Άαρχους - Μπρόντμπι

4/6/2023 18:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 610
3 - 3
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 342 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Άαρχους - Μπρόντμπι στις 14/4/2024

• Θεατές: 19414
90+8'

Η ομάδα Άαρχους δεν εκμεταλλεύτηκε τις ευκαιρίες και το παιχνίδι τελείωσε ισόπαλο.

90+8'

90+7'

Κατοχή: Άαρχους: 44%, Μπρόντμπι: 56%.

90+7'

Η ομάδα Άαρχους εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+6'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Ohi Anthony Omoijuanfo, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

90+6'

Ο Ohi Anthony Omoijuanfo από την ομάδα Μπρόντμπι το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tobias Moelgaard

90+6'

Ο Jesper Hansen από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+6'

Η σέντρα από τον Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90+5'

90+5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Eric Kahl από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Daniel Wass

90+4'

Η ομάδα Άαρχους εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

90+3'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

90+3'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

90+2'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκδηλώνει επίθεση

90+1'

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 7'

90+1'

Κατοχή: Άαρχους: 46%, Μπρόντμπι: 54%.

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Alves Ibsen από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Jelle Duin

90'

Ο Daniel Wass από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

89'

Ο Tobias Moelgaard από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

89'

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Blas Riveros

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Μπρόντμπι

87'

Η ομάδα Άαρχους έχει την κατοχή της μπάλας

87'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους είχε προσπάθεια εκτός στόχου

86'

86'

Αφού έβγαλε τη φανέλα, ο διαιτητής αναγκάζει να δείξει κίτρινη κάρτα στον Jelle Duin

85'

85'

Ο Frederik Tingager έδωσε την ασίστ για το γκολ.

85'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jelle Duin σκοράρει με το αριστερό πόδι!

84'

Ο Mathias Kvistgaarden δίνει τη θέση του στον Sebastian Sebulonsen

84'

Παίκτης της ομάδας Άαρχους επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

84'

84'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Nicolai Vallys για αντιαθλητικό χτύπημα

83'

82'

Ο Daniel Wass τιμωρείται για σπρώξιμο στον Yann Aurel Bisseck

82'

81'

81'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Patrick Mortensen της ομάδας Άαρχους στέλνει την μπάλα στα δίχτυα από το σημείο του πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Mads Hermansen λίγο έλειψε να αποκρούσει.

80'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο παίκτης Kevin Mensah έκανε χέρι και αποβάλλεται

80'

79'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Άαρχους!

77'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

76'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Kevin Mensah κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Kevin Mensah αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

76'

Ο Kevin Mensah σταματά επιτυχώς το σουτ

76'

Το σουτ του Jelle Duin μπλοκάρεται

76'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

76'

Ο Frederik Alves Ibsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Patrick Mortensen

75'

Η ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

75'

75'

Ο Frederik Brandhof έδωσε την ασίστ για το γκολ!

74'

Ο Felix Beijmo έδωσε την ασίστ για το γκολ.

74'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Jelle Duin με αριστερό βολέ στέλνει την μπάλα στο βάθος των διχτύων. Υπέροχο τελείωμα!

74'

Η σέντρα από τον Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

73'

Ο Frederik Brandhof κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

Το αμυντικό λάθος του Frederik Winther μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

73'

72'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει την κατοχή της μπάλας

71'

71'

Ο Mikkel Duelund δίνει τη θέση του στον Jelle Duin

71'

Ο Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι είναι σε θέση οφσάιντ

71'

70'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαρχους

70'

Ο Blas Riveros από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

70'

Η ομάδα Μπρόντμπι έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

69'

69'

68'

67'

Ο Daniel Wass έδωσε την ασίστ για το γκολ!

67'

Ο Mathias Greve έδωσε την ασίστ για το γκολ.

67'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mathias Kvistgaarden σκοράρει με το δεξί πόδι!

66'

Ο Mathias Greve τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

66'

65'

Κατοχή: Άαρχους: 48%, Μπρόντμπι: 52%.

64'

64'

Ο Eric Kahl απομακρύνει τη μπάλα

64'

64'

Ο Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

63'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

62'

Ο Haakon Evjen δίνει τη θέση του στον Mathias Greve

62'

Ο Rasmus Lauritsen είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Daniel Wass

62'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Rasmus Lauritsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

60'

Ο Rasmus Lauritsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

60'

60'

60'

60'

Ο Mikael Anderson δίνει τη θέση του στον Eric Kahl

59'

Ο Frederik Alves Ibsen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

58'

57'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mikael Anderson να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

56'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mikael Anderson από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Mathias Kvistgaarden

56'

55'

Ο Nicolai Vallys από την ομάδα Μπρόντμπι είχε προσπάθεια εκτός στόχου

55'

Ο Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

55'

Κατοχή: Άαρχους: 54%, Μπρόντμπι: 46%.

54'

Φράγμα από τον Josip Radosevic, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Mikael Anderson. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

53'

53'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

53'

Η σέντρα από τον Frederik Brandhof από την ομάδα Άαρχους βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

52'

Κίτρινη κάρτα για τον Rasmus Lauritsen

52'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Rasmus Lauritsen υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Patrick Mortensen

51'

51'

Η ομάδα Άαρχους ξεκινάει αντεπίθεση

50'

Παίκτης της ομάδας Μπρόντμπι επιχειρεί μακρινό γέμισμα στην αντίπαλη περιοχή

50'

Κατοχή: Άαρχους: 52%, Μπρόντμπι: 48%.

50'

Ο Jesper Hansen κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

50'

Καλή ενέργεια από τον Kevin Mensah ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

50'

Ο Mathias Kvistgaarden τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

50'

49'

48'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Frederik Brandhof για την ομάδα Άαρχους. Ο Josip Radosevic σταματάει την φάση.

47'

47'

Ο Mikkel Duelund από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

47'

46'

Η ομάδα Άαρχους εκδηλώνει επίθεση

46'

Ο Peter Bjur δίνει τη θέση του στον Frederik Brandhof

46'

45+2'

45+1'

Κατοχή: Άαρχους: 53%, Μπρόντμπι: 47%.

45+1'

45+1'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Ohi Anthony Omoijuanfo από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Yann Aurel Bisseck απομακρύνει τη μπάλα

45'

45'

Κατοχή: Άαρχους: 56%, Μπρόντμπι: 44%.

44'

43'

Ο Josip Radosevic τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mikkel Duelund

42'

41'

Ο Frederik Tingager από την ομάδα Άαρχους απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

41'

Ο Haakon Evjen από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

40'

Ο Frederik Tingager απομακρύνει τη μπάλα

40'

40'

Κατοχή: Άαρχους: 62%, Μπρόντμπι: 38%.

40'

40'

Ο Gift Links από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

40'

Ο Frederik Winther από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

39'

38'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ Ο Josip Radosevic έστειλε τη μπάλα στα δίχτυα με απευθείας εκτέλεση φάουλ με το δεξί πόδι. Πανέμορφη εκτέλεση

37'

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο Kevin Yakob έκανε φάουλ και αποβάλλεται καθώς ήταν ο τελευταίος παίκτης!

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Yakob από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Nicolai Vallys

37'

Ο Nicolai Vallys κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

37'

Το αμυντικό λάθος του Kevin Yakob μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

36'

Ο Rasmus Lauritsen από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

35'

Κατοχή: Άαρχους: 60%, Μπρόντμπι: 40%.

35'

Ο Mads Hermansen κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

35'

35'

34'

Ο Frederik Winther απομακρύνει τη μπάλα

33'

33'

32'

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Frederik Alves Ibsen από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Mikkel Duelund

31'

Ο Kevin Mensah τιμωρείται για σπρώξιμο στον Gift Links

31'

30'

30'

30'

29'

29'

29'

28'

Ο Mads Hermansen απομακρύνει τη μπάλα

28'

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Peter Bjur

27'

26'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Haakon Evjen από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Gift Links

25'

25'

24'

24'

24'

23'

23'

Ο Kevin Tshiembe είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Frederik Winther

23'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Kevin Tshiembe να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

23'

Ο Kevin Tshiembe είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

23'

22'

Ο Haakon Evjen σταματά επιτυχώς το σουτ

22'

Το σουτ του Patrick Mortensen μπλοκάρεται

22'

Ο Gift Links τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

22'

Η ομάδα Άαρχους έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

21'

Ο Frederik Alves Ibsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mikkel Duelund

21'

21'

Ο Mikael Anderson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

21'

Ο Kevin Tshiembe από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

19'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Rasmus Lauritsen για την ομάδα Μπρόντμπι. Ο Patrick Mortensen σταματάει την φάση.

19'

18'

Ο Josip Radosevic από την ομάδα Μπρόντμπι απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

18'

Ο Peter Bjur από την ομάδα Άαρχους εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

18'

17'

17'

16'

Ο Peter Bjur από την ομάδα Άαρχους το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Nicolai Vallys

15'

15'

15'

Κατοχή: Άαρχους: 47%, Μπρόντμπι: 53%.

15'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Yann Aurel Bisseck από την ομάδα Άαρχους αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

15'

Ο Patrick Mortensen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι ανατρέπει τον Gift Links

13'

12'

11'

Ο Haakon Evjen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

11'

Ο Mathias Kvistgaarden έδωσε την ασίστ για το γκολ.

11'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ohi Anthony Omoijuanfo σκοράρει με το δεξί πόδι!

10'

Ο Haakon Evjen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

10'

Η ομάδα Μπρόντμπι ξεκινάει αντεπίθεση

10'

Ο Blas Riveros κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

10'

Κατοχή: Άαρχους: 36%, Μπρόντμπι: 64%.

10'

9'

9'

9'

8'

8'

Η σέντρα από τον Kevin Mensah από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

8'

8'

7'

7'

6'

Ο Josip Radosevic κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Jesper Hansen μπλοκάρει εύκολα

6'

Ο Haakon Evjen από την ομάδα Μπρόντμπι εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

5'

Ο Kevin Yakob σταματά επιτυχώς το σουτ

5'

Το σουτ του Mathias Kvistgaarden μπλοκάρεται

5'

5'

Κατοχή: Άαρχους: 33%, Μπρόντμπι: 67%.

5'

4'

4'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Mathias Kvistgaarden από την ομάδα Μπρόντμπι αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

4'

Η σέντρα από τον Haakon Evjen από την ομάδα Μπρόντμπι βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

3'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Frederik Tingager για την ομάδα Άαρχους. Ο Mathias Kvistgaarden σταματάει την φάση.

2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Felix Beijmo από την ομάδα Άαρχους ανατρέπει τον Haakon Evjen