21+

Ουτρέχτη - Γκόου Αχέντ Ιγκλς

11/12/2021 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 334
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 868 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ουτρέχτη - Γκόου Αχέντ Ιγκλς στις 14/4/2024

• Χωρητικότητα: 23750
90+6'

90+6'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς

90+5'
Γέμισμα

Ο Adam Maher εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+5'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 57%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 43%.

90+5'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Jacob Mulenga για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς. Ο Mark van der Maarel σταματάει την φάση.

90+5'

Η ομάδα Ουτρέχτη έχει την κατοχή της μπάλας

90+4'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+4'

Ο Django Warmerdam της ομάδας Ουτρέχτη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

90+4'
Σέντρα

Ο Mohamed Mallahi κάνει τη σέντρα

90+4'

90+4'

90+3'

Ο Adam Maher έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+3'

Ο Adam Maher τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ogechika Heil

90+3'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ξεκινάει αντεπίθεση

90+2'
Απόκρουση

Ο Ogechika Heil απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Γέμισμα

90+2'

90+2'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

90+2'

Κίτρινη κάρτα για τον Mats Deijl

90+2'

Φράγμα από τον Mats Deijl, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Django Warmerdam. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

90+1'

Ο Adam Maher πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

90+1'

Ο Mohamed Mallahi από την ομάδα Ουτρέχτη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

90+1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90'

Ο Adam Maher τιμωρείται για σπρώξιμο στον Giannis-Fivos Botos

90'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 56%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 44%.

89'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Ragnar Oratmangoen δίνει τη θέση του στον Ogechika Heil

88'

Ο Mike van der Hoorn της ομάδας Ουτρέχτη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

88'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

88'
Απόκρουση

Ο Joris Kramer απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

88'
Σέντρα

Ο Django Warmerdam κάνει τη σέντρα

87'

87'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 55%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 45%.

86'

Ο Quinten Timber από την ομάδα Ουτρέχτη προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

85'
Απόκρουση

Ο Jay Idzes απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

85'

Το σουτ του Quinten Timber μπλοκάρεται

85'
Απόκρουση

Ο Joris Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

85'
Σέντρα

Ο Adam Maher κάνει τη σέντρα

84'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

84'
Σέντρα

Ο Mohamed Mallahi από την ομάδα Ουτρέχτη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

83'

Ο Django Warmerdam τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jay Idzes

83'

Ο Jacob Mulenga τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mark van der Maarel

82'

Ο Mark van der Maarel κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Warner Hahn μπλοκάρει εύκολα

82'

Χρυσή ευκαιρία! 0 Adrian Dalmau χάνει μια τεράστια ευκαιρία, καθώς καταφέρνει με κεφαλιά να χτυπήσει το οριζόντιο δοκάρι!

82'
Γέμισμα

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Sander van de Streek

82'

81'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

81'

Ο Sander van de Streek της ομάδας Ουτρέχτη παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

81'
Σέντρα

81'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 54%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 46%.

81'

Η ομάδα Ουτρέχτη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

80'

Ο Isac Lidberg δίνει τη θέση του στον Jacob Mulenga

80'

Ο Inigo Cordoba δίνει τη θέση του στον Giannis-Fivos Botos

80'

Ο Boyd Lucassen δίνει τη θέση του στον Bas Kuipers

79'

Ο Simon Gustafson δίνει τη θέση του στον Mohamed Mallahi

78'

Ο Warner Hahn κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

78'
Σέντρα

78'

78'

Ο Django Warmerdam από την ομάδα Ουτρέχτη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

78'

Το σουτ του Bart Ramselaar μπλοκάρεται

77'

Ο Bart Ramselaar από την ομάδα Ουτρέχτη είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

77'

Η ομάδα Ουτρέχτη παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

77'
Σέντρα

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κάνει την σέντρα αλλά δεν βρίσκει στόχο

76'

Το σουτ του Isac Lidberg μπλοκάρεται

76'

76'

76'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 53%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 47%.

75'

Ο Philippe Rommens τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mark van der Maarel

74'

74'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει την κατοχή της μπάλας

73'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Adrian Dalmau από την ομάδα Ουτρέχτη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

73'

Ο Quinten Timber από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

72'

Το σουτ του Inigo Cordoba μπλοκάρεται

72'

72'

72'

Ο Hidde ter Avest πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

72'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Hidde ter Avest από την ομάδα Ουτρέχτη παίζει το 1-2 με τον Adrian Dalmau.

71'

71'

71'

70'
Σέντρα

Ο Hidde ter Avest από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

70'

69'

Ο Hidde ter Avest κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Warner Hahn μπλοκάρει εύκολα

69'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

69'
Απόκρουση

Ο Mats Deijl απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

69'
Σέντρα

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Django Warmerdam

68'

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Ουτρέχτη

67'

Ο Jay Idzes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

67'

Ο Jay Idzes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

67'
Απόκρουση

Ο Adam Maher απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

67'

Ένας παίκτης από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

66'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adrian Dalmau από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Philippe Rommens

65'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 52%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 48%.

65'

64'

Ο Adrian Dalmau τιμωρείται για σπρώξιμο στον Luuk Brouwers

64'

64'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Bart Ramselaar και ο Warner Hahn αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

64'

Ο Adrian Dalmau από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

64'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Adrian Dalmau , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

64'

Η ομάδα Ουτρέχτη ξεκινάει αντεπίθεση

64'

64'

Το αμυντικό λάθος του Mark van der Maarel μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

63'

Ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

63'

62'

62'

Ο Isac Lidberg από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

62'

Ο Simon Gustafson από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

61'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 51%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 49%.

60'

Ο Mike van der Hoorn κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Warner Hahn μπλοκάρει εύκολα

60'

60'

Ο Anastasios Douvikas δίνει τη θέση του στον Adrian Dalmau

60'

Ο Remco Balk δίνει τη θέση του στον Sander van de Streek

60'

Ο Arthur Zagre δίνει τη θέση του στον Django Warmerdam

59'

Σουτ του Simon Gustafson βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

59'

Ο Anastasios Douvikas από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

58'

58'

57'
Απόκρουση

57'

Ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

57'

Το σουτ του Joris Kramer βρίσκει σε σώματα και αλλάζει πορεία αλλά ο γκολκίπερ σώζει σε κόρνερ! Σωτήρια επέμβαση!

57'
Σέντρα

Ο Boyd Lucassen κάνει τη σέντρα

57'
Απόκρουση

57'

56'

Σουτ του Boyd Lucassen βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

56'
Απόκρουση

56'

Ένας παίκτης από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

56'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 50%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 50%.

55'

55'

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Isac Lidberg από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Mike van der Hoorn

54'

Ο Anastasios Douvikas από την ομάδα Ουτρέχτη κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

54'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Anastasios Douvikas , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

53'

52'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκδηλώνει επίθεση

52'

Ο Quinten Timber τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ragnar Oratmangoen

51'

51'

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adam Maher από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Isac Lidberg

50'
Σέντρα

Ο Hidde ter Avest από την ομάδα Ουτρέχτη προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

50'

49'

49'
Σέντρα

Ο Hidde ter Avest κάνει τη σέντρα

49'

48'

48'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Anastasios Douvikas

47'

46'

46'

Ο Anastasios Douvikas από την ομάδα Ουτρέχτη είναι σε θέση οφσάιντ

46'
Σέντρα

Ο Arthur Zagre κάνει τη σέντρα

46'

45+1'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Remco Balk τιμωρείται για σπρώξιμο στον Boyd Lucassen

45'

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Adam Maher

43'

42'

41'

40'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

40'

40'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

40'
Απόκρουση

Ο Mark van der Maarel απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'
Σέντρα

Ο Mats Deijl κάνει τη σέντρα

39'

38'

38'

37'

37'

36'

36'

Καλή ενέργεια από τον Anastasios Douvikas ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

36'

Ο Remco Balk από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

35'

Το σουτ του Jay Idzes μπλοκάρεται

35'

34'
Απόκρουση

Ο Mike van der Hoorn απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

34'
Σέντρα

34'

33'

Ο Mike van der Hoorn τιμωρείται για σπρώξιμο στον Boyd Lucassen

33'

32'

Έχουμε ένα καλό μακρινό σουτ από τον Quinten Timber και ο Warner Hahn αναγκάζεται σε απόκρουση. Κόρνερ.

32'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Quinten Timber , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arthur Zagre από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Joris Kramer

31'

31'

31'

Πως το έχασε αυτό; Ο Simon Gustafson έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

31'

Ο Hidde ter Avest από την ομάδα Ουτρέχτη πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

31'

Η ομάδα Ουτρέχτη έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

30'

30'

29'

28'

27'

27'

Ο Quinten Timber επιστρέφει στο γήπεδο.

27'

26'

26'

26'

26'

26'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Quinten Timber να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

26'

Ο Quinten Timber είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

25'

24'

24'

23'

23'

22'
Γέμισμα

Ο Luuk Brouwers εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

21'

Φράγμα από τον Mark van der Maarel, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Inigo Cordoba. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

21'

21'

21'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Remco Balk

19'

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hidde ter Avest από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Mats Deijl

18'

17'

17'

Ο Anastasios Douvikas κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Warner Hahn μπλοκάρει εύκολα

17'
Σέντρα

Ο Simon Gustafson κάνει τη σέντρα

17'

Το σουτ του Remco Balk μπλοκάρεται

17'

Ο Remco Balk από την ομάδα Ουτρέχτη προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

16'

Η ομάδα Ουτρέχτη εκδηλώνει επίθεση

16'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 47%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 53%.

15'

14'
Σέντρα

Ο Mats Deijl από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

14'

14'

13'
Σέντρα

13'

12'

11'

10'

10'

10'

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arthur Zagre από την ομάδα Ουτρέχτη ανατρέπει τον Philippe Rommens

9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Bart Ramselaar

9'

Ο Boyd Lucassen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Remco Balk

8'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Maarten Paes βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

8'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

7'

7'

Ο Remco Balk στέλνει τη μπάλα με κεφαλιά προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ σώζει

6'

O Mike van der Hoorn στέλνει τη μπάλα μακριά.

6'

Κατοχή: Ουτρέχτη: 38%, Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 62%.

5'

Ο Boyd Lucassen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

4'

4'

3'

3'

3'

3'

3'

2'

2'

1'

1'

Το σημερινό παιχνίδι θα διεξαχθεί κεκλεισμένων των θυρών, εξαιτίας των μέτρων προστασίας για την πανδημία του κορωνοϊού.

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadion Galgenwaard, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες της ομάδας Ουτρέχτη, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.52 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ουτρέχτη νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.45 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 2.40 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 5.50 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε