21+

Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Σπάρτα Ρότερνταμ

27/8/2022 17:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 299
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 614 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Σπάρτα Ρότερνταμ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς στις 21/1/2024

• Θεατές: 9317
90+7'

90+7'

9317 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+6'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 45%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 55%.

90+6'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+6'

Ο Michael Pinto απομακρύνει τη μπάλα

90+6'

90+5'

90+4'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 5'

90+4'

Ο Sven Mijnans δίνει τη θέση του στον Mario Engels

90+4'

Ο Michael Pinto κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

90+4'

Ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+2'

Ο Jeffrey De Lange από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+2'

Ο Justin Bakker έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Justin Bakker από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Sven Mijnans

90+1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+1'

Ο Nick Olij από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

90+1'

Ο Enric Llansana από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

90+1'

Ο Bart Vriends απομακρύνει τη μπάλα

90'

Ο Jeremy van Mullem απομακρύνει τη μπάλα

89'

Ο Jeremy van Mullem σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jeffrey De Lange ελέγχει την φάση

88'

Ο Michael Pinto έκανε φάουλ, καθώς δεν είχε άλλο τρόπο να σταματήσει την αντεπίθεση, και βλέπει κίτρινη κάρτα

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Joshua Kitolano από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Jahnoah Markelo

88'

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

88'

Καλή ενέργεια από τον Tobias Lauritsen ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

88'

Ο Arno Verschueren τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

86'

Ο Jamal Amofa δίνει τη θέση του στον Pim Saathof

85'

84'

Ο Jeremy van Mullem κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

83'

82'

Ο Jay Idzes σταματά επιτυχώς το σουτ

82'

Ο Tobias Lauritsen της ομάδας Σπάρτα Ρότερνταμ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

82'

Ο Arno Verschueren από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

82'

Ο Jay Idzes απομακρύνει τη μπάλα

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evert Linthorst από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Jason Eyenga-Lokilo

81'

81'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς

80'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Isac Lidberg από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Dirk Abels

80'

80'

79'

Ο Shurandy Sambo δίνει τη θέση του στον Jeremy van Mullem

79'

Ο Jonathan de Guzman δίνει τη θέση του στον Dirk Abels

79'

Ο Younes Namli δίνει τη θέση του στον Arno Verschueren

76'

Το παιχνίδι σταμάτησε. Οι παίκτες σπρώχνουν και φωνάζουν ο ένας στον άλλο, ο διαιτητής πρέπει να αναλάβει δράση.

76'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 44%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 56%.

76'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκδηλώνει επίθεση

75'

Ελεύθερο για την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ

75'

Ο Enric Llansana αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

75'

75'

Ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

74'

Ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

73'

72'

72'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Tobias Lauritsen από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

72'

Ο Younes Namli από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

71'

Ο Jamal Amofa από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

71'

70'

Ο Justin Bakker απομακρύνει τη μπάλα

70'

Ο Jay Idzes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

69'

Ο Younes Namli από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

69'

69'

68'

Ο Vito van Crooij δίνει τη θέση του στον Jason Eyenga-Lokilo

68'

Ο Jonathan de Guzman από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είναι σε θέση οφσάιντ

67'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

66'

Ο Bobby Adekanye δίνει τη θέση του στον Jahnoah Markelo

66'

66'

Ο Michael Pinto από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

66'

Το σουτ του Tobias Lauritsen μπλοκάρεται

65'

Ο Tobias Lauritsen σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Jeffrey De Lange ελέγχει την φάση

65'

65'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ξεκινάει αντεπίθεση

64'

64'

64'

64'

63'

63'

Ο Justin Bakker από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

62'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκδηλώνει επίθεση

62'

62'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

61'

Ο Bobby Adekanye από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

60'

Ο Shurandy Sambo από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

60'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Adil Auassar από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ ανατρέπει τον Isac Lidberg

60'

59'

59'

59'

Ο Bas Kuipers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

57'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Shurandy Sambo, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

56'
Κόκκινη κάρτα

ΚΟΚΚΙΝΗ ΚΑΡΤΑ! Μετά από βίαιη συμπεριφορά, ο Rashaan Fernandes αποβάλλεται από τον διαιτητή

56'

55'

54'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Evert Linthorst από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Sven Mijnans

53'

52'

Καλή ενέργεια από τον Bas Kuipers ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

52'

Το σουτ του Bobby Adekanye μπλοκάρεται

51'

Ο Isac Lidberg από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δεν πιάνει καλά το σουτ και η μπάλα φεύγει μακριά από την εστία

51'

51'

Ο Sven Mijnans απομακρύνει τη μπάλα

51'

50'

Ο Michael Pinto σταματά επιτυχώς το σουτ

50'

50'

Ο Jamal Amofa τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

50'

49'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Bobby Adekanye από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Jonathan de Guzman

49'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Bobby Adekanye για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς. Ο Joshua Kitolano σταματάει την φάση.

48'

48'

48'

47'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jay Idzes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Tobias Lauritsen

47'

47'

Καλή ενέργεια από τον Isac Lidberg ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

47'

Το σουτ του Rashaan Fernandes μπλοκάρεται

46'

Η σέντρα από τον Bobby Adekanye από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

46'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

46'

Ο Oliver Edvardsen δίνει τη θέση του στον Evert Linthorst

46'

45+2'

45+2'

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Philippe Rommens τιμωρείται για σπρώξιμο στον Tobias Lauritsen

45'

45'

43'

42'

42'

Ο Rashaan Fernandes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Joshua Kitolano

41'

41'

40'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 42%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 58%.

40'

Ο Bart Vriends σταματά επιτυχώς το σουτ

40'

Το σουτ του Sven Mijnans μπλοκάρεται

37'

Ο Philippe Rommens σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nick Olij ελέγχει την φάση

37'

36'

36'

Ο Younes Namli αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

35'

35'

34'

33'

33'

Ο Jonathan de Guzman υποπίπτει σε χέρι

32'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

32'

32'

Ο Vito van Crooij από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

32'

31'

Ο Isac Lidberg σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο Nick Olij ελέγχει την φάση

31'

31'

30'

30'

Το αμυντικό λάθος του Sven Mijnans μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

29'

28'

Ο Sven Mijnans αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

28'

28'

27'

27'

Ο Rashaan Fernandes τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

26'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

25'

25'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 43%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 57%.

23'

23'

Ο Jay Idzes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Tobias Lauritsen

22'

Ο Younes Namli από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

22'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

21'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 46%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 54%.

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rashaan Fernandes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Joshua Kitolano

20'

18'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Tobias Lauritsen αντιδρά πρώτος σε μία διεκδικούμενη μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα με το δεξί!!

18'

Το σουτ του Joshua Kitolano μπλοκάρεται

18'

18'

Ο Joshua Kitolano από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

18'

17'

17'

16'

16'

Η σέντρα από τον Vito van Crooij από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

15'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 52%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 48%.

14'

14'

Ο Jonathan de Guzman από την ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

13'

13'

Ο Joshua Kitolano κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

13'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

12'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ έχει την κατοχή της μπάλας

12'

12'

12'

Η ομάδα Σπάρτα Ρότερνταμ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

10'

10'

10'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 69%, Σπάρτα Ρότερνταμ: 31%.

9'

9'

Ο Oliver Edvardsen επιστρέφει στο γήπεδο.

8'

8'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Oliver Edvardsen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

8'

Ο Oliver Edvardsen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

7'

7'

7'

7'

Ο Oliver Edvardsen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

6'

6'

Ο Adil Auassar απομακρύνει τη μπάλα

6'

6'

6'

6'

Ο Rashaan Fernandes από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

5'

5'

Ο Shurandy Sambo απομακρύνει τη μπάλα

4'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει την κατοχή της μπάλας

4'

Ο Oliver Edvardsen τιμωρείται για σπρώξιμο στον Bart Vriends

2'

2'

Καλή ενέργεια από τον Bobby Adekanye ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

2'

Ο Philippe Rommens τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

1'

Συννεφιασμένος ο καιρός αυτήν τη στιγμή.

1'

1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το De Adelaarshorst, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Ψάχνουν την πρώτη τους νίκη

Γιώργος Βροντάκης Αθλητικογράφος

Η Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει τρεις στις τρεις ήττες και θέλει να πανηγυρίσει τον πρώτο της βαθμό και μάλιστα μπροστά στο κοινό της. Απέναντι της θα βρει την Σπάρτα Ρότερνταμ, η οποία ψάχνει την πρώτη της νίκη στο φετινό πρωτάθλημα, αλλά εκτός έδρας κοιτάζει περισσότερο την άμυνα της. Δύσκολο ματς για προγνωστικά με τις δύο ομάδες να θέλουν το πρώτο τους τρίποντο, αλλά κυρίως θα κοιτάξουν να μην χάσουν. Θα ποντάρουμε στην ισοπαλία.

• Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 2 με απόδοση 2.77 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε