Άαλμποργκ - Χόρσενς

31/7/2022 15:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 550
0 - 0
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 651 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χόρσενς - Άαλμποργκ στις 6/10/2023

• Θεατές: 6473
90+6'

90+6'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 62%, Χόρσενς: 38%.

90+6'

6473 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

90+5'

90+4'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Allan Sousa για αντιαθλητικό χτύπημα

90+4'

Ο διαιτητής δείχνει κίτρινη στον Lubambo Musonda για αντιαθλητικό χτύπημα

90+4'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

90+4'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Anosike Ementa υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Matej Delac

90+3'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

90+2'

Ο Malte Kiilerich Hansen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Oliver Ross

90+2'

Η ομάδα Άαλμποργκ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

90+2'

Ο Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+2'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χόρσενς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'
Απόκρουση

Ο Lars Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+1'
Γέμισμα

Ο Janus Drachmann εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Ο Anders Hagelskjaer από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Thomas Santos

90+1'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ελεύθερο για την ομάδα Χόρσενς

89'

88'

Ο Jakob Ahlmann δίνει τη θέση του στον Anders Hagelskjaer

88'

Ο David Kruse δίνει τη θέση του στον Janus Drachmann

88'

Ο Anders K. Jacobsen δίνει τη θέση του στον Samson Iyede

87'

Το σουτ του Casper Tengstedt βρίσκει σε σώματα, αλλά ο γκολκίπερ αντιδρά σωστά

87'

Ο Anders K. Jacobsen από την ομάδα Χόρσενς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

87'

Ο Oliver Ross κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Matej Delac μπλοκάρει εύκολα

86'
Σέντρα

Ο Kasper Kusk κάνει τη σέντρα

86'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 61%, Χόρσενς: 39%.

86'

Ο James Gomez τιμωρείται για σπρώξιμο στον Allan Sousa

85'

84'

84'

Η ομάδα Άαλμποργκ έχει την κατοχή της μπάλας

83'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

83'

83'
Σέντρα

83'

Το σουτ του Iver Fossum μπλοκαρίστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

82'

Ο Oliver Ross από την ομάδα Άαλμποργκ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

82'

Ο Matej Delac έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Allan Sousa βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Matej Delac του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moses Opondo από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

81'

Ο Josip Posavec κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

81'

Ο Anders K. Jacobsen της ομάδας Χόρσενς παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

81'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

80'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

80'

80'

Η ομάδα Χόρσενς έχει την κατοχή της μπάλας

79'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kasper Kusk από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Magnus Jensen

79'

78'

78'

77'

77'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

77'

Ο Aron Sigurdarson δίνει τη θέση του στον Jonas Gemmer

77'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

77'

Ο Iver Fossum έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά ο Matej Delac βγαίνει δυνατά και σώζει!

76'

Τι ευκαιρία! Ο Oliver Ross φαινόταν πως θα σκοράρει, αλλά η προσπάθειά του δεν πέρασε τη γραμμή!

76'
Σέντρα

76'
Σέντρα

Ο Kilian Ludewig κάνει τη σέντρα

75'

Το σουτ του Kasper Kusk μπλοκάρεται

75'

Η ομάδα Άαλμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

75'

74'

Ο Jakob Ahlmann πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

74'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

74'

74'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Casper Tengstedt, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

74'

73'
Απόκρουση

Ο Malte Kiilerich Hansen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

73'
Σέντρα

Ο Oliver Ross από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

73'

73'
Απόκρουση

73'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

72'

72'
Απόκρουση

Ο Magnus Jensen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

72'

Ο Iver Fossum από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

72'

Σουτ του Oliver Ross βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

72'
Απόκρουση

72'
Σέντρα

Ο Jakob Ahlmann κάνει τη σέντρα

71'

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

71'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 60%, Χόρσενς: 40%.

70'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο James Gomez από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Allan Sousa

70'

70'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

69'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Casper Tengstedt από την ομάδα Χόρσενς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

69'
Σέντρα

Ο Thomas Santos κάνει τη σέντρα

69'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

69'

69'

68'

68'

68'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Allan Sousa , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

68'
Σέντρα

68'

68'
Απόκρουση

67'

67'

Ο Oliver Ross από την ομάδα Άαλμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

67'

66'

Ο Moses Opondo από την ομάδα Χόρσενς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

66'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

66'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Casper Tengstedt από την ομάδα Χόρσενς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

66'

65'

65'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

64'

64'

64'

Ο Lucas Andersen δίνει τη θέση του στον Kasper Kusk

64'

Ο Louka Prip δίνει τη θέση του στον Oliver Ross

64'
Απόκρουση

64'

Ο Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

63'

63'

62'

O Magnus Jensen στέλνει τη μπάλα μακριά.

62'

62'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

61'
Απόκρουση

61'

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα στην καρδιά της περιοχής.

61'
Ντρίμπλα

60'

60'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 63%, Χόρσενς: 37%.

59'

Ο Anosike Ementa από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

59'

59'

Ο Anosike Ementa έχει μια καταπληκτική ευκαιρία να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του με κάποιο τρόπο απομακρύνθηκε πάνω στη γραμμή!

59'

58'
Απόκρουση

58'

58'

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ και ο Matej Delac αποκρούει. Κόρνερ.

57'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Jakob Ahlmann από την Άαλμποργκ κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

57'

Ο Malte Kiilerich Hansen υποπίπτει σε χέρι

57'
Σέντρα

Ο Louka Prip κάνει τη σέντρα

57'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

57'

Η ομάδα Άαλμποργκ εκδηλώνει επίθεση

56'

56'

55'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Thomas Santos

55'

54'

Ο Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anosike Ementa

54'

54'

53'
Απόκρουση

53'
Σέντρα

Ο Aron Sigurdarson κάνει τη σέντρα

53'

Ο Louka Prip υποπίπτει σε χέρι

52'

52'

Πως το έχασε αυτό; Ο Louka Prip έχει μια υπέροχη ευκαιρία να σκοράρει, αλλά κατά κάποιο τρόπο καταφέρνει να χάσει τον στόχο!

52'

Το απευθείας φάουλ του Lucas Andersen κατέληξε στα χέρια του γκολκίπερ, ο οποίος δίνει συνέχεια στο ματς

51'

51'

51'
Σέντρα

50'

50'
Απόκρουση

Ο Moses Opondo απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

50'
Απόκρουση

Ο James Gomez απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

50'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

49'

49'

49'
Απόκρουση

Ο Matej Delac απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

48'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

48'
Σέντρα

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

48'

48'

47'
Σέντρα

Ο Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

46'

46'

46'

Ο Kristoffer Pallesen δίνει τη θέση του στον Kilian Ludewig

46'

45+1'

45+1'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 65%, Χόρσενς: 35%.

45'

45'
Σέντρα

Ο Magnus Jensen κάνει τη σέντρα

45'

Το σουτ του Casper Tengstedt μπλοκάρεται

45'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

44'

44'

Το σουτ του Lucas Andersen μπλοκάρεται

44'

44'
Σέντρα

Ο Allan Sousa κάνει τη σέντρα

44'

43'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

43'

Το σουτ του Lubambo Musonda μπλοκάρεται

43'
Απόκρουση

Ο Jakob Ahlmann απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

43'
Σέντρα

43'
Απόκρουση

42'

42'

41'

41'
Σέντρα

41'

41'

Ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει γέμισμα, , αλλά ο συμπαίκτης του δεν κατάφερε να το εκμεταλλευτεί

41'

41'

40'
Σέντρα

Ο Iver Fossum κάνει τη σέντρα

40'
Απόκρουση

40'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen κάνει τη σέντρα

40'

Ο Anosike Ementa από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

39'

38'

Κίτρινη κάρτα για τον Anosike Ementa

38'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Anosike Ementa υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Aron Sigurdarson

38'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

37'

Ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Lucas Andersen

37'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 64%, Χόρσενς: 36%.

37'

36'

36'

Ο Matej Delac κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

36'
Κακό κοντρόλ

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

36'

35'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Lucas Andersen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

35'

Ο Anosike Ementa «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

35'

34'
Απόκρουση

Ο Mathias Ross απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

34'
Σέντρα

34'

33'

Τι ευκαιρία! Ο Allan Sousa έχει μια καταπληκτική ευκαιρία για να σκοράρει, αλλά η κεφαλιά του περνάει δίπλα από την εστία!

33'
Σέντρα

Ο Anosike Ementa κάνει τη σέντρα

33'

33'
Απόκρουση

33'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

32'

32'

31'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Casper Tengstedt για την ομάδα Χόρσενς. Ο Kristoffer Pallesen σταματάει την φάση.

31'

31'

31'

Ο Josip Posavec έσωσε ένα σίγουρο γκολ! Ο Casper Tengstedt βρέθηκε σε εξαιρετική θέση για να σκοράρει, αλλά ο Josip Posavec του αρνήθηκε το γκολ με μια μεγάλη απόκρουση.

30'
Σέντρα

30'

29'
Απόκρουση

29'
Γέμισμα

Ο Lucas Andersen εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

29'

Ο James Gomez από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Anosike Ementa

28'

28'

28'

Ο Louka Prip αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

28'

Ο Anosike Ementa από την ομάδα Άαλμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

28'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

27'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 66%, Χόρσενς: 34%.

27'

Ο Aron Sigurdarson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Louka Prip

27'
Απόκρουση

27'
Σέντρα

26'

Η ομάδα Χόρσενς εκδηλώνει επίθεση

26'

25'

25'
Σέντρα

Ο Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

25'

24'

24'

23'

Ο David Kruse από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

23'

Ο Anders K. Jacobsen από την ομάδα Χόρσενς κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

23'

Ο Moses Opondo δοκιμάζει τον Josip Posavec με ένα μακρινό σουτ το οποίο όμως αποκρούεται!

23'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Lubambo Musonda

22'

Κατοχή: Άαλμποργκ: 70%, Χόρσενς: 30%.

22'

21'

Ο Casper Tengstedt από την ομάδα Χόρσενς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

21'

Ο James Gomez της ομάδας Χόρσενς παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

21'

Ο Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

21'
Γέμισμα

Ο David Kruse εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

21'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Kristoffer Pallesen ανέτρεψε τον Aron Sigurdarson από πίσω και δόθηκε φάουλ

20'

20'
Σέντρα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

19'

19'

18'

18'

17'

17'

17'

17'

Το σουτ του Iver Fossum μπλοκάρεται

16'
Απόκρουση

Ο Thomas Santos απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

16'
Σέντρα

16'

16'

15'

15'

Ο Louka Prip κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Matej Delac μπλοκάρει εύκολα

15'

15'
Απόκρουση

Εξαιρετική άμυνα από τον James Gomez της ομάδας Χόρσενς για να αποτρέψει το γκολ.

15'

14'

14'

13'

13'

12'

12'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malthe Hoejholt από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Aron Sigurdarson

11'

11'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Casper Tengstedt από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Kristoffer Pallesen

10'

10'

9'

9'

9'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

8'

8'
Σέντρα

8'
Απόκρουση

8'
Σέντρα

8'

7'

7'

7'

Μεγάλη χαμένη ευκαιρία! Ο Mathias Ross από την ομάδα Άαλμποργκ αστοχεί από πλεονεκτική θέση. Σπατάλησε την ευκαιρία.

6'
Απόκρουση

Ο Aron Sigurdarson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

6'

6'
Σέντρα

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

6'

5'

5'

5'
Γέμισμα

Ο Allan Sousa από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

4'

Ο Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Allan Sousa

4'

3'

3'
Απόκρουση

3'

3'

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Lubambo Musonda

2'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

2'

1'

1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

1'

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

Η ομάδα Χόρσενς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Aalborg Portland Park, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες της ομάδας Άαλμποργκ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.72 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Άαλμποργκ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 12 από 13 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.58 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χόρσενς δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Η ομάδα Άαλμποργκ έχασε στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 3.05 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Χόρσενς νίκησε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
  • Η ομάδα Άαλμποργκ έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: Ημ.2 με απόδοση 3.50 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα