Τβέντε - Φέγενορντ

28/11/2021 15:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 842
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 887 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φέγενορντ - Τβέντε στις 28/1/2024

• Χωρητικότητα: 30014
90+6'

90+6'

Κατοχή: Τβέντε: 46%, Φέγενορντ: 54%.

90+6'
Απόκρουση

Ο Jayden Oosterwolde απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Σέντρα

Ο Marcos Senesi κάνει τη σέντρα

90+5'

90+5'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+5'

Ελεύθερο για την ομάδα Φέγενορντ

90+4'

Ο Tyrell Malacia αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

90+4'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+3'

Ο Marcos Senesi κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Lars Unnerstall μπλοκάρει εύκολα

90+3'
Σέντρα

Ο Jens Toornstra κάνει τη σέντρα

90+3'
Απόκρουση

Ο Robin Propper απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'

90+3'

Ο Cyriel Dessers αναγκάζει τον Lars Unnerstall σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

90+3'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Cyriel Dessers , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

90+3'

Κίνδυνος! Ο Reiss Nelson από την ομάδα Φέγενορντ δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Manfred Ugalde από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Fredrik Aursnes

90+2'

Ο Ofir Marciano κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+2'
Γέμισμα

Ο Jayden Oosterwolde εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+2'

Ο Orkun Kokcu δίνει τη θέση του στον Alireza Jahanbakhsh

90+1'

Κίτρινη κάρτα για τον Orkun Kokcu

90+1'

Ο Julio Pleguezuelo είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

Ο Orkun Kokcu είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Τβέντε: 47%, Φέγενορντ: 53%.

90'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Orkun Kokcu υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Julio Pleguezuelo

89'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

88'

Η ομάδα Φέγενορντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

88'

Η ομάδα Τβέντε έχει την κατοχή της μπάλας

87'

Ο Lars Unnerstall κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

87'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

87'

Ο Cyriel Dessers από την ομάδα Φέγενορντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

87'

Κίνδυνος! Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

87'

86'

86'

Ο Ricky van Wolfswinkel δίνει τη θέση του στον Manfred Ugalde

86'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

86'

Ο Wout Brama είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Jayden Oosterwolde

86'

85'
Απόκρουση

Ο Mees Hilgers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

Ο Tyrell Malacia κάνει τη σέντρα

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Julio Pleguezuelo από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Reiss Nelson

85'

Η ομάδα Φέγενορντ έχει την κατοχή της μπάλας

84'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

84'

Ο Guus Til από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και «καθαρίζει» την φάση.

83'
Σέντρα

83'
Απόκρουση

Ο Jesse Bosch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

83'

83'

82'

Ο Marcus Holmgren Pedersen δίνει τη θέση του στον Lutsharel Geertruida

82'

Ο Marcus Holmgren Pedersen από την ομάδα Φέγενορντ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

81'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

81'

80'

Κατοχή: Τβέντε: 48%, Φέγενορντ: 52%.

80'

80'

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Τβέντε

79'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

79'

Ο Giovanni Troupee είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Julio Pleguezuelo

79'

Ο Michel Vlap δίνει τη θέση του στον Jesse Bosch

78'

VAR - ΕΛΕΓΧΟΣ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη.

77'

Ο Tyrell Malacia από την ομάδα Φέγενορντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

77'

Καλή στιγμή καθώς ο Cyriel Dessers από την ομάδα Φέγενορντ βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

77'

Ο Lars Unnerstall έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Cyriel Dessers βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Lars Unnerstall του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

77'

Το αμυντικό λάθος του Robin Propper μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

76'

76'

Ο Giovanni Troupee είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

75'

75'

Κατοχή: Τβέντε: 49%, Φέγενορντ: 51%.

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Tyrell Malacia

74'

Ο Cyriel Dessers από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε θέση οφσάιντ

74'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

73'

73'
Σέντρα

Ο Reiss Nelson κάνει τη σέντρα

72'

72'

Η ομάδα Φέγενορντ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

71'

Ο Orkun Kokcu τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mees Hilgers

70'

70'

69'

69'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

69'

Κίνδυνος! Ο Cyriel Dessers από την ομάδα Φέγενορντ δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

69'
Απόκρουση

Ο Lars Unnerstall απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

69'

68'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Cyriel Dessers έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον Lars Unnerstall

68'

Ο Cyriel Dessers από την ομάδα Φέγενορντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ ανατρέπει τον Michal Sadilek

67'

67'

Η ομάδα Τβέντε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

67'

Ο Bryan Linssen δίνει τη θέση του στον Cyriel Dessers

67'

Ο Luis Sinisterra δίνει τη θέση του στον Reiss Nelson

66'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

66'

66'

Το σουτ του Tyrell Malacia μπλοκάρεται

66'
Σέντρα

Ο Guus Til κάνει τη σέντρα

65'

Ο Robin Propper από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

65'

O Ramiz Zerrouki στέλνει τη μπάλα μακριά.

65'
Απόκρουση

Ο Gernot Trauner απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

65'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

64'
Σέντρα

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

64'
Σέντρα

Ο Vaclav Cerny κάνει τη σέντρα

64'

Η ομάδα Τβέντε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

63'

63'

62'

61'

Ο Daan Rots δίνει τη θέση του στον Vaclav Cerny

61'

Ο Guus Til από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε θέση οφσάιντ

61'
Σέντρα

61'
Απόκρουση

Ο Ramiz Zerrouki απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

61'
Σέντρα

Ο Fredrik Aursnes κάνει τη σέντρα

61'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

61'

60'

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

60'

Η ομάδα Φέγενορντ εκδηλώνει επίθεση

59'

59'

Ο Bryan Linssen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'

Το αμυντικό λάθος του Wout Brama μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

59'

59'
Σέντρα

59'
Σέντρα

Ο Fredrik Aursnes από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

58'
Απόκρουση

Ο Wout Brama απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

58'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

58'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Fredrik Aursnes και ο Lars Unnerstall αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

58'
Απόκρουση

58'
Σέντρα

Ο Luis Sinisterra κάνει τη σέντρα

57'

57'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

56'

56'

Η ομάδα Τβέντε εκδηλώνει επίθεση

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ ανατρέπει τον Giovanni Troupee

55'

54'

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε θέση οφσάιντ

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcus Holmgren Pedersen από την ομάδα Φέγενορντ ανατρέπει τον Robin Propper

53'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

52'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

51'
Κακό κοντρόλ

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

51'
Σέντρα

Ο Marcus Holmgren Pedersen κάνει τη σέντρα

51'

51'
Σέντρα

51'

50'

50'

50'

O Marcos Senesi στέλνει τη μπάλα μακριά.

49'

49'

Το σουτ του Bryan Linssen μπλοκάρεται

48'

Ο Marcos Senesi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dimitrios Limnios

48'

48'
Σέντρα

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

48'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

47'

47'

46'

46'

45+3'

45+3'

Κατοχή: Τβέντε: 50%, Φέγενορντ: 50%.

45+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcos Senesi από την ομάδα Φέγενορντ ανατρέπει τον Dimitrios Limnios

45+2'

45+2'

45+2'

45+2'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45+1'
Σέντρα

Ο Dimitrios Limnios κάνει τη σέντρα

45+1'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

Η ομάδα Φέγενορντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45'
Απόκρουση

45'
Σέντρα

Ο Michal Sadilek κάνει τη σέντρα

44'

44'

Ο Marcos Senesi από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

44'

43'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Ramiz Zerrouki από την Τβέντε κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

43'

Ο Marcus Holmgren Pedersen από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

43'

Κίνδυνος! Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

43'

Ο Luis Sinisterra από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

43'

42'

Ο Marcus Holmgren Pedersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

42'

41'
Απόκρουση

Ο Giovanni Troupee απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'
Σέντρα

41'

40'

39'

39'

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Gernot Trauner

37'

37'

36'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

35'

Κατοχή: Τβέντε: 51%, Φέγενορντ: 49%.

35'

35'

35'

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Tyrell Malacia

33'

Ο Mees Hilgers τιμωρείται για σπρώξιμο στον Guus Til

33'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ ανατρέπει τον Mees Hilgers

31'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

31'
Σέντρα

Ο Marcus Holmgren Pedersen από την ομάδα Φέγενορντ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

31'

31'

30'

Ο Fredrik Aursnes από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

30'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φέγενορντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

30'

Κατοχή: Τβέντε: 52%, Φέγενορντ: 48%.

29'

29'

Ο Luis Sinisterra αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

29'

28'

27'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

26'

Ο Luis Sinisterra είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

26'

25'

25'

25'

24'

23'

22'

22'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

22'

21'

Ο Luis Sinisterra επιστρέφει στο γήπεδο.

21'

Ο Giovanni Troupee επιστρέφει στο γήπεδο.

21'
Απόκρουση

Ο Mees Hilgers απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

21'
Σέντρα

21'

Ο Orkun Kokcu εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

21'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Giovanni Troupee να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

21'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Luis Sinisterra να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

20'

20'

20'

19'

Φράγμα από τον Giovanni Troupee, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Luis Sinisterra. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

19'

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Marcos Senesi

18'

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

18'

Κίνδυνος! Ο Guus Til από την ομάδα Φέγενορντ δίνει μία σωστή πάσα στην πλάτη της άμυνας και βρίσκει έναν συμπαίκτη του.

18'

18'

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

17'
Σέντρα

Ο Ricky van Wolfswinkel κάνει τη σέντρα

17'

16'

16'
Σέντρα

16'

Ο Orkun Kokcu από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

16'

16'

Ο Bryan Linssen από την ομάδα Φέγενορντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

15'
Σέντρα

Ο Orkun Kokcu κάνει τη σέντρα

15'

Ο Jens Toornstra από την ομάδα Φέγενορντ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

15'

15'

Το σουτ του Orkun Kokcu μπλοκάρεται

15'
Απόκρουση

Ο Tyrell Malacia απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

14'
Σέντρα

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Wout Brama από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Marcos Senesi

13'
Σέντρα

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

13'

13'
Σέντρα

12'

12'

Η ομάδα Φέγενορντ ξεκινάει αντεπίθεση

12'

11'

10'

10'
Σέντρα

10'

Το αμυντικό λάθος του Marcus Holmgren Pedersen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

10'

Κατοχή: Τβέντε: 53%, Φέγενορντ: 47%.

9'

9'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Robin Propper από την ομάδα Τβέντε αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

9'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

8'

Ο Ramiz Zerrouki αναγκάζει τον Ofir Marciano σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

8'
Απόκρουση

8'
Σέντρα

8'
Σέντρα

Ο Ramiz Zerrouki κάνει τη σέντρα

7'

7'

7'

Το σουτ του Marcos Senesi μπλοκάρεται

7'
Σέντρα

7'

6'
Απόκρουση

Ο Giovanni Troupee απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

6'
Σέντρα

6'
Απόκρουση

6'
Σέντρα

5'

5'

5'

4'

4'

3'

2'
Απόκρουση

Ο Tyrell Malacia από την ομάδα Φέγενορντ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

2'

1'

1'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

1'

1'

Υπάρχει έντονη βροχόπτωση στο γήπεδο.

1'

1'

Η ομάδα Φέγενορντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το De Grolsch Veste, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Φέγενορντ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.18 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φέγενορντ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 2 με απόδοση 1.75 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φέγενορντ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.08 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε