21+

Γκαζ Μέταν Μέντιας - Ντιναμό Βουκουρεστίου

15/10/2021 20:30
Κωδ ΟΠΑΠ: 120
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 940 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Γκαζ Μέταν Μέντιας - Ντιναμό Βουκουρεστίου στις 22/4/2022

• Θεατές: 1000
90+5'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είναι η νικήτρια του αγώνα, σ' ένα μοιρασμένο παιχνίδι όπου η μπίλια μπορούσε να κάτσει παντού

90+5'

90+5'

1000 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+5'
Κόκκινη κάρτα

ΑΠΟΒΟΛΗ! Ο Alin Dudea απευθύνθηκε άσχημα στο διαιτητή και αποβλήθηκε!

90+5'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 47%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 53%.

90+5'
Απόκρουση

Ο Razvan Trif απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'

Ο Cosmin Matei από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

90+4'
Απόκρουση

Ο Patricio Matricardi απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

90+4'
Σέντρα

Ο Catalin Magureanu κάνει τη σέντρα

90+4'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκδηλώνει επίθεση

90+4'

Ελεύθερο για την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου

90+3'

Ο Bryan Alceus από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είχε προσπάθεια εκτός στόχου

90+3'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

90+3'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

90+3'

90+3'

Ο Ovidiu Horsia δίνει τη θέση του στον Raul Steau

90+2'

90+2'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας έχει την κατοχή της μπάλας

90+1'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

90+1'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας εκδηλώνει επίθεση

90+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

90'

90'

90'

90'

90'

89'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Nasser Chamed δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

89'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Geani Cretu ανέτρεψε τον Vlad Morar από πίσω και δόθηκε φάουλ

88'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Cosmin Matei από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου ανατρέπει τον Nasser Chamed

88'

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας

87'

86'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

86'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

86'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Razvan Trif δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

86'

Μετά από βίαιο μαρκάρισμα, ο Robert Moldoveanu δικαίως σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

86'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 46%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 54%.

84'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Mirko Ivanovski της ομάδας Ντιναμό Βουκουρεστίου ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο επέλεξε τη λάθος γωνία.

83'

ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο Yuri ανατρέπει τον Robert Moldoveanu από πίσω μέσα στην περιοχή και ο διαιτητής έδειξε άσπρη βούλα!

82'
Σέντρα

Ο Cosmin Matei κάνει τη σέντρα

82'

81'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου έχει την κατοχή της μπάλας

81'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Nasser Chamed από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Cosmin Matei

80'

80'
Απόκρουση

80'
Σέντρα

Ο Ionut Amzar κάνει τη σέντρα

80'

80'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 49%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 51%.

80'

Ο Razvan Gradinaru δίνει τη θέση του στον Vlad Morar

80'

Ο Ronaldo Deaconu δίνει τη θέση του στον Nasser Chamed

78'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Steliano Filip από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου ανατρέπει τον Gabriel Moura

78'

78'
Σέντρα

Ο Geani Cretu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκτελεί το φάουλ αλλά ο συμπαίκτης του δεν προλαβαίνει την μπάλα και η ευκαιρία χάνεται.

77'

Ο Mirko Ivanovski από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

77'

77'

77'

76'

76'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

76'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 50%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 50%.

75'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στην δική της πλευρά του γηπέδου

75'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ionut Amzar από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου ανατρέπει τον Gabriel Moura

75'

Ο Ionut Amzar τιμωρείται για σπρώξιμο στον Francisco Junior

74'

73'

73'

73'
Απόκρουση

Ο Ovidiu Horsia απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

73'
Σέντρα

Ο Geani Cretu κάνει τη σέντρα

72'

72'

Ο Gabriel Torje δίνει τη θέση του στον Ionut Amzar

72'

Ο Adama Sarr δίνει τη θέση του στον Ioan Filip

71'

70'
Απόκρουση

Ο Andre Pinto απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

70'
Γέμισμα

Ο Ronaldo Deaconu εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

70'

Ο Geani Cretu τραβάει αντίπαλο παίκτη από τη φανέλα και βλέπει κίτρινη

70'

Ο Geani Cretu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Razvan Gradinaru

69'

68'

Ο Steliano Filip είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

68'

67'

67'

66'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 48%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 52%.

66'

Ο Catalin Itu δίνει τη θέση του στον Catalin Magureanu

66'

Ο Alexandru Rauta δίνει τη θέση του στον Andrei Radu

66'

65'

64'

Ο Catalin Itu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Yuri

63'

62'

62'

62'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα αριστερά στο μισό της αντιπάλου της

62'

61'

61'

61'

60'
Απόκρουση

60'
Σέντρα

60'

59'

59'

59'

58'

57'

57'

57'

56'
Σέντρα

Ο Razvan Gradinaru από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

56'

56'
Απόκρουση

Ο Steliano Filip απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

55'
Γέμισμα

55'

Ο Steliano Filip κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

54'

Ο Steliano Filip από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Gabriel Moura

54'

53'

53'

53'

Ο Razvan Gradinaru από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Geani Cretu

53'

52'

52'

51'

Ο Steliano Filip από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

51'

Ο Gabriel Torje από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή αλλά κόβεται από έναν αντίπαλο.

51'

50'

50'

50'

49'

Ο Mirko Ivanovski από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου είναι σε θέση οφσάιντ

49'

49'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Adama Sarr ανέτρεψε τον Razvan Popa από πίσω και δόθηκε φάουλ

49'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ξεκινάει αντεπίθεση

48'

48'

47'

Ο Ronaldo Deaconu σουτάρει εκτός περιοχής αλλά ο ελέγχει την φάση

47'

46'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στο μισό της αντιπάλου της

46'

Ο Mihai Esanu κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

46'
Σέντρα

Ο Ovidiu Horsia κάνει τη σέντρα

46'

46'

Ο Deian Sorescu δίνει τη θέση του στον Robert Moldoveanu

46'

45+2'

45+2'

Ο Deian Sorescu αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

45+1'

Ο Deian Sorescu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

45+1'

45+1'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 1'

45+1'

Ο Francisco Junior είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

45'

45'

45'

44'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ronaldo Deaconu από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Deian Sorescu

44'

44'

44'

44'
Κακό κοντρόλ

Ο Adama Sarr από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας έκανε κακή επαφή με τη μπάλα και δεν εκμεταλλεύτηκε την σέντρα του συμπαίκτη του.

43'

43'

43'

42'

41'

41'

Ο Ronaldo Deaconu από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

40'

40'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 52%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 48%.

38'

Ο Ovidiu Horsia έδωσε την ασίστ για το γκολ.

38'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ronaldo Deaconu της ομάδας Γκαζ Μέταν Μέντιας νικάει τον τερματοφύλακα έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

38'

37'

Ένα υποψήφιο γκολ της χρονιάς!

36'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Ronaldo Deaconu της ομάδας Γκαζ Μέταν Μέντιας σκοράρει έξω από την περιοχή με το αριστερό πόδι!

36'

36'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 53%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 47%.

36'

36'

36'
Απόκρουση

35'
Σέντρα

Ο Razvan Gradinaru κάνει τη σέντρα

35'

35'
Σέντρα

Ο Razvan Trif από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας προσπαθεί να βρει συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή αλλά η σέντρα του κόβεται από αντίπαλο.

35'

35'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Ovidiu Horsia από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Cosmin Matei

34'

34'

32'

Ο Deian Sorescu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου είναι σε θέση οφσάιντ

32'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

31'

31'

31'

31'

Ο Mirko Ivanovski από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Francisco Junior

30'

30'

30'

Ο Yuri από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας είχε προσπάθεια εκτός στόχου

30'

29'

Ο διαιτητής δε δέχεται τα παράπονα από τον Gabriel Moura, που βλέπει κίτρινη κάρτα για διαμαρτυρία

29'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Adama Sarr ανέτρεψε τον Andre Pinto από πίσω και δόθηκε φάουλ

28'
Σέντρα

Ο Ronaldo Deaconu κάνει τη σέντρα

28'

28'

27'
Απόκρουση

Ο Yuri απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

27'

Ο Catalin Itu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

27'
Απόκρουση

Ο Octavian Valceanu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

26'

26'
Απόκρουση

Ο Ovidiu Horsia απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

26'

25'

25'
Απόκρουση

Ο Gabriel Moura απομακρύνει τον κίνδυνο διώχνοντας τη μπάλα σε κόρνερ...

25'
Γέμισμα

Ο Gabriel Torje εκτελεί το φάουλ με γέμισμα προς την περιοχή

24'

24'

24'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Patricio Matricardi από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Catalin Itu

24'

23'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Yuri ανέτρεψε τον Mihai Esanu από πίσω και δόθηκε φάουλ

23'

Ο Ovidiu Horsia από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

23'
Απόκρουση

Ο Mihai Esanu απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

23'

22'

Ο Ronaldo Deaconu αναγκάζει τον σε μία καλή απόκρουση και η μπάλα φεύγει κόρνερ!

22'

21'

21'

21'

20'

20'

20'

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Yuri από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ανατρέπει τον Mirko Ivanovski

19'

19'

18'

18'

18'

17'

17'

17'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας κερδίζει ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά στην δική της πλευρά του γηπέδου

17'

Το σουτ του Ronaldo Deaconu μπλοκάρεται

16'

Ένας παίκτης από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας στέλνει την μπάλα μέσα στην περιοχή με ένα πλάγιο άουτ από τα δεξιά.

16'

15'
Απόκρουση

15'

Ο Deian Sorescu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά.

14'

Σουτ του Gabriel Torje βρίσκει σε σώματα και καταλήγει εκτός εστίας

14'

13'

Ο Ovidiu Horsia τιμωρείται για σπρώξιμο στον Steliano Filip

13'

12'

Ο Andre Pinto έκανε φάουλ στον Ovidiu Horsia

12'

12'

12'

12'

11'

10'

10'

10'

10'
Απόκρουση

10'
Σέντρα

Ο Catalin Itu κάνει τη σέντρα

10'

9'

9'

9'

Ο διαιτητής σφύριξε. Ο Mirko Ivanovski ανέτρεψε τον Yuri από πίσω και δόθηκε φάουλ

8'

8'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gabriel Torje από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου ανατρέπει τον Razvan Trif

8'

8'

7'

7'

Ο Octavian Valceanu κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

7'
Γέμισμα

6'

Ο Yuri από την ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Mirko Ivanovski

5'

Κατοχή: Γκαζ Μέταν Μέντιας: 43%, Ντιναμό Βουκουρεστίου: 57%.

5'

Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας παίζει κοντά την μπάλα σε ελεύθερο.

5'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Catalin Itu από την ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

5'
Σέντρα

5'

4'

4'

4'
Απόκρουση

Ο Razvan Popa απομακρύνει τη μπάλα και απαλλάσει την ομάδα του από την πίεση

3'
Σέντρα

3'

2'

1'

1'

1'

Ο αγωνιστικός χώρος είναι σε φανταστική κατάσταση σήμερα και οι παίκτες απολαμβάνουν την επιφάνεια.

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stadionul Gaz Metan, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

• Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 10 από 11 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.54 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 8 αγώνες στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: 1X με απόδοση 1.20 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου έχασε στους τελευταίους 5 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: 1 με απόδοση 2.00 στον ΟΠΑΠ
  • Στους τελευταίους 4 αγώνες της ομάδας Ντιναμό Βουκουρεστίου, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (στη διοργάνωση Λίγκα 1).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.95 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Ντιναμό Βουκουρεστίου έχανε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: Ημ.1 με απόδοση 2.62 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Γκαζ Μέταν Μέντιας ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Λίγκα 1.
    Σημείο: Ημ.X με απόδοση 1.98 στον ΟΠΑΠ

ΡΟΥΜΑΝΙΑ: Λίγκα 1