27/8/2022 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 328
2 - 2
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 617 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Βάαλβαϊκ - Φίτεσε στις 9/3/2024

• Θεατές: 10598
90+6'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+6'

90+6'

10598 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Φίτεσε: 58%, Βάαλβαϊκ: 42%.

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Φίτεσε

90+5'

90+5'

Ο Jurien Gaari από την ομάδα Βάαλβαϊκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+5'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'

Ο Etienne Vaessen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Ο Carlens Arcus από την ομάδα Φίτεσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Βάαλβαϊκ

90+3'

Ο Mohamed Sankoh χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

90+3'

Ο Mohamed Sankoh από την ομάδα Φίτεσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+3'

Ο Julian Lelieveld σταματά επιτυχώς το σουτ

90+3'

Το σουτ του Ryan Flamingo μπλοκάρεται

90+3'

Ο Mohamed Sankoh τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+2'

Ο Julian Lelieveld από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φίτεσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90+2'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φίτεσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+1'

Ο Matus Bero κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Vurnon Anita.

90+1'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Kjell Scherpen απομακρύνει τη μπάλα

90'

90'

Κατοχή: Φίτεσε: 59%, Βάαλβαϊκ: 41%.

89'

Ο Matus Bero επιστρέφει στο γήπεδο.

89'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

89'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Matus Bero να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

88'

Ο Matus Bero είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

88'

87'

Ο Kjell Scherpen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

87'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

87'

Ο Enzo Cornelisse απομακρύνει τη μπάλα

87'

Το αμυντικό λάθος του Melle Meulensteen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

86'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Romaric Yapi από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Julen Lobete

86'

Ο Shawn Adewoye από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Shawn Adewoye κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Matus Bero.

85'

85'

Ο Julen Lobete κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

84'

84'

Ο Lars Nieuwpoort απομακρύνει τη μπάλα

84'

Ο Ryan Flamingo κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

84'

83'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

83'

Ο Nikolai Baden δίνει τη θέση του στον Romaric Yapi

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Pelle Clement

82'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ εκδηλώνει επίθεση

82'

81'

81'

81'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

81'

Η σέντρα από τον Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

80'

80'

80'

Ο Patrick Vroegh δίνει τη θέση του στον Vurnon Anita

80'

79'

79'

79'

Ο Julen Lobete από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

78'

Ο Jurien Gaari σταματά επιτυχώς το σουτ

78'

Το σουτ του Matus Bero μπλοκάρεται

78'

77'

Η ομάδα Φίτεσε έχει την κατοχή της μπάλας

77'

77'

77'

Ο Shawn Adewoye απομακρύνει τη μπάλα

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pelle Clement από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Ryan Flamingo

76'

75'

Η ομάδα Φίτεσε εκδηλώνει επίθεση

75'

Ο Julen Lobete από την ομάδα Βάαλβαϊκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Carlens Arcus

75'

74'

74'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

73'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Romaric Yapi, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

73'

73'

Καλή ενέργεια από τον Mohamed Sankoh ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

73'

Η ομάδα Φίτεσε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

72'

Ο Florian Jozefzoon δίνει τη θέση του στον Julen Lobete

72'

Ο Iiass Bel Hassani δίνει τη θέση του στον Said Bakari

72'

Με αυτό το γκολ, η ομάδα Φίτεσε ισοφάρισε. Υπάρχει παιχνίδι!

71'

Ο Maximilian Wittek έδωσε την ασίστ για το γκολ.

71'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ryan Flamingo της ομάδας Φίτεσε σκοράρει με κεφαλιά

71'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

71'

70'

70'

70'

Ο Maximilian Wittek σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Etienne Vaessen ελέγχει την φάση

69'

69'

Ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

68'

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Iiass Bel Hassani

68'

67'

67'

67'

66'

66'

65'

65'

65'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

64'

63'

Ο Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Iiass Bel Hassani

62'

62'

Ο Pelle Clement από την ομάδα Βάαλβαϊκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

62'

61'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Matus Bero της ομάδας Φίτεσε ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Etienne Vaessen επέλεξε τη λάθος γωνία.

60'

60'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Jurien Gaari από την ομάδα Βάαλβαϊκ υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Nikolai Baden.

60'

60'

60'

Η σέντρα από τον Kacper Kozlowski από την ομάδα Φίτεσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

59'

Ο Luuk Wouters απομακρύνει τη μπάλα

59'

58'

Ο Melle Meulensteen σταματά επιτυχώς το σουτ

58'

Το σουτ του Michiel Kramer μπλοκάρεται

57'

57'

57'

56'

Ο Yassin Oukili δίνει τη θέση του στον Pelle Clement

56'

55'

Ο Thomas Buitink δίνει τη θέση του στον Mohamed Sankoh

55'

Ο Ferro δίνει τη θέση του στον Kacper Kozlowski

55'

Ο Maximilian Wittek επιστρέφει στο γήπεδο.

55'

Ο Nikolai Baden επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

55'

55'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Maximilian Wittek να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

55'

54'

Ο Maximilian Wittek είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

54'

54'

Ο Jurien Gaari τιμωρείται για σπρώξιμο στον Maximilian Wittek

53'

53'

52'

51'

51'

50'

50'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο Iiass Bel Hassani έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ με το δεξί πόδι. Πανέμορφη εκτέλεση

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Florian Jozefzoon

48'

47'

Ο Julian Lelieveld κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

47'

47'

Καλή ενέργεια από τον Nikolai Baden ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

47'

Ο Etienne Vaessen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

47'

Καλή ενέργεια από τον Million Manhoef ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

47'

Το αμυντικό λάθος του Yassin Oukili μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

46'

46'

Ο Thierry Lutonda δίνει τη θέση του στον Luuk Wouters

46'

46'

45+2'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Βάαλβαϊκ της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+2'

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

Ο Yassin Oukili κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

45'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Yassin Oukili υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Ryan Flamingo

45'

Κατοχή: Φίτεσε: 57%, Βάαλβαϊκ: 43%.

45'

45'

Ο Florian Jozefzoon από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

44'

Το αμυντικό λάθος του Thomas Buitink μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

44'

Ο Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

44'

Ο Patrick Vroegh από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

43'

Το αμυντικό λάθος του Kjell Scherpen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

43'

42'

Η ομάδα Βάαλβαϊκ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

42'

41'

40'

40'

40'

Ο Melle Meulensteen κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Etienne Vaessen μπλοκάρει εύκολα

40'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

39'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

39'

38'

Ο Melle Meulensteen απομακρύνει τη μπάλα

38'

Ο Matus Bero υποπίπτει σε χέρι

37'

37'

37'

36'

35'

35'

Ο Julian Lelieveld έδωσε την ασίστ για το γκολ!

35'

Ο Patrick Vroegh έδωσε την ασίστ για το γκολ.

35'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Florian Jozefzoon σκοράρει με το δεξί πόδι!

35'

Ο Patrick Vroegh τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

35'

35'

35'

Ο Michiel Kramer κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Kjell Scherpen μπλοκάρει εύκολα

34'

Η σέντρα από τον Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

34'

Ο Carlens Arcus από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει έναν αντίπαλο του.

33'

33'

Ο Carlens Arcus από την ομάδα Φίτεσε δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

33'

Ο Michiel Kramer από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

33'

Ο Lars Nieuwpoort από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

33'

32'

Ο Lars Nieuwpoort σταματά επιτυχώς το σουτ

32'

Το σουτ του Million Manhoef μπλοκάρεται

32'

Η ομάδα Φίτεσε ξεκινάει αντεπίθεση

32'

Ο Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

31'

Ο Patrick Vroegh από την ομάδα Βάαλβαϊκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

31'

Ο Yassin Oukili σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kjell Scherpen ελέγχει την φάση

30'

30'

Κατοχή: Φίτεσε: 63%, Βάαλβαϊκ: 37%.

30'

30'

Το αμυντικό λάθος του Jurien Gaari μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

29'

29'

Ο Nikolai Baden επιστρέφει στο γήπεδο.

29'

29'

28'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nikolai Baden να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

28'

Ο Nikolai Baden είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

28'

28'

28'

Το σουτ του Nikolai Baden μπλοκάρεται

28'

27'

26'

Ο Iiass Bel Hassani σταματά επιτυχώς το σουτ

26'

26'

Ο Etienne Vaessen από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

26'

26'

Ο Maximilian Wittek από την ομάδα Φίτεσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

25'

Ο Matus Bero κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Iiass Bel Hassani.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Buitink από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Julian Lelieveld

25'

Κατοχή: Φίτεσε: 64%, Βάαλβαϊκ: 36%.

24'

24'

Ο Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Thierry Lutonda

24'

23'

Ο Million Manhoef σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Etienne Vaessen ελέγχει την φάση

23'

Ο Matus Bero κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

22'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ryan Flamingo από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Yassin Oukili

21'

21'

21'

20'

Κατοχή: Φίτεσε: 66%, Βάαλβαϊκ: 34%.

20'

20'

Το σουτ του Maximilian Wittek μπλοκάρεται

20'

Ο Shawn Adewoye σταματά επιτυχώς το σουτ

20'

19'

19'

Ο Jurien Gaari απομακρύνει τη μπάλα

19'

Ο Ryan Flamingo από την ομάδα Φίτεσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

19'

Ο Michiel Kramer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Ryan Flamingo.

18'

18'

17'

17'

Ο Thierry Lutonda απομακρύνει τη μπάλα

16'

15'

15'

15'

15'

Ο Ryan Flamingo από την ομάδα Φίτεσε δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

15'

15'

Κατοχή: Φίτεσε: 67%, Βάαλβαϊκ: 33%.

14'

Ο Julian Lelieveld απομακρύνει τη μπάλα

14'

13'

13'

Η ομάδα Φίτεσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

12'

12'

12'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Nikolai Baden από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

11'

Η σέντρα από τον Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

11'

11'

10'

Ο Patrick Vroegh από την ομάδα Βάαλβαϊκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

10'

Κατοχή: Φίτεσε: 70%, Βάαλβαϊκ: 30%.

10'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Julian Lelieveld από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Maximilian Wittek

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Million Manhoef από την ομάδα Φίτεσε ανατρέπει τον Yassin Oukili

9'

Ο Thomas Buitink τιμωρείται για σπρώξιμο στον Julian Lelieveld

8'

8'

7'

7'

7'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Iiass Bel Hassani από την ομάδα Βάαλβαϊκ ανατρέπει τον Enzo Cornelisse

7'

Καλή ενέργεια από τον Florian Jozefzoon ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

7'

Ο Lars Nieuwpoort τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

6'

5'

Ο Florian Jozefzoon από την ομάδα Βάαλβαϊκ είναι σε θέση οφσάιντ

5'

Κατοχή: Φίτεσε: 79%, Βάαλβαϊκ: 21%.

5'

5'

Ο Ferro από την ομάδα Φίτεσε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

4'

4'

4'

Ο Iiass Bel Hassani αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

3'

3'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ryan Flamingo από την ομάδα Φίτεσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

3'

Ο Matus Bero από την ομάδα Φίτεσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

2'

Ο Lars Nieuwpoort κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Million Manhoef.

2'

1'

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Φίτεσε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Gelredome, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Φαβορί χωρίς λόγο η Φίτεσε

Γιώργος Βροντάκης Αθλητικογράφος

Η Φίτεσε έχει ξεκινήσει πολύ άσχημα τη σεζόν και μετράει τρεις ήττες σε ισάριθμες αγωνιστικές και βρίσκεται στον πάτο της βαθμολογίας, αφού έχει δεχθεί 12 γκολ και διαθέτει την χειρότερη άμυνα της κατηγορίας. Από την άλλη πλευρά, η Βααλβάικ παλεύει όλα τα παιχνίδια της και έχει χάσει μόνο από τη Φέγενορντ. Για κάποιο λόγο φαβορί είναι η Φίτεσε, αλλά θα την κοντράρουμε καθώς δεν δείχνει κάτι για να μας πείσει. Χ2 από εμάς.

• Στους τελευταίους 6 αγώνες της ομάδας Φίτεσε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.67 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φίτεσε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.88 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φίτεσε έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.75 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φίτεσε έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 4.15 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Βάαλβαϊκ έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 3.65 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Βάαλβαϊκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.12 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε