Κοπεγχάγη - Λίνγκμπι

6/11/2022 17:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 633
3 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 553 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Κοπεγχάγη - Λίνγκμπι στις 8/4/2024

• Θεατές: 26043
90+4'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Κοπεγχάγη μετά από μία καλή εμφάνιση

90+4'

90+4'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 59%, Λίνγκμπι: 41%.

90+3'

Ο Isak Bergmann Johannesson απομακρύνει τη μπάλα

90+3'

Ο Magnus Kaastrup από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+2'

Ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Η ομάδα Λίνγκμπι εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 61%, Λίνγκμπι: 39%.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Diks από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Timo Letschert

89'

Η ομάδα Κοπεγχάγη έχει την κατοχή της μπάλας

88'

Η ομάδα Κοπεγχάγη εκδηλώνει επίθεση

88'

Ο Tochi Chukwuani κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Λίνγκμπι

87'

Ο Frederik Gytkjaer δίνει τη θέση του στον Rasmus Thellufsen

87'

Ο Elias Jelert από την ομάδα Κοπεγχάγη δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

87'

Η σέντρα από τον Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

86'

86'

Ο Mads Kikkenborg από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 58%, Λίνγκμπι: 42%.

85'

Ο Mohamed Daramy δίνει τη θέση του στον Kevin Diks

85'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Timo Letschert για αντιαθλητικό χτύπημα

85'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tochi Chukwuani από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Hakon Arnar Haraldsson

84'

84'

Ο Kamil Grabara κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

84'

Ο Frederik Gytkjaer σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kamil Grabara ελέγχει την φάση

83'

83'

Η ομάδα Λίνγκμπι έχει την κατοχή της μπάλας

83'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

82'

Ο Viktor Claesson δίνει τη θέση του στον Isak Bergmann Johannesson

82'

Ο Andreas Cornelius δίνει τη θέση του στον Rasmus Falk

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Brian Hamalainen από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Andreas Cornelius

81'

81'

Ο Denis Vavro σταματά επιτυχώς το σουτ

81'

Το σουτ του Mathias Kristensen μπλοκάρεται

81'

80'

79'

78'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

78'

Ο Marcel Roemer δίνει τη θέση του στον Mathias Kristensen

78'

Ο Rezan Corlu δίνει τη θέση του στον Tochi Chukwuani

78'

Ο Adam Soerensen δίνει τη θέση του στον Brian Hamalainen

77'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Viktor Claesson στέλνει με το αριστερό πόδι την μπάλα στα δίχτυα!

77'

Ο Lukas Lerager σουτάρει προς την εστία αλλά ο Mads Kikkenborg μπλοκάρει

77'

Ο Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη στέλνει την μπάλα λίγο άουτ. Τόσο κοντά!

77'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 57%, Λίνγκμπι: 43%.

76'

26043 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

76'

Ο Christian Soerensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

76'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

75'

75'

Καλή ενέργεια από τον Lukas Lerager ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

75'

Ο Hakon Arnar Haraldsson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

75'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει έναν αντίπαλο του.

73'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Hakon Arnar Haraldsson αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

73'

Ο Kasper Joergensen έκανε μία κακή εκτέλεση που οδήγησε σε γκολ του αντιπάλου.

73'

Ο Lukas Lerager τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

72'

72'

72'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

71'

Ο Pascal Gregor από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

71'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

71'

70'

70'

Ο Timo Letschert από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

70'

Ο Casper Winther δίνει τη θέση του στον Magnus Kaastrup

70'

Κίτρινη κάρτα για τον Marcel Roemer

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Mohamed Daramy

69'

Ο William Clem κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

69'

69'

69'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 55%, Λίνγκμπι: 45%.

68'

Ελεύθερο για την ομάδα Κοπεγχάγη

68'

Ο Pascal Gregor από την ομάδα Λίνγκμπι πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

68'

Η σέντρα από τον Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

67'

Κίτρινη κάρτα για τον Davit Khocholava

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Magnus Westergaard

66'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη είναι σε θέση οφσάιντ

66'

65'

65'

65'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

64'

64'

Ο Saevar Atli Magnusson από την ομάδα Λίνγκμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

63'

Ο Kasper Joergensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

63'

Ο Kasper Joergensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

62'

62'

62'

62'

Ο Davit Khocholava κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

62'

62'

61'

Ο Roony Bardghji δίνει τη θέση του στον Hakon Arnar Haraldsson

60'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 54%, Λίνγκμπι: 46%.

60'

Ο Marcel Roemer σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Kamil Grabara ελέγχει την φάση

60'

Η ομάδα Λίνγκμπι κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

60'

Ο Davit Khocholava σταματά επιτυχώς το σουτ

60'

Το σουτ του Magnus Westergaard μπλοκάρεται

59'

59'

Ο Andreas Cornelius επιστρέφει στο γήπεδο.

59'

59'

59'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Andreas Cornelius να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

58'

Ο Andreas Cornelius είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

58'

58'

Ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη είχε προσπάθεια εκτός στόχου

58'

58'

Ο Andreas Cornelius έδωσε την ασίστ για το γκολ!

58'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

57'

Ο Timo Letschert σταματά επιτυχώς το σουτ

57'

Το σουτ του Viktor Claesson μπλοκάρεται

57'

Η σέντρα από τον Mohamed Daramy από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

57'

Η ομάδα Κοπεγχάγη κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

56'

56'

Η ομάδα Κοπεγχάγη ξεκινάει αντεπίθεση

56'

Ο Kamil Grabara από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Viktor Claesson ανέτρεψε τον Timo Letschert από πίσω και δόθηκε φάουλ

55'

54'

54'

54'

53'

53'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Davit Khocholava από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Frederik Gytkjaer

53'

Ο Kasper Joergensen σταματά επιτυχώς το σουτ

53'

Το σουτ του Mohamed Daramy μπλοκάρεται

52'

52'

51'

51'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 53%, Λίνγκμπι: 47%.

51'

51'

Ο Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

51'

50'

50'

50'

50'

49'

49'

48'

Ο Magnus Westergaard από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον William Clem

48'

47'

47'

Ο Mads Kikkenborg κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

47'

Η σέντρα από τον Denis Vavro από την ομάδα Κοπεγχάγη βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

46'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Saevar Atli Magnusson από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Elias Jelert

46'

46'

46'

Ο Valdemar Lund δίνει τη θέση του στον Denis Vavro

46'

45+5'

45+4'

45+4'

45+3'

45+3'

45+2'

Ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

45+2'

Ο Magnus Westergaard τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

45+2'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

45+1'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να μην καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Κοπεγχάγη!

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

45+1'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Casper Winther, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

45'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

45'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Adam Soerensen από την ομάδα Λίνγκμπι υποπίπτει σε πέναλτι πάνω στον παίκτη Andreas Cornelius.

44'

Ο Lukas Lerager απομακρύνει τη μπάλα

44'

Ένας παίκτης από την ομάδα Λίνγκμπι στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

44'

Ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

43'

43'

Ο Adam Soerensen απομακρύνει τη μπάλα

43'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

42'

42'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Elias Jelert

42'

42'

41'

41'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 50%, Λίνγκμπι: 50%.

40'

40'

40'

40'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

39'

Ο Pascal Gregor απομακρύνει τη μπάλα

39'

Ο Andreas Cornelius τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

39'

39'

Ο Kasper Joergensen από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

38'

37'

37'

Ο Timo Letschert απομακρύνει τη μπάλα

37'

Ο Mohamed Daramy τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

36'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 47%, Λίνγκμπι: 53%.

36'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Westergaard από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Christian Soerensen

35'

Ο Kamil Grabara απομακρύνει τη μπάλα

35'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

34'

Ο Elias Jelert κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

33'

33'

33'

33'

33'

32'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 45%, Λίνγκμπι: 55%.

31'

31'

31'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Frederik Gytkjaer ανέτρεψε τον Elias Jelert από πίσω και δόθηκε φάουλ

31'

30'

Ο Marcel Roemer από την ομάδα Λίνγκμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

30'

Η ομάδα Λίνγκμπι ξεκινάει αντεπίθεση

30'

29'

29'

29'

Η λόμπα του Saevar Atli Magnusson από την ομάδα Λίνγκμπι φεύγει πλάγια.

28'

Ο Rezan Corlu τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

27'

27'

Ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι είναι σε θέση οφσάιντ

27'

26'

26'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 48%, Λίνγκμπι: 52%.

25'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

25'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

24'

Ο William Clem έδωσε την ασίστ για το γκολ!

24'

Ο Mohamed Daramy έδωσε την ασίστ για το γκολ.

24'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Roony Bardghji σκοράρει με το αριστερό πόδι!

24'

23'

23'

23'

22'

22'

22'

21'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Saevar Atli Magnusson από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Lukas Lerager

21'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 41%, Λίνγκμπι: 59%.

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι ανατρέπει τον Christian Soerensen

20'

20'

20'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

19'

Ο Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον William Clem

19'

18'

18'

Κίτρινη κάρτα για τον William Clem

18'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο William Clem από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Rezan Corlu

18'

Ο Mads Kikkenborg απομακρύνει τη μπάλα

18'

18'

17'

Ο Marcel Roemer κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lukas Lerager από την ομάδα Κοπεγχάγη ανατρέπει τον Casper Winther

16'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 38%, Λίνγκμπι: 62%.

16'

Ο Saevar Atli Magnusson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

Ο Casper Winther από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Roony Bardghji

15'

15'

15'

Ο Timo Letschert κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

14'

14'

14'

13'

13'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Saevar Atli Magnusson από την ομάδα Λίνγκμπι αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

13'

Η σέντρα από τον Frederik Gytkjaer από την ομάδα Λίνγκμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

13'

12'

11'

10'

10'

10'

Το σουτ του Rezan Corlu μπλοκάρεται

10'

10'

8'

8'

8'

7'

Καλή ενέργεια από τον Roony Bardghji ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

7'

7'

6'

6'

Κατοχή: Κοπεγχάγη: 42%, Λίνγκμπι: 58%.

6'

6'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Andreas Cornelius από την ομάδα Κοπεγχάγη αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

5'

5'

Ο Christian Soerensen από την ομάδα Κοπεγχάγη εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

5'

5'

Το σουτ του Lukas Lerager μπλοκάρεται

5'

ΔΟΚΑΡΙ! Αγγίζει το γκολ ο Elias Jelert αλλά το τελείωμα του βρίσκει στο δοκάρι!

5'

Ο Roony Bardghji τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

5'

4'

4'

Ο Andreas Cornelius απομακρύνει τη μπάλα

4'

Ο Rezan Corlu από την ομάδα Λίνγκμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

4'

Ο Davit Khocholava απομακρύνει τη μπάλα

3'

3'

3'

3'

Το σουτ του Marcel Roemer μπλοκάρεται

3'

Ο Christian Soerensen σταματά επιτυχώς το σουτ

3'

2'

Ο Timo Letschert από την ομάδα Λίνγκμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Andreas Cornelius

2'

Ο Viktor Claesson απομακρύνει τη μπάλα

2'

Ο Christian Soerensen απομακρύνει τη μπάλα

2'

1'

Ο Mohamed Daramy απομακρύνει τη μπάλα

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Λίνγκμπι είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Parken, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 5 αγώνες της ομάδας Κοπεγχάγη, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 2.18 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 5.00 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Κοπεγχάγη ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.47 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα