21+

Σίλκεμποργκ - Οντένσε

28/8/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 467
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 615 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σίλκεμποργκ - Οντένσε στις 29/10/2023

• Θεατές: 4087
90+8'

Η ομάδα Οντένσε είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+8'

90+8'

Ο Tobias Salquist από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

90+7'

Ο Joel Felix κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Joergen Skjelvik.

90+7'

Ο Bjoern Paulsen από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+7'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tobias Salquist

90+7'

Ο Joel Felix κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mads Froekjaer-Jensen.

90+7'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

90+7'

Ο Stefan Thordarson χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

90+6'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

90+6'

Η σέντρα από τον Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+6'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

90+5'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 63%, Οντένσε: 37%.

90+4'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mads Froekjaer-Jensen της ομάδας Οντένσε στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Nicolai Larsen λίγο έλειψε να αποκρούσει.

90+3'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

90+3'

Κίτρινη κάρτα για τον Joel Felix

90+3'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Joel Felix κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Joel Felix αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

90+3'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Οντένσε!

90+2'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

90+2'

Ο Joel Felix σταματά επιτυχώς το σουτ

90+2'

Το σουτ του Max Fenger μπλοκάρεται

90+2'

Ο Bjoern Paulsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+2'

Ο Bjoern Paulsen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Nicklas Helenius.

90+2'

Η σέντρα από τον Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+1'

90+1'

Ο Nicolai Vallys έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Mads Froekjaer-Jensen

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Tobias Salquist κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Max Fenger.

89'

89'

Ο Soeren Tengstedt από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

89'

Ο Oliver Sonne τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

89'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

87'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

87'

87'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

86'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 62%, Οντένσε: 38%.

86'

Ο Sander Svendsen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Gustav Grubbe

86'

Ο Bashkim Kadrii δίνει τη θέση του στον Agon Mucolli

85'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Sander Svendsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

84'

Ο Sander Svendsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

84'

84'

Ο Sander Svendsen σταματά επιτυχώς το σουτ

84'

Το σουτ του Stefan Thordarson μπλοκάρεται

84'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

83'

83'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

82'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

82'

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα

82'

Ο Aron Elis Thrandarson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

81'

81'

81'

Ο Nicholas Mickelson επιστρέφει στο γήπεδο.

80'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Ο Lukas Engel κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Max Fenger.

80'

80'

79'

79'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Nicholas Mickelson να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

78'

Ο Joel King απομακρύνει τη μπάλα

77'

Ο Tonni Adamsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

77'

Καλή ενέργεια από τον Tonni Adamsen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

77'

Ο Mark Brink τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

77'

76'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

76'

76'

Ο Tonni Adamsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

76'

Ο Bjoern Paulsen σταματά επιτυχώς το σουτ

76'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

76'

Η σέντρα από τον Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

75'

75'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

74'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'

Ο Joel Felix κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Max Fenger.

73'

72'

Ο Issam Jebali δίνει τη θέση του στον Max Fenger

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

71'

4087 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

71'

70'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

Ο Andre Calisir δίνει τη θέση του στον Joel Felix

69'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 64%, Οντένσε: 36%.

69'

Ο Martin Hansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

69'

Ο Sebastian Joergensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

68'

Ο Sander Svendsen από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα λίγο πάνω από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

68'

Ο Mads Froekjaer-Jensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

68'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Nicolai Vallys

67'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

67'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

66'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

66'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

66'

66'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

66'

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα

66'

65'

Η σέντρα από τον Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

65'

64'

Ο Martin Hansen από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

64'

64'

63'

63'

Ο Nicklas Helenius κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

62'

62'

Ο Pelle Mattsson δίνει τη θέση του στον Mark Brink

62'

Ο Mads Kaalund δίνει τη θέση του στον Tonni Adamsen

62'

Ο Anders Klynge δίνει τη θέση του στον Stefan Thordarson

62'

Ο Jakob Breum δίνει τη θέση του στον Mads Froekjaer-Jensen

61'

Ο Jakob Breum πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

61'

Ο Sander Svendsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

61'

61'

61'

Το σουτ του Mads Kaalund μπλοκάρεται

60'

Ο Andre Calisir απομακρύνει τη μπάλα

59'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 61%, Οντένσε: 39%.

59'

59'

Ο Jakob Breum τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

59'

58'

58'

Το σουτ του Nicklas Helenius μπλοκάρεται

58'

58'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

56'

55'

Ο Bjoern Paulsen απομακρύνει τη μπάλα

55'

Ο Lukas Engel τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

55'

55'

Ο Issam Jebali απομακρύνει τη μπάλα

55'

Ο Nicklas Helenius εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Nicklas Helenius

54'

54'

Ο Nicolai Larsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

Ο Tobias Salquist επιστρέφει στο γήπεδο.

53'

53'

53'

53'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Tobias Salquist να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

52'

Ο Tobias Salquist είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

51'

51'

Ο Jakob Breum απομακρύνει τη μπάλα

51'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

51'

Ο Aron Elis Thrandarson σταματά επιτυχώς το σουτ

50'

Το σουτ του Anders Klynge μπλοκάρεται

50'

49'

Ο Nicholas Mickelson απομακρύνει τη μπάλα

49'

Ο Lukas Engel κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

48'

48'

48'

48'

Ο Aron Elis Thrandarson κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anders Klynge.

47'

Καλή ενέργεια από τον Oliver Sonne ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Pelle Mattsson

46'

46'

45+2'

45+1'

Ο Issam Jebali επιστρέφει στο γήπεδο.

45+1'

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα

45+1'

45'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Issam Jebali να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

44'

Ο Issam Jebali είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

44'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Anders Klynge

44'

44'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Οντένσε μετράει κανονικά.

44'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

43'

Ο Joel King έδωσε την ασίστ για το γκολ!

43'

Ο Issam Jebali έδωσε την ασίστ για το γκολ.

43'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bashkim Kadrii σκοράρει με το αριστερό πόδι!

43'

Ο Issam Jebali τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

43'

43'

43'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

42'

Ο Oliver Sonne σταματά επιτυχώς το σουτ

42'

Το σουτ του Bjoern Paulsen μπλοκάρεται

42'

Το σουτ του Bashkim Kadrii μπλοκάρεται

42'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

42'

41'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

41'

41'

Ο Bjoern Paulsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

40'

40'

Καλή ενέργεια από τον Issam Jebali ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

40'

Η σέντρα από τον Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

40'

39'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Tobias Salquist

38'

37'

36'

36'

36'

35'

Ο Pelle Mattsson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

35'

35'

35'

Ο Andre Calisir κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

35'

Η σέντρα από τον Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

34'

33'

33'

33'

32'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Andre Calisir

32'

Ο Oliver Sonne κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

31'

31'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mads Kaalund

30'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

30'

30'

Ο Nicolai Vallys τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

29'

29'

29'

Ο Lukas Engel απομακρύνει τη μπάλα

29'

Ο Nicholas Mickelson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

29'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

28'

27'

27'

27'

27'

27'

25'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 60%, Οντένσε: 40%.

25'

Ο Mads Kaalund απομακρύνει τη μπάλα

25'

25'

Ο Andre Calisir κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Issam Jebali.

24'

24'

Ο Issam Jebali από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

24'

Ο Bashkim Kadrii τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

24'

Η σέντρα από τον Joel King από την ομάδα Οντένσε βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

24'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

24'

Ένα γκολ από υπέροχη ομαδική προσπάθεια!

23'

Ο Nicklas Helenius έδωσε την ασίστ για το γκολ!

22'

Ο Nicolai Vallys έδωσε την ασίστ για το γκολ.

22'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sebastian Joergensen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

22'

21'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

21'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 59%, Οντένσε: 41%.

21'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

21'

21'

21'

20'

Ο Pelle Mattsson σταματά επιτυχώς το σουτ

19'

Το σουτ του Issam Jebali μπλοκάρεται

19'

19'

Ο Joergen Skjelvik κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

19'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

17'

16'

16'

15'

14'

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pelle Mattsson από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

13'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 55%, Οντένσε: 45%.

13'

13'

12'

12'

Ο Joel King από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

12'

12'

11'

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Andre Calisir από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jakob Breum

10'

9'

Ο Tobias Salquist από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

9'

Ο Jakob Breum κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

8'

8'

Ο Nicolai Vallys πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

8'

Η σέντρα από τον Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

8'

Ο Nicholas Mickelson σταματά επιτυχώς το σουτ

7'

Το σουτ του Lukas Engel μπλοκάρεται

7'

6'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Bashkim Kadrii για την ομάδα Οντένσε. Ο Andre Calisir σταματάει την φάση.

6'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 39%, Οντένσε: 61%.

5'

Ο Mads Kaalund σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Martin Hansen ελέγχει την φάση

4'

4'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

4'

4'

3'

Ο Andre Calisir από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

3'

Ο Nicolai Larsen απομακρύνει τη μπάλα

2'

1'

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Οντένσε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το JYSK Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Οντένσε δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.11 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Σίλκεμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.15 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σίλκεμποργκ νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σίλκεμποργκ νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 1.95 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα