21+

Γκόου Αχέντ Ιγκλς - Καμπούρ

19/3/2022 19:45
Κωδ ΟΠΑΠ: 375
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 770 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Καμπούρ - Γκόου Αχέντ Ιγκλς στις 5/3/2023

• Θεατές: 9631
90+5'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς μετά από μία καλή εμφάνιση

90+5'

90+5'

9631 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 41%, Καμπούρ: 59%.

90+4'

Φράγμα από τον Luuk Brouwers, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του David Sambissa. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

90+4'
Γέμισμα

Ο Gerrit Nauber από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το φάουλ αλλά δεν βρίσκει τον στόχο.

90+4'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mats Deijl

90+3'

Ελεύθερο για την ομάδα Καμπούρ

90+3'

Ο Jacob Mulenga από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+3'
Σέντρα

Ο Luuk Brouwers κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Joris Kramer απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Calvin Mac-Intosch κάνει τη σέντρα

90+2'
Απόκρουση

Ο Boyd Lucassen απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Nick Doodeman κάνει τη σέντρα

90+2'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

90+2'
Απόκρουση

Ο Gerrit Nauber απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+2'
Σέντρα

Ο Thomas Rier κάνει τη σέντρα

90+2'

Ο Mitchell Paulissen από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

90+1'
Απόκρουση

Ο Joris Kramer απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

90+1'
Γέμισμα

Ο Robin Maulun εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 4'

90'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jacob Mulenga από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Michael Breij

90'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 42%, Καμπούρ: 58%.

89'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

89'

88'

Ο Thomas Rier από την ομάδα Καμπούρ είναι σε θέση οφσάιντ

88'
Γέμισμα

Ο Calvin Mac-Intosch εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

88'

Ο Marc Cardona υποπίπτει σε χέρι

88'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

88'

Ο Isac Lidberg δίνει τη θέση του στον Jacob Mulenga

87'

Ο Inigo Cordoba δίνει τη θέση του στον Marc Cardona

87'

Ο Ragnar Oratmangoen δίνει τη θέση του στον Ogechika Heil

86'

Ο Joris Kramer επιστρέφει στο γήπεδο.

86'

85'
Απόκρουση

85'
Σέντρα

85'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

85'

85'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

84'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Joris Kramer να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

84'

84'

Η ομάδα Καμπούρ παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

84'
Σέντρα

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κάνει την σέντρα μέσα στην περιοχή αλλά η μπάλα βγαίνει άουτ

83'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκδηλώνει επίθεση

83'

Ο Andries Noppert κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

83'
Σέντρα

Ο David Sambissa κάνει τη σέντρα

82'

82'

Ο Cuco Martina δίνει τη θέση του στον Boyd Lucassen

82'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

82'
Γέμισμα

Ο Bas Kuipers εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

81'

Ο Alex Bangura τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

81'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Isac Lidberg

80'

80'

79'

77'

Ο Isac Lidberg έδωσε την ασίστ για το γκολ.

77'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mats Deijl σκοράρει με το δεξί πόδι!

77'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Mats Deijl , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

77'

Ο Isac Lidberg από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

77'

77'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς

77'

Ο Issa Kallon δίνει τη θέση του στον Nick Doodeman

76'

Ο Doke Schmidt δίνει τη θέση του στον Thomas Rier

76'

75'
Απόκρουση

Ο Mees Hoedemakers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

75'
Σέντρα

Ο Inigo Cordoba κάνει τη σέντρα

75'

Ο Michael Breij τιμωρείται για σπρώξιμο στον Luuk Brouwers

75'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 40%, Καμπούρ: 60%.

75'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

74'

72'

Το παιχνίδι είναι σε αναμονή λόγω αναστάτωσης στις εξέδρες

72'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

71'

70'

70'

70'

69'

69'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

68'

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο David Sambissa από την ομάδα Καμπούρ ανατρέπει τον Bas Kuipers

67'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είναι σε θέση οφσάιντ

66'

66'
Απόκρουση

Ο Marco Tol απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

66'
Σέντρα

66'

65'

64'
Απόκρουση

Ο Michael Breij απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

64'
Γέμισμα

Ο Philippe Rommens εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

63'

Ο Robin Maulun κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

63'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Robin Maulun υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Ragnar Oratmangoen

63'

62'

Η ομάδα Καμπούρ κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

61'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει την κατοχή της μπάλας

60'

60'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 39%, Καμπούρ: 61%.

59'

59'

58'

57'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ είναι σε θέση οφσάιντ

57'
Απόκρουση

Ο Cuco Martina απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

57'
Σέντρα

57'

57'

Ο Inigo Cordoba από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

57'
Απόκρουση

Ο Alex Bangura αποτυγχάνει να απομακρύνει τη μπάλα και θέτει την ομάδα του υπό πίεση

56'
Σέντρα

Ο Bas Kuipers κάνει τη σέντρα

56'

55'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 38%, Καμπούρ: 62%.

54'

Ο Marco Tol τιμωρείται για σπρώξιμο στον Isac Lidberg

53'

53'
Σέντρα

Ο Doke Schmidt κάνει τη σέντρα

52'

Κίτρινη κάρτα για τον Mats Deijl

52'

Ο Mats Deijl τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mitchell Paulissen

52'

Ο Mitchell Paulissen από την ομάδα Καμπούρ προσπαθεί να βρει με κεφαλιά τον συμπαίκτη του αλλά ένας αντίπαλος παρεμβαίνει.

52'

Ο Robin Maulun από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

51'
Απόκρουση

51'

Ο Mees Hoedemakers από την ομάδα Καμπούρ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

51'
Απόκρουση

Ο Cuco Martina απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

51'
Σέντρα

Ο Michael Breij κάνει τη σέντρα

50'

50'

50'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είχε προσπάθεια εκτός στόχου

50'

Το σουτ του Luuk Brouwers αποκρούστηκε από τον γκολκίπερ, που δίνει συνέχεια στο παιχνίδι

50'

ΕΥΚΑΙΡΙΑ! Ο Luuk Brouwers βρέθηκε τετ α τετ με τον τερματοφύλακα...

50'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

50'

49'

Ο Ragnar Oratmangoen επιστρέφει στο γήπεδο.

49'

48'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Ragnar Oratmangoen να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

48'

Ο Ragnar Oratmangoen είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

47'

46'

46'

Ο Patrick Joosten δίνει τη θέση του στον David Sambissa

46'

45+1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+1'

45+1'

45+1'

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Inigo Cordoba

45'

45'

44'

Η ομάδα Καμπούρ εκδηλώνει επίθεση

43'

42'

42'

Ο Mitchell Paulissen από την ομάδα Καμπούρ κάνει μία πάσα στην πλάτη της αντίπαλης άμυνας αλλά «κόβεται από τον αντίπαλο.

41'

Ο Isac Lidberg πήγε για τη δόξα με σουτ από μακρινή απόσταση, αλλά ο γκολκίπερ το σώζει!

41'

40'

39'

Ο Doke Schmidt κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

39'

Φράγμα από τον Doke Schmidt, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Inigo Cordoba. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

38'
Απόκρουση

38'
Σέντρα

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ κάνει μία σέντρα που κοντράρει μέσα στην περιοχή.

38'
Απόκρουση

38'
Γέμισμα

37'

Ο Philippe Rommens υποπίπτει σε χέρι

36'

ΑΥΤΟΓΚΟΛ! Ο Pieter Bos στέλνει τη μπάλα στην εστία της ομάδας του!

36'

Ο Luuk Brouwers της ομάδας Γκόου Αχέντ Ιγκλς παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

36'
Γέμισμα

35'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 43%, Καμπούρ: 57%.

35'

35'

34'
Απόκρουση

Ο Alex Bangura απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

34'

Ένας παίκτης από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

34'

33'
Απόκρουση

33'
Σέντρα

Ο Issa Kallon κάνει τη σέντρα

33'
Απόκρουση

Ο Luuk Brouwers απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

33'
Γέμισμα

Ο Mees Hoedemakers εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

32'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Patrick Joosten

32'

Ο Pieter Bos κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

32'
Σέντρα

Ο Cuco Martina κάνει τη σέντρα

31'

31'
Σέντρα

Ο Patrick Joosten κάνει τη σέντρα

31'

30'

30'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 44%, Καμπούρ: 56%.

