4/3/2022 19:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 102
3 - 1
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 796 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Μίντιλαντ - Βίμποργκ στις 4/12/2023

• Θεατές: 10262
90+5'

Ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ είναι υποψήφιος για παίκτης του παιχνιδιού μετά την σπουδαία σημερινή του εμφάνιση

90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Μίντιλαντ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+4'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 43%, Βίμποργκ: 57%.

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Μίντιλαντ

90+4'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία ωραία πάσα μέσα στην περιοχή αλλά οι συμπαίκτες του δεν μπορουν να την εκμεταλλευτούν.

90+4'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+3'

Το σουτ του Vagner Love μπλοκάρεται

90+3'

Ο Oliver Soerensen από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

90+2'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Ο Elias Olafsson κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+1'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe κάνει τη σέντρα

90+1'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Pione Sisto

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 41%, Βίμποργκ: 59%.

90'

89'

Ο Evander Ferreira δίνει τη θέση του στον Oliver Soerensen

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sofus Berger από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nikolas Dyhr

89'

Ο Sofus Berger από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

88'

88'

Το σουτ του Pione Sisto μπλοκάρεται

88'

Ο Nikolas Dyhr από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

88'

Ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

87'

Ο Jan Zamburek υποπίπτει σε χέρι

86'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

86'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 40%, Βίμποργκ: 60%.

86'

86'

85'

Ο Edward Chilufya από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

85'

85'
Απόκρουση

Ο Christian Soerensen της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

85'
Σέντρα

Ο Pione Sisto κάνει τη σέντρα

84'

Ο Clint Leemans από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

84'

Η ομάδα Μίντιλαντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

83'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Sofus Berger

83'

Ο Jay-Roy Grot δίνει τη θέση του στον Alassana Jatta

83'

Αυτή είναι μία τρομερή πάσα από τον Justin Lonwijk της ομάδας Βίμποργκ. Την πέρασε στην πλάτη της άμυνας αλλά η ευκαιρία πήγε χαμένη

83'

Η ομάδα Βίμποργκ εκδηλώνει επίθεση

82'

82'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

82'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

81'

81'

81'

81'

80'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

Ελεύθερο για την ομάδα Βίμποργκ

80'
Απόκρουση

Ο Lars Kramer της ομάδας Βίμποργκ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

79'

Κίτρινη κάρτα για τον Younes Bakiz

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Henrik Dalsgaard

77'

77'

Ο Edward Chilufya υποπίπτει σε χέρι

76'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 39%, Βίμποργκ: 61%.

75'

Ο Jay-Roy Grot τιμωρείται για σπρώξιμο στον Daniel Hoeegh

75'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Daniel Hoeegh για την ομάδα Μίντιλαντ. Ο Nicolas Buergy σταματάει την φάση.

75'
Απόκρουση

Ο Jay-Roy Grot αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

75'
Γέμισμα

Ο Evander Ferreira εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

73'
Κόκκινη κάρτα

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! - Ο Mads Lauritsen βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mads Lauritsen από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Edward Chilufya

73'

72'

Ο Junior Brumado δίνει τη θέση του στον Edward Chilufya

72'

Ο Gustav Isaksen δίνει τη θέση του στον Vagner Love

72'

Ο Jakob Bonde δίνει τη θέση του στον Jan Zamburek

72'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

72'

Ο Jeppe Groenning δίνει τη θέση του στον Clint Leemans

72'

Πως το έχασε αυτό; Ο Christian Soerensen έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

71'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Mads Lauritsen

71'

70'
Απόκρουση

Ο Evander Ferreira απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

70'
Σέντρα

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

69'

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

68'

10262 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

68'

67'

67'

67'

66'
Απόκρουση

Ο Mads Doehr Thychosen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

66'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

65'

Ο Charles δίνει τη θέση του στον Pione Sisto

64'
Απόκρουση

Ο Elias Olafsson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

63'
Απόκρουση

Ο Joel Andersson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

63'
Κακό κοντρόλ

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

63'
Σέντρα

Ο Jakob Bonde κάνει τη σέντρα

63'

63'
Απόκρουση

Ο Raphael Onyedika της ομάδας Μίντιλαντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

63'

Η ομάδα Βίμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

62'

61'

Ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ είναι σε θέση οφσάιντ

61'

O Nikolas Dyhr στέλνει τη μπάλα μακριά.

60'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

60'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

60'

59'

58'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ο Lucas Lund Pedersen βγαίνει μπροστά και μαζεύει τη μπάλα

58'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

57'

57'

Ο Nikolas Dyhr αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

57'

Ο Raphael Onyedika από την ομάδα Μίντιλαντ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

56'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

56'

Ένας παίκτης από την ομάδα Βίμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Younes Bakiz

55'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 42%, Βίμποργκ: 58%.

55'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

55'

Η ομάδα Βίμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

54'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

53'

Ο Jay-Roy Grot τιμωρείται για σπρώξιμο στον Nikolas Dyhr

53'

53'
Απόκρουση

Ο Mads Lauritsen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

53'

Ένας παίκτης από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

52'

Ο Justin Lonwijk από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να παίξει το 1-2 με έναν συμπαίκτη του αλλά η μπάλα δεν περνάει.

52'

51'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Βίμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

51'

Σουτ του Justin Lonwijk βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

50'

50'

50'

49'
Σέντρα

Ο Mads Doehr Thychosen κάνει τη σέντρα

49'

49'

Ο Daniel Hoeegh από την ομάδα Μίντιλαντ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

49'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

48'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

48'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Gustav Isaksen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

48'

48'
Απόκρουση

48'

47'

Ο Gustav Isaksen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Christian Soerensen

46'
Απόκρουση

Ο Lars Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

46'

O Joel Andersson στέλνει τη μπάλα μακριά.

46'

45+2'

Η ομάδα Μίντιλαντ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+2'

45+2'

45+2'

Ο Jay-Roy Grot κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Elias Olafsson μπλοκάρει εύκολα

45+2'
Σέντρα

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Younes Bakiz έδωσε την ασίστ για το γκολ.

45'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jay-Roy Grot της ομάδας Βίμποργκ σκοράρει με κεφαλιά

45'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz από την Βίμποργκ κάνει ωραία σέντρα

45'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 45%, Βίμποργκ: 55%.

44'

Ο Lucas Lund Pedersen έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Junior Brumado βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Lucas Lund Pedersen του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

44'

Ο Junior Brumado από την ομάδα Μίντιλαντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

44'

Η ομάδα Μίντιλαντ ξεκινάει αντεπίθεση

43'
Απόκρουση

43'
Σέντρα

Ο Evander Ferreira κάνει τη σέντρα

43'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Daniel Hoeegh

42'

42'

42'
Σέντρα

Ο Younes Bakiz κάνει τη σέντρα

41'

40'
Απόκρουση

Ο Henrik Dalsgaard της ομάδας Μίντιλαντ απομακρύνει τον κίνδυνο με ένα ωραίο τάκλιν.

40'

39'

38'
Απόκρουση

38'

Ο Mads Doehr Thychosen της ομάδας Μίντιλαντ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

38'
Γέμισμα

37'

Κίτρινη κάρτα για τον Mads Lauritsen

37'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Mads Lauritsen για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Gustav Isaksen σταματάει την φάση.

36'

36'

Ο Justin Lonwijk αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

35'

Το σουτ του Jay-Roy Grot μπλοκάρεται

35'

34'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 44%, Βίμποργκ: 56%.

34'

34'

34'

Κίτρινη κάρτα για τον Justin Lonwijk

34'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

33'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Justin Lonwijk για την ομάδα Βίμποργκ. Ο Mads Doehr Thychosen σταματάει την φάση.

32'

32'

Ο Tobias Bech δίνει τη θέση του στον Lars Kramer

32'
Σέντρα

Ο Jakob Bonde από την ομάδα Βίμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

31'

31'

Το σουτ του Tobias Bech βρίσκει σε σώματα, αλλά ο γκολκίπερ αντιδρά σωστά

31'

30'

Το σουτ του Younes Bakiz μπλοκάρεται

30'

29'

29'

29'
Απόκρουση

Ο Charles απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

29'
Γέμισμα

Ο Christian Soerensen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

28'

Κίτρινη κάρτα για τον Charles

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Charles από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Younes Bakiz

28'

28'

27'

Κίτρινη κάρτα για τον Jakob Bonde

27'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jakob Bonde ανέτρεψε τον Gustav Isaksen από πίσω και δόθηκε φάουλ

26'

26'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 38%, Βίμποργκ: 62%.

25'

Ο Joel Andersson έδωσε την ασίστ για το γκολ.

25'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Evander Ferreira με δεξί βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

25'
Σέντρα

Ο Joel Andersson από την Μίντιλαντ κάνει ωραία σέντρα

25'

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

24'

Η ομάδα Μίντιλαντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

24'

23'
Απόκρουση

Ο Daniel Hoeegh απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

23'
Σέντρα

Ο Jay-Roy Grot κάνει τη σέντρα

23'

23'

23'

21'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Evander Ferreira αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το αριστερό!

21'

Τόσο κοντά στο γκολ! Η κεφαλιά του Charles φαίνονταν ότι θα κατέληγε στα δίχτυα, αλλά ο Lucas Lund Pedersen το σώζει!

21'
Σέντρα

Ο Gustav Isaksen από την ομάδα Μίντιλαντ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

21'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

21'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Nikolas Dyhr

20'
Απόκρουση

19'
Σέντρα

Ο Tobias Bech κάνει τη σέντρα

19'

19'

19'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Βίμποργκ ανατρέπει τον Gustav Isaksen

18'
Απόκρουση

18'
Γέμισμα

18'

18'

18'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Charles υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Jakob Bonde

17'
Σέντρα

17'

16'
Απόκρουση

Ο Younes Bakiz απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

16'

Ο Joel Andersson από την ομάδα Μίντιλαντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

16'

Ο Evander Ferreira εκτελεί το φάουλ και ο Lucas Lund Pedersen αποκρούει. Κόρνερ.

15'

Κίτρινη κάρτα για τον Jeppe Groenning

15'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Jeppe Groenning ανέτρεψε τον Gustav Isaksen από πίσω και δόθηκε φάουλ

14'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

14'
Γκολ

ΤΟ ΓΚΟΛ ΜΕΤΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! - Αφού είδε ξανά τη φάση, ο διαιτητής αποφασίζει ότι το γκολ για την ομάδα Μίντιλαντ μετράει κανονικά.

13'
Σε εξέλιξη

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

12'

12'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Nikolas Dyhr της ομάδας Μίντιλαντ «τσιμπάει» την μπάλα με το αριστερό! Εύκολο τελείωμα για τον Nikolas Dyhr

12'
Σέντρα

Ο Joel Andersson κάνει τη σέντρα

12'

12'

11'

11'
Απόκρουση

11'
Σέντρα

11'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 49%, Βίμποργκ: 51%.

10'

10'
Απόκρουση

Ο Lucas Lund Pedersen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

10'
Απόκρουση

Ο Nicolas Buergy από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

9'

9'

8'

Ο Jay-Roy Grot από την ομάδα Βίμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

8'

O Daniel Anyembe στέλνει τη μπάλα μακριά.

8'

8'
Απόκρουση

7'
Σέντρα

7'

Κατοχή: Μίντιλαντ: 52%, Βίμποργκ: 48%.

6'

6'

6'

6'
Απόκρουση

6'

5'
Απόκρουση

5'
Σέντρα

Ο Daniel Anyembe από την ομάδα Βίμποργκ σπάει την μπάλα μέσα από την περιοχή.

5'

4'

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evander Ferreira από την ομάδα Μίντιλαντ ανατρέπει τον Jeppe Groenning