me afhnei h diaithsia...mou leei exeis megalh poutsa tha ponesei o gavroulhs

στις 31/01/2017 01:12
oso kai na to analyseis xwris tous diathtes tha eisai mia omadoula tou typou asteras tripolis kai pas giannena...aytos eisai sta alitheia (gia fetos eidika)..opote trava sto pasalimani kai pida mesa

στις 31/01/2017 01:14
egw ektithomai re karagkiozi h esy???..pou kathesai san ton katestrammeno kai analyeis to kathe skoupidi pou phre h omada sou??..teleiwmene milas k olas...

στις 31/01/2017 11:41
Ρε καθυστερημένα κομπλεξικά παοκάκια, σας έχει ξεφτιλίσει ο Μιλιβόγιεβιτς και πόσοι άλλοι,τι όλο μιλάτε? Τι θέση είσαι αγόρι μου? Όλο κλαις για διατησίες και παπαριές, ανήλικε άσχετε από μπάλα. Ρούφα μπάφους και άσε να μιλάνε όσοι ξέρουν και ασχολούνται με μπάλα, όχι κάτι ψευτοτσαμπουκάδες του φραπέ.

στις 31/01/2017 11:44
Megalos paixths megalh omada epilegei gia na teliosei thn kariera t

στις 31/01/2017 11:44
ΠΟΥΣΤΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ ΒΓΑΛΤΕ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ.ΣΟΥΖΑ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΖΩΗ.

στις 31/01/2017 14:16
πουστρακι εισαι και φαίνεσαι πολυ οπως και ολοι οι πουστογαυροι FORTOUNHS-17 stasoupoustara EternalPanos stevepintz lugradirisio mangas01 και για να ξερεται μπηκα εδω γιατι σας βαρεθηκα να μας βριζετε τοσο καιρο τωρα ειναι η σειρα μας

στις 31/01/2017 14:19
ετσι μπραβο παμε γερα lygkas

στις 31/01/2017 14:39
O paok kontrarei sta isia ton olimpiako

στις 31/01/2017 14:40
Alla o olimpiakos exei tous diaitites

στις 31/01/2017 15:46
pote ekane prwtathlitismo o paok ?

στις 31/01/2017 18:00
orohec, πρωταθλητισμός δεν σημαίνει μόνο να κατακτάς το πρωτάθλημα, αλλά και να το διεκδικείς. Ο ΠΑΟΚ έκανε πολλές φορές πρωταθλητισμό διεκδικώντας το πρωτάθλημα, και δύο από αυτές το κατέκτησε.(1976 ΚΑΙ 1985). Αν σκεφτείς το πόσο αντίξοες είναι οι συνθήκες για μια μη αθηναϊκή ομάδα στο να κάνει κάτι τέτοιο διαχρονικά, και όχι για μια "χρυσή εποχή" και μετά ξανά στην αφάνεια, (όπως η Λάρισα της δεκαετίας του 80), ο ΠΑΟΚ αποτελεί ξεχωριστή απειλή για το βόλεμα των τριών μεγάλων της Αθήνας. Κι αν θέλεις να καταλάβεις την διαφορά, επειδή εσύ έχεις ένα καλό ρόστερ, πάρε το υλικό και την μπάλα που παίζουν ο Παναθηναϊκός και η ΑΕΚ: Είναι για εκεί που βρίσκονται βαθμολογικά, ή για πιο κάτω; Αλλά αυτοί είναι Παναθηναϊκός και ΑΕΚ. Και ο Ολυμπιακός να βρεθεί στη θέση τους κάποτε, (σας το εύχομαι γιατί καταντήσατε πολύ βαρετοί), θα έχει ένα πλασματικό πλεόνασμα βαθμών λόγω φανέλας και ιστορίας. Και ο ΠΑΟΚ, αλλά σε πολύ μικρότερο βαθμό.

στις 31/01/2017 19:15
Όσες βρισιές και να ρίξες πιτσιρίκο, πρωτάθλημα δε παίρνεις.

στις 01/02/2017 21:51
αν εννοουσες εμενα ειμαι 44 EternalPanos και δεν θελω καλπικο πρωταθλημα. Οσο για το βρισιμο εσενα και καποιους αλλους θα συνεχίσω μεχρι κοψετε τις μαλακιες

Πείτε τη γνώμη σας:

Για τη συμμετοχή σας στη συζήτηση απαιτείται εγγραφή.