21+

Χέρακλες - Φορτούνα Σιτάρντ

20/11/2021 22:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 382
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 902 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φορτούνα Σιτάρντ - Χέρακλες στις 10/11/2023

• Χωρητικότητα: 12080
90+4'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Χέρακλες μετά από μία καλή εμφάνιση

90+4'

Ο Ismail Azzaoui από την ομάδα Χέρακλες είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+4'

90+4'

Κατοχή: Χέρακλες: 51%, Φορτούνα Σιτάρντ: 49%.

90+3'

Ο Toshio Lake από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+3'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ξεκινάει αντεπίθεση

90+3'

Καλή ενέργεια από τον Delano Burgzorg ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

90+3'

Ο Yanick van Osch έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Sinan Bakis βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Yanick van Osch του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

90+3'
Σέντρα

Ο Ruben Roosken κάνει τη σέντρα

90+2'

Ο Yanick van Osch έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Delano Burgzorg βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Yanick van Osch του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

90+2'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Delano Burgzorg , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+2'

Ο Delano Burgzorg από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

90+2'

Η ομάδα Χέρακλες έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+2'

Η ομάδα Χέρακλες εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ο Emil Hansson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sinan Bakis

90+1'

Τι σουτ! Απευθείας φάουλ από τον Zian Flemming τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Orestis Kiomourtzoglou από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Tesfaldet Tekie

90'

90'

Ο Nigel Lonwijk από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

90'
Σέντρα

Ο George Cox κάνει τη σέντρα

89'

Ο Sinan Bakis τιμωρείται για σπρώξιμο στον Deroy Duarte

88'

Ο Emil Hansson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Orestis Kiomourtzoglou

88'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'

Ο Ismail Azzaoui δίνει τη θέση του στον Sinan Bakis

87'

Ο Kaj Sierhuis δίνει τη θέση του στον Orestis Kiomourtzoglou

86'

85'

85'

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Χέρακλες

85'

Ο Tesfaldet Tekie αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

85'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

85'

Ο Nigel Lonwijk της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

84'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

84'
Απόκρουση

Ο Luca de la Torre απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

84'
Σέντρα

84'

Ο Ruben Roosken τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mats Seuntjens

83'

Το σουτ του Delano Burgzorg μπλοκάρεται

83'

83'

82'

Ο Toshio Lake από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Marco Rente

81'

Κίτρινη κάρτα για τον Zian Flemming

81'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Kaj Sierhuis

80'

Ο Tijjani Noslin δίνει τη θέση του στον Emil Hansson

80'

Ο Zian Flemming τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nikolai Laursen

80'

Ο Janis Blaswich κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

80'
Σέντρα

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Tesfaldet Tekie

79'

78'

Κίτρινη κάρτα για τον Delano Burgzorg

78'

Ο Delano Burgzorg από την ομάδα Χέρακλες κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Nigel Lonwijk

77'

Ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

77'

76'

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον George Cox

76'
Απόκρουση

Ο Marco Rente απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

75'

75'

74'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

74'

Ο Ben Rienstra δίνει τη θέση του στον Deroy Duarte

74'

Ο Mickael Tirpan δίνει τη θέση του στον Nigel Lonwijk

74'

Ο Arianit Ferati δίνει τη θέση του στον Toshio Lake

74'

Ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

74'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

74'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

74'
Απόκρουση

Ο Ruben Roosken απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

74'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

73'
Απόκρουση

73'
Σέντρα

Ο Mickael Tirpan κάνει τη σέντρα

73'

Ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

73'

Ο Tesfaldet Tekie από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

73'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκδηλώνει επίθεση

72'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχει την κατοχή της μπάλας

72'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

71'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

71'

Ο Ruben Roosken τιμωρείται για σπρώξιμο στον Arianit Ferati

70'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

70'

70'

Κατοχή: Χέρακλες: 54%, Φορτούνα Σιτάρντ: 46%.

70'
Γέμισμα

Ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

70'

Ο Noah Fadiga τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tijjani Noslin

69'

Η ομάδα Χέρακλες έχει την κατοχή της μπάλας

68'

67'

Ο Elias Sierra δίνει τη θέση του στον Nikolai Laursen

67'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο Kaj Sierhuis έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ με το δεξί πόδι. Πανέμορφη εκτέλεση

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roel Janssen από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Marco Rente

66'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Ruben Roosken από την ομάδα Χέρακλες αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

66'
Απόκρουση

Ο Tijjani Noslin απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

66'

Ο Elias Sierra από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

65'

Ο Kaj Sierhuis βρίσκεται ολομόναχος, αλλά η κεφαλιά του αποκρούεται από τον Yanick van Osch! Κόρνερ...

65'

Ο Elias Sierra από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

65'

65'
Απόκρουση

Ο Mickael Tirpan απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

65'
Σέντρα

Ο Noah Fadiga κάνει τη σέντρα

64'

64'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Roel Janssen από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Ismail Azzaoui

64'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

63'
Απόκρουση

Ο Roel Janssen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'

63'

63'

63'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Ben Rienstra της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

62'

Ο Mats Seuntjens τιμωρείται για σπρώξιμο στον Marco Rente

62'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Luca de la Torre

62'

62'

61'

61'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

60'

Κατοχή: Χέρακλες: 57%, Φορτούνα Σιτάρντ: 43%.

60'

Η ομάδα Χέρακλες κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

59'

Ο Elias Sierra από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

59'

59'

58'

Ο Arianit Ferati πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

58'
Σέντρα

58'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Tesfaldet Tekie από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

58'

57'

57'

Ο Kaj Sierhuis εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Yanick van Osch ελέγχει την φάση

56'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ismail Azzaoui

56'
Απόκρουση

56'
Σέντρα

Ο Ismail Azzaoui κάνει τη σέντρα

56'

Ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

55'
Σέντρα

Ο Zian Flemming κάνει τη σέντρα

55'

Κατοχή: Χέρακλες: 59%, Φορτούνα Σιτάρντ: 41%.

55'

54'

54'
Απόκρουση

Ο Marco Rente της ομάδας Χέρακλες απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

54'

53'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον Mickael Tirpan

51'

Η ομάδα Χέρακλες παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

51'

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ismail Azzaoui από την ομάδα Χέρακλες ανατρέπει τον George Cox

51'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

50'

Κατοχή: Χέρακλες: 62%, Φορτούνα Σιτάρντ: 38%.

49'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

49'

Ο Ismail Azzaoui από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να πασάρει την μπάλα σε συμπαίκτη του, αλλά δεν πλησίασε κοντά στο στόχο του.

49'
Απόκρουση

49'

49'

Σουτ του Kaj Sierhuis βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

49'

Ο Ismail Azzaoui από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

48'
Σέντρα

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Ruben Roosken

48'

48'
Σέντρα

Ο Ismail Azzaoui από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

47'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'
Σέντρα

47'

46'

46'
Απόκρουση

46'
Σέντρα

Ο Luca de la Torre κάνει τη σέντρα

46'

46'

46'

45+2'

45+2'

45+2'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester της ομάδας Χέρακλες απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

45+2'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Zian Flemming , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

45+1'

45+1'

45'

45'

45'

45'

43'

42'

Κίτρινη κάρτα για τον Arianit Ferati

42'

Ο Arianit Ferati τιμωρείται για σπρώξιμο στον Noah Fadiga

42'

42'

Ο Mats Knoester από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

42'
Γέμισμα

Ο Elias Sierra εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

41'

Κίτρινη κάρτα για τον Ben Rienstra

41'

Ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Luca de la Torre

41'

41'

Το σουτ του Noah Fadiga μπλοκάρεται

41'

Το σουτ του Ismail Azzaoui μπλοκάρεται

41'

40'
Σέντρα

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

40'

Κατοχή: Χέρακλες: 63%, Φορτούνα Σιτάρντ: 37%.

39'

39'

39'

39'

38'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

38'

Φράγμα από τον Mats Seuntjens, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Noah Fadiga. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

38'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

37'

37'

Ο Lucas Schoofs από την ομάδα Χέρακλες πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

37'

36'
Σέντρα

Ο Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arianit Ferati από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Luca de la Torre

35'

Κατοχή: Χέρακλες: 60%, Φορτούνα Σιτάρντ: 40%.

35'

35'

35'

Ο Tijjani Noslin πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

35'

34'
Απόκρουση

Ο Mats Knoester απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

34'
Σέντρα

34'

Το σουτ του Zian Flemming μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

34'

33'
Σέντρα

Ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

30'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ismail Azzaoui στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

30'
Απόκρουση

Ο Roel Janssen αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

30'
Σέντρα

30'

30'

30'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον George Cox της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ για να αποτρέψει το γκολ.

30'

Τι ευκαιρία! Ο Noah Fadiga φαινόταν πως θα σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του δεν πέρασε τη γραμμή!

30'

30'

Ο Noah Fadiga από την ομάδα Χέρακλες προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

30'

29'
Απόκρουση

29'
Γέμισμα

Ο Luca de la Torre εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

27'

Κίτρινη κάρτα για τον Martin Angha

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Martin Angha από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Kaj Sierhuis

27'

Ο Arianit Ferati από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είναι σε θέση οφσάιντ

26'

Ο Delano Burgzorg από την ομάδα Χέρακλες είναι σε θέση οφσάιντ

26'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Elias Sierra από την ομάδα Χέρακλες «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

25'

Κατοχή: Χέρακλες: 58%, Φορτούνα Σιτάρντ: 42%.

25'

24'

24'

23'

Ο Luca de la Torre από την ομάδα Χέρακλες κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

23'

23'
Απόκρουση

23'
Σέντρα

22'

21'

21'

Η ομάδα Χέρακλες ξεκινάει αντεπίθεση

21'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Mats Knoester από την ομάδα Χέρακλες «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

21'

21'

20'

Κατοχή: Χέρακλες: 55%, Φορτούνα Σιτάρντ: 45%.

20'

19'

18'

18'

18'

18'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Ismail Azzaoui από την ομάδα Χέρακλες στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

17'

17'

Ο Zian Flemming εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Janis Blaswich ελέγχει την φάση

17'

Ο Ismail Azzaoui τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tesfaldet Tekie

17'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! 0 Tijjani Noslin χάνει μια ξεκάθαρη ευκαιρία με το σουτ του να χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι! Απίστευτη ευκαιρία!

16'

16'

Το αμυντικό λάθος του Janis Blaswich μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Ismail Azzaoui

15'

15'

15'
Απόκρουση

14'
Σέντρα

Ο Arianit Ferati κάνει τη σέντρα

14'

13'

13'
Σέντρα

Ο Tijjani Noslin κάνει τη σέντρα

12'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

12'

11'

11'

11'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Kaj Sierhuis από την ομάδα Χέρακλες αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

11'
Σέντρα

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Noah Fadiga

10'

Κατοχή: Χέρακλες: 50%, Φορτούνα Σιτάρντ: 50%.

9'

Ο Ben Rienstra έδωσε την ασίστ για το γκολ.

9'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Zian Flemming της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

9'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Zian Flemming βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

9'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

9'

9'

Ο Yanick van Osch κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

9'

Το αμυντικό λάθος του Tesfaldet Tekie μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

9'

8'

6'

Ο Elias Sierra έδωσε την ασίστ για το γκολ.

6'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ismail Azzaoui της ομάδας Χέρακλες νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

6'

Ο Elias Sierra από την ομάδα Χέρακλες πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

6'

6'

6'

6'

6'

6'

6'

6'

Το παιχνίδι διακόπτεται

5'

Κατοχή: Χέρακλες: 48%, Φορτούνα Σιτάρντ: 52%.

5'

Το παιχνίδι είναι σε αναμονή λόγω βεγγαλικών στο γήπεδο

4'

4'

3'

Ο Arianit Ferati από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

3'

3'

2'

Ο Mats Seuntjens πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

2'

2'

2'

2'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Η ομάδα Χέρακλες είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

0'

Καλησπέρα σας από το Erve Asito, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.15 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χέρακλες ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.17 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε