21+

Εσπανιόλ - Ράγιο Βαγιεκάνο

19/8/2022 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 126
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 616 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Ράγιο Βαγιεκάνο - Εσπανιόλ στις 21/5/2023

• Θεατές: 16031
90+3'

Η ισοπαλία ήταν μάλλον το δίκαιο αποτέλεσμα σήμερα μετά από ένα ανιαρό παιχνίδι.

90+3'

90+3'

16031 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+3'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 55%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 45%.

90+3'

Η ομάδα Εσπανιόλ έχει την κατοχή της μπάλας

90+3'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο έχει την κατοχή της μπάλας

90+2'

Ο Benjamin Lecomte από την ομάδα Εσπανιόλ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Stole Dimitrievski από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90'

90'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

Ο Javier Puado πηγαίνει για γκολ, αλλά η προσπάθειά του δεν ήταν ποτέ κοντά στο στόχο.

90'

Η ομάδα Εσπανιόλ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90'

Ο Alejandro Catena από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά από τον Javier Puado χτύπησε το δοκάρι!

90'

Η σέντρα από τον Oscar Gil από την ομάδα Εσπανιόλ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

89'

89'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Leandro Cabrera από την ομάδα Εσπανιόλ ανατρέπει τον Randy Nteka

88'

Ο Radamel Falcao από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο είναι σε θέση οφσάιντ

88'

Ελεύθερο για την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο

87'

Η ομάδα Εσπανιόλ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

87'

Ο Alejandro Catena απομακρύνει τη μπάλα

87'

Η ομάδα Εσπανιόλ εκδηλώνει επίθεση

86'

Ο Fernando Calero από την ομάδα Εσπανιόλ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

86'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ξεκινάει αντεπίθεση

86'

85'

85'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 54%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 46%.

85'

Η ομάδα Εσπανιόλ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

85'

Ο Unai Lopez δίνει τη θέση του στον Mario Suarez

85'

Ο Alvaro Garcia δίνει τη θέση του στον Randy Nteka

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alvaro Garcia από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Oscar Gil

83'

83'

Η λόμπα του Radamel Falcao από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο φεύγει πλάγια.

83'

Ο Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oscar Valentin από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Keidi Bare

82'

81'

Ο Radamel Falcao χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

81'

Ο Radamel Falcao από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο είχε προσπάθεια εκτός στόχου

81'

Ο Salvi Sanchez τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

81'

Ο Fernando Calero απομακρύνει τη μπάλα

81'

Ο Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 53%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 47%.

80'

Ο Ivan Balliu απομακρύνει τη μπάλα

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Unai Lopez από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Sergi Darder

79'

Ο Oscar Valentin από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

79'

Ελεύθερο για την ομάδα Εσπανιόλ

78'

78'

77'

Ο Brian Olivan δίνει τη θέση του στον Luca Koleosho

77'

Ο Edu Exposito δίνει τη θέση του στον Keidi Bare

77'

Ο Radamel Falcao από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

77'

Η σέντρα από τον Alvaro Garcia από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

76'

Ο Oscar Valentin έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

76'

Ο Oscar Valentin από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Sergi Darder

76'

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Alvaro Garcia από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Edu Exposito

75'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 52%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 48%.

75'

74'

74'

Ο Sergio Camello δίνει τη θέση του στον Radamel Falcao

74'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Vinicius de Souza Costa από την ομάδα Εσπανιόλ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

74'

Ο Sergi Darder εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

73'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Unai Lopez από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Joselu

73'

Το αμυντικό λάθος του Alejandro Catena μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

72'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vinicius de Souza Costa από την ομάδα Εσπανιόλ ανατρέπει τον Unai Lopez

71'

70'

70'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oscar Valentin από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Edu Exposito

69'

69'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

69'

68'

68'

Ο Vinicius de Souza Costa απομακρύνει τη μπάλα

67'

66'

65'

Ο Edu Exposito σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Stole Dimitrievski ελέγχει την φάση

65'

65'

64'

Ο Ruben Sanchez δίνει τη θέση του στον Javier Puado

64'

63'

62'

Ο Stole Dimitrievski απομακρύνει τη μπάλα

62'

61'

Ο Unai Lopez απομακρύνει τη μπάλα

61'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Unai Lopez από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Vinicius de Souza Costa

60'

60'

59'

Ο Oscar Valentin έδωσε την ασίστ για το γκολ!

59'

Ο Alvaro Garcia έδωσε την ασίστ για το γκολ.

59'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Pathe Ciss της ομάδας Ράγιο Βαγιεκάνο «τσιμπάει» την μπάλα με το δεξί! Εύκολο τελείωμα για τον Pathe Ciss

59'

Ο Alvaro Garcia τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

59'

Ο Salvi Sanchez από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

58'

58'

Ο Vinicius de Souza Costa κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sergio Camello.

58'

58'

Ο Sergio Camello απομακρύνει τη μπάλα

57'

Ο Isi Palazon δίνει τη θέση του στον Salvi Sanchez

57'

Ο Oscar Trejo δίνει τη θέση του στον Oscar Valentin

57'

Ο Oscar Trejo υποπίπτει σε χέρι

56'

Ο Leandro Cabrera κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Isi Palazon.

56'

Ο Stole Dimitrievski κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

56'

55'

55'

55'

55'

54'

54'

Ο Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

54'

Ο Alvaro Garcia απομακρύνει τη μπάλα

53'

Ο Pathe Ciss από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

53'

52'

52'

51'

51'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Joselu από την ομάδα Εσπανιόλ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

51'

51'

50'

50'

Ο Ivan Balliu από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

50'

49'

Ο Sergio Camello από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο είχε προσπάθεια εκτός στόχου

49'

Η σέντρα από τον Ivan Balliu από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

49'

48'

Ο Vinicius de Souza Costa υποπίπτει σε χέρι

48'

47'

47'

Ο Brian Olivan απομακρύνει τη μπάλα

47'

46'

Ο Vinicius de Souza Costa κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

46'

Ο Pathe Ciss απομακρύνει τη μπάλα

46'

45+9'

Το γκολ που σκόραρε η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο της δίνει ένα ελαφρύ προβάδισμα στην ανάπαυλα.

45+9'

45+9'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 59%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 41%.

45+9'

Ο Vinicius de Souza Costa τιμωρείται για σπρώξιμο στον Sergio Camello

45+9'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Edu Exposito από την ομάδα Εσπανιόλ ανατρέπει τον Isi Palazon

45+8'

Η ομάδα Εσπανιόλ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

45+8'

45+7'

Η σέντρα από τον Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45+7'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Pathe Ciss για την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο. Ο Edu Exposito σταματάει την φάση.

45+6'

Ο Edu Exposito απομακρύνει τη μπάλα

45+6'

Το αμυντικό λάθος του Fernando Calero μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

45+6'

45+6'

45+6'

45+5'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 56%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 44%.

45+5'

45+4'

45+3'

45+3'

Ο Brian Olivan κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Brian Olivan από την ομάδα Εσπανιόλ ανατρέπει τον Francisco Garcia

45+2'

Ο Francisco Garcia από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

45+2'

45+1'

45+1'

45+1'

Ο Isi Palazon από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 9'

45'

Ο Ruben Sanchez απομακρύνει τη μπάλα

45'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 57%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 43%.

45'

45'

Ο Vinicius de Souza Costa επιστρέφει στο γήπεδο.

44'

44'

44'

Ο Vinicius de Souza Costa από την ομάδα Εσπανιόλ βγαίνει εκτός γηπέδου επειδή η μύτη του έχει ματώσει.

43'

Ο Vinicius de Souza Costa είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

42'

42'

42'

42'

41'

Ένα πολύ όμορφο γκολ από τον Isi Palazon

41'

Ο Isi Palazon έδωσε την ασίστ για το γκολ!

40'

Ο Unai Lopez έδωσε την ασίστ για το γκολ.

40'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Isi Palazon της ομάδας Ράγιο Βαγιεκάνο νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

40'

39'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Edu Exposito ανέτρεψε τον Isi Palazon από πίσω και δόθηκε φάουλ

39'

38'

37'

37'

36'

36'

Ο Oscar Trejo κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

36'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Oscar Trejo για την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο. Ο Fernando Calero σταματάει την φάση.

35'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Oscar Trejo από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ανατρέπει τον Sergi Darder

35'

Ο Nico Ribaudo δίνει τη θέση του στον Fernando Calero

34'

34'

33'

Ο Alvaro Garcia σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Benjamin Lecomte ελέγχει την φάση

33'

33'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ ανατρέπει τον Isi Palazon

32'

Ο Leandro Cabrera σταματά επιτυχώς το σουτ

32'

Ο Alvaro Garcia εκτελεί το φάουλ αλλά η μπάλα βρίσκει στο τείχος

32'

32'

Ο Sergio Camello επιστρέφει στο γήπεδο.

31'

Ο Sergi Gomez από την ομάδα Εσπανιόλ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Sergio Camello

30'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 60%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 40%.

30'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! - Ο παίκτης Sergi Gomez αποβάλλεται μετά από σκληρό φάουλ

30'
VAR

Αφού συμβουλεύτηκε το VAR ο διαιτητής αποφασίζει να δείξει κάρτα στον Sergi Gomez της Εσπανιόλ.

30'

VAR - ΠΙΘΑΝΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανή κόκκινη κάρτα.

29'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Sergio Camello να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

28'

Ο Sergio Camello είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

28'

27'

27'

26'

Ο Joselu από την ομάδα Εσπανιόλ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

26'

26'

26'

25'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Εσπανιόλ κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

25'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 61%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 39%.

25'

Ο Francisco Garcia απομακρύνει τη μπάλα

25'

Ο Isi Palazon κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Brian Olivan.

25'

24'

Ο Stole Dimitrievski της ομάδας Ράγιο Βαγιεκάνο βλέπει κίτρινη κάρτα για καθυστέρηση

23'

23'

23'

22'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Vinicius de Souza Costa από την ομάδα Εσπανιόλ ανατρέπει τον Oscar Trejo

21'

21'

20'

20'

19'

Ο Leandro Cabrera κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Sergio Camello.

19'

19'

18'

18'

18'

18'

Ο Joselu είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

17'

16'

ΑΠΟΒΟΛΗ! Ο Florian Lejeune βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα και αποβάλλεται!

16'

Ο Florian Lejeune από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Joselu

16'

16'

Ο Ivan Balliu επιστρέφει στο γήπεδο.

16'

Ο Ruben Sanchez τιμωρείται για σπρώξιμο στον Pathe Ciss

15'

15'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ivan Balliu να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

15'

15'

Ο Ivan Balliu είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

14'

14'

Ο Florian Lejeune έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

14'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Florian Lejeune ανέτρεψε τον Nico Ribaudo από πίσω και δόθηκε φάουλ

13'

Ο Joselu από την ομάδα Εσπανιόλ είναι σε θέση οφσάιντ

13'

Ο Florian Lejeune από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

12'

12'

12'

Ο Sergi Gomez χάνει ανεπανάληπτη ευκαιρία για να σκοράρει!

12'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Sergi Gomez από την ομάδα Εσπανιόλ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

12'

Ο Leandro Cabrera τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

11'

Ο Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

11'

Ο Francisco Garcia σταματά επιτυχώς το σουτ

11'

Το σουτ του Nico Ribaudo μπλοκάρεται

10'

10'

Φράγμα από τον Oscar Trejo, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Vinicius de Souza Costa. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

10'

10'

9'

9'

8'

8'

7'

7'

Ο Alvaro Garcia είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

7'

Ο Oscar Gil κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

6'

6'

Ο Oscar Gil από την ομάδα Εσπανιόλ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Alvaro Garcia

6'

5'

Ο Ivan Balliu σταματά επιτυχώς το σουτ

5'

5'

Κατοχή: Εσπανιόλ: 45%, Ράγιο Βαγιεκάνο: 55%.

5'

5'

Ένας παίκτης από την ομάδα Εσπανιόλ στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά.

5'

5'

4'

Ο Sergi Darder από την ομάδα Εσπανιόλ εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

4'

4'

3'

Ο Alvaro Garcia από την ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο είναι σε θέση οφσάιντ

3'

2'

2'

Ο Oscar Gil απομακρύνει τη μπάλα

2'

2'

2'

1'

1'

1'

1'

Είναι μία όμορφη ζεστή μέρα για ποδόσφαιρο.

1'

Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Πριν ξεκινήσουμε, οι παίκτες και οι θεατές κρατούν ενός λεπτού σιγή.

0'

Καλησπέρα σας από το RCDE Stadium, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Τις χωρίζουν ελάχιστα

Γιώργος Χρονόπουλος Αθλητικογράφος

Στάθηκαν και οι δύο «όρθιες» σε δύσκολες έδρες στην πρεμιέρα, παίρνοντας από έναν βαθμό κόντρα σε Θέλτα και Μπαρτσελόνα αντίστοιχα. Η Εσπανιόλ εκμεταλλεύθηκε την χαλάρωση της Θέλτα ισοφαρίζοντας στο φινάλε και επιστρέφοντας από το 2-0, ενώ η Ράγιο έπαιξε άμυνα για... σεμινάριο στο «Καμπ Νου» και θα μπορούσε να έχει πάρει ακόμα και την νίκη κόντρα στην Μπαρτσελόνα. Δεν αναμένεται να ανοιχτούν στο μεταξύ τους ματς και θεωρώ πως αξίζει το ρίσκο στην ισοπαλία, αφού δεν έχουν τόσο μεγάλες διαφορές ως σύνολα.

• Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.85 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ράγιο Βαγιεκάνο έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X με απόδοση 2.82 στον ΟΠΑΠ

ΙΣΠΑΝΙΑ: Λα Λίγκα