Μιοβένι - Μποτοσάνι

23/10/2021 17:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 305
1 - 1
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 921 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μποτοσάνι - Μιοβένι στις 20/5/2023

• Θεατές: 300
90+5'

90+5'

300 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Μιοβένι: 36%, Μποτοσάνι: 64%.

90+5'
Απόκρουση

Ο Ionut Balaur απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'

Τι σουτ! Απευθείας φάουλ από τον Andrei Cristea τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι

90+3'

Κίτρινη κάρτα για τον Eduard Florescu

90+3'

Ο Eduard Florescu από την ομάδα Μποτοσάνι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ionut Radescu

90+3'

Η ομάδα Μιοβένι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+3'

Η ομάδα Μποτοσάνι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'
Απόκρουση

Ο Adrian Scarlatache αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Christopher Braun κάνει τη σέντρα

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+2'

Ο Joyskim Dawa έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του αποκρούστηκε από τον τερματοφύλακα!

90+2'
Γέμισμα

Ο Dorinel Oancea εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jucie Lupeta από την ομάδα Μποτοσάνι ανατρέπει τον Bogdan Rusu

90+1'

Ο Christopher Braun έδωσε την ασίστ για το γκολ.

90+1'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Bogdan Racovitan της ομάδας Μποτοσάνι σκοράρει με κεφαλιά

90'
Σέντρα

90'

Η ομάδα Μποτοσάνι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90'
Απόκρουση

Ο Ionut Burnea απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90'
ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ!

ΤΟ ΕΧΑΣΕ! - Ο Richard Sila εκτελεί το πέναλτι αλλά ο Razvan Ducan μπλοκάρει!

88'

ΠΕΝΑΛΤΙ- Ο Adrian Scarlatache από την ομάδα Μιοβένι υποπίπτει σε πέναλτι καθώς ανέτρεψε τον Andrei Tircoveanu.

88'

Ο Eduard Florescu από την ομάδα Μποτοσάνι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

88'
Απόκρουση

88'
Σέντρα

Ο Andrei Tircoveanu κάνει τη σέντρα

87'
Απόκρουση

Ο Daniel Toma απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'

Ο Jaja από την ομάδα Μποτοσάνι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

87'

Σουτ του Mateus Criciuma βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

87'
Απόκρουση

Ο Razvan Ducan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

87'
Σέντρα

Ο Jaja κάνει τη σέντρα

86'

Κατοχή: Μιοβένι: 37%, Μποτοσάνι: 63%.

86'
Απόκρουση

Ο Guilherme Gomes Garutti απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

86'

O Joyskim Dawa στέλνει τη μπάλα μακριά.

86'
Απόκρουση

Ο Adrian Scarlatache απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

86'
Σέντρα

Ο Mateus Criciuma κάνει τη σέντρα

86'
Απόκρουση

86'

85'

Η ομάδα Μποτοσάνι ξεκινάει αντεπίθεση

85'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Guilherme Gomes Garutti χτυπάει στο δοκάρι

85'

Ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

85'

Ο Ionut Radescu από την ομάδα Μιοβένι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

84'

Ο Daniel Serbanica δίνει τη θέση του στον Ionut Burnea

84'

Ο Stefan Blanaru δίνει τη θέση του στον Andrei Cristea

84'
Σέντρα

Ο Dorinel Oancea από την ομάδα Μιοβένι προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

83'

Ο Joyskim Dawa τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bogdan Rusu

82'

Ελεύθερο για την ομάδα Μιοβένι

82'

82'

Ο Razvan Ducan είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

81'

81'
Σέντρα

Ο Christopher Braun από την ομάδα Μποτοσάνι εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

80'

Ο Stefan Blanaru από την ομάδα Μιοβένι είναι σε θέση οφσάιντ

80'

Ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

80'

Κατοχή: Μιοβένι: 38%, Μποτοσάνι: 62%.

80'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Joyskim Dawa για την ομάδα Μποτοσάνι. Ο Bogdan Rusu σταματάει την φάση.

80'

80'
Απόκρουση

79'
Σέντρα

79'

Η ομάδα Μποτοσάνι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

79'

78'

Ο Jaja από την ομάδα Μποτοσάνι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

78'

Η ομάδα Μποτοσάνι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

77'

77'

Ο Petar Petkovski δίνει τη θέση του στον Jucie Lupeta

77'

Ο Alin Seroni δίνει τη θέση του στον Eduard Florescu

76'

Ο Guilherme Gomes Garutti από την ομάδα Μιοβένι είναι σε θέση οφσάιντ

76'
Απόκρουση

Ο Malcom Edjouma απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

76'

75'
Απόκρουση

Ο Richard Sila απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

75'

75'
Απόκρουση

Ο Alin Seroni απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

75'

Ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

75'

75'

Η ομάδα Μιοβένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Ο Eduard Pap κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

74'
Σέντρα

Ο Dorinel Oancea από την ομάδα Μιοβένι σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

74'

Ο Mateus Criciuma από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

73'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

73'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Mateus Criciuma για αντιαθλητικό χτύπημα

73'

Ο Mateus Criciuma τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daniel Serbanica

72'

Ο Adrian Cierpka τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alin Seroni

72'
Γέμισμα

Ο Christopher Braun εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

72'

Ο Daniel Serbanica από την ομάδα Μιοβένι βλέπει την κίτρινη κάρτα μετά από αρκετά φάουλ στα οποία υπέπεσε.

72'

Ο Daniel Serbanica από την ομάδα Μιοβένι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andrei Tircoveanu

71'

70'

70'

Η ομάδα Μιοβένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

70'

70'

Ο Mihai Andrei Panait δίνει τη θέση του στον Adrian Cierpka

70'

Ο Moussa Sanoh δίνει τη θέση του στον Ionut Radescu

69'

68'

Κίτρινη κάρτα για τον Richard Sila

68'

Ο Richard Sila από την ομάδα Μποτοσάνι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Dorinel Oancea

68'
Απόκρουση

68'
Γέμισμα

Ο Jaja εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

66'

Κίτρινη κάρτα για τον Dorinel Oancea

66'

Ο Dorinel Oancea από την ομάδα Μιοβένι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Richard Sila

66'

65'

Κατοχή: Μιοβένι: 39%, Μποτοσάνι: 61%.

65'

Ο Moussa Sanoh σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

65'

Ο Moussa Sanoh από την ομάδα Μιοβένι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

65'

Η ομάδα Μιοβένι ξεκινάει αντεπίθεση

64'

Η ομάδα Μιοβένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

63'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jaja ανέτρεψε τον Daniel Toma από πίσω και δόθηκε φάουλ

62'

Η ομάδα Μποτοσάνι έχει την κατοχή της μπάλας

61'

Η ομάδα Μιοβένι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

61'

Κατοχή: Μιοβένι: 40%, Μποτοσάνι: 60%.

60'

Ο Moussa Sanoh έδωσε την ασίστ για το γκολ.

60'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Guilherme Gomes Garutti της ομάδας Μιοβένι σκοράρει με κεφαλιά

60'

Ο Moussa Sanoh από την ομάδα Μιοβένι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

60'

Ο Moussa Sanoh εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

59'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malcom Edjouma από την ομάδα Μποτοσάνι ανατρέπει τον Daniel Serbanica

58'

Ο Richard Sila κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο μπλοκάρει εύκολα

58'
Σέντρα

Ο Joyskim Dawa κάνει τη σέντρα

58'

58'

Ο Alin Seroni από την ομάδα Μποτοσάνι προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

58'
Γέμισμα

Ο Petar Petkovski εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

58'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mihai Andrei Panait από την ομάδα Μιοβένι ανατρέπει τον Mateus Criciuma

57'

57'
Απόκρουση

Ο Bogdan Racovitan απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'
Σέντρα

Ο Daniel Toma κάνει τη σέντρα

56'
Απόκρουση

Ο Jaja απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ο Dorinel Oancea από την ομάδα Μιοβένι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

56'

Ο Lucian Dumitriu δίνει τη θέση του στον Daniel Toma

55'

Θα έπρεπε να ήταν γκολ! Ο Stefan Blanaru έχασε μια μεγάλη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του πέρασε πίσω από τον

55'

Ο Stefan Blanaru από την ομάδα Μιοβένι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

55'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

54'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Stefan Blanaru ανέτρεψε τον Christopher Braun από πίσω και δόθηκε φάουλ

54'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Richard Sila ανέτρεψε τον Moussa Sanoh από πίσω και δόθηκε φάουλ

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stefan Blanaru από την ομάδα Μιοβένι ανατρέπει τον Christopher Braun

53'
Απόκρουση

53'
Γέμισμα

Ο Andrei Tircoveanu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

52'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Daniel Serbanica ανέτρεψε τον Mateus Criciuma από πίσω και δόθηκε φάουλ

52'

51'

51'
Σέντρα

Ο Daniel Serbanica κάνει τη σέντρα

51'

51'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mateus Criciuma ανέτρεψε τον Daniel Serbanica από πίσω και δόθηκε φάουλ

50'

50'

Η ομάδα Μποτοσάνι εκδηλώνει επίθεση

49'

48'

48'

Ο Andrei Tircoveanu από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

48'

Το σουτ του Jaja μπλοκάρεται

47'

Η ομάδα Μποτοσάνι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

47'
Σέντρα

Ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

47'

47'

Η ομάδα Μιοβένι εκδηλώνει επίθεση

46'

46'

Ο Hervin Ongenda δίνει τη θέση του στον Petar Petkovski

46'

45+3'

45+3'

45+3'
Απόκρουση

45+2'

Ο Andrei Tircoveanu από την ομάδα Μποτοσάνι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

45+2'

Σουτ του Hervin Ongenda βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

45+2'
Απόκρουση

45+2'

Ο Andrei Tircoveanu από την ομάδα Μποτοσάνι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

45+2'

45+2'

45+1'

Ο Hervin Ongenda εκτελεί το φάουλ και ο αποκρούει. Κόρνερ.

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45'

Ο Richard Sila από την ομάδα Μποτοσάνι είναι σε θέση οφσάιντ

45'

Ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

44'

44'
Κακό κοντρόλ

Ο Moussa Sanoh από την ομάδα Μιοβένι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

44'

44'

Ο Dorinel Oancea επιστρέφει στο γήπεδο.

43'

Η ομάδα Μιοβένι παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

43'

43'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Dorinel Oancea να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

43'

Ο Jaja είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

42'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Adrian Scarlatache από την Μιοβένι κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

42'

Ο Malcom Edjouma αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

42'

Ο Richard Sila από την ομάδα Μποτοσάνι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

42'

42'
Απόκρουση

Ο Hervin Ongenda απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

41'
Σέντρα

Ο Lucian Dumitriu κάνει τη σέντρα

41'

40'

40'

40'

Ο Andrei Tircoveanu από την ομάδα Μποτοσάνι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Daniel Serbanica

39'

39'

Ο Lucian Dumitriu από την ομάδα Μιοβένι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

39'

39'

Ο Richard Sila από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

38'
Απόκρουση

38'
Γέμισμα

Ο Hervin Ongenda εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

38'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mihai Andrei Panait από την ομάδα Μιοβένι ανατρέπει τον Malcom Edjouma

37'

36'

Η ομάδα Μιοβένι έχει την κατοχή της μπάλας

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mateus Criciuma από την ομάδα Μποτοσάνι ανατρέπει τον Moussa Sanoh

35'
Απόκρουση

35'
Γέμισμα

Ο Mateus Criciuma εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

35'

Κατοχή: Μιοβένι: 42%, Μποτοσάνι: 58%.

34'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Moussa Sanoh ανέτρεψε τον Hervin Ongenda από πίσω και δόθηκε φάουλ

34'

33'

Ο Razvan Ducan κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

33'

Ο Jaja από την ομάδα Μποτοσάνι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

33'

33'

Ο Moussa Sanoh επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

32'

Κίτρινη κάρτα για τον Andrei Tircoveanu

32'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Andrei Tircoveanu υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Ionut Balaur

31'

31'

Ο Moussa Sanoh αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

31'
Απόκρουση

31'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μιοβένι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

30'

Ο Mateus Criciuma από την ομάδα Μποτοσάνι είναι σε θέση οφσάιντ

30'

30'

29'

Ο Andrei Tircoveanu από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

29'

28'

Ο Stefan Blanaru από την ομάδα Μιοβένι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

28'

27'

27'

Ο Richard Sila τιμωρείται για σπρώξιμο στον Adrian Scarlatache

27'

Ο Christopher Braun από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lucian Dumitriu από την ομάδα Μιοβένι ανατρέπει τον Hervin Ongenda

25'

Κατοχή: Μιοβένι: 43%, Μποτοσάνι: 57%.

25'

Ο Jaja σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

25'

Ο Jaja από την ομάδα Μποτοσάνι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

25'

24'

Η ομάδα Μποτοσάνι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

24'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Adrian Scarlatache για την ομάδα Μιοβένι. Ο Bogdan Racovitan σταματάει την φάση.

24'

23'

Ο Jaja από την ομάδα Μποτοσάνι είναι σε θέση οφσάιντ

23'

23'

22'

Ο Bogdan Rusu έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο βγαίνει δυνατά και σώζει!

22'

Ο Lucian Dumitriu πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

22'

Ο Moussa Sanoh από την ομάδα Μιοβένι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

22'

Σουτ του Stefan Blanaru βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

21'

21'

21'

Ο Herve Kage είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Jaja

20'

Κατοχή: Μιοβένι: 44%, Μποτοσάνι: 56%.

20'
Σέντρα

Ο Mateus Criciuma από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

20'

Ο Mateus Criciuma από την ομάδα Μποτοσάνι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

20'

20'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

19'
Απόκρουση

19'
Γέμισμα

Ο Moussa Sanoh εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alin Seroni από την ομάδα Μποτοσάνι ανατρέπει τον Stefan Blanaru

18'

18'
Σέντρα

Ο Daniel Serbanica από την ομάδα Μιοβένι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα καταλήγει πλάγιο άουτ.

18'

17'

Ο Hervin Ongenda τιμωρείται για σπρώξιμο στον Dorinel Oancea

17'

Ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι βλέπει το απευθείας φάουλ που εκτέλεσε να κοντράρει στο τείχος και να παίρνει περίεργη τροχιά. Ο πάντως κατάφερε να αποκρούσει σε κόρνερ.

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alin Seroni από την ομάδα Μποτοσάνι ανατρέπει τον Moussa Sanoh

15'

15'

Ο Mateus Criciuma σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

15'

15'

15'

14'

14'

O Bogdan Racovitan στέλνει τη μπάλα μακριά.

13'

13'

12'

12'

O Alin Seroni στέλνει τη μπάλα μακριά.

12'

11'

Ο Andrei Tircoveanu υποπίπτει σε χέρι

11'

Ο Andrei Tircoveanu από την ομάδα Μποτοσάνι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bogdan Rusu από την ομάδα Μιοβένι ανατρέπει τον Christopher Braun

10'

10'

Κατοχή: Μιοβένι: 33%, Μποτοσάνι: 67%.

9'

Ο Herve Kage είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

9'

8'

7'

6'

5'

5'
Σέντρα

Ο Malcom Edjouma από την ομάδα Μποτοσάνι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

5'

Κατοχή: Μιοβένι: 30%, Μποτοσάνι: 70%.

4'

4'

Ο Richard Sila από την ομάδα Μποτοσάνι προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

4'

Ο Richard Sila από την ομάδα Μποτοσάνι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

3'

Ο Stefan Blanaru από την ομάδα Μιοβένι κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Eduard Pap βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

3'

Ο Dorinel Oancea από την ομάδα Μιοβένι πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

3'

3'

Ο Mateus Criciuma από την ομάδα Μποτοσάνι έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

2'
Σέντρα

Ο Herve Kage κάνει τη σέντρα

2'

Ο Herve Kage από την ομάδα Μποτοσάνι προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

2'

2'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mihai Andrei Panait ανέτρεψε τον Hervin Ongenda από πίσω και δόθηκε φάουλ

1'

Ελεύθερο για την ομάδα Μποτοσάνι

1'
Σέντρα

Ο Daniel Serbanica από την ομάδα Μιοβένι κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

1'

Ο αγωνιστικός χώρος δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση, αλλά ποδόσφαιρο παίζεται.

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Μιοβένι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadionul Orasenesc, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Μποτοσάνι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.18 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες της ομάδας Μποτοσάνι, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.47 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μιοβένι δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Η ομάδα Μποτοσάνι έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 2.85 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Μιοβένι έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.02 στον ΟΠΑΠ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1