10/10/2022 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 639
0 - 0
Τελείωσε
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 580 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Χόρσενς - Άαλμποργκ στις 6/10/2023

• Θεατές: 3177
90+4'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+4'

90+4'

Κατοχή: Χόρσενς: 48%, Άαλμποργκ: 52%.

90+4'

Ο Theo Sander κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90+4'

Ο Anders K. Jacobsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

90+4'

Ο Iver Fossum σταματά επιτυχώς το σουτ

90+4'

Το σουτ του Moses Opondo μπλοκάρεται

90+3'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+3'

Ο Kristoffer Pallesen σταματά επιτυχώς το σουτ

90+3'

Ο Simon Makienok της ομάδας Χόρσενς παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

90+3'

Ο Janus Drachmann από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+2'

90+2'

90+2'

Ο Theo Sander από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

90+1'

Ο Younes Bakiz δίνει τη θέση του στον Anosike Ementa

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90+1'

90+1'

90'

Ο Matej Delac κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

90'

Ο Magnus Jensen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90'

Η σέντρα από τον Andreas Poulsen από την ομάδα Άαλμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

90'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

89'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

89'

Ο Malte Kiilerich Hansen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Marco Ramkilde.

88'

Κίτρινη κάρτα για τον Moses Opondo

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moses Opondo από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Jakob Ahlmann

88'

Ο Elijah Just τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

88'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'

87'

Ο Jakob Ahlmann επιστρέφει στο γήπεδο.

87'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Ελεύθερο για την ομάδα Άαλμποργκ

86'

Ο Janus Drachmann από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

86'

86'

Ο Jakob Ahlmann από την ομάδα Άαλμποργκ βγαίνει εκτός γηπέδου επειδή η μύτη του έχει ματώσει.

86'

Ο Jakob Ahlmann είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

86'

85'

Ο Kristoffer Pallesen απομακρύνει τη μπάλα

85'

3177 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

84'

Ελεύθερο για την ομάδα Χόρσενς

84'

84'

83'

Η ομάδα Χόρσενς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

83'

Ο Kristoffer Pallesen από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

83'

83'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Marco Ramkilde από την ομάδα Άαλμποργκ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

82'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

82'

Κατοχή: Χόρσενς: 47%, Άαλμποργκ: 53%.

81'

81'

Ο Elijah Just αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

81'

Ο Daniel Granli σταματά επιτυχώς το σουτ

81'

Το σουτ του Simon Makienok μπλοκάρεται

80'

80'

79'

79'

Ο Malte Kiilerich Hansen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Lars Kramer.

79'

Ο Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

Ένας παίκτης από την ομάδα Άαλμποργκ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

78'

Ο David Kruse δίνει τη θέση του στον Janus Drachmann

78'

Ο James Gomez απομακρύνει τη μπάλα

78'

Ο Thomas Santos σταματά επιτυχώς το σουτ

78'

Το σουτ του Jakob Ahlmann μπλοκάρεται

78'

Ο James Gomez σταματά επιτυχώς το σουτ

78'

Το σουτ του Andreas Poulsen μπλοκάρεται

78'

78'

77'

Ο Jeppe Pedersen απομακρύνει τη μπάλα

77'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

76'

Ο Lucas Andersen δίνει τη θέση του στον Andreas Poulsen

76'

Ο Pedro Ferreira δίνει τη θέση του στον Jeppe Pedersen

76'

Ο Aron Sigurdarson δίνει τη θέση του στον Simon Makienok

76'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Lubambo Musonda

75'

Ο Pedro Ferreira σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Matej Delac ελέγχει την φάση

74'

74'

Ο Younes Bakiz από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή, αλλά το σουτ του έφυγε δίπλα από την εστία.

73'

73'

Ο Aron Sigurdarson έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

73'

Ο Aron Sigurdarson από την ομάδα Χόρσενς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Lucas Andersen

73'

Η ομάδα Άαλμποργκ ξεκινάει αντεπίθεση

72'

Ο Lars Kramer από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

72'

Ο David Kruse από την ομάδα Χόρσενς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

72'

Καλή ενέργεια από τον Aron Sigurdarson ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

71'

71'

71'

71'

Ο Lars Kramer απομακρύνει τη μπάλα

70'

70'

70'

Κατοχή: Χόρσενς: 50%, Άαλμποργκ: 50%.

69'

69'

68'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Younes Bakiz από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Elijah Just

67'

67'

Ο James Gomez από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

67'

Ο Anders K. Jacobsen από την ομάδα Χόρσενς είναι σε θέση οφσάιντ

67'

67'

Το σουτ του Lubambo Musonda μπλοκάρεται

66'

Ο Aron Sigurdarson τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

66'

66'

Κατοχή: Χόρσενς: 49%, Άαλμποργκ: 51%.

66'

66'

Ο Younes Bakiz τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

64'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Marco Ramkilde από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον James Gomez

63'

63'

62'

62'

Ο David Kruse κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anders K. Jacobsen από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Pedro Ferreira

61'

61'

61'

Ένας παίκτης από την ομάδα Χόρσενς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

60'

Κατοχή: Χόρσενς: 51%, Άαλμποργκ: 49%.

60'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

59'

59'

Ο Oliver Ross δίνει τη θέση του στον Marco Ramkilde

58'

58'

Ο Lubambo Musonda αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

58'

58'

58'

57'

Ο Daniel Granli από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

57'

Ο Matej Delac από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

56'

56'

56'

56'

56'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

55'

55'

55'

Ο James Gomez από την ομάδα Χόρσενς κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Lucas Andersen

55'

54'

Ο Magnus Jensen σταματά επιτυχώς το σουτ

54'

Το σουτ του Iver Fossum μπλοκάρεται

54'

54'

53'

52'

Ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ είναι σε θέση οφσάιντ

52'

Η σέντρα από τον Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

52'

Ο David Kruse από την ομάδα Χόρσενς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Younes Bakiz

51'

51'

Ο Thomas Santos υποπίπτει σε χέρι

50'

50'

Ο Pedro Ferreira απομακρύνει τη μπάλα

50'

50'

Η ομάδα Χόρσενς ξεκινάει αντεπίθεση

49'

49'

49'

49'

49'

Ο Lars Kramer σταματά επιτυχώς το σουτ

49'

49'

Η σέντρα από τον Lubambo Musonda από την ομάδα Χόρσενς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

48'

Ο Moses Opondo κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Lucas Andersen.

48'

47'

47'

47'

46'

46'

46'

45+1'

45'

45'

45'

Ο Lucas Andersen αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

45'

45'

Ο Lubambo Musonda τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

44'

44'

Ο Louka Prip επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

43'

Κίτρινη κάρτα για τον Malte Kiilerich Hansen

43'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Lucas Andersen

43'

Ο Oliver Ross τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

42'

41'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Louka Prip

41'

Ο Aron Sigurdarson από την ομάδα Χόρσενς είναι σε θέση οφσάιντ

40'

40'

40'

40'

40'

Ο Daniel Granli κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Anders K. Jacobsen.

39'

38'

38'

38'

Ο Anders K. Jacobsen από την ομάδα Χόρσενς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

37'

Ο Thomas Santos κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

37'

37'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Malte Kiilerich Hansen από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Oliver Ross

36'

36'

36'

Ο Magnus Jensen απομακρύνει τη μπάλα

35'

Ο Louka Prip υποπίπτει σε χέρι

35'

Καλή ενέργεια από τον Louka Prip ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

35'

35'

Ο Iver Fossum τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

34'

34'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Elijah Just από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Iver Fossum

33'

32'

32'

32'

Το σουτ του Lucas Andersen μπλοκάρεται

32'

31'

Ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

31'

Ο Malte Kiilerich Hansen κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Oliver Ross.

31'

30'

Κατοχή: Χόρσενς: 56%, Άαλμποργκ: 44%.

30'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moses Opondo από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Louka Prip

29'

29'

29'

Ο Lubambo Musonda απομακρύνει τη μπάλα

28'

28'

Το σουτ του Aron Sigurdarson μπλοκάρεται

28'

27'

Ο Matej Delac απομακρύνει τη μπάλα

27'

Ο Malte Kiilerich Hansen σταματά επιτυχώς το σουτ

27'

Το σουτ του Oliver Ross μπλοκάρεται

27'

Ο Lucas Andersen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

26'

26'

Κατοχή: Χόρσενς: 45%, Άαλμποργκ: 55%.

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Pedro Ferreira από την ομάδα Άαλμποργκ ανατρέπει τον Aron Sigurdarson

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο David Kruse από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Iver Fossum

25'

Ο Daniel Granli κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Aron Sigurdarson.

24'

24'

24'

24'

23'

23'

23'

22'

22'

21'

Η ομάδα Άαλμποργκ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

21'

Κατοχή: Χόρσενς: 41%, Άαλμποργκ: 59%.

20'

Ο Jakob Ahlmann απομακρύνει τη μπάλα

20'

Η σέντρα από τον Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

19'

19'

18'

17'

17'

16'

16'

16'

Ο Lubambo Musonda τιμωρείται για σπρώξιμο στον Kristoffer Pallesen

16'

Ο Malte Kiilerich Hansen απομακρύνει τη μπάλα

15'

Ο Lucas Andersen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

15'

14'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thomas Santos από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Younes Bakiz

13'

Ο Lubambo Musonda κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Louka Prip.

13'

Ο Iver Fossum κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

12'

11'

11'

11'

10'

Κατοχή: Χόρσενς: 36%, Άαλμποργκ: 64%.

10'

10'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ προσπαθεί να σκοράρει έξω από την περιοχή. Δυστυχώς η προσπάθειά του πέρασε μόλις άουτ.

10'

10'

10'

9'

8'

8'

8'

Ο Jakob Ahlmann σταματά επιτυχώς το σουτ

8'

Το σουτ του Elijah Just μπλοκάρεται

8'

7'

Ο Lucas Andersen από την ομάδα Άαλμποργκ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Thomas Santos

7'

7'

Ο Lars Kramer κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Malte Kiilerich Hansen.

7'

Ο Lars Kramer τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

7'

6'

6'

Ο Iver Fossum επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

5'

Κατοχή: Χόρσενς: 39%, Άαλμποργκ: 61%.

5'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο David Kruse από την ομάδα Χόρσενς ανατρέπει τον Lucas Andersen

5'

4'

Ο Magnus Jensen από την ομάδα Χόρσενς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

4'

Ο Louka Prip από την ομάδα Άαλμποργκ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

3'

3'

3'

3'

3'

Ο Pedro Ferreira τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

2'

2'

2'

1'

Ο Elijah Just κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Χόρσενς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Nordstern Arena Horsens, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Άαλμποργκ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.08 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Άαλμποργκ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Σούπερ Λίγκα).
    Σημείο: Under με απόδοση 1.84 στον ΟΠΑΠ

ΔΑΝΙΑ: Σούπερ Λίγκα