21+

Σίλκεμποργκ - Οντένσε

24/10/2021 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1093
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 923 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σίλκεμποργκ - Οντένσε στις 29/10/2023

29 ψήφοι:

90+7'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+7'

90+7'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 60%, Οντένσε: 40%.

90+7'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Οντένσε μετράει κανονικά.

90+6'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+6'

Ο Emmanuel Sabbi έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+6'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Max Fenger της ομάδας Οντένσε σκοράρει με κεφαλιά

90+6'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi από την Οντένσε κάνει ωραία σέντρα

90+6'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+5'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

90+5'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicholas Mickelson

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mart Lieder από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Nicolai Larsen

90+3'

Το σουτ του Jens Jakob Thomasen μπλοκάρεται

90+3'

Ένας παίκτης από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90+3'
Απόκρουση

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+3'
Σέντρα

Ο Jakob Breum κάνει τη σέντρα

90+3'
Γέμισμα

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί ένα φάουλ, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

90+2'

Κίτρινη κάρτα για τον Oliver Sonne

90+2'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Oliver Sonne υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Nicholas Mickelson

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Mark Brink

90+1'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 62%, Οντένσε: 38%.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+1'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alexander Juel Andersen από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Anders Klynge

89'

Ο Jakob Breum από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Nicklas Roejkjaer

88'

Ο Aron Elis Thrandarson δίνει τη θέση του στον Jakob Breum

88'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Aron Elis Thrandarson

87'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

86'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

86'

Ο Moses Opondo από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

86'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

86'
Απόκρουση

86'
Σέντρα

Ο Joergen Skjelvik κάνει τη σέντρα

85'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 61%, Οντένσε: 39%.

85'

84'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

83'

82'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

81'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Sebastian Joergensen για αντιαθλητικό χτύπημα

81'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Joergen Skjelvik

80'
Απόκρουση

Ο Alexander Juel Andersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

80'
Κακό κοντρόλ

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

80'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen κάνει τη σέντρα

80'

79'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

79'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

79'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

79'
Απόκρουση

Ο Oliver Sonne απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

79'

78'

Ο Robert Gojani δίνει τη θέση του στον Andreas Oggesen

78'
Σέντρα

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

78'
Απόκρουση

Ο Nicklas Helenius απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'

77'

Ο Jeppe Tverskov από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

77'

77'

Ο Troels Kloeve δίνει τη θέση του στον Moses Opondo

76'

76'
Σέντρα

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

76'
Απόκρουση

Ο Robert Gojani απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'
Σέντρα

76'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

76'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Σίλκεμποργκ μετράει κανονικά.

75'
Σε εξέλιξη

74'

Ο Robert Gojani έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sebastian Joergensen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

74'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Sebastian Joergensen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

74'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία εξαιρετική πάσα και ανοίγει χώρο...

74'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

73'

Ο Mart Lieder από την ομάδα Οντένσε το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Robert Gojani

72'

3662 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

71'

Ελεύθερο για την ομάδα Οντένσε

71'

Ο Bashkim Kadrii δίνει τη θέση του στον Mart Lieder

71'

Ο Mads Froekjaer-Jensen δίνει τη θέση του στον Max Fenger

71'

71'

Πως το έχασε αυτό; Ο Sebastian Joergensen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

71'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

71'

Η ομάδα Οντένσε έχει την κατοχή της μπάλας

69'

69'

Η ομάδα Οντένσε παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

69'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

69'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

68'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

68'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

68'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

68'

67'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

67'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Aron Elis Thrandarson

66'

66'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

65'

65'

64'

Ο Hans Christian Bernat είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

64'

63'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

62'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ έκανε την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μπλόκαρε.

61'

61'

60'
Απόκρουση

Ο Jeppe Tverskov απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

60'
Σέντρα

Ο Robert Gojani κάνει τη σέντρα

60'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

60'

60'

Ο Sebastian Joergensen έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Hans Christian Bernat βγαίνει δυνατά και σώζει!

60'

Το σουτ του Rasmus Carstensen μπλοκάρεται

60'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

59'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

59'

59'
Σέντρα

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

59'
Σέντρα

58'

58'

Ο Sebastian Joergensen δοκιμάζει τον Hans Christian Bernat με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

58'

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

57'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

56'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

56'

55'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

55'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Σίλκεμποργκ δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

55'
Σε εξέλιξη

54'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Σίλκεμποργκ σκοράρει! Ο Nicolai Vallys βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

54'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει το 1-2 με τον Rasmus Carstensen.

54'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

54'
Σέντρα

Ο Sebastian Joergensen κάνει τη σέντρα

54'

Ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

53'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

53'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε είχε προσπάθεια εκτός στόχου

53'

Το σουτ του Emmanuel Sabbi μπλοκάρεται

52'

52'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

52'
Σέντρα

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

51'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 59%, Οντένσε: 41%.

51'

51'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Tobias Salquist από την ομάδα Σίλκεμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

51'
Γέμισμα

Ο Sebastian Joergensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Rasmus Carstensen

50'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'
Σέντρα

Ο Nicolai Vallys κάνει τη σέντρα

49'

Το σουτ του Sebastian Joergensen μπλοκάρεται

49'
Απόκρουση

Ο Joergen Skjelvik αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

49'
Σέντρα

48'

Φράγμα από τον Emmanuel Sabbi, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Nicklas Helenius. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

48'

Το σουτ του Mads Froekjaer-Jensen μπλοκάρεται

48'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

47'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

47'

Ο Mads Froekjaer-Jensen από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

47'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ επιχείρησε γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά ο τερματοφύλακας βγήκε και μάζεψε την μπάλα.

46'
Απόκρουση

46'
Σέντρα

46'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

46'

45+4'

45+3'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 56%, Οντένσε: 44%.

45+3'

45+2'

Ο Andre Calisir έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

45+2'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Andre Calisir ανέτρεψε τον Emmanuel Sabbi από πίσω και δόθηκε φάουλ

45+2'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον Alexander Juel Andersen της ομάδας Οντένσε για να αποτρέψει το γκολ.

45+2'
Απόκρουση

45+2'
Σέντρα

45+2'

45+1'

Η ομάδα Οντένσε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

45+1'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

45'

Ο Emmanuel Sabbi επιστρέφει στο γήπεδο.

45'

45'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Emmanuel Sabbi να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

45'

Ο Stefan Thordarson είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Anders Klynge

44'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Stefan Thordarson να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

44'

Ο Emmanuel Sabbi είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

44'

Ο Stefan Thordarson είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

43'

43'

Ο Bashkim Kadrii πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

43'

43'

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jeppe Tverskov

42'

Ο Stefan Thordarson επιστρέφει στο γήπεδο.

41'

41'

41'

40'

40'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Alexander Juel Andersen

40'
Σέντρα

Ο Oliver Sonne κάνει τη σέντρα

39'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 55%, Οντένσε: 45%.

39'

39'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

39'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

38'
Απόκρουση

Ο Andre Calisir της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

38'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Joergen Skjelvik , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

37'
Απόκρουση

37'

Ο Jens Jakob Thomasen από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

37'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

Το σουτ του Bashkim Kadrii μπλοκάρεται

35'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Nicholas Mickelson

34'

34'

Πως το έχασε αυτό; Ο Nicklas Helenius έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

34'
Σέντρα

33'

33'

32'
Απόκρουση

32'
Σέντρα

32'

32'
Απόκρουση

Ο Mads Froekjaer-Jensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'

31'
Σέντρα

31'

30'

29'

28'

27'

Ο Hans Christian Bernat κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

27'
Σέντρα

Ο Nicklas Helenius κάνει τη σέντρα

27'
Απόκρουση

27'
Σέντρα

26'

26'

25'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 49%, Οντένσε: 51%.

25'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

25'
Σέντρα

Ο Jeppe Tverskov κάνει τη σέντρα

24'

24'

Καλή ενέργεια από τον Oliver Sonne ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

24'

Το σουτ του Nicolai Vallys μπλοκάρεται

23'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

22'

22'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ πασάρει την μπάλα, αλλά ο συμπαίκτης του έφτασε λίγο καθυστερημένα και δεν πρόλαβε να την εκμεταλλευτεί.

22'

22'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

22'

21'

21'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

21'
Σέντρα

21'

20'

20'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

20'
Σέντρα

Ο Mads Froekjaer-Jensen κάνει τη σέντρα

19'
Απόκρουση

19'

18'

18'

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

18'

Ο Robert Gojani έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Hans Christian Bernat βγαίνει δυνατά και σώζει!

17'

17'
Σέντρα

Ο Stefan Thordarson κάνει τη σέντρα

17'
Απόκρουση

Ο Mark Brink της ομάδας Σίλκεμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

16'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

16'
Απόκρουση

Ο Hans Christian Bernat απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

16'
Σέντρα

Ο Andre Calisir από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

16'

15'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 39%, Οντένσε: 61%.

15'

14'

14'
Σέντρα

Ο Robert Gojani από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

14'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

14'

Ο Troels Kloeve από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Nicolai Larsen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

14'

Ο Bashkim Kadrii από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

14'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

13'

Ο Nicolai Larsen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Emmanuel Sabbi βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Nicolai Larsen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

13'

Η ομάδα Οντένσε ξεκινάει αντεπίθεση

12'

12'

11'

Ο Joergen Skjelvik από την ομάδα Οντένσε φαίνεται να έκανε φάουλ στον Rasmus Carstensen, αλλά ο διαιτητής λέει να συνεχιστεί το παιχνίδι.

11'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 35%, Οντένσε: 65%.

11'
Απόκρουση

11'

10'

9'

Ο Emmanuel Sabbi από την ομάδα Οντένσε είναι σε θέση οφσάιντ

9'

9'

Ο Nicklas Helenius τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jens Jakob Thomasen

8'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Aron Elis Thrandarson από την ομάδα Οντένσε ανατρέπει τον Nicklas Helenius

5'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 41%, Οντένσε: 59%.

5'

Ο Nicholas Mickelson από την ομάδα Οντένσε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

5'

4'

3'

3'

3'
Σέντρα

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

3'

2'
Σέντρα

Ο Rasmus Carstensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.