21+

Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Φορτούνα Σιτάρντ

31/10/2021 21:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 484
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 909 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Φορτούνα Σιτάρντ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς στις 3/5/2024

• Θεατές: 8807
90+5'

90+5'

8807 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 65%, Φορτούνα Σιτάρντ: 35%.

90+5'

ΟΡΙΖΟΝΤΙΟ ΔΟΚΑΡΙ! Ο Arianit Ferati πραγματοποίησε ωραίο σουτ από απόσταση, αλλά σημάδεψε το ορζόντιο δοκάρι!

90+5'
Απόκρουση

Ο Martjin Berden απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+5'
Γέμισμα

Ο Tijjani Noslin εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+4'

Ο Giannis-Fivos Botos από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

90+4'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Giannis-Fivos Botos για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς. Ο Tesfaldet Tekie σταματάει την φάση.

90+4'

Το σουτ του Tijjani Noslin μπλοκάρεται

90+4'

Το σουτ του Zian Flemming μπλοκάρεται

90+4'
Απόκρουση

Ο Philippe Rommens απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Γέμισμα

Ο Arianit Ferati εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+3'

Ο Gerrit Nauber τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bassala Sambou

90+3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Deijl από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Tijjani Noslin

90+3'

Ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

90+2'

90+2'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

90+2'
Απόκρουση

Ο Martin Angha απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+2'

Ο Giannis-Fivos Botos από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90+1'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς

90+1'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Ben Rienstra χτυπάει στο δοκάρι

90+1'

Ο Arianit Ferati από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90+1'
Απόκρουση

Ο Mats Deijl απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90'

Ο Toshio Lake από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

90'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 66%, Φορτούνα Σιτάρντ: 34%.

89'

Ο Philippe Rommens έδωσε την ασίστ για το γκολ.

89'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Joris Kramer της ομάδας Γκόου Αχέντ Ιγκλς σκοράρει με κεφαλιά

89'

Ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

89'

Ο Mats Deijl από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

89'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

88'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

88'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει την κατοχή της μπάλας

87'

Ο Ogechika Heil είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Martjin Berden

87'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ogechika Heil να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

87'

Ο Ogechika Heil είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

87'

86'

Ο Giannis-Fivos Botos από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είναι σε θέση οφσάιντ

86'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

85'

Ο Mats Seuntjens είναι τραυματίας και αντικαθίσταται από τον Toshio Lake

85'

85'

Ο Yanick van Osch κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

85'
Σέντρα

Ο Luuk Brouwers κάνει τη σέντρα

85'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 67%, Φορτούνα Σιτάρντ: 33%.

84'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

84'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Tesfaldet Tekie από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Boyd Lucassen

84'

Ο Ryan Johansson επιστρέφει στο γήπεδο.

83'

Ο Joris Kramer έδωσε την ασίστ για το γκολ.

83'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Inigo Cordoba σκοράρει με το δεξί πόδι!

83'

Ο Joris Kramer από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

82'

82'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ryan Johansson να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

82'

Ο Ryan Johansson είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

81'

81'
Απόκρουση

Ο Ryan Johansson απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

81'
Σέντρα

Ο Ogechika Heil κάνει τη σέντρα

81'

Ο Ogechika Heil από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

80'

80'

79'

Ο Deroy Duarte δίνει τη θέση του στον Tijjani Noslin

79'

Ο Mats Deijl από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

78'

Το σουτ του Philippe Rommens μπλοκάρεται

78'

77'
Σέντρα

77'

77'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ξεκινάει αντεπίθεση

76'

76'

75'

75'
Απόκρουση

Ο Ivo Pinto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

74'
Σέντρα

Ο Mats Deijl κάνει τη σέντρα

74'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

74'

Ο Marc Cardona δίνει τη θέση του στον Mats Deijl

73'

Ελεύθερο για την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ

73'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκδηλώνει επίθεση

73'

Ο Ryan Johansson υποπίπτει σε χέρι

72'
Απόκρουση

Ο Zian Flemming απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

71'
Σέντρα

Ο Bas Kuipers κάνει τη σέντρα

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Arianit Ferati από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Boyd Lucassen

70'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 64%, Φορτούνα Σιτάρντ: 36%.

70'

70'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

70'

Το σουτ του Ogechika Heil μπλοκάρεται

70'

70'

70'

70'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί χαμηλά το κόρνερ από τα δεξιά.

70'
Απόκρουση

Ο Ben Rienstra απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

70'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

69'
Απόκρουση

Ο Mats Seuntjens απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

69'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

69'

68'

Ο Inigo Cordoba αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

67'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

66'
Σέντρα

Ο Boyd Lucassen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

66'

65'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 63%, Φορτούνα Σιτάρντ: 37%.

65'

65'
Απόκρουση

65'
Σέντρα

64'

64'

Ο Emil Hansson δίνει τη θέση του στον Bassala Sambou

64'

Ο Ragnar Oratmangoen δίνει τη θέση του στον Ogechika Heil

63'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς βρίσκει χώρο και επιχειρεί ένα μακρινό σουτ. Η μπάλα κοντράρει και αλλάζει πορεία αλλά ο Yanick van Osch είναι έτοιμος και σώζει!

63'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

61'

Ο Ragnar Oratmangoen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

61'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Marc Cardona της ομάδας Γκόου Αχέντ Ιγκλς σκοράρει με κεφαλιά

61'
Σέντρα

Ο Philippe Rommens κάνει τη σέντρα

61'

61'

Το σουτ του Giannis-Fivos Botos μπλοκάρεται

61'

Το σουτ του Inigo Cordoba μπλοκάρεται

60'

59'

Το σουτ του Ragnar Oratmangoen βρίσκει σε σώματα, αλλά ο γκολκίπερ αντιδρά σωστά

59'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

59'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ έχει την κατοχή της μπάλας

58'

57'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

57'
Σέντρα

57'

57'

Ο Ivo Pinto τιμωρείται για σπρώξιμο στον Marc Cardona

56'

Ένα υποψήφιο γκολ της χρονιάς!

55'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tesfaldet Tekie της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ σκοράρει έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

55'
Απόκρουση

Ο Bas Kuipers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

55'

54'

Σουτ του Zian Flemming βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

53'

ΓΚΟΛ! Εύκολο τελείωμα από τον Luuk Brouwers της ομάδας Γκόου Αχέντ Ιγκλς ο οποίος «τσίμπησε» την μπάλα στην κενή εστία με το δεξί πόδι!

53'
Απόκρουση

Ο Ivo Pinto αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

53'

Ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

53'
Σέντρα

Ο Inigo Cordoba κάνει τη σέντρα

53'

52'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

52'
Σέντρα

Ο Ryan Johansson από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

52'

51'

Ο Marc Cardona από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

51'

Ο Boyd Lucassen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

51'
Σέντρα

51'

50'

Ο Deroy Duarte από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει την πάσα στην πλάτη της άμυνας αλλά ο τερματοφύλακας βγαίνει και μαζεύει.

50'

Ο Mats Seuntjens επιστρέφει στο γήπεδο.

50'

50'

50'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Mats Seuntjens να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

49'

Ο Mats Seuntjens είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

49'

48'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gerrit Nauber από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Mats Seuntjens

47'

47'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Marc Cardona από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

47'
Σέντρα

47'
Απόκρουση

47'
Σέντρα

46'

46'

45+1'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Boyd Lucassen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Mats Seuntjens

45'

45'
Απόκρουση

Ο Ryan Johansson απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

45'
Σέντρα

44'

43'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

42'
Απόκρουση

42'

O Joris Kramer στέλνει τη μπάλα μακριά.

41'

41'

Ο Inigo Cordoba τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

40'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Arianit Ferati

40'

40'

39'
Απόκρουση

Ο Yanick van Osch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

39'
Σέντρα

38'

38'

Ο Ryan Johansson αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

38'
Απόκρουση

Ο Joris Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

38'

Ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δίνει πάσα με το κεφάλι σε έναν συμπαίκτη του.

38'
Γέμισμα

Ο Mats Seuntjens εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

37'

Ο Bas Kuipers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Deroy Duarte

36'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Inigo Cordoba

35'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 68%, Φορτούνα Σιτάρντ: 32%.

35'

34'

Ο Marc Cardona από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

34'
Σέντρα

34'
Απόκρουση

34'
Σέντρα

Ο Boyd Lucassen κάνει τη σέντρα

34'

Ο Marc Cardona από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

34'
Σέντρα

33'

33'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ξεκινάει αντεπίθεση

33'

33'
Απόκρουση

Ο Martin Angha απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

32'
Σέντρα

Ο Giannis-Fivos Botos κάνει τη σέντρα

32'

32'

32'

32'
Απόκρουση

31'
Σέντρα

31'

31'
Απόκρουση

31'
Σέντρα

30'

30'

30'
Απόκρουση

29'
Σέντρα

29'
Απόκρουση

Ο Arianit Ferati απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

29'
Σέντρα

28'

ΔΟΚΑΡΙ! Η κεφαλιά του Giannis-Fivos Botos χτυπάει στο δοκάρι

28'
Σέντρα

Ο Luuk Brouwers από την Γκόου Αχέντ Ιγκλς κάνει ωραία σέντρα

28'

27'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ ανατρέπει τον Boyd Lucassen

27'

26'

Ο Ryan Johansson τιμωρείται για σπρώξιμο στον Boyd Lucassen

26'

Ο Mats Seuntjens από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

25'

Ο Ben Rienstra από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κάνει γέμισμα μέσα στην περιοχή, αλλά η απομάκρυνε

25'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Emil Hansson από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

25'

24'

Ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mats Seuntjens

24'

24'

23'

Ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

23'

23'
Σέντρα

22'

22'

21'

20'

19'

Ένα γκολ από υπέροχη ομαδική προσπάθεια!

18'

Ο Zian Flemming έδωσε την ασίστ για το γκολ.

18'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ben Rienstra της ομάδας Φορτούνα Σιτάρντ νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το δεξί πόδι!

18'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

18'

Ωραία ποδόσφαιρο βλέπουμε, ο Zian Flemming από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ παίζει το 1-2 με τον Emil Hansson.

18'
Σέντρα

Ο Emil Hansson από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

18'

17'
Κακό κοντρόλ

Ο Giannis-Fivos Botos από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

17'
Σέντρα

Ο Marc Cardona κάνει τη σέντρα

16'

15'

Ο Deroy Duarte σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Warner Hahn ελέγχει την φάση

15'

15'

Ο Marc Cardona από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς πιάνει την κεφαλιά αλλά η προσπάθεια του είναι πολύ άστοχη.

15'
Σέντρα

15'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 61%, Φορτούνα Σιτάρντ: 39%.

14'

13'

13'

13'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

13'

Ο Ryan Johansson από την ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

12'

11'

11'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mats Seuntjens σκοράρει με το δεξί πόδι!

11'

Ο Zian Flemming «κόβει» την αντίπαλη άμυνα με μία τρομερή πάσα

10'

10'

10'

Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

9'

9'

Ο Marc Cardona είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

9'

8'

Ο Warner Hahn κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

8'
Σέντρα

Ο Ryan Johansson κάνει τη σέντρα

8'

7'

7'

6'

6'

6'

6'

O Bas Kuipers στέλνει τη μπάλα μακριά.

6'

5'

5'

4'

3'

3'

3'
Απόκρουση

2'
Σέντρα

2'

2'

1'

1'

1'

1'

1'

Η βροχή κάνει δύσκολες τις συνθήκες για τους παίκτες

1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το De Adelaarshorst, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Φορτούνα Σιτάρντ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.18 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της ομάδας Γκόου Αχέντ Ιγκλς, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.62 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε