Οσέρ - Τουλούζ

11/1/2023 20:00
Κωδ ΟΠΑΠ: 673
0 - 5
Ο συγκεκριμένος αγώνας παίχτηκε πριν 476 ημέρες. Για να δείτε την τελευταία αναμέτρηση πατήστε εδώ: Τουλούζ - Οσέρ στις 27/5/2023

• Θεατές: 12405
90+3'

Δίκαιη νίκη για την ομάδα Τουλούζ μετά από μία καλή εμφάνιση

90+3'

90+3'

12405 θεατές βρίσκονται σήμερα στο γήπεδο

90+3'

Κατοχή: Οσέρ: 47%, Τουλούζ: 53%.

90+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Thijs Dallinga από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Jubal

90+2'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 2'

90+1'
Γκολ

ΓΚΟΛ! Μετά από έλεγχο της φάσης στο VAR ο διαιτητής άλλαξε την αρχική του απόφαση και έδειξε σέντρα για την Τουλούζ

90'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΓΚΟΛ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός γκολ.

90'

88'

Ο Naatan Skyttae έδωσε την ασίστ για το γκολ!

88'

Ο Zakaria Aboukhlal έδωσε την ασίστ για το γκολ.

88'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Thijs Dallinga σκοράρει με το δεξί πόδι!

88'

Ο διαιτητής επιστρέφει για να δείξει στον Jubal από την Οσέρ κίτρινη κάρτα για προηγούμενο φάουλ.

88'

Ο Zakaria Aboukhlal τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

88'

Η ομάδα Τουλούζ ξεκινάει αντεπίθεση

88'

Ο Moussa Diarra από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

88'

Η ομάδα Οσέρ εκδηλώνει επίθεση

87'

Ελεύθερο για την ομάδα Τουλούζ

87'

Ο Nuno Da Costa από την ομάδα Οσέρ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

87'

Ο Gauthier Hein τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

86'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Moussa Diarra από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Nuno Da Costa

86'

Ο Nuno Da Costa κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

86'

86'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Julian Jeanvier από την ομάδα Οσέρ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

86'

Η σέντρα από τον Nuno Da Costa από την ομάδα Οσέρ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

85'

Κατοχή: Οσέρ: 45%, Τουλούζ: 55%.

85'

Ο Naatan Skyttae απομακρύνει τη μπάλα

85'

Ο Anthony Rouault από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

85'

Ο Gauthier Hein από την ομάδα Οσέρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

84'

Ο Rasmus Nicolaisen απομακρύνει τη μπάλα

84'

Το σουτ του Youssouf M'Changama μπλοκάρεται

84'

Ο Gaetan Perrin τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

84'

84'

Ο Naatan Skyttae από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

84'

83'

83'

Αυτό θα ήταν τρομερό γκολ! Ο Gauthier Hein τραντάζει το οριζόντιο δοκάρι!

83'

83'

82'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Birama Toure από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Naatan Skyttae

81'

Ο Maxime Dupe από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

81'

80'

Ο Youssouf M'Changama από την ομάδα Οσέρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

80'

Ο Warren Kamanzi από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

80'

Κατοχή: Οσέρ: 44%, Τουλούζ: 56%.

79'

Ο Ado Onaiwu δίνει τη θέση του στον Thijs Dallinga

79'

Ο Veljko Birmancevic υποπίπτει σε χέρι

79'

Ο Branco van den Boomen δίνει τη θέση του στον Naatan Skyttae

79'

Ο αρχηγός παραδίδει το περιβραχιόνιο του καθώς βγαίνει αλλαγή.

79'

Η ομάδα Τουλούζ εκδηλώνει επίθεση

78'

Το παιχνίδι αρχίζει ξανά με ελεύθερο

78'

Ο Gideon Mensah δίνει τη θέση του στον Souleymane Toure

77'

Ο Nuno Da Costa είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

77'

76'

Ο Maxime Dupe κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

76'

Ο Branco van den Boomen έδωσε την ασίστ για το γκολ!

75'

75'

Ο Moussa Diarra έδωσε την ασίστ για το γκολ.

75'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Zakaria Aboukhlal σκοράρει με το αριστερό πόδι!

75'

Η σέντρα από τον Moussa Diarra από την ομάδα Τουλούζ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

75'

Η ομάδα Τουλούζ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

75'

Ο Gaetan Perrin τιμωρείται για σπρώξιμο στον Ado Onaiwu

74'

Ο Gideon Mensah κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

74'

Ο Warren Kamanzi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

73'

73'

Ο Rasmus Nicolaisen από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

73'

Ο Rafael Ratao δίνει τη θέση του στον Veljko Birmancevic

72'

Ο Issiaga Sylla δίνει τη θέση του στον Warren Kamanzi

72'

Ο Stijn Spierings τιμωρείται για σπρώξιμο στον Birama Toure

72'

Ο Birama Toure κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

72'

Ο Issiaga Sylla σταματά επιτυχώς το σουτ

71'

Ο Rayan Raveloson της ομάδας Οσέρ παίρνει την κεφαλιά αλλά βλέπει την προσπάθεια του να μπλοκάρεται πριν καταλήξει στα δίχτυα.

71'

Η σέντρα από τον Gauthier Hein από την ομάδα Οσέρ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

71'

Το παιχνίδι έχει επισκιαστεί από κάποια πολύ σκληρά μαρκαρίσματα

71'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rasmus Nicolaisen από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Youssouf M'Changama

70'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Rayan Raveloson για την ομάδα Οσέρ. Ο Moussa Diarra σταματάει την φάση.

70'

69'

Το σουτ του Zakaria Aboukhlal μπλοκάρεται

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Gideon Mensah από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Zakaria Aboukhlal

69'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Anthony Rouault από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Gideon Mensah

69'

Καλή ενέργεια από τον Rafael Ratao ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

68'

Η σέντρα από τον Issiaga Sylla από την ομάδα Τουλούζ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

67'

Η ομάδα Τουλούζ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

67'

Ο Hamza Sakhi δίνει τη θέση του στον Gauthier Hein

67'

Ο Lassine Sinayoko δίνει τη θέση του στον Nuno Da Costa

67'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Jubal από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Moussa Diarra

67'

Ο Hamza Sakhi από την ομάδα Οσέρ εκτελεί το κόρνερ χαμηλά από τα αριστερά.

66'

66'

Ο Hamza Sakhi από την ομάδα Οσέρ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

66'

Ο Issiaga Sylla απομακρύνει τη μπάλα

66'

Η ομάδα Οσέρ έχει μία καλή ευκαιρία να σκοράρει.

65'

Κατοχή: Οσέρ: 43%, Τουλούζ: 57%.

65'

Η ομάδα Τουλούζ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

64'

64'

Η ομάδα Οσέρ εκτελεί πλάγιο μπροστά από την αντίπαλη περιοχή

64'

64'

Τι παιχνίδι βλέπουμε. Υπάρχει ένταση και καλή κυκλοφορία της μπάλας και από τις δύο ομάδες.

63'

Ο Issiaga Sylla κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Ο Zakaria Aboukhlal επιστρέφει στο γήπεδο.

63'

63'

63'

Ο Ado Onaiwu κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

63'

Η ομάδα Οσέρ ξεκινάει αντεπίθεση

63'

Ο M'Baye Niang από την ομάδα Οσέρ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

63'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Zakaria Aboukhlal να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

61'

Ο Zakaria Aboukhlal είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

61'

Ο Julian Jeanvier από την ομάδα Οσέρ κάνει το φάουλ καθώς βρίσκει με τον αγκώνα του τον Zakaria Aboukhlal

61'

Ο Julian Jeanvier κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

61'

Ο Branco van den Boomen κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

60'

Ο Brecht Dejaeghere δίνει τη θέση του στον Zakaria Aboukhlal

60'

Κατοχή: Οσέρ: 42%, Τουλούζ: 58%.

60'

59'

Ο Youssouf M'Changama αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

59'

58'

58'

58'

Ο Rayan Raveloson κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

57'

57'

Ο Maxime Dupe κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

57'

Καλή ενέργεια από τον M'Baye Niang ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

57'

Ο Youssouf M'Changama τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

56'

Η ομάδα Οσέρ εκτελεί πλάγιο στο δικό της μισό του γηπέδου

56'

Ο Brecht Dejaeghere είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

56'

Κατοχή: Οσέρ: 41%, Τουλούζ: 59%.

55'

Ο Gideon Mensah κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

55'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο Gideon Mensah υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Brecht Dejaeghere

55'

55'

54'

Ο Hamza Sakhi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

54'

Η ομάδα Τουλούζ έχει την κατοχή της μπάλας

53'

Ο Ado Onaiwu από την ομάδα Τουλούζ είναι σε θέση οφσάιντ

53'

Ο Julian Jeanvier κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Maxime Dupe μπλοκάρει εύκολα

53'

Η σέντρα από τον Youssouf M'Changama από την ομάδα Οσέρ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

52'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Youssouf M'Changama

52'

52'

52'

52'

51'

Το σουτ του Birama Toure μπλοκάρεται

51'

51'

51'

50'

50'

50'

Κατοχή: Οσέρ: 38%, Τουλούζ: 62%.

50'

50'

Ο Birama Toure κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Brecht Dejaeghere.

49'

49'

Ο Gaetan Perrin αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

49'

Το σουτ του M'Baye Niang μπλοκάρεται

49'

Ο Gideon Mensah τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

48'

48'

48'

Ο Fares Chaibi από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

48'

Ο Hamza Sakhi από την ομάδα Οσέρ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

48'
Ολοκληρώθηκε

Ο ΕΛΕΓΧΟΣ ΤΟΥ VAR ΤΕΛΕΙΩΣΕ - Δεν θα υπάρξει κάποια αλλαγή απόφασης μετά τον έλεγχο του VAR.

47'

VAR - ΠΙΘΑΝΟ ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο διαιτητής σταματάει το παιχνίδι. Έλεγχος από το VAR σε εξέλιξη, πιθανός καταλογισμός πέναλτι.

47'

Ο Rasmus Nicolaisen σταματά επιτυχώς το σουτ

47'

Το σουτ του Rayan Raveloson μπλοκάρεται

47'

47'

Ο Issiaga Sylla από την ομάδα Τουλούζ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

47'

46'

Ο Anthony Rouault απομακρύνει τη μπάλα

46'

46'

Η σέντρα από τον Gaetan Perrin από την ομάδα Οσέρ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

46'

Ο Matthis Abline δίνει τη θέση του στον Youssouf M'Changama

46'

Ο Akim Zedadka δίνει τη θέση του στον Gaetan Perrin

46'

45+5'

Η ομάδα Τουλούζ παρουσιάζει το καλύτερο πρόσωπο σ' αυτό το ημίχρονο

45+5'

45+5'

Κατοχή: Οσέρ: 35%, Τουλούζ: 65%.

45+5'

Ο Matthis Abline τιμωρείται για σπρώξιμο στον Issiaga Sylla

45+4'

Καλή ενέργεια από τον Lassine Sinayoko ο οποίος σούταρε προς την εστία, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει

45+4'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον Rayan Raveloson από την ομάδα Οσέρ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

45+4'

Η σέντρα από τον Gideon Mensah από την ομάδα Οσέρ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

45+3'

45+3'

Ο Stijn Spierings κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

45+2'

45+2'

45+2'

45+2'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rafael Ratao από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Akim Zedadka

45+1'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lassine Sinayoko από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Branco van den Boomen

45+1'

Ο Stijn Spierings κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον M'Baye Niang.

45+1'

45+1'

Ο Akim Zedadka από την ομάδα Οσέρ το παρακάνει καθώς τραβάει και ρίχνει κάτω τον Ado Onaiwu

45+1'

45'

Οι καθυστερήσεις θα είναι 3'

45'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Hamza Sakhi από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Anthony Rouault

45'

Κατοχή: Οσέρ: 33%, Τουλούζ: 67%.

44'

Ο Issiaga Sylla από την ομάδα Τουλούζ δέχεται κίτρινη κάρτα μετά από επικίνδυνο μαρκάρισμα σε αντίπαλο παίκτη.

44'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Issiaga Sylla για την ομάδα Τουλούζ. Ο Matthis Abline σταματάει την φάση.

43'

Ο Rafael Ratao κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

43'

Ο Benoit Costil κάνει έξοδο και μπλοκάρει τη μπάλα

42'

Ο M'Baye Niang κάνει σκληρό φάουλ σε αντίπαλο και σημειώνεται στο μπλοκάκι του διαιτητή

42'

Απρόσεκτο μαρκάρισμα εδώ. Ο M'Baye Niang υποπίπτει σε σκληρό φάουλ στον Moussa Diarra

42'

Η ομάδα Τουλούζ είναι ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα σε αυτό το σημείο.

41'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Branco van den Boomen της ομάδας Τουλούζ ευστοχεί στο πέναλτι με το δεξί πόδι! Ο Benoit Costil επέλεξε τη λάθος γωνία.

41'

ΠΕΝΑΛΤΙ! - Ο Akim Zedadka κάνει χέρι εντός περιοχής. Έντονες διαμαρτυρίες από τον Akim Zedadka αλλά ο διαιτητής δε συγκινείται

40'

40'
Πέναλτι

Μετά από εξέταση του VAR, ο διαιτητής αποφάσισε να αλλάξει την απόφασή του και να καταλογίσει πέναλτι για την ομάδα Τουλούζ!

40'

Το παιχνίδι είναι πολύ μονόπλευρο τώρα. Η ομάδα Τουλούζ κυριαρχεί στην κατοχή της μπάλας

39'

38'

Η σέντρα από τον Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

37'

Φράγμα από τον Rayan Raveloson, ο οποίος διακόπτει το τρέξιμο του Issiaga Sylla. Το φάουλ σφυρίχτηκε.

37'

37'

36'

36'

Έχει σταματήσει το παιχνίδι και ο διαιτητής μιλάει στους παίκτες.

36'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Birama Toure για την ομάδα Οσέρ. Ο Branco van den Boomen σταματάει την φάση.

35'

35'

35'

Ο Moussa Diarra απομακρύνει τη μπάλα

35'

Ο M'Baye Niang κερδίζει την εναέρια μονομαχία από τον Fares Chaibi.

35'

Ελεύθερο για την ομάδα Οσέρ

35'

35'

34'

34'

Ο Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

34'

Ο Jubal απομακρύνει τη μπάλα

34'

33'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Anthony Rouault στέλνει με το δεξί πόδι τη μπάλα στα δίχτυα!

33'

32'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Julian Jeanvier για την ομάδα Οσέρ. Ο Brecht Dejaeghere σταματάει την φάση.

31'

Ο Anthony Rouault κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

31'

30'

30'

Κατοχή: Οσέρ: 32%, Τουλούζ: 68%.

30'

29'

Ο Anthony Rouault από την ομάδα Τουλούζ είχε προσπάθεια εκτός στόχου

29'

Ο Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

29'

Ο Matthis Abline από την ομάδα Οσέρ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

29'

Ο Branco van den Boomen από την ομάδα Τουλούζ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά αλλά δεν υπάρχει κάποιος συμπαίκτης του κοντά και η μπάλα καταλήγει άουτ.

28'

Ο Benoit Costil κάνει μία καθοριστική επέμβαση.

28'

Ο Anthony Rouault κάνει την κεφαλιά προς την εστία αλλά ο Benoit Costil μπλοκάρει εύκολα

28'

28'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Lassine Sinayoko από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Moussa Diarra

27'

27'

27'

26'

25'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stijn Spierings από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Hamza Sakhi

25'

24'

24'

24'

23'

23'

23'

Ο Stijn Spierings τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

22'

22'

ΟΧΙ ΠΕΝΑΛΤΙ! Ο διαιτητής θεωρεί ότι ο M'Baye Niang βούτηξε στην περιοχή. Αμφισβητούμενο!

22'

21'

21'

Ο M'Baye Niang κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

21'

21'

20'

Ο Hamza Sakhi επιχειρεί να σκοράρει με απευθείας φάουλ, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ

20'

Κατοχή: Οσέρ: 31%, Τουλούζ: 69%.

20'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Rafael Ratao από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Gideon Mensah

19'

19'

18'

18'

18'

18'

Ο Julian Jeanvier από την ομάδα Οσέρ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

17'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Lassine Sinayoko για την ομάδα Οσέρ. Ο Rafael Ratao σταματάει την φάση.

16'

Ο Fares Chaibi κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

16'

16'

15'

15'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Julian Jeanvier από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Ado Onaiwu

15'

14'

13'

12'

12'

12'

11'

11'

Η σέντρα από τον Lassine Sinayoko από την ομάδα Οσέρ βρήκε συμπαίκτη του μέσα στην περιοχή

11'

10'

10'

10'

10'

Επικίνδυνο παιχνίδι από τον Stijn Spierings για την ομάδα Τουλούζ. Ο Hamza Sakhi σταματάει την φάση.

9'

Ο Matthis Abline αποτυγχάνει να βρει στόχο με σουτ έξω από την περιοχή

9'

8'

7'

7'

7'

7'

Ο Matthis Abline κάνει το τάκλιν και ανακτά την κατοχή για την ομάδα του

7'

Ο Julian Jeanvier επιστρέφει στο γήπεδο.

7'

6'

Δεν μοιάζουν καλά τα πράγματα, με τον Julian Jeanvier να μεταφέρεται εκτός γηπέδου για να δεχτεί ιατρική περίθαλψη

6'

Ο Julian Jeanvier είναι πεσμένος στο έδαφος λόγω τραυματισμού και δέχεται ιατρική περίθαλψη

5'

5'

4'

Ο Branco van den Boomen έδωσε την ασίστ για το γκολ.

4'

ΓΚΟΟΟΟΟΛ - Ο Fares Chaibi σκοράρει με το δεξί πόδι!

4'

Ο Branco van den Boomen τροφοδοτεί συμπαίκτη του που είναι σε καλή θέση.

4'

4'

Το αμυντικό λάθος του Akim Zedadka μπορεί να κοστίσει με γκολ στην ομάδα του

4'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Stijn Spierings από την ομάδα Τουλούζ ανατρέπει τον Lassine Sinayoko

3'

Ο διαιτητής καταλογίζει το φάουλ καθώς ο Matthis Abline από την ομάδα Οσέρ ανατρέπει τον Ado Onaiwu

3'

3'

3'

Παρουσιάστηκε ευκαιρία στον M'Baye Niang από την ομάδα Οσέρ αλλά η κεφαλιά του ήταν άστοχη

2'

Ο Hamza Sakhi από την ομάδα Οσέρ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά.

2'

1'

1'

1'

Ο Jubal από την ομάδα Οσέρ απομακρύνει μία σέντρα προς την περιοχή.

1'

1'

1'

Καλώς ήρθατε στο σημερινό παιχνίδι όπου οι προβολείς φωτίζουν όλο το γήπεδο.

1'

Η ομάδα Τουλούζ είναι στη σέντρα, και το παιχνίδι ξεκινά

0'

0'

Καλησπέρα σας από το Stade de l'Abbe-Deschamps, το παιχνίδι θα ξεκινήσει σε περίπου 5 λεπτά

Τρεις σερί ήττες η Οσέρ

Γιώργος Βροντάκης Αθλητικογράφος

Η Οσέρ δεν βρίσκεται σε καθόλου καλή κατάσταση αφού μετράει τρεις συνεχόμενες ήττες και παραμένει κάτω από τη ζώνη του υποβιβασμού έχοντας τη χειρότερη άμυνα της κατηγορίας με 35 γκολ σε 17 αγωνιστικές. Η Τουλούζ δεν πάει πίσω έχοντας δύο γκολ λιγότερα και εκτός έδρας έχει μαζέψει μόλις τέσσερις βαθμούς δείχνοντας μεγάλο πρόβλημα απέναντι από την αντίπαλη εστία. Δεν θα μπλέξουμε με σημείο και θα επιλέξουμε το under.

• Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της ομάδας Τουλούζ, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
    Σημείο: Over με απόδοση 1.82 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Οσέρ δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες στη διοργάνωση Λιγκ 1.
    Σημείο: X2 με απόδοση 1.38 στον ΟΠΑΠ
  • Η ομάδα Τουλούζ έχασε στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες στη διοργάνωση Λιγκ 1.
    Σημείο: 1 με απόδοση 3.00 στον ΟΠΑΠ

ΓΑΛΛΙΑ: Λιγκ 1