Τορίνο - Σασσουόλο

17/9/2022 21:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 1152
0 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 588 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σασσουόλο - Τορίνο στις 10/2/2024

• Θεατές: 17809
90+5'

Η ομάδα Σασσουόλο είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

17809 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Τορίνο: 58%, Σασσουόλο: 42%.

90+5'

Η ομάδα Τορίνο έχει την κατοχή της μπάλας

90+5'

Ο David Zima απομακρύνει τη μπάλα

90+4'

90+4'

Ο Armand Lauriente έδωσε την ασίστ για το γκολ!

90+3'

Ο Rogerio έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Agustin Alvarez της ομάδας Σασσουόλο σκοράρει με κεφαλιά

90+3'

Η σέντρα από τον Rogerio από την ομάδα Σασσουόλο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+3'

Η ομάδα Σασσουόλο εκδηλώνει επίθεση

90+3'

Η ομάδα Σασσουόλο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'

90+1'

Ο Karol Linetty από την ομάδα Τορίνο είναι σε θέση οφσάιντ

90+1'

Το σουτ του Antonio Sanabria μπλοκάρεται

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristian Thorstvedt από την ομάδα Σασσουόλο ανατρέπει τον Karol Linetty

90'

Κατοχή: Τορίνο: 57%, Σασσουόλο: 43%.

90'

Η ομάδα Σασσουόλο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Vanja Milinkovic-Savic από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

Ο Armand Lauriente από την ομάδα Σασσουόλο εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

89'

88'

Ο Antonio Sanabria κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kaan Ayhan.

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Τορίνο

88'

Ο Agustin Alvarez από την ομάδα Σασσουόλο είχε προσπάθεια εκτός στόχου

88'

87'

Η ομάδα Σασσουόλο έχει την κατοχή της μπάλας

87'

87'

86'

Η ομάδα Τορίνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Ο Andrea Pinamonti δίνει τη θέση του στον Agustin Alvarez

85'

85'

Η ομάδα Τορίνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Karol Linetty κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

83'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Karol Linetty υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Kristian Thorstvedt

83'

Ο Kristian Thorstvedt κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sasa Lukic.

83'

83'

Ο Ola Aina από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pietro Pellegri από την ομάδα Τορίνο ανατρέπει τον Kristian Thorstvedt

82'

81'

81'

80'

Ο Karol Linetty από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Κατοχή: Τορίνο: 59%, Σασσουόλο: 41%.

80'

Ο Armand Lauriente εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Vanja Milinkovic-Savic ελέγχει την φάση

79'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Sasa Lukic για την ομάδα Τορίνο. Ο Rogerio σταματάει την φάση.

79'

Ο Pietro Pellegri από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

78'

Ο Koffi Djidji δίνει τη θέση του στον David Zima

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Karol Linetty από την ομάδα Τορίνο ανατρέπει τον Emil Konradsen Ceide

78'

Ο Davide Frattesi απομακρύνει τη μπάλα

77'

Η σέντρα από τον Karol Linetty από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

77'

77'

Ο Kaan Ayhan απομακρύνει τη μπάλα

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Emil Konradsen Ceide από την ομάδα Σασσουόλο ανατρέπει τον Ola Aina

76'

76'

Ο Alessandro Buongiorno απομακρύνει τη μπάλα

75'

Η ομάδα Τορίνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

74'

74'

Ο Perr Schuurs κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Andrea Pinamonti.

73'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Ivan Juric, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

73'

Ο Perr Schuurs τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andrea Pinamonti

72'

72'

Ο Jeremy Toljan κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

72'

Ελεύθερο για την ομάδα Σασσουόλο

71'

70'

70'

70'

69'

Ο Maxime Lopez από την ομάδα Σασσουόλο βλέπει την κίτρινη κάρτα μετά από αρκετά φάουλ στα οποία υπέπεσε.

69'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Maxime Lopez για την ομάδα Σασσουόλο. Ο Karol Linetty σταματάει την φάση.

68'

Ο Koffi Djidji χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

68'

Καλή ενέργεια από τον Koffi Djidji ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

68'

Η σέντρα από τον Ola Aina από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

68'

Η ομάδα Τορίνο εκδηλώνει επίθεση

68'

Η σέντρα από τον Wilfried Singo από την ομάδα Τορίνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

68'

Ο Kaan Ayhan από την ομάδα Σασσουόλο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο Sasa Lukic κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Kristian Thorstvedt.

67'

67'

Ο Karol Linetty κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

67'

66'

Ο Abdou Harroui δίνει τη θέση του στον Kristian Thorstvedt

66'

Ο Luca D'Andrea δίνει τη θέση του στον Emil Konradsen Ceide

66'

Ο Wilfried Singo κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

65'

65'

65'

Ο Abdou Harroui αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

65'

64'

Ο Kaan Ayhan σταματά επιτυχώς το σουτ

64'

Το σουτ του Nikola Vlasic μπλοκάρεται

64'

Ο Davide Frattesi σταματά επιτυχώς το σουτ

64'

Το σουτ του Wilfried Singo μπλοκάρεται

64'

Ο Karol Linetty από την ομάδα Τορίνο εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

64'

Ο Andrea Consigli από την ομάδα Σασσουόλο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

63'

Ο Perr Schuurs σταματά επιτυχώς το σουτ

63'

Το σουτ του Andrea Pinamonti μπλοκάρεται

63'

62'

Ο Rogerio από την ομάδα Σασσουόλο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

61'

61'

60'

Κατοχή: Τορίνο: 56%, Σασσουόλο: 44%.

60'

Η ομάδα Σασσουόλο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

60'

Η ομάδα Τορίνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

59'

58'

Ο Nemanja Radonjic δίνει τη θέση του στον Pietro Pellegri

58'

Ο Valentino Lazaro δίνει τη θέση του στον Ola Aina

58'

Ο Demba Seck δίνει τη θέση του στον Antonio Sanabria

57'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Wilfried Singo από την Τορίνο κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

57'

Ο Sasa Lukic από την ομάδα Τορίνο στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

57'

56'

Καλή ενέργεια από τον Luca D'Andrea ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

56'

56'

Η ομάδα Σασσουόλο ξεκινάει αντεπίθεση

55'

55'

Ο Nemanja Radonjic πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

55'

Ο Sasa Lukic τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

55'

Η ομάδα Τορίνο έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

55'

Κατοχή: Τορίνο: 54%, Σασσουόλο: 46%.

55'

54'

54'

54'

53'

53'

52'

51'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gian Marco Ferrari από την ομάδα Σασσουόλο ανατρέπει τον Demba Seck

51'

Ο Sasa Lukic από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

Η σέντρα από τον Armand Lauriente από την ομάδα Σασσουόλο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

50'

50'

Ο Gian Marco Ferrari κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

50'

50'

50'

49'

Ο Nemanja Radonjic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Davide Frattesi

49'

49'

48'

Ο Gian Marco Ferrari από την ομάδα Σασσουόλο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

Ο Valentino Lazaro από την ομάδα Τορίνο εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

48'

Ο Jeremy Toljan απομακρύνει τη μπάλα

47'

47'

46'

Η ομάδα Σασσουόλο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

46'

45+3'

Οι δύο ομάδες δεν έχουν πολλές διαφορές στο πρώτο ημίχρονο

45+3'

45+3'

Κατοχή: Τορίνο: 55%, Σασσουόλο: 45%.

45+2'

45+1'

Ο Valentino Lazaro από την ομάδα Τορίνο δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

45+1'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Valentino Lazaro για την ομάδα Τορίνο. Ο Luca D'Andrea σταματάει την φάση.

45+1'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Sasa Lukic κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Abdou Harroui.

45+1'

Ο Luca D'Andrea τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sasa Lukic

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

44'

Ο Vanja Milinkovic-Savic είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

44'

44'

Ο Sasa Lukic απομακρύνει τη μπάλα

43'

Καλή ενέργεια από τον Davide Frattesi ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

43'

Ο Armand Lauriente από την ομάδα Σασσουόλο εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

43'

Ο Alessandro Buongiorno σταματά επιτυχώς το σουτ

42'

Το σουτ του Luca D'Andrea μπλοκάρεται

42'

Η ομάδα Σασσουόλο έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

42'

42'

Ο Demba Seck κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

41'

Ο Maxime Lopez κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

40'

40'

40'

39'

39'

Ο Sasa Lukic κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

39'

39'

Ο Karol Linetty κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Armand Lauriente.

38'

Ο Nikola Vlasic από την ομάδα Τορίνο είναι σε θέση οφσάιντ

38'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Τορίνο δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

38'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

37'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Τορίνο έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Valentino Lazaro βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

37'

37'

36'

Ο Nemanja Radonjic υποπίπτει σε χέρι

35'

35'

35'

34'

Ο Alessandro Buongiorno τιμωρείται για σπρώξιμο στον Armand Lauriente

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Perr Schuurs από την ομάδα Τορίνο ανατρέπει τον Maxime Lopez

33'

Ο Maxime Lopez απομακρύνει τη μπάλα

33'

32'

32'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Maxime Lopez από την ομάδα Σασσουόλο ανατρέπει τον Nikola Vlasic

31'

31'

31'

30'

30'

30'

29'

29'

29'

28'

28'

28'

Ο Luca D'Andrea τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

28'

Το αμυντικό λάθος του Alessandro Buongiorno μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

27'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Perr Schuurs για την ομάδα Τορίνο. Ο Andrea Pinamonti σταματάει την φάση.

26'

26'

Ο Alessandro Buongiorno κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

25'

25'

25'

24'

23'

23'

Ο Perr Schuurs απομακρύνει τη μπάλα

23'

23'

Ο Kaan Ayhan κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

22'

Ο Karol Linetty απομακρύνει τη μπάλα

22'

21'

21'

Ο Demba Seck σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Andrea Consigli ελέγχει την φάση

21'

20'

20'

20'

20'

Ο Koffi Djidji από την ομάδα Τορίνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

19'

19'

Ο Luca D'Andrea από την ομάδα Σασσουόλο εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

19'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

19'

Ο Valentino Lazaro απομακρύνει τη μπάλα

18'

18'

17'

17'

17'

16'

Το σουτ του Demba Seck μπλοκάρεται

16'

16'

16'

15'

15'

15'

15'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Alessandro Buongiorno από την ομάδα Τορίνο αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

14'

Ο Valentino Lazaro από την ομάδα Τορίνο εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

14'

13'

12'

11'

11'

10'

Κατοχή: Τορίνο: 52%, Σασσουόλο: 48%.

10'

Ο Alessandro Buongiorno από την ομάδα Τορίνο δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

10'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Alessandro Buongiorno για την ομάδα Τορίνο. Ο Luca D'Andrea σταματάει την φάση.

10'

9'

9'

8'

8'

8'

Ο Valentino Lazaro από την ομάδα Τορίνο εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

7'

Ο Gian Marco Ferrari απομακρύνει τη μπάλα

7'

6'

6'

5'

5'

5'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Koffi Djidji για την ομάδα Τορίνο. Ο Andrea Pinamonti σταματάει την φάση.

5'

Ο Andrea Pinamonti κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Perr Schuurs.

4'

4'

Ο Maxime Lopez σταματά επιτυχώς το σουτ

4'

Ο Sasa Lukic εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

3'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Abdou Harroui για την ομάδα Σασσουόλο. Ο Sasa Lukic σταματάει την φάση.

3'

2'

2'

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Σασσουόλο είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το Stadio Olimpico Grande Torino, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Πιο «ομάδα» η Τορίνο

Η Τορίνο υποδέχεται τη Σασσουόλο για την 7η αγωνιστική της Σέριε Α’. Από ήττες προέρχονται αμφότερες.

Μπορεί να αισθάνεται σαφώς αδικημένη από την ήττα που γνώρισε στο Μιλάνο απέναντι στην Ίντερ με 1-0 καθώς στο μεγαλύτερο διάστημα του παιχνιδιού ήταν καλύτερη από την αντίπαλο της. Ο Βλάσιτς ήταν σε καλή μέρα, αναστάτωσε την αντίπαλη άμυνα αλλά έπεσε πάνω σε έναν εκπληκτικό Χαντάνοβιτς που δεν του επέτρεψε να σκοράρει σε τουλάχιστον τρεις περιπτώσεις. Είδε την αντίπαλο της να ανεβάζει την απόδοση μετά το 65’, στο 83’ η ίδια έχασε μεγάλη ευκαιρία με τον Χαντάνοβιτς για άλλη μία φορά να της λέει «όχι» και τελικά στο 88’ δέχτηκε το γκολ και δεν είχε αντίδραση.

Αν θέλει να κρατήσει κάτι μπορεί να είναι η εμφάνιση της απέναντι σε μία ομάδα που ξεκίνησε ως φαβορί για το πρωτάθλημα. Γενικά έχει παρουσιαστεί καλύτερο πρόσωπο από ότι περίμενα στο ξεκίνημα της χρονιάς αν και τα σημάδια δεν ήταν θετικά. Ο κόουτς Γιούριτς έχει δεμένο σύνολο, οι μεταγραφές που ήθελε ήρθαν και μοιάζει ικανή η «γκρανάτα» να κάνει κάποια έκπληξη φέτος.

«Περιμένουμε ένα δύσκολο παιχνίδι. Η Σασσουόλο και πάλι έχει δημιουργήσει μία δυνατή ομάδα. Έχουν ποιότητα στο παιχνίδι τους. Πρέπει να είμαστε σκληροί και επιθετικοί να παίξουμε το ποδόσφαιρο μας και να τους βάλουμε δύσκολα», σχολίασε ο κόουτς Γιούριτς.

Αγωνιστικά Νέα: Παραμένουν εκτός ο μεσοεπιθετικός Μιραντσούκ (1/1) και ο μέσος Ρίτσι (3/0). Επιστρέφει στον πάγκο ο κόουτς Γιούριτς.

Η αποβολή του Τρεσόλντι στο 44’ της αναμέτρησης με την Ουντινέζε ήταν το σημείο που άλλαξε την αναμέτρηση της προηγουμένης αγωνιστικής όπου και ηττήθηκε με 3-1. Μέχρι τότε είχε καλό πρόσωπο και προηγήθηκε με ένα γκολ του Φρατέζι έπειτα από ωραία ομαδική συνεργασία. Στο δεύτερο μέρος κλείστηκε στην άμυνα της, κρατούσε μακριά από την εστία της την αντίπαλο της αλλά από τη στιγμή που δέχτηκε το γκολ στο 75’ όλα έμοιαζαν δυσκολότερο. Τελικά στο 90+1’ η Ουντινέζε βρήκε και δεύτερο τέρμα, η ίδια βγήκε μπροστά για να ισοφαρίσει και τελικά στο 90+3’ ο Μπέτο διαμόρφωσε το τελικό σκορ.

Από αυτά που έδειξε στο πρώτο μέρος, τα πράγματα θα ήταν διαφορετικά αν δεν ερχόταν η αποβολή αλλά επειδή με τα αν δεν χτίζονται ομάδες, θα χρειαστεί και η ίδια βελτίωση. Η μόλις μία νίκη στις πρώτες έξι αγωνιστικές φέρνει προβληματισμό και η ομάδα μοιάζει για την ώρα χειρότερη από πέρσι. Ακόμα ο κόουτς Ντιονίζι δεν έχει βρει λύσεις για να καλύψει τις απουσίες σημαντικών παικτών που αποχώρησαν και έτσι ούτε φέτος μοιάζει ικανή για την υπέρβαση.

Αγωνιστικά Νέα: Παραμένουν εκτός οι φορ Μπεράρντι (4/1) και Ντεφρέλ, ο στόπερ Μούλντουρ (1/0) και ο εξτρέμ Τραορέ. Τιμωρημένος ο στόπερ Τρεσόλντι (1/0), δύσκολα θα προλάβει ο στόπερ Έρλιτς (4/0).

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Τορίνο έχει δείξει πολύ καλό πρόσωπο έως τώρα, άξιζε κάτι παραπάνω απέναντι στην Ίντερ και θα ψάξει να το πάρει τώρα με τη Σασσουόλο. Είναι πιο έτοιμη σαν ομάδα καθώς οι «νεροβέρντι» προβληματίζουν έως τώρα. Με βάση την εικόνα τους ο άσος έχει τον πρώτο λόγο αλλά θα τον προτιμούσαμε σε λίγο υψηλότερες αποδόσεις. Θα πάμε με τα 2-3 Goals, πιθανό ακόμα και μία ισοπαλία στο 1-1.

• Η ομάδα Σασσουόλο δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.23 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τορίνο νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σασσουόλο έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.45 στον ΟΠΑΠ

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A