29'

29'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Isac Lidberg από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

29'
Σέντρα

Ο Ragnar Oratmangoen κάνει τη σέντρα

28'
Απόκρουση

Ο Mats Deijl απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

28'

28'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ είδε την πάσα του να κόβεται από έναν αντίπαλο.

27'

Η ομάδα Καμπούρ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

27'

Ο Inigo Cordoba τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mees Hoedemakers

27'

Ο Issa Kallon επιστρέφει στο γήπεδο.

25'

Ο Philippe Rommens έδωσε την ασίστ για το γκολ.

25'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Joris Kramer της ομάδας Γκόου Αχέντ Ιγκλς σκοράρει με κεφαλιά

25'

Ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

25'

Σουτ του Isac Lidberg βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

25'
Απόκρουση

Ο Calvin Mac-Intosch απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

25'
Σέντρα

25'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 45%, Καμπούρ: 55%.

24'

24'

24'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Issa Kallon να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

24'

Ο Issa Kallon είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

24'

23'

23'
Γέμισμα

Ο Patrick Joosten εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

22'

Ο Luuk Brouwers τιμωρείται για σπρώξιμο στον Mees Hoedemakers

21'

Η ομάδα Καμπούρ έχει την κατοχή της μπάλας

20'
Απόκρουση

20'
Σέντρα

20'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 47%, Καμπούρ: 53%.

19'

Ο Alex Bangura από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

19'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

18'

18'
Σέντρα

17'

Ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

16'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Mitchell Paulissen, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

16'

Ο Mees Hoedemakers κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

16'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Mees Hoedemakers υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Inigo Cordoba

16'

15'

15'

15'

14'

Ο Michael Breij από την ομάδα Καμπούρ είναι σε θέση οφσάιντ

14'

13'

12'

11'

11'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ κάνει την πάσα μέσα στην περιοχή αλλά ένας αντίπαλος διώχνει

11'

Ο Issa Kallon από την ομάδα Καμπούρ προωθεί την μπάλα μπροστά και προσπαθεί να δημιουργήσει ευκαιρία

11'

10'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Gerrit Nauber από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

10'

10'

10'
Απόκρουση

Ο Marco Tol απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

9'
Σέντρα

Ο Mats Deijl κάνει τη σέντρα

9'

9'

8'

8'
Απόκρουση

Ο Calvin Mac-Intosch από την ομάδα Καμπούρ είναι σε εγρήγορση και γυρνάει με κεφαλιά στον τερματοφύλακα.

8'
Σέντρα

7'

6'

6'

Ο Luuk Brouwers από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mitchell Paulissen

6'

5'

5'

5'

Κατοχή: Γκόου Αχέντ Ιγκλς: 73%, Καμπούρ: 27%.

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Mats Deijl από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς ανατρέπει τον Alex Bangura

4'

Ο Ragnar Oratmangoen από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς πασάρει σε έναν συμπαίκτη του.

4'
Ντρίμπλα

Επίδειξη τεχνικής κατάρτησης από τον Ragnar Oratmangoen , ο οποίος προσπερνάει με ντρίπλες τους αντιπάλους του

3'

2'

2'

2'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

2'

Εδώ θα μπορούσε να γίνει μία καλή ευκαιρία καθώς ο Philippe Rommens από την ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς «κόβει» την αντίπαλη άμυνα στα δύο με μία κάθετη πάσα...

2'

Ο Inigo Cordoba τιμωρείται για σπρώξιμο στον Alex Bangura

1'

1'

1'

1'

Τέλεια ημέρα για ποδόσφαιρο, με ηλιόλουστο καιρό

1'

Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το De Adelaarshorst, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Καμπούρ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.25 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Γκόου Αχέντ Ιγκλς δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Καμπούρ έχασε στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: 1 με απόδοση 1.85 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της ομάδας Καμπούρ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.70 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Καμπούρ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Ερεντιβίζιε.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 2.07 στον ΟΠΑΠ

ΟΛΛΑΝΔΙΑ: Ερεντιβίζιε