21+

Ράντερς - Σίλκεμποργκ

18/9/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1217
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 598 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σίλκεμποργκ - Ράντερς στις 10/11/2023

• Θεατές: 8014
90+4'

90+4'

Κατοχή: Ράντερς: 47%, Σίλκεμποργκ: 53%.

90+3'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Stephen Odey

90+2'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Patrik Carlgren έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

90+1'

Ο Nicklas Helenius έδωσε την ασίστ για το γκολ!

90+1'

Ο Mads Kaalund έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Soeren Tengstedt της ομάδας Σίλκεμποργκ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

90+1'

Ο Mads Kaalund τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Joel Felix απομακρύνει τη μπάλα

90'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

88'

Ο Oliver Sonne σταματά επιτυχώς το σουτ

87'

86'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Mikkel M. Pedersen

85'

84'

Ο Tosin Kehinde δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

84'

Ο Mark Brink δίνει τη θέση του στον Andreas Oggesen

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Klitten από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Adam Andersson

82'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Simon Graves αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

82'

Ο Simon Graves κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

82'

Η σέντρα από τον Edgar Babayan από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

82'

81'

80'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Tobias Salquist στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

80'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

79'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

79'

Ο Jakob Ankersen δίνει τη θέση του στον Edgar Babayan

79'

Ο Kasper Kusk δίνει τη θέση του στον Robert Gojani

78'

Το σουτ του Stephen Odey μπλοκάρεται

78'

78'

Ο Simon Graves από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

77'

Ο Nicklas Helenius εκτελεί το φάουλ προς την εστία, αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Kasper Kusk

75'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

75'

Καλή ενέργεια από τον Stephen Odey ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

74'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mads Kaalund

74'

8014 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

74'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'

73'

Η σέντρα από τον Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

73'

Ο Tobias Salquist από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

72'

Ο Nicolai Larsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

72'

70'

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Mark Brink

69'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'

Ο Hugo Andersson δίνει τη θέση του στον Simon Graves

69'

Ο Marvin Egho δίνει τη θέση του στον Stephen Odey

69'

Κατοχή: Ράντερς: 46%, Σίλκεμποργκ: 54%.

68'

68'

68'

67'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

67'

Ο Mads Kaalund από την ομάδα Σίλκεμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lasse Berg Johnsen

66'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

66'

Φράγμα από τον Tosin Kehinde, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Joel Felix. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

64'

64'

Ο Sebastian Joergensen δίνει τη θέση του στον Soeren Tengstedt

64'

Ο Tonni Adamsen δίνει τη θέση του στον Nicklas Helenius

63'

Η ομάδα Ράντερς ξεκινάει αντεπίθεση

63'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Oliver Sonne

62'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

62'

Ο Adam Andersson απομακρύνει τη μπάλα

60'

60'

59'

Κατοχή: Ράντερς: 49%, Σίλκεμποργκ: 51%.

59'

59'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

58'

Ο Lasse Berg Johnsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Larsen ελέγχει την φάση

58'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Marvin Egho από την ομάδα Ράντερς αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

58'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Marvin Egho αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

57'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

55'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

55'

55'

54'

Κίτρινη κάρτα για τον Stefan Thordarson

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jakob Ankersen

53'

53'

Κατοχή: Ράντερς: 50%, Σίλκεμποργκ: 50%.

53'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lukas Klitten

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Lasse Berg Johnsen

51'

Ο Tonni Adamsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

51'

51'

Η ομάδα Ράντερς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

50'

Ο Tosin Kehinde τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

50'

50'

Ο Marvin Egho από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

49'

49'

Ο Kasper Kusk από την ομάδα Σίλκεμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

49'

Η σέντρα από τον Tonni Adamsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

49'

49'

Ο Adam Andersson από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

47'

46'

46'

Ο Filip Bundgaard δίνει τη θέση του στον Mikkel M. Pedersen

46'

Ο Anders Klynge δίνει τη θέση του στον Mads Kaalund

46'

45+4'

45+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jakob Ankersen

45+3'

45+3'

Ο Hugo Andersson από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

Ο Tobias Salquist κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marvin Egho.

45+1'

Καλή ενέργεια από τον Sebastian Joergensen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

45+1'

Η σέντρα από τον Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45+1'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Hugo Andersson απομακρύνει τη μπάλα

44'

44'

Η σέντρα από τον Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

44'

Ο Marvin Egho επιστρέφει στο γήπεδο.

44'

Καλή ενέργεια από τον Tonni Adamsen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

44'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

43'

43'

43'

43'

Ο Frederik Lauenborg κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

43'

43'

43'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Marvin Egho να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

42'

Ο Marvin Egho είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

42'

41'

41'

Κατοχή: Ράντερς: 44%, Σίλκεμποργκ: 56%.

39'

38'

Ο Stefan Thordarson σταματά επιτυχώς το σουτ

38'

Το σουτ του Jakob Ankersen μπλοκάρεται

38'

37'

37'

Ο Tosin Kehinde πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

37'

Ο Jakob Ankersen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

36'

36'

Κατοχή: Ράντερς: 42%, Σίλκεμποργκ: 58%.

35'

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

34'

34'

33'

33'

Ο Bjoern Kopplin από την ομάδα Ράντερς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

33'

Ένα γκολ από υπέροχη ομαδική προσπάθεια!

33'

Ο Lukas Klitten έδωσε την ασίστ για το γκολ!

32'

Ο Kasper Kusk έδωσε την ασίστ για το γκολ.

32'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Oliver Sonne σκοράρει με το δεξί πόδι!

32'

Η σέντρα από τον Kasper Kusk από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

31'

Ο Kasper Kusk σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

31'

Ο Jakob Ankersen υποπίπτει σε χέρι

31'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

30'

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

30'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

29'

Κατοχή: Ράντερς: 45%, Σίλκεμποργκ: 55%.

29'

28'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Klitten από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Tosin Kehinde

26'

Ο Hugo Andersson σταματά επιτυχώς το σουτ

26'

Το σουτ του Sebastian Joergensen μπλοκάρεται

25'

Ο Joel Felix κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Filip Bundgaard.

24'

23'

22'

22'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

21'

21'

Κατοχή: Ράντερς: 40%, Σίλκεμποργκ: 60%.

21'

20'

20'

19'

Ο Adam Andersson σταματά επιτυχώς το σουτ

19'

Το σουτ του Anders Klynge μπλοκάρεται

19'

18'

17'

17'

Ο Sebastian Joergensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

16'

16'

Ο Marvin Egho τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

15'

Κατοχή: Ράντερς: 29%, Σίλκεμποργκ: 71%.

14'

14'

Ο Mark Brink από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

14'

13'

Ο Joel Felix κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marvin Egho.

13'

Ο Sebastian Joergensen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

12'

12'

10'

Ο Tobias Salquist κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Jakob Ankersen.

10'

10'

10'

Ο Filip Bundgaard υποπίπτει σε χέρι

10'

9'

Ο Lukas Klitten από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

9'

9'

7'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marvin Egho της ομάδας Ράντερς στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Nicolai Larsen λίγο έλειψε να αποκρούσει.

6'

Ο Oliver Sonne υποπίπτει σε χέρι

6'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Ράντερς!

5'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

4'

Ο Oliver Sonne απομακρύνει τη μπάλα

4'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ εκδηλώνει επίθεση

3'

3'

2'

1'

Ο Stefan Thordarson υποπίπτει σε χέρι

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Cepheus Park Randers, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Ράντερς δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.48 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.57 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Σίλκεμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.05 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα