21+

Σίλκεμποργκ - Ράντερς

17/10/2022 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1213
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 569 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σίλκεμποργκ - Ράντερς στις 10/11/2023

• Θεατές: 5167
90+6'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+6'

Υπήρχαν πολλές ευκαιρίες στο παιχνίδι αλλά καμία ομάδα δεν μπόρεσε να βρει το καθοριστικό γκολ.

90+6'

90+6'

5167 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 52%, Ράντερς: 48%.

90+5'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'

Ο Alhaji Kamara τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tobias Salquist

90+4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Bjoern Kopplin

90+3'

Ο Oliver Sonne τιμωρείται για σπρώξιμο στον Simon Graves

90+2'

Ο Tobias Klysner από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Ράντερς μετράει κανονικά.

90+1'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90+1'

Ο Nicolai Larsen έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

90+1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Alhaji Kamara στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

90+1'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 51%, Ράντερς: 49%.

90'

Ο Alhaji Kamara από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

90'

90'

Ο Robert Gojani κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90'

89'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

89'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

88'

88'

87'

Ο Jakob Ankersen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Mads Kaalund.

86'

Ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

86'

86'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tobias Klysner από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Lukas Klitten

84'

Ο Nicolai Larsen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

84'

Ο Lukas Klitten από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

83'

Ο Frederik Lauenborg δίνει τη θέση του στον Alhaji Kamara

82'

Ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

82'

81'

81'

Ο Bjoern Kopplin τιμωρείται για σπρώξιμο στον Lukas Klitten

81'

Ο Joel Felix κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

81'

Ο Daniel Hoeegh κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

80'

Ο Lasse Berg Johnsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Larsen ελέγχει την φάση

79'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

78'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

78'

Ο Mikkel M. Pedersen δίνει τη θέση του στον Oliver Bjerrum Jensen

78'

Ο Nicklas Helenius δίνει τη θέση του στον Tonni Adamsen

78'

Ο Anders Klynge δίνει τη θέση του στον Robert Gojani

77'

Ο Sebastian Joergensen από την ομάδα Σίλκεμποργκ στέλνει την μπάλα λίγο δίπλα από το δοκάρι. Τόσο κοντά!

77'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

77'

76'

75'

Ο Jakob Ankersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

75'

74'

74'

73'

73'

Η φιλοξενούμενη ομάδα αρχίζει πραγματικά να ασκεί πίεση στην αντίπαλο της τώρα.

72'

71'

70'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 53%, Ράντερς: 47%.

70'

Η ομάδα Ράντερς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

Ο Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

70'

Ο Oliver Sonne απομακρύνει τη μπάλα

69'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

69'

Ο Frederik Lauenborg σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nicolai Larsen ελέγχει την φάση

69'

Ο Tobias Salquist από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

Ο Mikkel M. Pedersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Anders Klynge

68'

Ο Tobias Salquist απομακρύνει τη μπάλα

66'

65'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marvin Egho στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

65'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Frederik Lauenborg αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

65'

Η σέντρα από τον Jakob Ankersen από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

65'

Ο Frederik Lauenborg κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

64'

Ο Lukas Klitten κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

64'

Το αμυντικό λάθος του Nicolai Larsen μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

63'

62'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράντερς

62'

Ο Edgar Babayan δίνει τη θέση του στον Tobias Klysner

62'

Ο Stephen Odey δίνει τη θέση του στον Marvin Egho

61'

61'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Ο Sebastian Joergensen πραγματοποίησε ωραίο σουτ από απόσταση, αλλά σημάδεψε το ορζόντιο δοκάρι!

60'

60'

60'

Ο Lukas Engel είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Lukas Klitten

59'

Κίτρινη κάρτα για τον Mads Kaalund

59'

59'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Mads Kaalund υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Frederik Lauenborg

58'

57'

56'

56'

56'

56'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

55'

Ο Daniel Hoeegh τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nicklas Helenius

55'

Ο Joel Felix κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Filip Bundgaard.

54'

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τη μπάλα

53'

Ο Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

52'

Ο Joel Felix από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

52'

52'

51'

Ο Filip Bundgaard από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

51'

Ο Filip Bundgaard κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

50'

50'

Ο Nicolai Larsen από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

50'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 50%, Ράντερς: 50%.

49'

49'

48'

Ο Joel Felix απομακρύνει τη μπάλα

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Kaalund από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Lasse Berg Johnsen

47'

47'

Ο Bjoern Kopplin κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Jakob Ankersen

46'

Ο Mikkel Kallesoee είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Filip Bundgaard

46'

Ο Kasper Kusk δίνει τη θέση του στον Mads Kaalund

46'

45+3'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+3'

45+3'

45+2'

Ο Kasper Kusk σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Patrik Carlgren ελέγχει την φάση

45+2'

45+2'

Ο Kasper Kusk απομακρύνει τη μπάλα

45+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Σίλκεμποργκ

45+1'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 54%, Ράντερς: 46%.

45'

Ο Patrik Carlgren κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

45'

Ο Patrik Carlgren από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

45'

45'

44'

44'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

43'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

43'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Σίλκεμποργκ μετράει κανονικά.

43'

42'

Ο Nicklas Helenius έδωσε την ασίστ για το γκολ!

42'

Ο Kasper Kusk έδωσε την ασίστ για το γκολ.

42'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sebastian Joergensen σκοράρει με το αριστερό πόδι!

42'

Ο Kasper Kusk τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

42'

42'

41'

Ο Simon Graves απομακρύνει τη μπάλα

41'

40'

Κίτρινη κάρτα για τον Edgar Babayan

40'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Edgar Babayan για την ομάδα Ράντερς. Ο Stefan Thordarson σταματάει την φάση.

40'

40'

40'

Ο Andreas Oggesen απομακρύνει τη μπάλα

39'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 55%, Ράντερς: 45%.

38'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς είναι σε θέση οφσάιντ

37'

Ο Frederik Lauenborg κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Andreas Oggesen.

37'

Ο Marvin Egho κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Oliver Sonne.

37'

37'

37'

36'

Ο Stefan Thordarson από την ομάδα Σίλκεμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

36'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 60%, Ράντερς: 40%.

36'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

35'

Ο Sebastian Joergensen σταματά επιτυχώς το σουτ

35'

Το σουτ του Mikkel Kallesoee μπλοκάρεται

35'

Ο Simon Graves τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

35'

Ο Simon Graves κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Joel Felix.

35'

Η σέντρα από τον Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

35'

Ο Nicklas Helenius τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daniel Hoeegh

34'

Ο Tobias Salquist κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

34'

33'

33'

33'

Ο Stephen Odey πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

33'

33'

32'

32'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 62%, Ράντερς: 38%.

31'

31'

30'

Ο Daniel Hoeegh κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Nicolai Larsen μπλοκάρει εύκολα

30'

Η σέντρα από τον Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

30'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά από τον Edgar Babayan χτύπησε το δοκάρι!

30'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

29'

Ο Mark Brink είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Andreas Oggesen

29'

Καλή ενέργεια από τον Edgar Babayan ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

29'

28'

28'

28'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mark Brink να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

28'

Ο Mark Brink είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

27'

27'

Ο Stephen Odey αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

27'

27'

26'

Ο Daniel Hoeegh κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Nicklas Helenius.

26'

25'

25'

25'

24'

24'

22'

Ο Lasse Berg Johnsen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

22'

21'

Κίτρινη κάρτα για τον Lasse Berg Johnsen

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lasse Berg Johnsen από την ομάδα Ράντερς ανατρέπει τον Stefan Thordarson

19'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 58%, Ράντερς: 42%.

18'

Ο Simon Graves κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Nicklas Helenius.

18'

18'

Ο Edgar Babayan επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

17'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oliver Sonne από την ομάδα Σίλκεμποργκ ανατρέπει τον Stephen Odey

16'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Bjoern Kopplin στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

16'

Ο Mikkel Kallesoee από την ομάδα Ράντερς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

16'

Ο Anders Klynge από την ομάδα Σίλκεμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

15'

Ο Daniel Hoeegh σταματά επιτυχώς το σουτ

15'

Το σουτ του Sebastian Joergensen μπλοκάρεται

15'

Ο Nicklas Helenius κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Simon Graves.

15'

14'

Ο Oliver Sonne σταματά επιτυχώς το σουτ

14'

Το σουτ του Bjoern Kopplin μπλοκάρεται

14'

Ο Edgar Babayan κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Joel Felix.

14'

13'

13'

Ο Bjoern Kopplin πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

13'

Ο Jakob Ankersen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

12'

12'

11'

11'

11'

Ο Frederik Lauenborg από την ομάδα Ράντερς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

10'

9'

9'

Ο Nicklas Helenius χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

9'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Nicklas Helenius από την ομάδα Σίλκεμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

9'

Η σέντρα από τον Lukas Engel από την ομάδα Σίλκεμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

9'

9'
Γκολ

8'

8'

Ο Lasse Berg Johnsen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

8'

Ο Mikkel M. Pedersen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

8'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Daniel Hoeegh της ομάδας Ράντερς σκοράρει με κεφαλιά

8'

Η σέντρα από τον Mikkel M. Pedersen από την ομάδα Ράντερς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

8'

7'

7'

Ένας παίκτης από την ομάδα Ράντερς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

6'

6'

6'

Κατοχή: Σίλκεμποργκ: 70%, Ράντερς: 30%.

6'

6'

Ο Stefan Thordarson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

5'

Ο Nicolai Larsen απομακρύνει τη μπάλα

5'

4'

4'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ κατάφερε να σκοράρει το σημαντικό πρώτο γκολ. Μπορεί να χτίσει πάνω σε αυτό;

3'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Sebastian Joergensen στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

3'

3'

2'

2'

Η ομάδα Σίλκεμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

1'

Οι παίκτες παίζουν σε γήπεδο τεχνητού χλοοτάπητα σήμερα.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ράντερς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το JYSK Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Σίλκεμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.54 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Ράντερς, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
  • Η ομάδα Σίλκεμποργκ νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.77 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράντερς ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.32 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα