erase
Μέλος από 24/5/2013- Points
- 29.04
- Yield*
- -6%
- 30 ημερών
- -11%
- Κατάταξη
- 517ος
- Προβλέψεις
- 7308
- Μέση απόδοση
- 3.51
Ιστορικό score
Ποσοστό σωστών προβλέψεων: 37% (2670 από 7308)
Στατιστικά ανά σημείο
| Σημείο | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 385 | 42.6% | -6.53 | -1.7% | 2.86 |
| X | 1029 | 26.1% | -91.90 | -8.9% | 3.59 |
| 2 | 575 | 31.0% | -36.53 | -6.4% | 3.83 |
| 1X | 11 | 54.5% | +1.17 | +10.6% | 1.94 |
| 12 | - | - | - | - | - |
| X2 | 42 | 38.1% | -9.56 | -22.8% | 2.42 |
| Over | 992 | 52.5% | +17.58 | +1.8% | 1.99 |
| Under | 77 | 51.9% | +1.49 | +1.9% | 2.11 |
| Ημ.1 | 398 | 20.4% | -56.17 | -14.1% | 5.68 |
| Ημ.X | 126 | 44.4% | -3.46 | -2.7% | 2.26 |
| Ημ.2 | 1296 | 15.0% | -177.09 | -13.7% | 6.71 |
| Goal | 1975 | 52.2% | -25.94 | -1.3% | 1.92 |
| No Goal | 15 | 60.0% | +4.70 | +31.3% | 2.16 |
| 0-1 Goal | 6 | 33.3% | -0.15 | -2.5% | 3.18 |
| 2-3 Goals | 69 | 44.9% | -5.19 | -7.5% | 2.05 |
| 4-6 Goals | 306 | 23.5% | -78.90 | -25.8% | 3.38 |
| 7+ Goals | 6 | 0.0% | -6.00 | -100.0% | 21.83 |
Στατιστικά ανά διοργάνωση
| Διοργάνωση | # προβλ. | % επιτυχ. | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδ. |
|---|---|---|---|---|---|
| 332 | 35.8% | -49.97 | -15.1% | 3.40 | |
| 265 | 31.3% | -27.24 | -10.3% | 3.49 | |
| 220 | 36.4% | -32.44 | -14.7% | 3.20 | |
| 200 | 32.5% | -35.83 | -17.9% | 3.92 | |
| 196 | 34.2% | -12.19 | -6.2% | 3.81 | |
| 186 | 39.2% | +8.88 | +4.8% | 3.29 | |
| 174 | 37.9% | -8.67 | -5.0% | 2.68 | |
| 174 | 43.7% | +18.03 | +10.4% | 3.15 | |
| 166 | 36.7% | -12.61 | -7.6% | 3.02 | |
| 161 | 37.9% | -15.00 | -9.3% | 2.92 | |
| 156 | 48.1% | +38.06 | +24.4% | 3.32 | |
| 150 | 31.3% | -36.11 | -24.1% | 3.90 | |
| 147 | 33.3% | -41.53 | -28.3% | 3.22 | |
| 141 | 47.5% | -3.75 | -2.7% | 2.60 | |
| 122 | 36.9% | +18.92 | +15.5% | 3.73 |
Εύρος αποδόσεων
| Εύρος αποδόσεων | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.01 - 1.49 | 119 | 64.7% | -12.16 | -10.2% | 1.39 |
| 1.50 - 1.99 | 1739 | 57.0% | -41.80 | -2.4% | 1.72 |
| 2.00 - 2.99 | 2366 | 42.8% | -51.49 | -2.2% | 2.32 |
| 3.00 - 5.00 | 1674 | 24.1% | -231.15 | -13.8% | 3.65 |
| 5.01+ | 1410 | 13.3% | -135.88 | -9.6% | 7.73 |
Ώρες μέταξύ πρόβλεψης και έναρξης αγώνα
| Ώρες | # προβλ. | % επιτυχίας | Κέρδος | Yield | Μ.Ο. απόδοσης |
|---|---|---|---|---|---|
| 0 - 1 | 792 | 35.0% | -29.26 | -3.7% | 3.83 |
| 1 - 3 | 1552 | 35.0% | -112.47 | -7.2% | 3.63 |
| 3 - 6 | 1633 | 35.6% | -206.51 | -12.6% | 3.53 |
| 6 - 12 | 1664 | 38.2% | -101.78 | -6.1% | 3.30 |
| 12 - 24 | 1238 | 39.9% | -6.46 | -0.5% | 3.28 |
| 24 - 48 | 372 | 32.5% | -19.40 | -5.2% | 3.88 |
| 48+ | 57 | 33.3% | +3.40 | +6.0% | 4.10 |
Παράσημα:
Μηδενισμοί σκορ: 0
7347 προβλέψεις:
| Ημ/νία | Κ | Αγώνας | Πρ | Απ | +/- |
|---|---|---|---|---|---|
| 14/5/26 22:00 | - |
Όλγουεϊς Ρέντι
0
Δε Στρόνγκεστ
1
|
X | 4.20
| -1.00 |
| 14/5/26 21:00 | - |
Αλ Καντισίγια
2
Αλ Χαζμ
0
|
Ημ.2 | 8.50
| -1.00 |
| 14/5/26 20:00 | - |
Βαλένθια
1
Ράγιο Βαγιεκάνο
1
|
X2 | 1.67
| +0.67 |
| 14/5/26 18:00 | - |
Κοπεγχάγη
0
Μίντιλαντ
1
|
1 | 2.65
| -1.00 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Βασιλεία
1
Σεντ Γκάλεν
3
|
2 | 2.45
| +1.45 |
| 14/5/26 17:30 | - |
Σιόν
2
Λουγκάνο
2
|
1 | 2.15
| -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | - |
Ρίβερ Πλέιτ
2
Χιμνάσια Λα Πλάτα
0
|
Over | 2.15
| -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | - |
Ρίβερ Πλέιτ
2
Χιμνάσια Λα Πλάτα
0
|
Goal | 2.20
| -1.00 |
| 14/5/26 03:30 | - |
Ρίβερ Πλέιτ
2
Χιμνάσια Λα Πλάτα
0
|
X2 | 2.38
| -1.00 |
| 14/5/26 02:15 | - |
Σάρλοτ
0
Νιου Γιόρκ Σίτι
1
|
Over | 1.80
| -1.00 |
| 14/5/26 02:15 | - |
Σάρλοτ
0
Νιου Γιόρκ Σίτι
1
|
Goal | 1.62
| -1.00 |
| 14/5/26 01:00 | - |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
3
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
1
|
X | 3.60
| -1.00 |
| 13/5/26 22:30 | - |
Αλαβές
1
Μπαρτσελόνα
0
|
Over | 1.53
| -1.00 |
| 13/5/26 22:30 | - |
Αλαβές
1
Μπαρτσελόνα
0
|
Goal | 1.50
| -1.00 |
| 13/5/26 22:30 | - |
Χετάφε
3
Μαγιόρκα
1
|
X2 | 1.67
| -1.00 |
Το score υπολογίζεται ως εξής:
Όλοι οι χρήστες ξεκινούν με 100 μονάδες. Για κάθε επιτυχή πρόβλεψη, το score αυξάνεται κατά την απόδοση που δίνει το αποτέλεσμα μείον ένα. Για κάθε λανθασμένη πρόβλεψη, το score μειώνεται κατά ένα. Με άλλα λόγια, το score αντανακλά πόσες μονάδες θα είχε ο χρήστης αν πόνταρε υποθετικά μια μονάδα στον κάθε αγώνα που έχει ψηφίσει. Εάν το score του χρήστη γίνει αρνητικό, αυτομάτως μηδενίζεται ξαναπάει στο 100.
* Το Yield υπολογίζεται ως εξής: (Συνολικό κέρδος) / (Συνολικές μονάδες πονταρίσματος).
Δηλαδή αν για παράδειγμα κάποιος έχει ποντάρει συνολικά 10 μονάδες και έχει κερδίσει 3, το yield του θα είναι 3/10 = 30%.