21+

Άλκμααρ - Φορτούνα Σιτάρντ

2/12/2021 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 988
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 878 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φορτούνα Σιτάρντ - Άλκμααρ στις 17/2/2024

• Χωρητικότητα: 17023
90+5'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

90+5'

90+5'

Κατοχή: Άλκμααρ: 56%, Φορτούνα Σιτάρντ: 44%.

90+5'

Κίτρινη κάρτα για τον George Cox

90+4'
Κακό κοντρόλ

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

90+4'

Ο Emil Hansson από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+4'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ξεκινάει αντεπίθεση

90+4'
Απόκρουση

Ο Ryan Johansson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Fredrik Midtsjoe από την ομάδα Άλκμααρ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+3'

Ο Yusuf Barasi από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+3'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

90+3'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'

Ο Tijjani Reijnders από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

90+2'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+1'

Η ομάδα Άλκμααρ έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Ο Ivo Pinto δίνει τη θέση του στον Ryan Johansson

90'

Ο Toshio Lake έκανε φάουλ στον Dani de Wit

89'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'
Απόκρουση

Ο Yusuf Barasi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

89'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

88'

Ο Nigel Lonwijk από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'

Ο Toshio Lake τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bruno Martins Indi

87'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

87'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Dani de Wit από την ομάδα Άλκμααρ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

87'

Ο Yusuf Barasi από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

87'

86'

Ο Albert Gudmundsson δίνει τη θέση του στον Zakaria Aboukhlal

86'

Ο Vangelis Pavlidis δίνει τη θέση του στον Yusuf Barasi

86'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Ο Tijjani Reijnders έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Yanick van Osch βγαίνει δυνατά και σώζει!

85'

Η ομάδα Άλκμααρ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

85'

Ο Vangelis Pavlidis από την ομάδα Άλκμααρ προσπαθεί να παίξει το 1-2 με τον Jesper Karlsson του αλλά η μπάλα δεν περνάει.

85'

Κατοχή: Άλκμααρ: 57%, Φορτούνα Σιτάρντ: 43%.

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Άλκμααρ

84'

Ο Emil Hansson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

84'

84'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκδηλώνει επίθεση

83'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

82'
Απόκρουση

Ο Toshio Lake της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

82'

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

81'

Ο Dani de Wit από την ομάδα Άλκμααρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον George Cox

81'

Ο Andreas Samaris από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

81'

Ένας παίκτης από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

80'

80'

Ο Tesfaldet Tekie δίνει τη θέση του στον Emil Hansson

80'

Κατοχή: Άλκμααρ: 58%, Φορτούνα Σιτάρντ: 42%.

80'

Ο Martin Angha είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Toshio Lake

79'

Ο Martin Angha είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

78'

78'

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

78'
Απόκρουση

Ο Tesfaldet Tekie απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

78'
Σέντρα

Ο Albert Gudmundsson κάνει τη σέντρα

77'

Η ομάδα Άλκμααρ εκδηλώνει επίθεση

77'

Ο Jesper Karlsson επιχειρεί σουτ, η μπάλα κοντάρει αλλά απομακρύνεται στη γραμμή!

77'

Ο Dani de Wit από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

76'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

75'

75'

74'

74'

Ο Mats Seuntjens αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

74'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

74'
Απόκρουση

Ο Fredrik Midtsjoe απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'
Σέντρα

Ο Nigel Lonwijk κάνει τη σέντρα

73'

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Άλκμααρ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

73'
Σέντρα

Ο Yukinari Sugawara κάνει τη σέντρα

72'

72'

Ο Dani de Wit πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

72'

Ο Vangelis Pavlidis από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

72'

Ο Yukinari Sugawara από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

71'

71'

70'

70'

69'

Ο Tijjani Reijnders από την ομάδα Άλκμααρ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

69'
Σέντρα

Ο Yukinari Sugawara από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

69'

68'

68'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

67'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον George Cox

67'

Ο Vangelis Pavlidis τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andreas Samaris

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pantelis Hatzidiakos από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Andreas Samaris

66'

Ο Andreas Samaris από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είναι σε θέση οφσάιντ

66'

Η κεφαλιά του Vangelis Pavlidis μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

66'
Γέμισμα

Ο Jesper Karlsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

65'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Dani de Wit

65'

64'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχει την κατοχή της μπάλας

63'

62'

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

62'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

62'

Ο Jordy Clasie δίνει τη θέση του στον Tijjani Reijnders

61'

Ο Aslak Fonn Witry δίνει τη θέση του στον Yukinari Sugawara

61'
Σέντρα

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

61'

Ο Fredrik Midtsjoe από την ομάδα Άλκμααρ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

60'
Απόκρουση

Ο Ivo Pinto της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

60'

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Άλκμααρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

60'

60'

60'

Ο Tijjani Noslin δίνει τη θέση του στον Ben Rienstra

60'

Ο Richie Musaba δίνει τη θέση του στον Andreas Samaris

59'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είναι σε θέση οφσάιντ

59'
Απόκρουση

Ο Bruno Martins Indi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

59'
Σέντρα

Ο Tesfaldet Tekie κάνει τη σέντρα

59'

Ο Nigel Lonwijk από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά αυτός δεν μπορεί να επωφεληθεί.

59'

Ο George Cox από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

57'
Απόκρουση

57'
Σέντρα

57'

Ο Pantelis Hatzidiakos από την ομάδα Άλκμααρ βλέπει την κίτρινη κάρτα μετά από αρκετά φάουλ στα οποία υπέπεσε.

57'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pantelis Hatzidiakos από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον George Cox

56'

Κατοχή: Άλκμααρ: 60%, Φορτούνα Σιτάρντ: 40%.

56'

55'

Ο Pantelis Hatzidiakos από την ομάδα Άλκμααρ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Richie Musaba

54'

Ο Dani de Wit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ivo Pinto

54'

54'

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

53'

53'

51'

Ο Owen Wijndal έδωσε την ασίστ για το γκολ.

51'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jesper Karlsson της ομάδας Άλκμααρ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

51'

51'

50'

Ο Peter Vindahl Jensen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

50'
Σέντρα

Ο George Cox κάνει τη σέντρα

50'

50'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Fredrik Midtsjoe από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Deroy Duarte

49'

Ο Vangelis Pavlidis από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

49'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Tijjani Noslin

47'

47'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Zian Flemming ανέτρεψε τον Jordy Clasie από πίσω και δόθηκε φάουλ

46'

46'

45+2'

45+2'

Κατοχή: Άλκμααρ: 67%, Φορτούνα Σιτάρντ: 33%.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Jordy Clasie από την ομάδα Άλκμααρ μαζεύει την μπάλα μετά από πάσα συμπαίκτη του και δίνει στους αντιπάλους ένα έμμεσο φάουλ εντός περιοχής.

45'

Ο Vangelis Pavlidis από την ομάδα Άλκμααρ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

45'

44'

Αυτή μοιάζει με καλή ευκαιρία. Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή, αλλά στο τέλος δεν γίνεται τίποτα.

44'

44'

44'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Dani de Wit από την ομάδα Άλκμααρ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

43'
Σέντρα

Ο Owen Wijndal κάνει τη σέντρα

42'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Nigel Lonwijk για την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ. Ο Vangelis Pavlidis σταματάει την φάση.

41'

Ο Dani de Wit έδωσε την ασίστ για το γκολ.

41'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Vangelis Pavlidis της ομάδας Άλκμααρ σκοράρει με κεφαλιά

41'
Σέντρα

Ο Dani de Wit κάνει τη σέντρα

41'

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Richie Musaba από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Fredrik Midtsjoe

40'

40'

39'
Απόκρουση

Ο Martin Angha απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'
Σέντρα

39'

38'

Πως το έχασε αυτό; Ο Vangelis Pavlidis έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

38'

38'

38'

37'

36'

36'
Σέντρα

Ο Tijjani Noslin κάνει τη σέντρα

36'

35'

35'

34'

34'

33'

33'
Σέντρα

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

32'

31'

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

31'

31'

31'

Η λόμπα του Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ φεύγει πλάγια.

31'

30'

30'

30'

30'

29'

29'

Ο Jesper Karlsson αναγκάζει τον Yanick van Osch σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

29'

28'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

28'
Σέντρα

Ο Aslak Fonn Witry κάνει τη σέντρα

28'

Ο Jesper Karlsson έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Yanick van Osch βγαίνει δυνατά και σώζει!

27'

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

27'

Ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είναι σε θέση οφσάιντ

26'

26'

Ο Yanick van Osch κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

26'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

25'

Κατοχή: Άλκμααρ: 55%, Φορτούνα Σιτάρντ: 45%.

25'

24'

24'

24'
Απόκρουση

Ο Pantelis Hatzidiakos απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

24'
Σέντρα

24'

Ο Tijjani Noslin από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

23'
Γέμισμα

Ο Tesfaldet Tekie εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bruno Martins Indi από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Zian Flemming

23'

22'

22'
Σέντρα

Ο Jordy Clasie κάνει τη σέντρα

22'

22'

21'

21'

21'
Σέντρα

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

20'

20'

Κατοχή: Άλκμααρ: 52%, Φορτούνα Σιτάρντ: 48%.

20'

20'

Ο Fredrik Midtsjoe αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

19'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

19'

19'

19'

18'

Η ομάδα Άλκμααρ ξεκινάει αντεπίθεση

18'

18'
Απόκρουση

Ο Owen Wijndal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

18'

17'
Σέντρα

Ο Tesfaldet Tekie από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

17'
Σέντρα

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

17'

16'

16'

15'

15'

Καλή ενέργεια από τον Albert Gudmundsson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

15'

Ο Bruno Martins Indi από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

15'

Το σουτ του Dani de Wit μπλοκάρεται

15'
Απόκρουση

15'
Σέντρα

14'

14'
Απόκρουση

Ο Yanick van Osch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

14'
Απόκρουση

Ο Ivo Pinto αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

14'
Γέμισμα

Ο Fredrik Midtsjoe εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

13'

Κίτρινη κάρτα για τον Richie Musaba

13'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Richie Musaba υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Pantelis Hatzidiakos

13'

13'
Σέντρα

Ο Aslak Fonn Witry από την ομάδα Άλκμααρ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

12'

12'
Σέντρα

12'
Απόκρουση

Ο Peter Vindahl Jensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

12'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Deroy Duarte από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

11'

11'

10'

10'

Κατοχή: Άλκμααρ: 34%, Φορτούνα Σιτάρντ: 66%.

9'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Zian Flemming της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

9'

Τόσο κοντά στο γκολ! Η κεφαλιά του Zian Flemming φαίνονταν ότι θα κατέληγε στα δίχτυα, αλλά ο Peter Vindahl Jensen το σώζει!

9'

Ο Tesfaldet Tekie από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

9'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

8'
Σέντρα

8'

Ο Tesfaldet Tekie τιμωρείται για σπρώξιμο στον Fredrik Midtsjoe

7'

7'

6'

Ο Tesfaldet Tekie τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jordy Clasie

5'

5'

Κατοχή: Άλκμααρ: 39%, Φορτούνα Σιτάρντ: 61%.

4'

4'

3'

3'
Σέντρα

Ο Albert Gudmundsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

2'

2'

1'

Ο Nigel Lonwijk από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

1'
Γέμισμα

Ο Mats Seuntjens εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

1'

Ο Bruno Martins Indi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Zian Flemming

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το AFAS Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 10 από 11 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.02 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άλκμααρ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Άλκμααρ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.87 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.30 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.15 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άλκμααρ νίκησε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε