31/10/2022 21:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 1198
1 - 2
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 550 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μπολόνια - Μόντσα στις 13/4/2024

• Θεατές: 11388
90+6'

Η ομάδα Μπολόνια είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+6'

11388 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

90+6'

Κατοχή: Μόντσα: 50%, Μπολόνια: 50%.

90+5'

Η ομάδα Μόντσα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+5'

Η ομάδα Μπολόνια έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+5'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Christian Gytkjaer για την ομάδα Μόντσα. Ο Charalambos Lykogiannis σταματάει την φάση.

90+4'

Ο Jhon Lucumi κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Christian Gytkjaer.

90+4'

Η ομάδα Μπολόνια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+4'

Ο Patrick Ciurria από την ομάδα Μόντσα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+3'

Ο Stefan Posch από την ομάδα Μπολόνια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Η ομάδα Μόντσα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Adama Soumaoro από την ομάδα Μπολόνια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nikola Moro από την ομάδα Μπολόνια ανατρέπει τον Mattia Valoti

90+2'

Ο Charalambos Lykogiannis από την ομάδα Μπολόνια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+2'

90+1'

Ο Andrea Cambiaso δίνει τη θέση του στον Charalambos Lykogiannis

90+1'

Ο Musa Barrow δίνει τη θέση του στον Nicola Sansone

90'

Η ομάδα Μπολόνια έχει την κατοχή της μπάλας

89'

Η ομάδα Μόντσα εκδηλώνει επίθεση

89'

Η ομάδα Μόντσα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Ο Lukasz Skorupski κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adama Soumaoro από την ομάδα Μπολόνια ανατρέπει τον Mattia Valoti

87'

Ο Carlos Augusto κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Riccardo Orsolini.

87'

87'

Η σέντρα από τον Samuele Birindelli από την ομάδα Μόντσα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

86'

86'

86'

Ο Adama Soumaoro απομακρύνει τη μπάλα

85'

Ελεύθερο για την ομάδα Μόντσα

85'

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mattia Valoti από την ομάδα Μόντσα ανατρέπει τον Roberto Soriano

84'

Ο Samuele Birindelli τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nicolas Dominguez

84'

83'

Ο Marlon κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Musa Barrow.

83'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπολόνια

83'

Ο Lewis Ferguson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

82'

82'

81'

Η ομάδα Μόντσα έχει την κατοχή της μπάλας

80'

80'

Η ομάδα Μόντσα κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

79'

Ο Matteo Pessina δίνει τη θέση του στον Mattia Valoti

79'

Ο Andrea Petagna δίνει τη θέση του στον Christian Gytkjaer

79'

79'

Ο Jhon Lucumi από την ομάδα Μπολόνια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

78'

77'

Η ομάδα Μπολόνια εκδηλώνει επίθεση

76'

76'

Κατοχή: Μόντσα: 45%, Μπολόνια: 55%.

75'

75'

Ο Joshua Zirkzee δίνει τη θέση του στον Roberto Soriano

73'

Ο Andrea Cambiaso έδωσε την ασίστ για το γκολ!

73'

Ο Joshua Zirkzee έδωσε την ασίστ για το γκολ.

73'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Riccardo Orsolini σκοράρει με το αριστερό πόδι!

73'

Η ομάδα Μπολόνια ξεκινάει αντεπίθεση

73'

Ο Andrea Cambiaso κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

72'

72'

Ο Patrick Ciurria από την ομάδα Μόντσα είναι σε θέση οφσάιντ

71'

Η σέντρα από τον Patrick Ciurria από την ομάδα Μόντσα βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

71'

71'

70'

70'

70'

Ο Carlos Augusto από την ομάδα Μόντσα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

69'

Η ομάδα Μπολόνια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'

Ο Andrea Cambiaso τιμωρείται για σπρώξιμο στον Matteo Pessina

68'

67'

Ο Marco D'Alessandro δίνει τη θέση του στον Patrick Ciurria

67'

Ο Stefano Sensi δίνει τη θέση του στον Warren Bondo

67'

Ο Andrea Petagna από την ομάδα Μόντσα είναι σε θέση οφσάιντ

67'

66'

Ο Riccardo Orsolini απομακρύνει τη μπάλα

66'

Η ομάδα Μόντσα έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

66'

65'

Ο Michele Di Gregorio κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

65'

65'

65'

64'

Ο Marco D'Alessandro κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

64'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Marco D'Alessandro για την ομάδα Μόντσα. Ο Riccardo Orsolini σταματάει την φάση.

63'

Ο Gary Medel δίνει τη θέση του στον Nikola Moro

63'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

63'

Ο Michel Aebischer δίνει τη θέση του στον Riccardo Orsolini

62'

Κίτρινη κάρτα για τον Nicolo Rovella

62'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Nicolo Rovella ανέτρεψε τον Nicolas Dominguez από πίσω και δόθηκε φάουλ

62'

62'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Thiago Motta, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

61'

Το σουτ του Marco D'Alessandro μπλοκάρεται

61'

Ο Andrea Cambiaso από την ομάδα Μπολόνια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

61'

61'

60'

Ο Stefan Posch έδωσε την ασίστ για το γκολ.

60'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Lewis Ferguson σκοράρει με το δεξί πόδι!

60'

Η σέντρα από τον Stefan Posch από την ομάδα Μπολόνια βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

60'

59'

59'

Ο Andrea Petagna τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jhon Lucumi

57'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Andrea Petagna της ομάδας Μόντσα μετουσιώνει σε γκολ το πέναλτι με το αριστερό πόδι! Ο Lukasz Skorupski επέλεξε τη λάθος γωνία.

55'

Ο Stefano Sensi βλέπει κάρτα για θέατρο

55'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Michel Aebischer από την ομάδα Μπολόνια υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Stefano Sensi.

55'

55'

55'

54'

Ο Musa Barrow σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Michele Di Gregorio ελέγχει την φάση

54'

54'

Ο Jhon Lucumi τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andrea Petagna

52'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Marlon, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

52'

Ο Gary Medel κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

52'

Ο Gary Medel τιμωρείται για σπρώξιμο στον Matteo Pessina

51'

Ο Marco D'Alessandro από την ομάδα Μόντσα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

51'

51'

50'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Carlos Augusto από την ομάδα Μόντσα ανατρέπει τον Michel Aebischer

50'

Ο Marlon τιμωρείται για σπρώξιμο στον Joshua Zirkzee

50'

49'

49'

49'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Gianluca Caprari για την ομάδα Μόντσα. Ο Lewis Ferguson σταματάει την φάση.

48'

48'

48'

48'

Ο Adama Soumaoro σταματά επιτυχώς το σουτ

48'

Το σουτ του Matteo Pessina μπλοκάρεται

47'

47'

47'

47'

Ο Samuele Birindelli αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

46'

Ο Matteo Pessina από την ομάδα Μόντσα εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

46'

Ο Jhon Lucumi απομακρύνει τη μπάλα

46'

46'

46'

Ο Filippo Ranocchia δίνει τη θέση του στον Gianluca Caprari

46'

45+1'

45+1'

45'

45'

45'

Η ομάδα Μπολόνια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

44'

44'

Ο Stefano Sensi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

44'

43'

43'

Ο Nicolo Rovella αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Posch από την ομάδα Μπολόνια ανατρέπει τον Marco D'Alessandro

42'

42'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

41'

41'

Ο Stefano Sensi σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Lukasz Skorupski ελέγχει την φάση

41'

40'

40'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

40'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

40'

Ο Matteo Pessina τιμωρείται για σπρώξιμο στον Jhon Lucumi

39'

39'

38'

37'

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marco D'Alessandro από την ομάδα Μόντσα ανατρέπει τον Nicolas Dominguez

36'

Ο Adama Soumaoro τιμωρείται για σπρώξιμο στον Andrea Petagna

35'

35'

35'

Κατοχή: Μόντσα: 47%, Μπολόνια: 53%.

35'

35'

Ο Joshua Zirkzee χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

35'

Ο Joshua Zirkzee από την ομάδα Μπολόνια δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

35'

Ο Nicolas Dominguez τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

34'

34'

33'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gary Medel από την ομάδα Μπολόνια ανατρέπει τον Matteo Pessina

32'

32'

Ο Andrea Petagna τιμωρείται για σπρώξιμο στον Adama Soumaoro

31'

31'

31'

31'

31'

Ο Stefan Posch τιμωρείται για σπρώξιμο στον Marco D'Alessandro

30'

29'

29'

Ο Musa Barrow αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

29'

28'

27'

Ο Stefan Posch τιμωρείται για σπρώξιμο στον Giulio Donati

27'

Ο Andrea Cambiaso από την ομάδα Μπολόνια είχε προσπάθεια εκτός στόχου

27'

27'

26'

Καλή ενέργεια από τον Marco D'Alessandro ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

26'

Η ομάδα Μόντσα ξεκινάει αντεπίθεση

26'

Ο Carlos Augusto απομακρύνει τη μπάλα

26'

Ο Adama Soumaoro κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Michele Di Gregorio μπλοκάρει εύκολα

26'

Ο Musa Barrow από την ομάδα Μπολόνια εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

25'

25'

Ο Musa Barrow από την ομάδα Μπολόνια εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

25'

Καλή ενέργεια από τον Joshua Zirkzee ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

25'

Η σέντρα από τον Lewis Ferguson από την ομάδα Μπολόνια βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

24'

24'

24'

Ο Stefano Sensi αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

24'

23'

23'

Ο Gary Medel από την ομάδα Μπολόνια απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

23'

22'

22'

22'

Ο Michel Aebischer απομακρύνει τη μπάλα

22'

21'

21'

Ο Musa Barrow από την ομάδα Μπολόνια εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

20'

Κατοχή: Μόντσα: 40%, Μπολόνια: 60%.

20'

Ο Marlon σταματά επιτυχώς το σουτ

20'

Το σουτ του Nicolas Dominguez μπλοκάρεται

20'

20'

Ο Marlon από την ομάδα Μόντσα απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

20'

18'

Ο Nicolas Dominguez τιμωρείται για σπρώξιμο στον Matteo Pessina

18'

18'

17'

17'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Joshua Zirkzee από την ομάδα Μπολόνια αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

17'

17'

16'

16'

16'

16'

16'

15'

15'

14'

14'

14'

14'

13'

13'

Ο Stefano Sensi από την ομάδα Μόντσα εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

12'

12'

12'

Ο Nicolas Dominguez από την ομάδα Μπολόνια το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolo Rovella

11'

10'

10'

9'

Ο Lewis Ferguson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Matteo Pessina

9'

8'

Ο Andrea Cambiaso τιμωρείται για σπρώξιμο στον Giulio Donati

8'

Ο Giulio Donati κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

8'

7'

Ο Marlon απομακρύνει τη μπάλα

7'

7'

Η ομάδα Μπολόνια κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

7'

7'

6'

6'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Posch από την ομάδα Μπολόνια ανατρέπει τον Samuele Birindelli

5'

5'

5'

Ο Nicolo Rovella απομακρύνει τη μπάλα

5'

4'

4'

4'

4'

3'

Ο Michel Aebischer κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Michel Aebischer από την ομάδα Μπολόνια ανατρέπει τον Marco D'Alessandro

3'

Ο Samuele Birindelli τιμωρείται για σπρώξιμο στον Stefan Posch

2'

Ο Michel Aebischer από την ομάδα Μπολόνια εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Μόντσα είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το U-Power Stadium, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Σοκαρισμένοι με τον Μάρι στη Μόντσα

Η Μόντσα υποδέχεται την Μπολόνια στο παιχνίδι που ρίχνει την αυλαία της 12ης αγωνιστικής στη Σέριε Α’. Με το μυαλό και στον Μαρί οι γηπεδούχοι, με καλή ψυχολογία οι φιλοξενούμενοι.

Σε ένα ιδιαίτερα φορτισμένο συναισθηματικά παιχνίδι λόγω της επιστροφής Μπερλουσκόνι-Γκαλιάνι στο Μιλάνο, δεν μπόρεσε να προβάλει ιδιαίτερη αντίσταση στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τη Μίλαν και γνώρισε την ήττα με 2-0. Βρέθηκε πίσω στο σκορ στο 16’, έχασε σημαντική ευκαιρία για την ισοφάριση στο 28’ και στο 41’ δέχτηκε και δεύτερο γκολ. Από τη στιγμή μάλιστα που στο 65’ ο Οριγκί έκανε το 3-0 κατάλαβε πως δεν θα πάρει κάτι από την αναμέτρηση αν και μείωσε με υπέροχη εκτέλεση φάουλ του Ρανόκια στο 70’. Από ένα λάθος στην άμυνα της βέβαια ο Λεάο διαμόρφωσε το τελικό σκορ στο 84’.

Τα ποδοσφαιρικά ζητήματα βέβαια περάσανε σε δεύτερη μοίρα αυτή την εβδομάδα καθώς την Πέμπτη ο δανεικός από την Άρσεναλ Πάμπλο Μάρι, μαχαιρώθηκε σε ένα εμπορικό κέντρου του Μιλάνου και διακομίσθηκε άμεσα στο νοσοκομείο. Εκεί χειρουργήθηκε, όλα πήγαν καλά αλλά θα μείνει εκτός αγωνιστικών χώρων για δύο μήνες. Δυστυχώς από την επίθεση ένας 30χρονος άνδρας έχασε τη ζωή του ενώ άλλοι τέσσερις τραυματίστηκαν.

Η Μόντσα ζήτησε επίσημα την αναβολή του σημερινού παιχνιδιού καθώς οι παίκτες της βρίσκονται σε κατάσταση σοκ αλλά το αίτημα της δεν έγινε δεκτό. Έχει δείξει βέβαια καλά στοιχεία το τελευταίο διάστημα και με την ίδια φιλοσοφία θα αντιμετωπίσει την Μπολόνια

«Σίγουρα ήταν μία ιδιαίτερη εβδομάδα και συναισθηματικά φορτισμένη. Από θαύμα γλίτωσε ο Μάρι. Υπάρχει αισιοδοξία και θα γυρίσει στο γήπεδο με μεγάλη αποφασιστικότητα», τόνισε ο κόουτς Παλαντίνο.

Αγωνιστικά Νέα: Προφανώς έμεινε εκτός ο στόπερ Μάρι (8/1)

Έδειξε χαρακτήρα στην εντός έδρας αναμέτρηση με τη Λέτσε και πήρε μία σημαντική νίκη με 2-0. Ο συνήθης ύποπτος Αρναούτοβιτς της έδωσε το προβάδισμα με εύστοχο χτύπημα πέναλτι στο 13’ και στο 34’ από ένα κόρνερ του Μπάροου ο Φέργκιουσον με κεφαλιά έκανε το 2-0 και την έβαλε σε σαφή πλεονεκτική θέση. Δεν απειλήθηκε ουσιαστικά σε όλη τη διάρκεια του αγώνα, διαχειρίστηκε σωστά το προβάδισμα της και θα μπορούσε να βρει ακόμα και τρίτο γκολ.

Είχε ανάγκη μια τέτοια νίκη, τόσο η ίδια όσο και ο Μότα στον πάγκο της. Αυτό είναι το πρώτο θετικό αποτέλεσμα για τον Ιταλό στον πάγκο της, πήρε βαθμολογική ανάσα και έδειξε ότι απέναντι σε άμεσους αντιπάλους μπορεί να επιβληθεί. Παρόμοιο παιχνίδι έχει και σήμερα, με τη διαφορά πως η Μόντσα είναι πιο επιθετική ομάδα από τη Λέτσε.

«Είμαστε μία ομάδα που πρέπει συνεχώς να βελτιώνεται. Έχουμε τους ίδιους στόχους. Θέλω να φέρνω ιδέες και να κάνω καλύτερη την ομάδα κάθε Κυριακή. Χρειάζεται αφοσίωση και θυσία από όλους και έτσι θα φτάσουμε στην επιτυχία», σημείωσε ο κόουτς Μότα.

Αγωνιστικά Νέα: Σημαντική η απώλεια του φορ Αρναούτοβιτς (10/7). Εκτός ο μπακ Κάσιους (6/0), ο στόπερ Μπονιφάτσι (7/0) και ο μέσος και Σχούτεν (9/0) .

Θάνος Τσαλουχίδης Αθλητικογράφος

Η Μόντσα προσπαθεί να ξεπεράσει το σοκ από το συμβάν με τον Μαρί, θα παίξει και γι’ αυτόν και έχει πέρα από όλα και ένα ακόμη ιδιαίτερο κίνητρο. Βέβαια αυτό δεν αρκεί για να παρουσιάζεται ως φαβορί απέναντι στην Μπολόνια, που μπορεί να μην είναι σε ιδανική κατάσταση αλλά προέρχεται από καλή εμφάνιση. Δεν θεωρώ πως θα είναι εύκολος αντίπαλος και η διπλή ευκαιρία στο Χ2 παίζεται.

• Η ομάδα Μπολόνια έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σέριε A.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.27 στον ΟΠΑΠ

ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A