21+

Φορτούνα Σιτάρντ - Τσβόλε

6/3/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1155
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 783 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φορτούνα Σιτάρντ - Τσβόλε στις 16/3/2024

• Θεατές: 8279
90+6'

90+6'

8279 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 50%, Τσβόλε: 50%.

90+6'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκδηλώνει επίθεση

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Τσβόλε

90+5'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

90+5'
Σέντρα

Ο Lisandro Semedo κάνει τη σέντρα

90+5'

90+4'

Ο Thomas van den Belt δίνει τη θέση του στον Siemen Voet

90+4'

Ο Gervane Kastaneer αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

90+4'

Η ομάδα Τσβόλε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+4'

Ο Dimitris Siovas από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

90+4'
Σέντρα

Ο Mickael Tirpan κάνει τη σέντρα

90+3'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+3'

Ο Charlison Benschop στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

90+3'
Σέντρα

90+3'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Το σουτ του Zian Flemming μπλοκάρεται

90+2'

Ο Gervane Kastaneer έκανε φάουλ στον Zian Flemming

90+2'

90+1'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90'
Σέντρα

Ο George Cox κάνει τη σέντρα

90'

89'

Ο Daishawn Redan δίνει τη θέση του στον Rico Strieder

89'

Ο Ben Rienstra δίνει τη θέση του στον Tijjani Noslin

89'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

89'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

88'
Σέντρα

87'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχει την κατοχή της μπάλας

87'

Η ομάδα Τσβόλε έχει την κατοχή της μπάλας

87'

87'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

86'

85'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 48%, Τσβόλε: 52%.

85'

85'

Ο Kostas Lamprou κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

85'
Σέντρα

Ο Deroy Duarte κάνει τη σέντρα

84'

84'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'

83'

Κίτρινη κάρτα για τον Gervane Kastaneer

83'

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Andreas Samaris

82'

Κίτρινη κάρτα για τον Zian Flemming

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Kenneth Paal

82'

Το σουτ του Lisandro Semedo μπλοκάρεται

82'

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ

81'

Ο Andreas Samaris δίνει τη θέση του στον Jordan Rolly Botaka

81'

Ο Thomas van den Belt αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

81'

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

80'

80'

79'

Ο Oussama Darfalou επιστρέφει στο γήπεδο.

79'
Σέντρα

79'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Oussama Darfalou να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

79'

Ο Oussama Darfalou είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

78'

77'

Ο Daishawn Redan έδωσε την ασίστ για το γκολ.

77'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Oussama Darfalou της ομάδας Τσβόλε σκοράρει με κεφαλιά

77'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

Το σουτ του Sai van Wermeskerken μπλοκάρεται

77'

77'

Ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

76'

Ο Daishawn Redan έχει μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθεια του απομακρύνεται από τον τερματοφύλακα!

76'

Ο Gervane Kastaneer από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

76'

75'

75'

Το σουτ του Mees de Wit μπλοκάρεται

74'

Ο Pelle Clement δίνει τη θέση του στον Gervane Kastaneer

74'

Ο Gervane Kastaneer έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα!

74'

Ο Sai van Wermeskerken χάνει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, καθώς η προσπάθεια του μπλοκαρίστηκε!

73'

Ο Mustafa Saymak δίνει τη θέση του στον Kenneth Paal

73'

Ο Djavan Anderson δίνει τη θέση του στον Sai van Wermeskerken

73'

Ο Lisandro Semedo υποπίπτει σε χέρι

72'

Ο Djavan Anderson από την ομάδα Τσβόλε κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

72'

71'
Σέντρα

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

71'

Ο Mustafa Saymak επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

70'

70'

Ο Mickael Tirpan τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yuta Nakayama

69'

Η ομάδα Τσβόλε εκδηλώνει επίθεση

69'
Απόκρουση

Ο Maikel van der Werff απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'
Σέντρα

69'
Σέντρα

69'

68'
Απόκρουση

Ο Yuta Nakayama απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

68'
Σέντρα

68'

68'

Το σουτ του Charlison Benschop μπλοκάρεται

67'

Ο Lisandro Semedo από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'

66'
Γέμισμα

Ο George Cox εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

66'

Ο Bram van Polen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lisandro Semedo

65'

65'

64'

Ο Charlison Benschop από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είναι σε θέση οφσάιντ

64'

64'

64'

63'

63'

63'

62'

62'

61'

Ο Paul Gladon δίνει τη θέση του στον Lisandro Semedo

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Thomas van den Belt

61'

61'

60'

60'

60'

59'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

59'

Το σουτ του Daishawn Redan μπλοκάρεται

59'

58'

58'

Ο Deroy Duarte από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

57'

57'

57'
Σέντρα

56'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Thomas van den Belt για την ομάδα Τσβόλε. Ο Charlison Benschop σταματάει την φάση.

56'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

55'

55'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Deroy Duarte από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

55'
Σέντρα

55'

55'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Andreas Samaris

54'

Η ομάδα Τσβόλε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

54'

Ο Mickael Tirpan αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

54'
Σέντρα

54'

54'

53'
Σέντρα

53'

53'

53'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Yuta Nakayama από την ομάδα Τσβόλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

52'

Ο Mees de Wit από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

52'

52'
Σέντρα

Ο Bram van Polen κάνει τη σέντρα

52'
Σέντρα

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

52'

51'

51'

51'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε παίζει το 1-2 με τον Oussama Darfalou.

51'

50'

50'
Σέντρα

Ο Djavan Anderson κάνει τη σέντρα

50'

50'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 53%, Τσβόλε: 47%.

49'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Martin Angha ανέτρεψε τον Oussama Darfalou από πίσω και δόθηκε φάουλ

49'

49'
Σέντρα

Ο Martin Angha κάνει τη σέντρα

49'

49'

48'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

48'
Σέντρα

Ο Mees de Wit κάνει τη σέντρα

48'

48'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ξεκινάει αντεπίθεση

47'

Η ομάδα Τσβόλε ξεκινάει αντεπίθεση

47'
Απόκρουση

Ο Djavan Anderson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'

47'
Απόκρουση

Ο Bram van Polen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'
Σέντρα

47'

46'

46'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

46'

45+3'

45+3'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 54%, Τσβόλε: 46%.

45+2'

Ο Daishawn Redan από την ομάδα Τσβόλε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Martin Angha

45+2'

45+2'

Ο Yanick van Osch κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

45+2'
Γέμισμα

Ο Mees de Wit εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Mees de Wit

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45'

Το αμυντικό λάθος του Dimitris Siovas μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

45'

45'

44'

44'
Σέντρα

Ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

44'

44'

43'

Ο Paul Gladon έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα!

43'
Σέντρα

Ο Dimitris Siovas κάνει τη σέντρα

43'
Γέμισμα

Ο Andreas Samaris εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

42'

Κίτρινη κάρτα για τον Mees de Wit

42'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mees de Wit για την ομάδα Τσβόλε. Ο Paul Gladon σταματάει την φάση.

42'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Kostas Lamprou από την ομάδα Τσβόλε και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

42'

O Mickael Tirpan στέλνει τη μπάλα μακριά.

41'

41'

41'

41'

40'

40'

40'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 55%, Τσβόλε: 45%.

40'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas van den Belt από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Deroy Duarte

39'

39'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

39'

Η ομάδα Τσβόλε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

38'

38'

37'

37'

36'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Bram van Polen ανέτρεψε τον Paul Gladon από πίσω και δόθηκε φάουλ

36'

36'
Απόκρουση

35'
Σέντρα

35'

35'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Zian Flemming , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

35'

35'

35'

35'

Το σουτ του Pelle Clement μπλοκάρεται

34'

34'

34'

34'

34'

33'

32'

Καλή ενέργεια από τον Zian Flemming ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

32'

Ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

32'
Ντρίμπλα

32'
Απόκρουση

Διάβασε την φάση ο Bram van Polen από την ομάδα Τσβόλε και έκοψε μία υποσχόμενη επίθεση του αντιπάλου.

32'

31'

31'

31'

31'

30'

Ο Andreas Samaris αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

30'

Ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

30'

30'

29'

29'

Ο Andreas Samaris επιστρέφει στο γήπεδο.

29'

29'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Paul Gladon από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

29'
Σέντρα

Ο Zian Flemming κάνει τη σέντρα

28'

Ο Charlison Benschop από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

28'

28'

28'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Andreas Samaris να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

27'

Ο Andreas Samaris είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

26'

26'
Σέντρα

Ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

26'

26'

25'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 46%, Τσβόλε: 54%.

25'

25'

25'

24'

24'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

24'

24'

23'

23'

23'

23'
Σέντρα

22'

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

22'

22'
Απόκρουση

Ο Dimitris Siovas απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

22'
Σέντρα

Ο Mustafa Saymak κάνει τη σέντρα

22'

21'

21'

20'

20'

20'

Ο Yuta Nakayama από την ομάδα Τσβόλε κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Paul Gladon

20'

19'

19'

19'
Σέντρα

18'
Σέντρα

18'

18'

18'

18'
Απόκρουση

Ο Mees de Wit απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

17'

Ο Mickael Tirpan από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

17'

Το σουτ του George Cox μπλοκάρεται

17'

16'

16'

Ο Oussama Darfalou από την ομάδα Τσβόλε είναι σε θέση οφσάιντ

16'

15'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pelle Clement από την ομάδα Τσβόλε ανατρέπει τον Andreas Samaris

15'
Σέντρα

Ο Andreas Samaris κάνει τη σέντρα

15'
Σέντρα

15'

15'

14'

14'

14'

13'
Απόκρουση

Ο Martin Angha της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

13'

13'

12'

12'

12'

11'

Ο Bram van Polen επιστρέφει στο γήπεδο.

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

11'

11'

11'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Bram van Polen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

10'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 36%, Τσβόλε: 64%.

10'

Ο Bram van Polen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

10'

10'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Paul Gladon για την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ. Ο Bram van Polen σταματάει την φάση.

9'

Ο Thomas van den Belt τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mickael Tirpan

9'

Ο Mustafa Saymak από την ομάδα Τσβόλε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

9'

8'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

8'

7'

7'

Ο Paul Gladon από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

6'

6'

6'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Djavan Anderson από την ομάδα Τσβόλε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

6'

6'

5'

Κατοχή: Φορτούνα Σιτάρντ: 40%, Τσβόλε: 60%.

5'

4'

Ο Yuta Nakayama πήγε για τη δόξα με σουτ από μακρινή απόσταση, αλλά ο γκολκίπερ το σώζει!

4'

3'

3'

3'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

2'

2'

2'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Τσβόλε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Fortuna Sittard Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Τσβόλε, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.80 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε