13/3/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 1088
0 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 776 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τβέντε - Άλκμααρ στις 13/1/2024

• Θεατές: 15349
90+6'

90+6'

15349 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Άλκμααρ: 56%, Τβέντε: 44%.

90+6'

Ο Zakaria Aboukhlal από την ομάδα Άλκμααρ πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

90+6'
Σέντρα

Ο Bruno Martins Indi κάνει τη σέντρα

90+6'

Ο Aslak Fonn Witry από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+6'
Σέντρα

Ο Jesper Karlsson κάνει τη σέντρα

90+6'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+6'
Απόκρουση

Ο Julio Pleguezuelo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+6'
Σέντρα

Ο Peter Vindahl Jensen κάνει τη σέντρα

90+5'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'

Ο Lars Unnerstall κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'
Σέντρα

90+4'
Απόκρουση

Ο Gijs Smal απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

90+4'

Ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

90+3'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

Ο Bruno Martins Indi επιστρέφει στο γήπεδο.

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Tijjani Reijnders

90+2'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

90+2'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Bruno Martins Indi να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

90+1'

Ο Bruno Martins Indi είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

90+1'

90+1'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Ramiz Zerrouki δίνει τη θέση του στον Kik Pierie

89'

89'
Σέντρα

Ο Kamal Sowah κάνει τη σέντρα

89'
Απόκρουση

89'
Σέντρα

Ο Tijjani Reijnders κάνει τη σέντρα

88'

Η ομάδα Άλκμααρ έχει την κατοχή της μπάλας

88'
Απόκρουση

Ο Bruno Martins Indi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

88'
Σέντρα

Ο Dimitrios Limnios κάνει τη σέντρα

87'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

86'
Κακό κοντρόλ

Ο Dimitrios Limnios από την ομάδα Τβέντε έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

86'

Ο Joshua Brenet από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

86'

Η ομάδα Τβέντε εκδηλώνει επίθεση

86'

Η ομάδα Τβέντε κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Κατοχή: Άλκμααρ: 55%, Τβέντε: 45%.

85'

Η ομάδα Άλκμααρ εκδηλώνει επίθεση

85'

84'

Καλή ενέργεια από τον Dimitrios Limnios ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

84'

Ο Vaclav Cerny από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

84'

84'

Η ομάδα Άλκμααρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

83'

83'

Ο Dani de Wit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Michal Sadilek

82'

82'

82'

Ο Pantelis Hatzidiakos δίνει τη θέση του στον Sam Beukema

81'

81'

Ο Zakaria Aboukhlal από την ομάδα Άλκμααρ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

81'
Σέντρα

80'

Ελεύθερο για την ομάδα Τβέντε

80'

Ο Dani de Wit επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

79'

78'

Κίτρινη κάρτα για τον Robin Propper

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Robin Propper από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Zakaria Aboukhlal

78'

78'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

78'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

78'
Απόκρουση

Ο Robin Propper της ομάδας Τβέντε απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

78'
Σέντρα

Ο Jordy Clasie κάνει τη σέντρα

77'

76'

Ο Ramiz Zerrouki από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Peter Vindahl Jensen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

76'

76'
Απόκρουση

Ο Pantelis Hatzidiakos απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

75'
Γέμισμα

Ο Michal Sadilek εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

75'

75'

Κίτρινη κάρτα για τον Pantelis Hatzidiakos

75'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Pantelis Hatzidiakos για την ομάδα Άλκμααρ. Ο Ricky van Wolfswinkel σταματάει την φάση.

74'

74'

74'

Ο Daan Rots δίνει τη θέση του στον Dimitrios Limnios

74'

Ο Michel Vlap δίνει τη θέση του στον Jesse Bosch

73'

Ο Tijjani Reijnders τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ramiz Zerrouki

72'

72'
Απόκρουση

Ο Robin Propper απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'
Σέντρα

Ο Owen Wijndal κάνει τη σέντρα

71'

Τι ευκαιρία! Ο Dani de Wit φαινόταν πως θα σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του δεν πέρασε τη γραμμή!

71'
Σέντρα

Ο Aslak Fonn Witry κάνει τη σέντρα

70'

Η γηπεδούχος ομάδα αυξάνει την πίεση στην αντίπαλο της.

70'

70'

70'

Κατοχή: Άλκμααρ: 54%, Τβέντε: 46%.

69'

69'
Απόκρουση

69'
Σέντρα

68'

Καλή στιγμή καθώς ο Aslak Fonn Witry από την ομάδα Άλκμααρ βρήκε ωραία τον συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή...

68'
Σέντρα

68'
Σέντρα

Ο Pantelis Hatzidiakos από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

68'

Ο Daan Rots υποπίπτει σε χέρι

67'

66'

66'

Ο Tijjani Reijnders από την ομάδα Άλκμααρ είναι σε θέση οφσάιντ

66'

Ο Zakaria Aboukhlal έχει μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιον τρόπο δεν βάζει τη μπάλα στα δίχτυα!

66'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

65'
Σέντρα

65'

Κατοχή: Άλκμααρ: 52%, Τβέντε: 48%.

65'

64'

Ο Dani de Wit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daan Rots

64'

64'

63'

Ο Peer Koopmeiners δίνει τη θέση του στον Jordy Clasie

63'

Ο Yukinari Sugawara δίνει τη θέση του στον Aslak Fonn Witry

62'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Jordy Clasie

62'

Ο Gijs Smal έδωσε την ασίστ για το γκολ.

62'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Joshua Brenet σκοράρει με το δεξί πόδι!

62'

Ο Gijs Smal «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

62'

Η ομάδα Τβέντε έχει την κατοχή της μπάλας

61'

Ο Virgil Misidjan δίνει τη θέση του στον Vaclav Cerny

60'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

60'

Κατοχή: Άλκμααρ: 51%, Τβέντε: 49%.

59'

58'

58'

Ο Gijs Smal υποπίπτει σε χέρι

57'

57'

Ο Michal Sadilek από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

56'

56'

56'

56'

Ο Dani de Wit από την ομάδα Άλκμααρ είναι σε θέση οφσάιντ

55'

Το σουτ του Zakaria Aboukhlal μπλοκάρεται

55'

Ο Dani de Wit από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

55'

55'

55'

Η ομάδα Άλκμααρ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

55'

Ελεύθερο για την ομάδα Άλκμααρ

55'

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

54'
Σέντρα

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

54'

Η ομάδα Τβέντε έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

53'

Ο Yukinari Sugawara τιμωρείται για σπρώξιμο στον Virgil Misidjan

53'

Ο Peter Vindahl Jensen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

52'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

52'
Σέντρα

Ο Joshua Brenet κάνει τη σέντρα

52'

Ο Dani de Wit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ramiz Zerrouki

52'

Ο Virgil Misidjan τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yukinari Sugawara

51'

51'
Σέντρα

Ο Michel Vlap κάνει τη σέντρα

51'

51'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Tijjani Reijnders για την ομάδα Άλκμααρ. Ο Michel Vlap σταματάει την φάση.

49'

49'

Το παιχνίδι έχει χαμηλό ρυθμό καμία από τις δύο πλευρές δεν έχει πάρει την πρωτοβουλία

48'

48'

48'

47'

47'
Απόκρουση

Ο Peter Vindahl Jensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

47'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

47'

Ο Bruno Martins Indi από την ομάδα Άλκμααρ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

46'

Ο Vangelis Pavlidis δίνει τη θέση του στον Zakaria Aboukhlal

46'

Ο Haakon Evjen δίνει τη θέση του στον Kamal Sowah

46'

45+2'

45+1'

Κατοχή: Άλκμααρ: 50%, Τβέντε: 50%.

45+1'
Σέντρα

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Vangelis Pavlidis από την ομάδα Άλκμααρ είναι σε θέση οφσάιντ

45'

Ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

45'

Η ομάδα Άλκμααρ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

45'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

45'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

44'

43'

43'
Σέντρα

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

43'

Ο Tijjani Reijnders από την ομάδα Άλκμααρ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

43'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

42'

Το σουτ του Owen Wijndal μπλοκάρεται

42'

42'

42'

41'

41'

40'

40'

39'

39'

38'

Κίτρινη κάρτα για τον Michal Sadilek

38'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Michal Sadilek υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Tijjani Reijnders

37'

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vangelis Pavlidis από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

36'
Απόκρουση

36'
Σέντρα

36'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε ανατρέπει τον Bruno Martins Indi

35'

35'

35'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ricky van Wolfswinkel από την ομάδα Τβέντε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

35'
Σέντρα

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bruno Martins Indi από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Ramiz Zerrouki

34'

34'
Γέμισμα

Ο Jesper Karlsson εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

34'

Ο Ramiz Zerrouki τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dani de Wit

33'

33'
Απόκρουση

33'
Σέντρα

Ο Yukinari Sugawara κάνει τη σέντρα

33'
Σέντρα

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

33'

32'

Ο Daan Rots τιμωρείται για σπρώξιμο στον Owen Wijndal

32'

31'

Κατοχή: Άλκμααρ: 48%, Τβέντε: 52%.

31'

Ο Daan Rots από την ομάδα Τβέντε είναι σε θέση οφσάιντ

31'
Γκολ

ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΚΟΛ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής γνωστοποίησε ότι το γκολ για την ομάδα Τβέντε δεν μετράει λόγω οφσάιντ.

31'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

30'

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ! Η ομάδα Τβέντε έστειλε την μπάλα στα δίχτυα και ο Daan Rots βάζει το όνομά του στον πίνακα των σκόρερ.

30'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

30'

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

30'

29'

28'

Ο Dani de Wit τιμωρείται για σπρώξιμο στον Julio Pleguezuelo

27'

27'

27'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Gijs Smal της ομάδας Τβέντε. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

26'

25'

Κατοχή: Άλκμααρ: 53%, Τβέντε: 47%.

25'

24'

24'

24'

23'

23'

22'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Ricky van Wolfswinkel για την ομάδα Τβέντε. Ο Pantelis Hatzidiakos σταματάει την φάση.

22'
Σέντρα

21'

21'
Σέντρα

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

21'

20'

20'
Απόκρουση

20'
Σέντρα

Ο Virgil Misidjan κάνει τη σέντρα

20'
Απόκρουση

Ο Tijjani Reijnders απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

20'

Ο Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

19'
Σέντρα

Ο Virgil Misidjan από την ομάδα Τβέντε προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

19'

18'

18'

17'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η αντίπαλη άμυνα απομακρύνει.

16'
Σέντρα

Ο Haakon Evjen κάνει τη σέντρα

16'
Απόκρουση

16'
Σέντρα

16'

Ο Tijjani Reijnders από την ομάδα Άλκμααρ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

16'

Ο Jesper Karlsson από την ομάδα Άλκμααρ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

16'
Απόκρουση

Ο Julio Pleguezuelo απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

16'
Σέντρα

Ο Yukinari Sugawara από την ομάδα Άλκμααρ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

15'

Ο Julio Pleguezuelo από την ομάδα Τβέντε κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

15'

14'

13'

13'

Ο Jesper Karlsson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Virgil Misidjan

12'

11'
Σέντρα

11'

10'

9'

Κατοχή: Άλκμααρ: 45%, Τβέντε: 55%.

9'

9'

8'

Ο Peer Koopmeiners έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Peer Koopmeiners από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Virgil Misidjan

7'

Η ομάδα Τβέντε ξεκινάει αντεπίθεση

7'

7'

7'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Michel Vlap από την ομάδα Τβέντε αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

7'
Σέντρα

Ο Daan Rots κάνει τη σέντρα

7'

6'

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ ανατρέπει τον Julio Pleguezuelo

5'

Ο Owen Wijndal από την ομάδα Άλκμααρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

5'

4'

3'

3'
Σέντρα

Ο Gijs Smal από την ομάδα Τβέντε κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

2'

2'

2'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Τβέντε είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το AFAS Stadion, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Τβέντε δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.92 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άλκμααρ νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.74 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Άλκμααρ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.78 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Τβέντε, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
  • Η ομάδα Άλκμααρ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.07 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τβέντε νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 4.35 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε